🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 326.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738015 вiд 2025-12-18 23:16:41

може Костюк і Шапаренко навчить простіше грати, нічого не придумувать, не вийобуваться, а бить по воротам. Як він колись вмів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738014 вiд 2025-12-18 23:16:33

Михавко корявий. якийсь шепелєвоподібний.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738013 вiд 2025-12-18 23:14:08

Бля, от Костюк радіє м'ячу щиро, як людина, а не як му-му у кєпкє.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738012 вiд 2025-12-18 23:13:31

ні, ну це точно цікавіше. я розумію, що Ноа, вся хуйня, але настрій, віддача, темп. хоч не соромно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738011 вiд 2025-12-18 23:12:18

знов тупо продавив захисника.
Це вам не Герейро.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738010 вiд 2025-12-18 23:12:04

Кайф, 2-0.
Захуйарив свічку із останніх сил навмання і раптово із цього вийшла гарна гольова атака.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738009 вiд 2025-12-18 23:05:10

Поки що загалом подобається Пономаренко - якщо буде так і далі, то і ваті, і панамському хєру відкриється пряма дорога нафуй.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738008 вiд 2025-12-18 23:04:50

а потім ще «щирий» футбол з'явився. У Мыньську..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738007 вiд 2025-12-18 23:04:28

Читаю текстову трансляцію: У вірменської команди на полі не бачу вірмен. Думав, хоч один Оганесян буде. А тут якісь прізвища немісцеві, МуллаХусейнович цікавий примірник.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738006 вiд 2025-12-18 23:02:16

скільки себе пам'ятаю, в сесесері ДК звинувачували в «примітивному» футболі, силовому, протиставляли «красу», мережива м'ясних..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738005 вiд 2025-12-18 23:02:12

+№ 1738004

Причому воно ще і грошей просить за отетовот.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738004 вiд 2025-12-18 22:58:46

VVV
№ 1737997 вiд 2025-12-18 22:20:31

Наскільки розумію, це якийсь коментатор-аматор - навіть не «говорящая голова», а «бурнобздящая жопа». Порівняно до нього, циганєг - це демосфен і цицерон ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738003 вiд 2025-12-18 22:52:54

VVV
№ 1738000 вiд 2025-12-18 22:33:00

фланги, простріли. прямо класичне Динамо. з таким складом, мабуть, ніхуя краще не вигадати.

А нахуя щось вигадувати якщо це працює? «Краще» - це що? Дрочня у дрібний пас із м'ячиком, жонглювання м'ячем один одному ногою, головою, сракою та повільне сцикливе просування уперед? Я їбав. Таке Динамо як сьогодні, набагато приємніше спостерігати. Олд скул! В Англії он, майже всі так грають - широко, вертикально, довгими пасами і ніхто не комплексує.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738002 вiд 2025-12-18 22:49:28

Волошин стає лідером.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738001 вiд 2025-12-18 22:42:02

до речі, у вірменів поки що жодного вірменіна у складі. Все в запасі..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738000 вiд 2025-12-18 22:33:00

фланги, простріли. прямо класичне Динамо. з таким складом, мабуть, ніхуя краще не вигадати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737999 вiд 2025-12-18 22:26:00

Шапа бить взазалі не вміє

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737998 вiд 2025-12-18 22:25:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1737996

Тобто у Біблії Ноя назвали на честь коньяку? Потужна думка :)
Це навіть на рівні «як копали Понт Евкісинський», мабуть грунт на Арарат занесли :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737997 вiд 2025-12-18 22:20:31

знайшов трансляцію якусь україномовну. це пиздець якийсь. я такого ще не чув. вимкнув звук.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737996 вiд 2025-12-18 22:16:44

У вірменів навіть футбольна команда називається на честь коньяку. Оце я розумію маркєтінх.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737995 вiд 2025-12-18 22:13:23

«концерн … з дотриманням» крафтових технологій ".
це оксиморон :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737994 вiд 2025-12-18 22:08:13

оця травма Тимчика, це слаба робота тренера по фізо.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737993 вiд 2025-12-18 21:47:17

Шапа в старті.
Жопа близько.
Ноах йде.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737992 вiд 2025-12-18 21:36:14

sk (chromebook)
№ 1737991

Protein :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737991 вiд 2025-12-18 20:58:08

olma
№ 1737989
черговий заход на інше коло
хочеш продати «те саме» за дорожче, додавай в назву:
- зроблене без використання гмо
- натуральний продукт
- з вітаміном С
- рекомендації британських гастроентерологів :)
- зроблене з використанням ШІ
- доктор комаровський рекомендує
- крафтове :)
- що я пропустив? :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737990 вiд 2025-12-18 20:53:39

Serhiy Prytula
@serhiyprytula
·
1h
Prytula Foundation USA став партнером гіганта американського ритейлу, компанії Walmart!!!!!

