🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 322.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738175 вiд 2025-12-23 13:11:38

Чи на приміщення для занять кіберспортом, як планували зробити з готелем «Дніпро» (хз, зробили чи ні).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738174 вiд 2025-12-23 13:10:07

Можуть закласти лінкор, але у зв'язку із загальною уйобищністю самої концепції будівництва лінкорів за поточних умов, згодом доведеться переобладнувати його на плавучий нічний клуб чи ще якийсь блядюжник.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738173 вiд 2025-12-23 13:05:59

2sk (здалеку…)
№ 1738164

линкори не будуть будувати ні при яких умовах..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738172 вiд 2025-12-23 12:35:50

?? Трамп анонсував будівництво Золотого флоту з лінкорами класу «Трамп».
«Лінкори будуть озброєні гарматами та ракетами на найвищому рівні. Вони також матимуть гіперзвукову зброю, сучасні електромагнітні рейлгани та потужні лазери».

Він заявив, що проєктуватиме кораблі разом з ВМС, бо вважає себе дуже «естетичною людиною».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738171 вiд 2025-12-23 12:33:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1738170
ну китайську показуху потрібно перевіряти як воно в «польових» умовах буде працювати…
але піход правильний. скоро все таким буде
наша війна показала
дивна нафіга вони запускають «дво-ходячого» чувака. на його переміщення більше енергії потрібно. можливо там в джунглях інакше ніж на 2х ногах і не пройдеш…
спитав у ші - там кордону в'єтнам-китай 1200 км… так би мовити не мало…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738170 вiд 2025-12-23 11:45:30

Воно, сцуко, справді гуманоїдне:

&t=1s

але доволі повільне. Звичайний красножопий китаєць ймовірно коштує дешевше, а шустрити буде швидше.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738169 вiд 2025-12-23 11:35:35

China has signed a 264 million yuan (~$37 million) deal to deploy UBTech’s Walker S2 humanoid robots at the Fangchenggang border with Vietnam, where they’ll handle personnel flow, inspections, and logistics in harsh, remote conditions around the clock.

These 176 cm, 70 kg robots walk at about 2 m/s, can autonomously hot-swap their batteries in under 3 minutes for true 24/7 operation.
https://x.com/kimmonismus/status/2003255974690537570?s=20

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738168 вiд 2025-12-23 11:35:18

Дивіться Футураму, там вже давно талановиті люди усе розказали-показали про бухаючих роботів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738167 вiд 2025-12-23 10:57:30

PEPSI (Merkury)
№ 1738166
хіба що щоб електрику економили. і працювали на іншому паливі. тоді - тільки спирт! :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738166 вiд 2025-12-23 10:51:15

Мене інше цікавить - що буде, якщо роботів навчать пити пиво і бухати?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738165 вiд 2025-12-23 10:04:48

шрайк репостнув
все рівно якось воно поки що «розірвано» все…
хуйлостан вже давненько проголосив в своїх доктринах що закони хуйлостану вище міжнародних законів
зараз в своїй доктрині те саме проголошують штати
типу не подобаються нам венесуела-колубія (гнендандія, панама і т. п.)?
все похуй. маємо право «прийти і дати пизди». тому о ми більші-сильніші…
всі «маленькі» країни або поводяться так як ми хочемо (вкажемо) - або… станете 52м штатом…
так само поводиться і хуйлостан…
і якось стрьомно зараз підписувати ті договори а-ля 5та стаття - із штатами… тому що вони самі декларують свої інтереси вище «всього іншого». і в б-який момент можуть сказати що наш договор - пох. інтереси штатів «наразі» вищі. тому - соррі. ми вам дали джавеліни - відстрелюйтесь самі…
--------
https://t.me/ShrikeNews/27360
Вчера Трамп подписал многострадальный закон о национальной обороне (NDAA), который они никак не могли принять ещё с сентября, и который определяет, на что будут потрачены $900 млрд оборонного бюджета.

