gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749736 вiд 2026-06-13 19:54:33MacBook Air 13"
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749735 вiд 2026-06-13 19:52:17LAZY № 1749732 ---- Інформація з ЧС 2026 - не дуже радісна. Нафіга було збільшувати фінальну частину чемпа. Розкидали на три країни на цілий континент. Мало їм бабла для ФІФА? Оце недавно якийсь плей-офф баскетбольний Сан-Антоніо Сперс І НЙ-Нікс так кажуть шухер був більший ніж в Сокер Ворлд-Кап 26
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749734 вiд 2026-06-13 19:16:20yagshamash № 1749665 Бери Fujitsu - серія UltraSlim U9xxx або U7xxx
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749733 вiд 2026-06-13 18:54:33 Voxa (Запоріжжя) № 1749731 ---- Згоден, зараз маємо тенденцію одноразової штамповки. Плюс через те, шо в 2015-19 рр майнили бітки, бляха відеокарти дорогі стали. Мануфактори-виробники почали комбінувати з процесорами, з материнками, стараючись таку архітектуру облаштувати, щоб все було дешево і літало :) А воно по різному. Може реально цьому конкретному споживачу варто хороший Chromebook, оскільки і так працює в Гугл диску і гугл доках? Питань багато.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749732 вiд 2026-06-13 18:39:25Збірна Англії стала жертвою пограбування перед стартовим матчем на чемпіонаті світу-2026 з футболу.Про це повідомляє британське видання Daily Mail.Перед першим тренуванням «трьох левів» у Канзасі стало відомо, що бутси гравців та тренувальний інвентар команди викрали під час трансферу із Флориди. Серед вантажу залишився лише один футбольний м'яч.Місцева поліція наразі розслідує крадіжку. Вона підозрює, що до злочину могли бути причетні водії, які перевозили спорядження.Футбольна асоціація наразі співпрацює із правоохоронцями, щоб повернути спорядження. Повідомляється, що серед гравців, чиї бутси зникли, є Гаррі Кейн і Джуд Беллінгем, а також було викрадено обладнання для аналізу, тактичні дошки Томаса Тухеля та масажні столи.…Бля, з такою хуйнею Харрі чемпіоном світу не стане. Ну хоча б один м'ячик залишили.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749731 вiд 2026-06-13 18:22:31шо характерно, і той і той варіанти мають право на життя :) і який краще х. з. варіант Batyj більш економний та досвідчений, за не великі гроші і прикладені руки можно отримати кращий варіант ніж купиш нове. а варіант Vichny утілітарний та сучасний, викинув старе, купив нове, забув про проблеми, через три роки по колу. Причом таке зараз не тіки з електронікою. Є купа битовухи яка через свій час потребує незначного ремонта, але значно краща і якісніша сучасних аналогів. Безумовно з часом переможе і буде просто безальтернативна друга можель. Бо тих старих речей просто не лишиться. Все сучасне роблять простіше і менш надійне, бо нові придбання товарів - двигун економіки. А то купив холодильник, йому > 20 років, там вже пластмасса не то жовта, а кришеться од старості :) а він все ще працює як молодий. А кому кожен день роблять нові?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749730 вiд 2026-06-13 17:35:12PEPSI (Merkury) № 1749725 а чому ігнорує? було ж фото з Мессі в Білому Домі, коли Майямі шось там виграло, недавно зовсім.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749729 вiд 2026-06-13 17:25:18Вичный, отвечу парусси, мне так легще материться.. Ты - долбоеб. Почему? Отвечаю.. 10 летний ноут. Это значит: 16 мегабайт памяти максимум и с вероятностью 99.9% процессор НЕ впаяный. Т. е. вставленный в сокет и можно подобрать другой с максимальной производительностью при терпимом тепловыделении. То шо там не 16 мб памяти могу заложиться.. Кроме того, батарея, нажал две кнопки, вынул, вставил новую. А у тебя сейчас ноут как телефон, хуй влезеш. Батарея впаяна, хуй заменишь. Дайте мне этот ноут я из него сделаю канфетку за смешные деньги..
