Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738015 вiд 2025-12-18 23:16:41може Костюк і Шапаренко навчить простіше грати, нічого не придумувать, не вийобуваться, а бить по воротам. Як він колись вмів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738014 вiд 2025-12-18 23:16:33Михавко корявий. якийсь шепелєвоподібний.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738013 вiд 2025-12-18 23:14:08Бля, от Костюк радіє м'ячу щиро, як людина, а не як му-му у кєпкє.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738012 вiд 2025-12-18 23:13:31ні, ну це точно цікавіше. я розумію, що Ноа, вся хуйня, але настрій, віддача, темп. хоч не соромно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738011 вiд 2025-12-18 23:12:18знов тупо продавив захисника. Це вам не Герейро.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738010 вiд 2025-12-18 23:12:04Кайф, 2-0. Захуйарив свічку із останніх сил навмання і раптово із цього вийшла гарна гольова атака.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738009 вiд 2025-12-18 23:05:10Поки що загалом подобається Пономаренко - якщо буде так і далі, то і ваті, і панамському хєру відкриється пряма дорога нафуй.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738008 вiд 2025-12-18 23:04:50а потім ще «щирий» футбол з'явився. У Мыньську..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738007 вiд 2025-12-18 23:04:28Читаю текстову трансляцію: У вірменської команди на полі не бачу вірмен. Думав, хоч один Оганесян буде. А тут якісь прізвища немісцеві, МуллаХусейнович цікавий примірник.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738006 вiд 2025-12-18 23:02:16скільки себе пам'ятаю, в сесесері ДК звинувачували в «примітивному» футболі, силовому, протиставляли «красу», мережива м'ясних..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738005 вiд 2025-12-18 23:02:12+№ 1738004 Причому воно ще і грошей просить за отетовот.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738004 вiд 2025-12-18 22:58:46VVV № 1737997 вiд 2025-12-18 22:20:31 Наскільки розумію, це якийсь коментатор-аматор - навіть не «говорящая голова», а «бурнобздящая жопа». Порівняно до нього, циганєг - це демосфен і цицерон ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738003 вiд 2025-12-18 22:52:54VVV № 1738000 вiд 2025-12-18 22:33:00 фланги, простріли. прямо класичне Динамо. з таким складом, мабуть, ніхуя краще не вигадати. … А нахуя щось вигадувати якщо це працює? «Краще» - це що? Дрочня у дрібний пас із м'ячиком, жонглювання м'ячем один одному ногою, головою, сракою та повільне сцикливе просування уперед? Я їбав. Таке Динамо як сьогодні, набагато приємніше спостерігати. Олд скул! В Англії он, майже всі так грають - широко, вертикально, довгими пасами і ніхто не комплексує.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738002 вiд 2025-12-18 22:49:28Волошин стає лідером.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738001 вiд 2025-12-18 22:42:02до речі, у вірменів поки що жодного вірменіна у складі. Все в запасі..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738000 вiд 2025-12-18 22:33:00фланги, простріли. прямо класичне Динамо. з таким складом, мабуть, ніхуя краще не вигадати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737999 вiд 2025-12-18 22:26:00Шапа бить взазалі не вміє
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737998 вiд 2025-12-18 22:25:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1737996 Тобто у Біблії Ноя назвали на честь коньяку? Потужна думка :) Це навіть на рівні «як копали Понт Евкісинський», мабуть грунт на Арарат занесли :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737997 вiд 2025-12-18 22:20:31знайшов трансляцію якусь україномовну. це пиздець якийсь. я такого ще не чув. вимкнув звук.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737996 вiд 2025-12-18 22:16:44У вірменів навіть футбольна команда називається на честь коньяку. Оце я розумію маркєтінх.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737995 вiд 2025-12-18 22:13:23«концерн … з дотриманням» крафтових технологій ". це оксиморон :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737994 вiд 2025-12-18 22:08:13оця травма Тимчика, це слаба робота тренера по фізо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737993 вiд 2025-12-18 21:47:17Шапа в старті. Жопа близько. Ноах йде.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737992 вiд 2025-12-18 21:36:14sk (chromebook) № 1737991 Protein :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737991 вiд 2025-12-18 20:58:08olma № 1737989 черговий заход на інше коло хочеш продати «те саме» за дорожче, додавай в назву: - зроблене без використання гмо - натуральний продукт - з вітаміном С - рекомендації британських гастроентерологів :) - зроблене з використанням ШІ - доктор комаровський рекомендує - крафтове :) - що я пропустив? :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737990 вiд 2025-12-18 20:53:39Serhiy Prytula @serhiyprytula · 1h Prytula Foundation USA став партнером гіганта американського ритейлу, компанії Walmart!!!!! 