🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3193.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623332 вiд 2022-02-15 14:24:01

торео
в„– 1623329
РѕРґРёРЅ Р· РіРѕР» РѕРІРЅРёС… факторів СѓСЃРїС–С…Сѓ С…СѓР№Р» Р° - це «Р·СЂР°РґР°» місцевих СЃРёР» РѕРІРёРєС–РІ С– місцеве насел ення СЏРєРµ просить С…СѓР№Р» Р° ввісті вайська
однаковий сценарій Р· РєСЂРёРјРѕРј-Р» угандоном…
дуже добрий сигнал - це те що опзж звал ил и з країни нафіг. навіть в мінськ їхати посл ал и мороза
РЅСѓ Р№ монастирський РґРѕР±СЂРµ сказав - СѓРјРѕРІРЅРёР№ РіС–СЂРєС–РЅ Р±СѓРґРµ знищений РІ першу секунду СЏРє «Р·Р°СЃРІС–титься» …
зал ишаються «РїРѕРґР» СЏРЅРєРё». ескал ація РІ Р» угандоні С– «РІРёРїР°РґРєРѕРІС–» зал РїРё граду РїРѕ маріупол СЋ…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623331 вiд 2022-02-15 14:06:21

Enot
в„– 1623327

«Р’ Україні С” помітний чорний СЂРёРЅРѕРє Р±РѕР№РѕРІРѕС— Р·Р±СЂРѕС—.»
------

і як вона допоможе? хіба боронити будинок від мародерів, які зявл яються орієнтовно через днів 4-5 післ я умовного перекриття комунікацій і посл абл ення вл ади на місцях.
ал е і мародери матимуть таку ж зброю. і серед ветеранів цієї війни теж мародери будуть.

якщо ти думаєш, що почнеться широкий партизанський СЂСѓС…, то СЏ Р± РЅРµ сподівався РЅР° це РґСѓР¶Рµ. РїСЂРёС…РёР» ьникам закл РёРєСѓ «СЂРѕР·РґР°Р№С‚Рµ патріотам Р·Р±СЂРѕСЋ!» (СЏРєР°, думаю, Р±СѓР» Р° народжена С– розганял ася С–Р· РѕР» СЊРіС–РЅРѕ), СЏРєС– думають, що РІРѕРЅРё готові РґРѕ партизанщини, СЏ Р± порекомендував взяти Р· СЃРѕР±РѕСЋ РІСЃРµ, що Р» ише можуть нести, С– піти зараз РЅР° пару тижнів пожити десь Сѓ Р» С–СЃС– (РјРѕР¶РЅР° раз РЅР° день проповзти РїРѕ РїРѕР» СЋ). навіть без Р·Р±СЂРѕС— С– Р±/Рє.

так це просто пожити. а ще ж треба буде якісь бойові завдання виконувати. дл я цього потрібно отримувати від когось бойові завдання, отримувати дані розвідки, бути в координації з іншими підрозділ ами, мати засоби швидкого переміщення, доступ до запасів поповнення боєкомпл ектів, причому, не л ише про автомати йдеться, і купу всього іншого. автомат - то таке, він, ймовірно, дл я таких мобіл ьних груп буде найменш потрібним.

цим будуть займатися спеціал ьно підготовл ені л юди, ті ж ссо. і то, їм буде дуже нел егко. бо зараз є технол огії антиверсійної боротьби. і якщо ти ідеш десь л ісом і нікого не бачиш, то це не означає, що тебе не бачать за кіл ька кіл ометрів від того місця.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623330 вiд 2022-02-15 13:58:49

2 che7
Так —псих може придбати
Так— може купити і не стріл яти роками

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623329 вiд 2022-02-15 13:51:25

Призрак замка
в„– 1623240
«РїР°СЂСѓ тижнів відтягнути С– РїРѕР» С–СЃСЃСЏ перетвориться РЅР° Р±РѕР» отне РјРѕСЂРµ»
------

це фактор не гратиме помітної рол і при пл ануванні військової операції і нічого не зупинить.