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749728 вiд 2026-06-13 16:53:072 Starik№ 1749696Я давно на хромбуках, але часто міняю, бо беру з тачскріновим екраном (бо звик). Вистачає на кілька років + вага велика. Якщо без тача - легше і житиме довше. В мене - просто сила звички. Як планшет - розвернув клавою вниз, поклав на живіт і серіал в потязі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749727 вiд 2026-06-13 16:46:49Jen № 1749726 вiд 2026-06-13 16:30:40 саме якість ударів з меж карного, гадаю, не дуже відрізняється.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749726 вiд 2026-06-13 16:30:40Ольховий - велетень з Ниви Тернопіль, 199 см. Нещодавно була його статистика - відсоток відбитих ударів з меж карного набагато вищий ніж в Нещерета. Ясна річ якість ударів в УПЛ та в першій лізі дещо відрізняються.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749725 вiд 2026-06-13 16:28:12Trump ігнорує Мессі. А це неподобство. :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749724 вiд 2026-06-13 15:46:45«Офіційно. Ілля Ольховий підписав контракт із «Динамо».» хз. шо він з себе уявляє, але проблема у воротах мала місце бути. Подивимся.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749723 вiд 2026-06-13 15:13:22Дякую, хлопці. Ціную поради.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749722 вiд 2026-06-13 14:31:57Попередній пост адресовано yagshamash-ові
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749721 вiд 2026-06-13 14:07:11Vichny № 1749718 ----- Плюсую. Якщо не технарь, то не варто заморочуватися з апгрейдами. Варто коробочне рішення, купив включив і працюєш. Крім того, подумай, якщо ти хочеш лаптоп брати на вакації, відпустку, подорожувати - то варто тонкий легкий, з невеликим екраном, 14 дюймів?? з добрим часом роботи акум. батареї. У кожного поважного виробника персональних компьютерів є такі репортерські моделі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749720 вiд 2026-06-13 13:10:24смайли не проходять.?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749719 вiд 2026-06-13 13:09:57? is=tpppwVMGfAU_rnTH ? стендап від Портнікова.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749718 вiд 2026-06-13 12:52:2911-річний ноутбук викиду нахуй, не їби собі мозок ремонтами. Там яка операційна? Віндиуз 7 напевно? І Офіс напевно 2010-13? Нахуй цей хлам, вже давно не оноалюється МС, дірявий і глючний. Тільки новий ноут, з новою ОС та підпискою на офіс (безпідписочні версії дорогі шо пиздець, пірати не рекомендую) CD привід краще зовнішній, інакше матимеш одоробло, кесь
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749717 вiд 2026-06-13 11:03:14Nedopysuvach, Batyj Супер. Дуже дякую!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749716 вiд 2026-06-13 11:00:36а взагалі то такі роботи я роблю сам..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749715 вiд 2026-06-13 10:57:422yagshamash № 1749711 якщо тебе влаштовував старий ноутбук, то його треба відремонтувати. Те, що ти описуєш характерно для глюків процесора внаслідок перегріву. Треба чистити радіатори, продувати, наносити нову термопасту. Необхідно перевірити, чи можна збільшити обсяг оперативної пам'яті. Однозначно замінити HD на SSD. Перевстановити операційну систему. Зайди в магазин, де продають ноутбуки, спитай, де ремонтують. Може бути просто в тому магазині..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749714 вiд 2026-06-13 10:39:54+№ 1749713Хоча ні, мабуть фільтр некоректно спрацював, ботна Розетці ноутів з оптичним приводом дофуя:https://rozetka.com.ua/ua/notebooks/c80004/78286=s-opticheskim-privodom/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749713 вiд 2026-06-13 10:30:42З наявністю привода для CD може бути проблема - на всьому хотлайні знайшов лише одну модель з приводом для оптичних носіїв:https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki-netbuki/lenovo-ideapad-slim-5-15iru9-83d0000vrm/Можливо простіше буде зовнішній привод придбати і за потреби під'єднувати.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749712 вiд 2026-06-13 10:28:28хто фут ноччу дивився, Ларіса Рікельме за Парагвай ще топить? :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749711 вiд 2026-06-13 10:23:14Всім дуже вдячний. Розкладка клави мені не важлива. Зараз маю французьку, але друкую на ній англійською й українською без проблем. Моєму lenovo 11 років. Думаєте, є сенс спробувати відремонтувати? Проблема була, що комп став дуже повільний, а тепер коли вмикаю, зовсім не можу вийти в інтернет. Коли намагаюся, комп довго думає, а тоді видає месидж: маємо проблему і мусимо перезапуститися, і так нон-стоп. Щодо втрати чогось, то в мене все цінне збережено на external memory. Тут усе окей. Vichny. Як я написав: мені треба друкувати тексти, тобто треба, щоб була клавіатура, а не окремо купувати. Хочу слухати музику (чи компи нині ще мають вставку для компакт-дисків? Знаю, що це минуле сторіччя, але маю велику й гарну колекцію, і мені шкода). Дивитися фільми, музику, футбол, теніс. Зберігати музику, фото, відео, документи. Непогано б мати word. Знаю, що word можна купити і поставити. Як написав, боязко купувати на Амазоні. Ці побоювання резонні чи безпідставні? Я б не хотів платити більше 350-400 євро. Ще зайду до FNAC сьогодні. Подивлюся, що там є. Ще раз дякую.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749710 вiд 2026-06-13 10:21:34ironbelly (LMW28IF) № 1749701 за виключенням шо інформація може не мати ціни, або ціна - пох. І тоді HDD дає якусь надію, а SSD гарантовано в сміття.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749709 вiд 2026-06-13 09:44:21*Усик, блядь. Йобані кацапізми.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749708 вiд 2026-06-13 09:43:08От якби Усік переїбав старого підара аперкотом так, щоб той аж в повітрі три рази перевернувся, розтрушуючи тирсу, а потім впав та ногами вкрився - то те було б діло. Але мабуть тоді дипломатичного скандалу було б не уникнути. Ех.
