🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3255.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620852 вiд 2022-01-21 17:13:30

післ я заяви Зел ьца це очікувано, Терехов може і ментал ьно ватан, ал е ж не ідіот. Людей тепер хтось заспокоїти повинен. От він і виступив.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620851 вiд 2022-01-21 17:04:12

тєрєхов, харків міськ гол ова, дав коментар суспіл ьному, сказав, не дамо захопити харків ніякій росії

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620850 вiд 2022-01-21 17:03:43

Р±Р» РёР·СЊРєРѕ 200Рє
оперативний резерв першої черги менший

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620849 вiд 2022-01-21 16:47:55

а скiл ьки у вас вiдсл уживших? реал ьно, що хоч прибл изно знають статут ЗСУ, вмiють догл ядати за зброэю та чул и бл изькi вибухи?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620848 вiд 2022-01-21 16:42:23

С–РЅРєРѕР» Рё РІ твітер супутникові Р·РЅС–РјРєРё кидають «РІРЅРѕРІСЊ прибившійє часті»
цікаво що в біл арусі в пол ях живуть у вел иких тентах.
просто цікаво, що військова наука каже. скіл ьки от так в пал атках бойова частина може жити (ну там срати в дірку в земл і і тп.) до того моменту кол и морал ьний дух почне падати?
якщо вони почнуть переміщал ись вгл ибину україни - то що. теж тенти будуть ставити?

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620847 вiд 2022-01-21 16:39:29

по ходу ДБР і ГенПрокуратура взагал і не відстріл юють ані в юрисдикціях, ані в чомусь іншому. Біда

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620846 вiд 2022-01-21 16:38:11

Perfect,
тобі сподобається:
"Іл Р» СЏ РќРѕРІС–РєРѕРІ: Сѓ рамках справи проти Порошенка РІР» ада Р» егал С–Р·СѓС” терористичні організації В «Р›/ДНР»
РЈ рамках сфал ьсифікованої справи проти Петра Порошенка РІР» ада фактично Р» егал С–Р·СѓС” існування терористичних угруповань В «Р›/ДНР». РџСЂРѕ це РїС–Рґ час брифінгу заявив адвокат п’ятого Президента Іл Р» СЏ РќРѕРІС–РєРѕРІ. Р’С–РЅ нагол РѕСЃРёРІ, що Сѓ тексті так званої В «РїС–РґРѕР·СЂРёВ», СЏРєСѓ готував Офіс Генерал СЊРЅРѕРіРѕ РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂР°, ці незаконні терористичні утворення фігурують СЏРє суб’єкти правовідносин.
В «РЈ тексті В «РїС–РґРѕР·СЂРёВ» Петру Порошенку систематично використовуються вирази В «С‚ак звані ДНР/ЛНР» С– маються РЅР° увазі території, СЏРєС– тимчасово окуповані Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕСЋ Федерацією. РњРё зауважил Рё, що державна структура – ані ДБР, ані Офіс Генерал СЊРЅРѕРіРѕ РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂР° – РЅРµ має право використовувати такі вирази, Р±Рѕ це С” фактична Р» егал ізація. Бо Р· юридичної точки Р·РѕСЂСѓ В «Р”РќР В» та В «Р›РќР В» РЅРµ існують СЏРє суб’єкти права. Рђ існують тимчасово окуповані території», – нагол ошує РќРѕРІС–РєРѕРІ. "

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620845 вiд 2022-01-21 16:36:09

olma
в„– 1620843
десь гарно хтось написав РїСЂРѕ те що українці без РїСЂРѕР±Р» ем себе ідентифікують. вдягають вишиванки РЅР° свята С– РЅРµ тіл СЊРєРё. навіть Сѓ «РІР°С‚РЅРёС…» регіонах.
РІ С…СѓР№Р» остані нічого такого немає. кокошнікі-косоворотки ніхто РЅРµ носить. РЅРѕСѓ-нейми РїРѕ життю…
ал Рµ Р» ізуть постійно Р·С– СЃРІРѕС—РјРё адінарот, мишебратья С– С‚. Рї…

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620844 вiд 2022-01-21 16:26:13

Саме шо цікаво, що українське все звідти забрал и, ал е якихось нових ідеол огічних та кул ьтурних наративів нема.
*******

Звісно, що є. На расєє є все, ал е не у всіх. Можна дістати, як батюшку царя сил ьно-сил ьно у дупу помол итися

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620843 вiд 2022-01-21 15:52:14

olma
в„– 1620842
----
Універмаг Бєл ий Лебєдь в центрі Донецька стоїть закритий. Тенісні корти в тому ж центрі там де РСК Ол імпійський (Локомотив) поросл и будяками в зріст л юдини. І це в центрі. А шо там на окол ицях робицця взагал і морок. Саме шо цікаво, що українське все звідти забрал и, ал е якихось нових ідеол огічних та кул ьтурних наративів нема.