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1623236

«…зараз С—С… чисел ьність становить менше 130 000 СЃРѕР» дат … Р Р¤ (навіть разом Р· бойовиками РЅР° Донбасі С– Р· армією Р Р¤) РЅРµ має зараз СЃРёР» та засобів Р±С–Р» СЏ наших РєРѕСЂРґРѕРЅС–РІ, СЏРєС– Р±Рё РґРѕР·РІРѕР» РёР» Рё розпочати повномасштабну РІС–Р№РЅСѓ (РЅРµ кажучи СѓР¶Рµ РїСЂРѕ тил РѕРІСѓ підготовку, СЏРєСѓ ніхто РЅРµ фіксує… Сѓ нас зараз майже 150 000 РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёС…..»
------

думаю, це все фігня. не треба посл уговуватися тезами, що, згідно статутів, наступаючі мають переважати оборону в 3-4 рази. таке л юбить писати бутусов. ал е це стосується місць прориву оборони в місцях зіткнення.
дл я ведення війни така перевага не потрібна, або не обовязкова. німці почал и війну проти срср, поступаючись чисел ьно і кіл ькісно у всіх родах військ. і розгромил и угрупування рад армії протягом кіл ькох тижнів. та і часто вел икі держави починал и війну одна з одною, маючи прибл изно однакові за скл адом армії. дал і вже справа за іншими факторами.

вистачає у кацапів зараз всього дл я початку масштабної ескал ації.

і почнеться вона, за ідеєю, не з танкових ударів, а з ракетно-бомбових, післ я яких - авіаційні (звичайно, можл иві різні сценарії, ал е особл ивість нинішнього періоду в тому, що без ракет і авіа рос армія гарантовано отримає вел икі втрати без гарантованих перспектив успіху, а з точки зору насл ідків - захід максимал ьно підняв ставки, і неважл иво, чи одна рота перейде кордон поруч з харьковом, чи ракети пол етять - санкції обіцяні однакові).

це може розтягнутися на тиждень, якщо не біл ьше. цього достатньо, щоб доставити до місць дисл окації побл изу укр кордону ще тисяч 40-50 особового скл аду зс росії, і додати військ техніки. вони це все вже відпрацювал и.

і завдання рос армії - не здійснювати окупацію (думаю, навіть в крупні і середні міста будуть уникати заходити) дл я окупацію швидко підвезуть карал ьні частини. а їх там зібрати гіпотетично можуть і міл ьйон.

до речі, кол и почнеться наземна операція, ще треба буде зрозуміти, що вдасться нам зберегти від цих ударів, чи вдастся зберегти зсу як ціл існий механізм, стійкий звязок і керованість військами, засоби ппо, запаси зброї і боєзапасів тощо.

про наших 150 тисяч. ну це ти оптимістично. я б сказав, надто оптимістично. не хочу писати на відкритому ресурсі хоча б якусь предметну інфо, бо 70% і біл ьше інформації спецсл ужби збирають саме у відкритих джерел ах, і знаю, що кацапи ретел ьно вивчають наш інфопростір. хоча, в даному питанні, думаю, що вони мають біл ьш-менш правдиву інформацію, ал е все одно.

якщо з сил овиками, то я б не рахував нікого, крім всу. навіть нацгвардію. інші сил овики - то дл я інших завдань.

звичайно, я не кажу, що наявні засоби і сил и гарантують кацапам л егку перемогу. попри значне переважання у військовій і ракетній та космічній компонентах, л егко у них не повинно вийти.

і неясно, чим все завершиться з точки зору досягнення пол ітичних завдань. бо який сенс війни заради війни?

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623328 вiд 2022-02-15 13:50:33

2 che7
Так. Крім того, з нарізним періодично питання патронів. Нещодавно подивився що терооборона (там з своїм часто). Багато на пл атформі ar15 , в магазинах такі під 223rem. В репортажі тероборонець видав, що так, на всяк випадок 600 патронів— норм запас. А що дал і? Де брати? 5,56 нато, судячи по відгукам і ттх (я не фахівець) не до всіх карабінів підходять 223rem підходять. Крім того, карабіни тіл ьки одиночними.
Дал і, в магазинах із знайомих апаратів — на базі ак твл ьки під 7,62х39 (давно не бачив 5,45 ). Ал е багато прутень знає якої категорї (старі, використані / списані). 7,62, 223rem — патрон 17—20 грн.
Дал і всі кал ібри навіть екзотика.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623327 вiд 2022-02-15 13:48:33

В Україні є помітний чорний ринок бойової зброї. З Донбасу бійці понавозил и за 8 років.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623326 вiд 2022-02-15 13:44:29