6 місяців діалогу, виконання усіх вимог та відповідність усім критеріям, щоб пройти комплаєнс найбільшого ритейлера США! Звісно ж статус Platinum Transparency, який ми отримали після проходження аудиту в США, дуже став у пригоді!

Тепер від емоцій до суті справи.

Walmart додав наш фонд до списку тих, кому, здійснюючи покупки, ви можете донатити шляхом заокруглення чеку.

Алгоритм дій доволі простий.
1. Заходите у свій акаунт у додатку Волмарт.
2. Відкриваєте вкладку “giving and impact”.
3. В розділі “select local charity” обираєте “Prytula Foundation USA”.
4. Активуєте опцію «round up to donate”.

Все, тепер під час наступної купівлі чогось у Walmart за $9.99 ваш 1 цент полетить робити добрі справи в Україні!

Дякую усім колегам, які доклали максимум зусиль, щоб це партнерство відбулось!

Прошу усіх, хто має друзів чи родичів у Сполучених Штатах, розказати їм про цю новину!
Ну, а хто вже проживає у США - приєднуйтесь до наших проєктів через «round up»!

Дякую!
Працюємо, панове!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737989 вiд 2025-12-18 20:32:03

sk (chromebook)
№ 1737988
---
Та я згоден з тобою. Але з часів Крафтової революції в США, а потім коли вже крафт стартонув по всьому світу в 2000х, витворилися так звані «крафтові» стилі пива.
Ці крафтові стилі це просто регіональні, або давнішні стилі, тільки в них якісь характерні особливості яскраво виділені. Дуже перебільшені.

Отже Карлсберг - це концерн, але зварив пиво в крафтових стилях, лімітованими партіями, з дотриманням «крафтових технологій».
Пиво може бути і непогане, але це є маркетинг. Спроба відкусити частку пирога в цій ніші.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737988 вiд 2025-12-18 20:08:45

olma
№ 1737987
я ніфіга не експерт у пиві :)
неясно як «крафтове» пиво повинно асоціюватись з карсберг?
крафтове - то ж «ручна робота», штучний товар?
а карсберг - масс-маркет?
до речі. раніше купував львівське різдвяне. і наче ок було
а зараз і в банці купив. і навіть в розливайці наливали - спробував… щось зовсім не те… можливо ще настрій не різдвяний :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737987 вiд 2025-12-18 19:52:34

Карлсберг Україна випустив на ринок лінійку крафтового пива Brooklyn.

https://www.facebook.com/share/p/1CYUJLkGJw/

Чи хтось вже куштував? Прикольний дизайн. Крайня пляшка ліворуч думав то присвячено ФК Динамо Київ

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737986 вiд 2025-12-18 19:24:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1737985

ну тaк цe тaкe oблизувaння :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737985 вiд 2025-12-18 19:21:12

Трампа треба не обігрувати, а облизувати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737984 вiд 2025-12-18 18:31:53

Зe гaрнo oбiгрує Трaмпa :)

«Так само як конфіскують гроші в наркоторговців і вилучають зброю в терористів, активи Росії мають бути використані для захисту від російської агресії та відбудови того, що було зруйноване російськими атаками. Це етично. Це справедливо. Це правомірно»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737983 вiд 2025-12-18 18:31:20

Enot
№ 1737971

тa пo дoписaх цe виднo ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737982 вiд 2025-12-18 18:30:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1737976

100%

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737981 вiд 2025-12-18 17:08:29

75
переглянув Фламенго-ПСЖ. Дембеля, Барколя - пздц… Рахіти невиліковні…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737980 вiд 2025-12-18 17:03:55

Тим часом, стара жопа з ентузіазмом сре на папєрєдніків:
-------------------------
"У Білому домі під раніше розміщені портрети президентів додали таблички, і деякі з них містять образливі описи, пише CNN.

Особливо «дісталося» попереднику Дональда Трампа Джо Байдену, якого назвали «сонним» і «безумовно, найгіршим» президентом в історії Сполучених Штатів. Ще одного демократа, Барака Обаму, табличка характеризує як «одного з найбільш суперечливих» політичних діячів США і критикує за програму медичної допомоги ".

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737979 вiд 2025-12-18 14:06:42

Сусіди-нєгри стверджують, що дата-центр маска смердить і забруднює довкілля:

https://www.yahoo.com/news/articles/resident-says-she-cant-open-201553033.html

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737978 вiд 2025-12-18 12:14:50

Єльцин хоча б бухав, а ця потвора ще й не п'є, падлюка йобана. І не курить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737977 вiд 2025-12-18 12:10:46

Трамп поєднує в собі риси Єльцина, Януковича та Черновецького. :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737976 вiд 2025-12-18 10:35:47

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1737965 вiд 2025-12-18 04:41:15

Про будь-які європлани можна спокійно забути - дорога лежить у тайгу, до мєдвєда.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.