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749707 вiд 2026-06-13 09:06:332Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749706 Вона скаже «то Байден робив» і одразу поцілує дупу трампу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749706 вiд 2026-06-13 08:32:27sk№ 1749699Тобто керівниця всіх американських розвідорганів хоче оприлюднити розвіддані (бо вона ж це сама називає intelligence) про дії (увага!) американського уряду. Не кацапського, не китайського, а свого власного.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749705 вiд 2026-06-13 08:27:45Якщо Усик з дєдушкою переконливо поговорить про потребу допомагати Україні, то хз, може з цього знайомства і буде якась користь. А от якщо почне жалітися на те, що зажимають істінноє православіє, то навпаки лише піднасре.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749704 вiд 2026-06-13 07:15:15
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749703 вiд 2026-06-13 07:09:23sk (acer chromebook) № 1749700 Сьогодні в Білому Домі має пройти бій ММА. В Білому Домі десь на лужайці зроблять бій ММА, Карл! Ну і Усик, думаю, був запрошений як гість. а старому маразматику підказали як попіаритись поруч з Усиком. То вже не перший раз. І Роналдо у нього був, тіж бійці ММА. Дивно чому Мессі не запросив до себе. Тому з Маямі не так далеко їхати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749702 вiд 2026-06-13 05:07:05США норм, веселі. І тренер у них прикольний, Почеттино. Мабуть посуппорчу за них.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749701 вiд 2026-06-13 02:14:56Pryvyd Zamku № 1749687 Більшість сучасних ноутів з тими ж самими флеш драйвами, що і планшети, а не з вінтами (магнітний запис). Тому, якщо навертається драйв - все так само злітає з кінцями. Вінти в цьому відношенні краще, але є одне але. Відновити інформацію з дохлого вінта буде коштувати чи не дорожче, ніж купити новий комп.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749700 вiд 2026-06-13 01:52:56не знаю як коментувати------Комунікаційна радниця Трампа повідомила, що Трамп зустрівся з Олександром Усиком в Овальному офісі сьогодні. Усик також буде присутнім і на дні народженні Трампа, яке буде 14 червня.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749699 вiд 2026-06-13 01:27:23дійшли руки подивитись «новими міровой закуліси»ну там рубіо привітав підарасів з днем незалежності… від кого хуйлостан незалежність святкує - це загадка руськай душі…але ж і тулсі габарт… типу на виході вирішила відкрити правду про «бойових українських комарів» що в біолабораторіях вирощуються…виявляється біо-лабораторій було до-хуй-я по світу. але ж потрібно хуйлу хуй лизнути, «інклюдінгь юкрєйн»!DNI Tulsi Gabbard@DNIGabbard·7hToday, I’m releasing never before seen intelligence revealing new evidence of past US government funding for more than 120 biolabs in over 30 countries, including Ukraine.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749698 вiд 2026-06-13 01:00:20тенісдаша снігур програла сьогодні кваліфаєрці 500- в рейтингу, але…я подивився на її профайл в софа-скор. дівчинка в 21 рік тенісом заробила 1.4 млн… ну хз. щось я про неї нічого не чув, але, видно, стояла в рейтингах високо, раз в такому молодому віці вже «мільйонерша»
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749697 вiд 2026-06-13 00:58:10Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749696 вiд 2026-06-13 00:22:55yagshamash№ 1749672от я зараз строчу з хромбука якому 10+ роківяк тільки вони з'явились, на блек-фрайдей. купив за 200 баксів з амазону чи є-бейоновлення йшли років 5. зараз «ругається» що стара версія браузера чи щось таке… пох. все працює. читати і строчити на клаві можнагарна штука. я фанат хром-буків, але потрібно розуміти що це за штукав принципі планшет+блютус клава - більш універсальна «комбінація» :)