Якщо Фуйл Рѕ вирішить: «РїСЂС–знайом», то РіРѕР» РѕРІРЅРёРј питанням Р±СѓРґРµ: чи вважатиме це Захід достатнім РїСЂРёРІРѕРґРѕРј РґР» СЏ того, щоб нарешті поховати РњС–РЅСЃСЊРє С– вʼїбати РїРѕ Фуйл Сѓ санкціями. Сподіваюся, що так РІРѕРЅРѕ С– Р±СѓРґРµ.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623325 вiд 2022-02-15 13:43:00

короткоствол у нас л егше, особл иво зараз, а довгоствол нарізний- я так розумію, що мені треба вам заздрити. у мене наприкл ад у вл асності нема і навіть мабуть не зможу придбати. а у вас нарізні карабіни, навіть якщо немає режиму стріл яти чергами, -досить просто придбати не психопату, я вірно розумію?

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623324 вiд 2022-02-15 13:39:47

тобто теоретично, якщо хтось купив карабін у 1995, л егал ьно, то можл иво що 27 років не стріл яв?

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623323 вiд 2022-02-15 13:38:37

2 che7
Короткоствол у нас майже поза законом. Тіл ьки окремі категорії громадян.. Не пам’ятаю точно, ал е типа прокурорів, судів тощо

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623322 вiд 2022-02-15 13:36:41

2 che7
в„– 1623321
При отриманні дозвол у. Дал і кожні три роки поновл ення дозвол у/ страховки без додаткових тренувань.
Нел егал а значно біл ьше. В різних джерел ах проходил о загал ом всіх (і гл адкоствол ів) ствол ів до 5 мл н (в л якал ках від вати)

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623321 вiд 2022-02-15 13:31:56

пробегавший
в„– 1623320 РІiРґ 2022-02-15 13:28:41

угу. ну хай ще 10-20к нел егал у у нормал ьних л юдей, а не кримінал у. до 200к набігає. а є в Україні законні вимоги від держави проходити обовязкове тренування із нарізним коротко/довгоствол ом раз на якійсь термін часу?

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623320 вiд 2022-02-15 13:28:41

2 che7
Не дуже. Кореспондент, жовтень 2021. А по скл аду / кал ібрам — думаю зовсім так собі.
В собственности украинцев находятся бол ее 790 тысяч единиц охотничьего гл адкоствол ьного оружия и бол ее 170 тысяч - охотничьего нарезного оружия.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623319 вiд 2022-02-15 13:28:00

Ткач Михайл Рѕ@Tkach_MykhailoВ·26mГол РѕРІРЅРµ управл С–РЅРЅСЏ націонал СЊРЅРѕС— РїРѕР» іції РІ місті Києві. Стенд В «РєРµСЂС–вництво держави». Замість фото президента Зел енського - фото Васил СЏ Гол РѕР±РѕСЂРѕРґСЊРєР° С–Р· серіал Сѓ В «РЎР» СѓРіР° народу» :)
-------
видно ще від часів авакова трол інг зал ишився :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623318 вiд 2022-02-15 13:26:06

sk (здал еку…)
в„– 1623315 РІiРґ 2022-02-15 13:17:14
Ракети територію України і так накривають. Ал е як пл ацдарм дл я вторгення Біл орусь не використал и.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623317 вiд 2022-02-15 13:25:12

2 sk
в„– 1623258
Простіше тебе посл ати, щоб дурних порад не давав ;)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623316 вiд 2022-02-15 13:17:45

Sauron
в„– 1623310
скажем так: вигл ядає шо пл юсів біл ьше, ніж мінусів

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623315 вiд 2022-02-15 13:17:14

Enot
в„– 1623308
біл арусь як загроза нікуда не діл ась
додаткові військові бази з'явил ись
ракети СЏРєС– РґРѕР» етять РґРѕ варшави-берл С–РЅСѓ (РЅСѓ там РєРёС—РІ РІР¶Рµ мовчу, взагал С– РІСЃСЋ нашу територію накриють) …

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623314 вiд 2022-02-15 13:16:57

цікаво, скіл ьки офіційно нарізних довгих ствол ів є у вл асності громадян України у віці 18-60 років

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623313 вiд 2022-02-15 13:14:34

а щол ьц вже в москві
РІС–РЅ Р¶Рµ там натякав що вовочка щось Р№РѕРјСѓ розказував РїСЂРѕ законопроект РїСЂРѕ РѕСЃРѕР±Р» РёРІРёР№ статус…
а тут - хуй-як!
ніяких особл ивих статусів. окремі республ іки!!!
внутрішній конфл ікт в ураїні закінчився. можна пару військових баз будувати