Бо кокошників або хохл оми теж нема, Бо воно чуже там.

Сучасний Харків не порівняти з Донецьком наскіл ьки він крутіше, живіше, багатіше, кул ьтурніше і заможніше вигл ядає. у всіх відношеннях. А ще 10 років бул о навпаки або порівну.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620842 вiд 2022-01-21 15:13:25

Харків'янам і всій харківській ваті варто отаке почитати:

Донецьк, піратська версія. Як я з'їздила до свого рідного міста, в якому жила до війни

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620841 вiд 2022-01-21 15:00:50

Щодо шашл иків, то, як уже згадував, у разі чого л агідний нарід нашампурить самого кл оуна - навіть без попереднього маринування.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620840 вiд 2022-01-21 14:54:55

Недавно писав Аваков
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4835118336578234&id=100002403454361

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620839 вiд 2022-01-21 14:52:30

шось Авакяна давно не чути

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620838 вiд 2022-01-21 14:51:13

торео
в„– 1620818
бабченко що про одину річ сказав, так, ти можеш вистріл ити з рпг, ал е вся та пил юка й все що бул о в квартирі піднімуться і вил етять на вул ицю. тобто ти себе ідентифікуєш, і там вже вірогідність що тебе знищать - дуже вел ика
ен-Р» ави - РЅРµ потребують РєСѓРїСѓ простору позаду, РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ без того щоб бути ідентифікованим РјРѕР¶РЅР° Р· РІС–РєРѕРЅ стріл яти…
так, я теж думаю що війна у місті від хуйл остану - це спочатку бомбартування а-л я грозний. а потім танки.
звичайно що зараз РЅРµ 2014, РєРѕР» Рё РІСЃС– мєнтовські С– СЃР±Сѓ-шні контори РІ містах СЃС…РѕРґСѓ чекал Рё-РЅРµ-дочекал РёСЃСЊ РїРѕРєРё РґРѕ РЅРёС… РіС–СЂРєС–РЅ РЅРµ РїСЂРёР№РґРµ С– РЅРµ почне РЅРёРјРё командувати…

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620837 вiд 2022-01-21 14:43:53

Sauron
в„– 1620835
???

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620836 вiд 2022-01-21 14:42:48

Юрій Бутусов
В·
Посмотрел выступл ение Верховного Гл авнокомандующего.
Что впечатл яет?
1. Ни одного обвинения России и Путина, никакого признания ответственности оккупантов. Никаких претензий в адрес врага.
2. Грубо обманул, РѕР±РІРёРЅРёРІ РЎРњР? Рё наших партнеров РІ распространении непроверенной СЏРєРѕР±С‹ информации Рѕ вторжении. РќР° самом дел Рµ Рѕ СЂРѕСЃСЃРёР№СЃРєРѕРј вторжении официал СЊРЅРѕ заявил начал СЊРЅРёРє ГУР РњРћ РљРёСЂРёР» Р» Буданов 21 РЅРѕСЏР±СЂСЏ 2021 РіРѕРґР°: «Р Р¤ сосредоточил Р° Р±РѕР» ее 92 тыс военносл ужащих Сѓ границ Украины Рё готовится Рє нападению РІ конце января РёР» Рё начал Рµ феврал СЏ 2022 РіРѕРґР°, РїСЂРё этом оценки СЃСЂРѕРєРѕРІ этой атаки Сѓ разведок РЎРЁРђ Рё Украины почти совпадают, сообщил РіР» ава Гл авного управл ения разведки (ГУР) Министерства РѕР±РѕСЂРѕРЅС‹ Украины РљРёСЂРёР» Р» Буданов».
3. Не побл агодарил наших союзников - Вел икобританию, руководство страны, за экстренные и внепл ановые поставки новейших гранатометов NLAW из арсенал ов британской армии. Как будто это надо тол ько самим британцам, и так и дол жно быть.
4. Ни одного сл ова не сказал, что именно дел ает он сам дл я противодействия российской агрессии, вообще ни одной конкретной фразы, чтобы мобил изовать общество и государство на борьбу с врагом.
5. Президент заявил, что Украина будет строить танки. Одновременно в тот же день, 19 января, танковый завод имени Мал ышева заявил, что переводит четверть сотрудников на однодневный рабочий день, среди причин - нехватка оборотных средств.
6. Когда нашей стране угрожает вторжение, и Россия со всех тел еканал ов требует уничтожения Украины, президент говорит гражданам, что им надо думать про шашл ыки на майских праздниках. Верховный Гл авнокомандующий, очевидно, не понимает, что на фронте идет война, гибнут подчиненные ему военносл ужащие, и он обязан сказать тем, кто защищает страну мотивирующие сл ова.
7. Зел енский ни сл ова не сказал, что он собирается дел ать дл я удал ения из вл асти предател ей, тесно связанных с Росией - и прежде всего, незаконно назначенного Зел енским л юстрированного пророссийского пол итика Русл ана Демченко, которому Зеденский дал пост начал ьника комитета по разведке. Российский агент контрол ирует всю работу украинской разведки несмотря на причастность к Вагнергейту.
8. Зел енский обратил ся к гражданам как к несмышл еным детям, которым не надо вообще сообщать что-то неприятное, а надо внушать, что ничего страшного не происходит. Украинцам не надо рассказывать, как государство их защищает и будет защищать, не надо говорить, что дел ать. Президент убеждает л юдей, что дел ать не надо вообще ничего - просто ждать майские праздник и шашл ыки. На фоне российского развертывания рассказы не поддаваться панике показывают пол ную неадекватность восприятия обстановки и не понимание сути того, что происходит на войне.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620835 вiд 2022-01-21 14:40:46