77:20 в Сенате:
50:1 - респ;
27:19 - дем.

312:112 в Палате:
197:18 - респ;
115:94 - дем.
Закон удивляет своей адекватностью. Даже не знаю, как они его приняли. Некоторые вещи в нём прямо противоречат провозглашённой Трампом новой доктрине национальной безопасности и отсылают нас к старой доброй Америке эпохи Pax Americana.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738164 вiд 2025-12-23 09:52:59

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1738160
це той самий трамп який розказував що у нього гарні стосунки з хуйлом-сі - і він їм запропонує на 30% зменшити витрати на оборону…
цікаво як довго ті лінкори будуть будуватись? сигнал китаю до якого часу їм потрібно напасти на тайвань?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738163 вiд 2025-12-23 09:43:18

Під час обшуків 16 грудня на віллі колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна у Франції правоохоронці вилучили 90 тисяч євро, три кілограми золота та 18 годинників преміальних брендів загальною вартістю понад 1 мільйон євро.
-------
пригадується «цирк» з ним коли його звільняли, а він через суди поновлювався на посаді…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738162 вiд 2025-12-23 09:29:05

Ні, як і раніше не працює - той тест, що пройшов, чомусь запостився з канонічного гесту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738161 вiд 2025-12-23 09:24:48

тест єретичної

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738160 вiд 2025-12-23 09:18:00

"Президент США Дональд Трамп заявив про плани формування нового флоту кораблів під назвою Золотий флот. В рамках цього проєкту вже схвалено будівництво двох нових великих лінкорів.

…Трамп зазначив, що нові кораблі будуть «у 100 разів потужнішими за будь-який лінкор, який коли-небудь будувався».
--------------------------
А що коли якась дрібна дешева фуйня з повітря чи під водою підкрадеться до старої жопи (у вигляді лінкора), і в'їбе? Це ж викличе чималий резонанс.

Принагідно можна нагадати, що сам цей стратег в армії не служив, бо страждав на п'яткову шпору.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738159 вiд 2025-12-23 04:32:41

Бля, мені здається, я нарешті знайшов Той Самий аромат та смак пива з дитинства! Ось Воно!!! Це майже воно, максимально схожий смак розливного пива із Ізмаїлу 90-х років, як я його запам'ятав, коли ініціювався потроху у доросле життя :)

mykulyn beer 08 mylulyn 900

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738158 вiд 2025-12-23 04:18:18

Та то всьо хуйня

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738157 вiд 2025-12-23 04:05:25

нічого, навчать робота матюкатись і підрізати - і все буде ок.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738156 вiд 2025-12-22 23:45:43

olma
№ 1738155

Робот міг би просто вважати світлофор не регульованим та їхати наче там просто знак стоп. Але якщо рух жвавий то той робот 5-10 хвилин чекатиме доки його хтось пропустить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738155 вiд 2025-12-22 23:11:45

sk (Samsung galaxy)
№ 1738154
-----
Крутий кейс! Роботи натреновані діяти, коли все працює, коли дорога, дорожні знаки і все візуальне навколо читається, в тому числі і світлофори.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738154 вiд 2025-12-22 22:52:26

Трохи про блекаути
У фріско вирубилось світло, з ними світлофори. І веймо роботаксі теж зупинились)

“Yesterday’s power outage was a widespread event that caused gridlock across San Francisco, with non-functioning traffic signals and transit disruptions, ” the spokesperson said. “While the failure of the utility infrastructure was significant, we are committed to ensuring our technology adjusts to traffic flow during such events. ”

The Waymo spokesperson added that the company is “focused on rapidly integrating the lessons learned from this event, and are committed to earning and maintaining the trust of the communities we serve every day. ”

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738153 вiд 2025-12-22 21:05:16

chin
№ 1738147

Лови :-)