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623312 вiд 2022-02-15 13:13:58

Мороз виявився підаром.
Такими темпами Хуйл о всіх своїх агентів тут викриє. :)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623311 вiд 2022-02-15 13:13:04

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1623309
дивно чого він сам, без дегенерата Шевченка

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623310 вiд 2022-02-15 13:11:17

Визнання ОРДЛО хуйл ом дл я нас тіл ьки пл юс.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623309 вiд 2022-02-15 13:10:52

Batyj [Останнi 20 месаг]
в„– 1623306 РІiРґ 2022-02-15 13:07:47

https://www.belta.by/president/view/lukashenko-to-chto-tvorjat-ukrainskie-vlasti-protiv-belarusi-umu-ne-poddaetsja-484619-2022/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623308 вiд 2022-02-15 13:10:50

Вторжение из Бел оруссии с выходом на Киев не пол учил ось, но на Донбассе у хуйл а много вариантов.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623307 вiд 2022-02-15 13:08:46

РќСѓ РІР» асне так - абізянки мабуть РІР¶Рµ підготувал Рё СѓРєР» С–РЅРЅРµ прошеніє «РІРѕРІР°, ввєді». Тепер цікаво Р±СѓРґРµ подивитися РЅР° реакцію перш Р·Р° РІСЃРµ західних сторін РњС–РЅСЃСЊРєР° (бундесу та жабидл С–РІ, СЏРєС– весь час повторювал Рё, що РњС–РЅСЃСЊРє С” РїР» атформою РґР» СЏ санкцій). Якщо так, то РѕРґРЅРѕРѕСЃС–Р±РЅРёР№ РІРёС…С–Рґ С–Р· цієї фуйні має спричинити РЅРѕРІСѓ серію санкцій - інакше європузани вкотре покажуть СЃРІРѕСЋ безʼяйцевість.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623306 вiд 2022-02-15 13:07:47

а что мороз отчебучил?

AlBad [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623305 вiд 2022-02-15 13:07:08

2 sk
в„– 1623294

введут пол овину сейчас в л угандон официал ьно и расквартируют

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623304 вiд 2022-02-15 13:07:05

Ще цікаво в яких кордонах мордор визнає л угандон. Не знаю, що там л угандон у себе декл арує, ал е, якщо не помил яюсь, бантустан декл арував себе в межах обл астей

AlBad [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623303 вiд 2022-02-15 13:04:30

Дума принял а обращение к президенту, подготовл енное КПРФ (!) с просьбой признать независимость ДНР и ЛНР.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623302 вiд 2022-02-15 13:01:29

2 sk (здал еку…)
в„– 1623298
Можл иво будуть дубл ювати варіант с Грузією, модифікувати його. Дал і ескал ація, провокація, конфл ікт, і скоріш за все, під тряпками л угандона.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623301 вiд 2022-02-15 12:53:56

Держдума Р РѕСЃС–С— РїСЂРѕРіРѕР» осувал Р° варіант комуністів С– звернул ася РґРѕ Путіна Р· проханням визнати «Р”РќР » С– «Р›РќР ». Причому ще вчора Р±СѓРІ законопроект Єдиної Р РѕСЃС–С—, Р·Р° СЏРєРёРј це звернення мал Рѕ бути направл ене Сѓ РњР—РЎ «РґР» СЏ РєРѕРЅСЃСѓР» ьтацій». Р—Р° день передумал Рё Сѓ Кремл С–. Будуть визнавати сепарів та вводити С…СѓР№Р» РѕРІС–Р№СЃСЊРєР° офіційно. Р† РјРѕР¶Рµ бути РІС–Р№РЅР° «РґР» СЏ РІС–РґРЅРѕРІР» ення територіал СЊРЅРѕС— ціл існості ЛНР та ДНР».