6 місяців діалогу, виконання усіх вимог та відповідність усім критеріям, щоб пройти комплаєнс найбільшого ритейлера США! Звісно ж статус Platinum Transparency, який ми отримали після проходження аудиту в США, дуже став у пригоді! Тепер від емоцій до суті справи. Walmart додав наш фонд до списку тих, кому, здійснюючи покупки, ви можете донатити шляхом заокруглення чеку. Алгоритм дій доволі простий. 1. Заходите у свій акаунт у додатку Волмарт. 2. Відкриваєте вкладку “giving and impact”. 3. В розділі “select local charity” обираєте “Prytula Foundation USA”. 4. Активуєте опцію «round up to donate”. Все, тепер під час наступної купівлі чогось у Walmart за $9.99 ваш 1 цент полетить робити добрі справи в Україні! Дякую усім колегам, які доклали максимум зусиль, щоб це партнерство відбулось! Прошу усіх, хто має друзів чи родичів у Сполучених Штатах, розказати їм про цю новину! Ну, а хто вже проживає у США - приєднуйтесь до наших проєктів через «round up»! Дякую! Працюємо, панове!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737989 вiд 2025-12-18 20:32:03sk (chromebook) № 1737988 --- Та я згоден з тобою. Але з часів Крафтової революції в США, а потім коли вже крафт стартонув по всьому світу в 2000х, витворилися так звані «крафтові» стилі пива. Ці крафтові стилі це просто регіональні, або давнішні стилі, тільки в них якісь характерні особливості яскраво виділені. Дуже перебільшені. Отже Карлсберг - це концерн, але зварив пиво в крафтових стилях, лімітованими партіями, з дотриманням «крафтових технологій». Пиво може бути і непогане, але це є маркетинг. Спроба відкусити частку пирога в цій ніші.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737988 вiд 2025-12-18 20:08:45olma № 1737987 я ніфіга не експерт у пиві :) неясно як «крафтове» пиво повинно асоціюватись з карсберг? крафтове - то ж «ручна робота», штучний товар? а карсберг - масс-маркет? до речі. раніше купував львівське різдвяне. і наче ок було а зараз і в банці купив. і навіть в розливайці наливали - спробував… щось зовсім не те… можливо ще настрій не різдвяний :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737987 вiд 2025-12-18 19:52:34Карлсберг Україна випустив на ринок лінійку крафтового пива Brooklyn. https://www.facebook.com/share/p/1CYUJLkGJw/ Чи хтось вже куштував? Прикольний дизайн. Крайня пляшка ліворуч думав то присвячено ФК Динамо Київ
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737986 вiд 2025-12-18 19:24:05 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1737985 ну тaк цe тaкe oблизувaння :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737985 вiд 2025-12-18 19:21:12Трампа треба не обігрувати, а облизувати.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737984 вiд 2025-12-18 18:31:53 Зe гaрнo oбiгрує Трaмпa :) «Так само як конфіскують гроші в наркоторговців і вилучають зброю в терористів, активи Росії мають бути використані для захисту від російської агресії та відбудови того, що було зруйноване російськими атаками. Це етично. Це справедливо. Це правомірно»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737983 вiд 2025-12-18 18:31:20Enot № 1737971 тa пo дoписaх цe виднo ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737982 вiд 2025-12-18 18:30:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1737976 100%
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737981 вiд 2025-12-18 17:08:2975 переглянув Фламенго-ПСЖ. Дембеля, Барколя - пздц… Рахіти невиліковні…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737980 вiд 2025-12-18 17:03:55Тим часом, стара жопа з ентузіазмом сре на папєрєдніків: ------------------------- "У Білому домі під раніше розміщені портрети президентів додали таблички, і деякі з них містять образливі описи, пише CNN. Особливо «дісталося» попереднику Дональда Трампа Джо Байдену, якого назвали «сонним» і «безумовно, найгіршим» президентом в історії Сполучених Штатів. Ще одного демократа, Барака Обаму, табличка характеризує як «одного з найбільш суперечливих» політичних діячів США і критикує за програму медичної допомоги ".
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737979 вiд 2025-12-18 14:06:42Сусіди-нєгри стверджують, що дата-центр маска смердить і забруднює довкілля: https://www.yahoo.com/news/articles/resident-says-she-cant-open-201553033.html
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737978 вiд 2025-12-18 12:14:50Єльцин хоча б бухав, а ця потвора ще й не п'є, падлюка йобана. І не курить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737977 вiд 2025-12-18 12:10:46Трамп поєднує в собі риси Єльцина, Януковича та Черновецького. :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737976 вiд 2025-12-18 10:35:47Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1737965 вiд 2025-12-18 04:41:15 Про будь-які європлани можна спокійно забути - дорога лежить у тайгу, до мєдвєда.