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738152 вiд 2025-12-22 20:30:12

sk (здалеку…)
№ 1738132
як трохи причетний до енергетики (ну всього 20 з гаком років на посадах головного енергетика ;) завжди чекав цього дня - не як професійного свята, але як переходу від зими до літа, до зростання дня, особливо це стосувалось опалювального періоду (постійні пориви тепломереж, котлів і т. п при практично забезпеченні теплом 80% промзони міста від районно промислової котельні в моєму підпорядкуванні), хоч до 15 квітня ще було далеко, але сонечко вже росло і відчуття, що якось вже дотягнемо до закінчення сезону гріло. Так от - та сама думка виникала і в мене, найкоротший день в році - день енергетика, напевно символічно.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738151 вiд 2025-12-22 19:53:31

Кріс Рі. R. I. P. (

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738150 вiд 2025-12-22 19:27:51

Хуйло торгує страхом.
Тому так прикольно спостерігати, як одни за одним перед ним плазують всі - бельгійці, німці, французи, італійці, і тд. Хробаки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738149 вiд 2025-12-22 19:04:30

olma
№ 1738145
так все вірно. Царська росія не була вже такою забутою окраїної світу, тому там (тут :)) тех все почалось приблизно в ті ж строки. Недарма ж план електрофікації почали розроблять.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738148 вiд 2025-12-22 19:03:49

а мені коней шкода. Це ж наші коні,..

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738147 вiд 2025-12-22 18:38:44

Хлопці та дівчата!

Є трохи потреби, кожен рік, перед Різдвом, ситуація катастрофічна з коштами, все розумію, свята, але хлопцям треба зараз ((, зиму робимо з колес,, черга вже мабуть вже до весни (((
В кого є можливість будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738146 вiд 2025-12-22 18:38:09

Хлопці та дівчата!

Є трохи потреби, кожен рік, перед Різдвом, ситуація катастрофічна з коштами, все розумію, свята, але хлопцям треба зараз ((, зиму робимо з колес,, черга вже мабуть вже до весни (((
В кого є можливість будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738145 вiд 2025-12-22 18:34:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1738142
----
В Європі оце все діло закрутилося з 1890-1910х. Створювалися акціонерні товариства енергетичні, трамвайні, і т. п. Була навіть бульбашка фінансова оцих інвестицій надутих. Навіть Ленін писав десь там про капіталізм і грюндерство.

У мене приятель поляк Томек живе в Радомі і в Кракові, так він сам працює дилером каменю, граніту. Але за хоббі історик, краєзнавець, колекціонер цінних паперів.
Він написав книжку про Історії електровні в м. Радом. І я тут шукав в російськомовному інтернеті і в бібліотеках інформацію про Акціонерне Общество Уніон Російське, яке збудувало електростанцію. А Радом велике промислове місто було і трохи тепер є. Там оружейні заводи і т. п.
Але згоден в наших краях ще не було такого розвитку і запотребування на електрику.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738144 вiд 2025-12-22 16:28:29

Конніца будьоннава раскінулась ф стєпі (с). Раскінулась мізками та кишками.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738143 вiд 2025-12-22 16:14:03

Мабуть більшість з вас вже чули новину що сьогодні кацапи на запоріжському напрямку пішли в атаку на конях, де їх атакував наш дрон. Йобані зомбаки, вони навіть не ставлять питань «а якого хуя?», а тупо пруть викоистовуючи усі можливості

https://x.com/bayraktar_1love/status/2003052739748827256?s=20

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738142 вiд 2025-12-22 14:57:07

sk (здалеку…)
№ 1738141
ну так все логічно.
по перше великої потреби в ел. енгрії ще не було. А масова і широко доступна електрифікація в світі як раз прийшла на 20-і роки. + розвиток промисловості на відміну від аграроної царської.
і по друге, судоходна річка до моря (яка стає можливою після побудови Дніпрогеса) - дешевий шлях експорту того ж зерна. Нічого нового :)
звісно шо залізничники, як монополісти, будуть проти.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738141 вiд 2025-12-22 14:40:41