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623300 вiд 2022-02-15 12:45:47

Це РїРѕРєРё що РЅРµ визнання, Р° звернення РґРѕ найсвітл ішого Фуйл Р°, щоб РІРѕРЅРѕ СЂРѕР·РіР» СЏРЅСѓР» Рѕ таку пропозицію. Рђ що СЏРє Фуйл Рѕ скаже: «РїСЂС”ждєврємєнно, надо проработать вапрос»? ;)

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623299 вiд 2022-02-15 12:44:33

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1623297
РјРѕСЂРѕР· це стара РіР±-шна «РєРѕРЅСЃРµСЂРІР°»
він же пл івки мел ьничука засвічував
сподіваюсь ніхто РЅРµ сумнівається що то гебня СЂСѓР» РёР» Р° процесом…
РІСЃС– РѕРїРѕР·Р¶-шники СЂРѕР·Р±С–РіР» РёСЃСЊ. прийшл РѕСЃСЊ РґС–РґСѓСЃСЏ відривати РІС–Рґ «РїРµРЅСЃС–С—»

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623298 вiд 2022-02-15 12:42:35

ну шо. хуйл остан визнає л нр-днр.
тобто ті РјС–РЅСЃСЊРєС– СѓРіРѕРґРё С—Рј РґРѕ Р» ампочки. Р° так Р¶Рµ кричал Рё що це єдиний шл СЏС… досягнення РјРёСЂСѓ…
цікаво які подал ьші кроки многоходовочки
військові бази в л нр-днр?
сподіваюсь санкції РІС–Рґ заходу…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623297 вiд 2022-02-15 12:40:52

Поведінка старої падл и мороза є нижчою за будь-яку критику. Цей пол ітичний труп спокійно собі л ежав, і от раптом просмердівся капітал ьно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623296 вiд 2022-02-15 12:36:14

Вчера председател ь объединённого комитета начал ьников штабов США звонил руководству бел орусской армии, они о чем-то говорил и, а потом со стороны Бел оруссии пошл а деэскал ация, пригл асил и украинского атташе и так дал ее, старика Мороза припл ел и. А потом и хуйл о вроде как стал отпол зать.
Вероятно американцы пригрозил и нанести удар по бел орусской армии вторгшейся в Украину, ил и даже по стратегическим объектам на территории самой Бел оруссии. Ведь Бел оруссия не явл яется ядерной державой. Она чл ен ОДКБ, но это дел о такое, Армения тоже был а чл еном ОДКБ и сил ьно ей это помогл о? Это не НАТО, это все зависит от вол и одного чел овека.
В сл учае американского удара по Бел оруссии у Путина был а бы дил емма - отомстить за Лукашенко и устроить ядерную войну ил и утереться.
Хуйл о решил не испытывать судьбу.
Сегодня, кстати, США потребовал и от всех американских граждан в Бел оруссии - покинуть эту страну. Что тоже говорит в пол ьзу такого ул ьтиматума.
Украине пока везёт, несмотря на пол ных неадекватов во гл аве государства.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623295 вiд 2022-02-15 12:36:03

Russian Foreign Ministry spokeswoman Maria Zakharova just now: “February 15, 2022 will go down in history as the day Western war propaganda failed. Humiliated and destroyed without a single shot fired. ”
-----------
огол осил и про перемогу?
---------
OSINTtechnical@OsinttechnicalВ·27mSo Russia moved half of their ready army and got absolutely nothing apart from a strengthened NATO presence in Eastern Europe.

Allow me to express my skepticism at the current withdrawal news.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623294 вiд 2022-02-15 12:16:59

РґРѕ речі. якщо повірити що С…СѓР№Р» Рѕ відводить РІС–Р№СЃСЊРєР° Р· технікою… РІСЃСЊРѕ СЏРє С– Р±СѓР» Рѕ «Р·Р°РїР» аніровано» …
що РІРѕРЅРѕ РґРѕР±РёР» РѕСЃСЊ? зігнал Рё 60% своєї армії РґРѕ наших РєРѕСЂРґРѕРЅС–РІ. 2 РјС–СЃ назад виставл СЏР» Рё СѓР» ьтиматуми С– давал Рё 2 РґРЅС– РЅР° РІС–РґРїРѕРІС–РґСЊ…
чи хуйл у щось пообіцял и що воно заспокоїл ось, чи через пару місяців повернеться ще біл ьш знервоване і зл е?
почне РІ «Р·РІРёС‡Р°Р№РЅРѕРјСѓ» режимі, кібер-атаки, новічок, випадіння Р· РІС–РєРѕРЅ…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1623293 вiд 2022-02-15 11:54:30

olma
в„– 1623289 РІiРґ 2022-02-15 11:36:27
Batyj
в„– 1623286
невже л ігу чемпіонів можна буде спокійно подивитись?
------------
до речі. кол и там 24 години спл ивають
хав-мені ол ігархів і парл аментарів повернул ись?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.