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1738139
про старі «царські» напрацювання - точно
ось попросив ші щоб накидав деталей. цікавий останній пункт…
десь в якихось книгах було одне з пояснень чому німеччина відстала в промисловому розвитку від британії
тому що всілякі «асоціації» перевізників (наприклад по рейну), блокували впровадження пароходів… можливо і з залізницею щось схоже було…
раніше у людей зміна «парадигми життя» відбувалась раз на життя. типу пересадка із звичайного коня на «залізного». чи доступ до інформації по радіо-тв…
а у нас зараз ледь не раз на десять років щось з'являється, всілякі там інтернети-компьютери-моб_телефони… от зараз ші буде «вводні» в життя давати :)
--------
Особливості проекту Графтіо та його розвиток
Початкові напрацювання Графтіо (1905–1914 рр.) заклали фундамент для майбутнього будівництва:
Локація: Він визначив район села Кічкас (нині частина Запоріжжя) як найбільш вигідне місце для будівництва греблі через гранітні основи дна.
Тип греблі: Пропонувалася потужна гравітаційна гребля, яка мала підняти рівень води на десятки метрів.
Опір імперії: Попри геніальність проекту, царський уряд його не реалізував. Головною причиною був спротив приватних власників залізниць (які боялися конкуренції з дешевим річковим транспортом) та брак державного фінансування.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738140 вiд 2025-12-22 14:27:57

LAZY
№ 1738137
можливо книжки й були, але мій рівень розуміння опису тих воєн був на рівні «наші» і «німці»
трохи пізніше про спартанців не читав принципово. асоціоації були із «свинячим» клубом… :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738139 вiд 2025-12-22 13:58:55

sk (здалеку…)
№ 1738132
ця дата ще з совєтів, з часів «лампочкі ілліча». Хто в темі, то в курсє :)
План ГОЕРЛО і всьо вот ето вот.
Хоча, як з'ясувалось пізніше, сова найобувала і тут. План цей був ще за часів царя, включаючи проєкт з ГЕС по Дніпру.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738138 вiд 2025-12-22 13:29:42

Спецслужби РФ залякують політиків і фінансистів Бельгії - ЗМІ

Проти бельгійських політиків та керівників депозитарію Euroclear, де заморожено активи Росії, ведеться кампанія залякування, організована російською розвідкою. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на європейські спецслужби. Раніше прем'єр-міністр країни Барт Де Вевер заявив, що Москва пригрозила «вічно» його переслідувати, якщо гроші буде вилучено для видачі репараційного кредиту Україні. Представники європейських спецслужб зазначили, що кампанію, яка цілеспрямовано переслідує то-менеджерів Euroclear, включаючи гендиректора Валері Урбен та лідерів Бельгії, веде російська військова розвідка ГРУ.

Згідно з недавнім розслідуванням EUobserver, Урбен отримувала загрози у 2024 та 2025 роках. Вона звернулася по захист до бельгійської поліції, але отримала відмову. Тоді вона та інші керівники компанії найняли спочатку бельгійську, а потім французьку охоронну фірму.



Ця бельгійська поліція - якісь хуєсоси та куколди. Мабуть їх самих кацапи зашугали ггг

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738137 вiд 2025-12-22 13:26:31

от про «лаконічність» не знав

Ти що, не мав у дитинстві книжки для дітей про війни від давніх часів до сучасності? Були такі прикольні кольорові видання з картинками, де розповідалось про усіляких римлян, фракійців-фінікійців, легіонерів, вікінгів, бойових слонів, триреми, про фаланги, легіони і взагалі про багато чого. Про «лаконічність» там також було.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738136 вiд 2025-12-22 13:23:01

Цікаво, чого більше сцуть сцикливі молюски - що Фуйло випише їм 3.143ди (індивідуально), чи того, що він подасть на них до суду (калєхтівно).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.