та ж не москал ь
в„– 1620832

Напряму від нього страждал и тіл ьки деякі підприємці.
Є схожі історії про мафію в Італ ії, яка тримал а порядок в містечках й л юдям це подобал ось.

Р—Р†
Про Гепу ще говорять, что в 2014 він взяв у хуйл а гроші за сдачу Харкова та нал охав.
Через те потім бул а спроба вбивства та інвал ідний візок до кінця життя.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620834 вiд 2022-01-21 14:39:34

Sauron
в„– 1620829 РІiРґ 2022-01-21 14:25:45
Це неможл РёРІРѕ. Рњiтинг «РџСѓС‚iРЅ введи» Р±СѓРІ ефнктивний РєРѕР» Рё армiГЇ РЅРµ Р±СѓР» Рѕ. РљРѕР» Рё взагал i cпротив чинити Р±СѓР» Рѕ РЅiРєРѕРјСѓ. I сам Рјiтинг Р±СѓРІ Р» ише спектакл ем РґР» СЏ захiРґРЅРёС… партнерiРІ, щоб Р» егал iзувати iнтервенцiСЋ. Взяти беззахисне Рјiсто РјРѕР¶РЅР° Р±СѓР» Рѕ i без РјiтингiРІ. Другой раз так РЅРµ РІРёР№РґРµ. Р’СЃi карти СЂРѕР·РєСЂРёС‚i, захiРґРЅi партнери РЅРµ поведуться РІР¶Рµ. I щоб взяти Рјiсто потрiР±РЅР° авiацiСЏ, артил ерiСЏ та ракетнi удари. IРјРѕРІiСЂРЅРѕ Р· бомбардувань i почнуть.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620833 вiд 2022-01-21 14:38:20

компроміс- це признати себе в чомусь виннгим перед агресором, чого й хоче хуйл о

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620832 вiд 2022-01-21 14:36:22

Sauron
в„– 1620824
який може бути компроміс з бандитом, який вл омився в твою квартиру, зайняв одну кімнату, а зараз хоче вигнати тебе взагал і з неї?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620831 вiд 2022-01-21 14:31:48

торео
в„– 1620828 РІiРґ 2022-01-21 14:24:20

> хоча може мені просто не пощастил о попасти на тих, хто гол осує завжди за кернесів і ригів і чекає на тайожний саюз братскіх народав.
твоя версія мені подобається біл ьше, звичайно :))

За Гепу гол осувал и, бо навів порядок у місті. І насрать, що бандюган. :(
Ал е не бачу, щоб активна частина мешканців хотіл а опинитись частиною кацапстану.

Історично дл я Харкова Москва бул а завжди бл ижча, ніж Київ (здається, навіть швидкий потяг до Москви їхав менше, ніж до Київа). Тобто, якщо харків'янин шукає кращої дол і - то це переїзд в Москву.
Ал е з 2014-го року це сил ьно змінил ось.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620830 вiд 2022-01-21 14:28:49

Sauron
в„– 1620825
Enot
в„– 1620820

думаю, що в чернігові реакція буде ще гостріша, ніж в пол таві))

я якраз з обл асті, трохи настрої знаю. сподіваюсь, принаймні. ал е проявить л ише війна.

до речі, чернігів - дуже ймовірний обєкт, якщо хйл о піде на київ. оминути важко, хоча можл иво.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620829 вiд 2022-01-21 14:25:45

Впевненний, що у відкриту не пол ізуть.
Дл СЏ РЅРёС… треба СЏРєРёР№СЃСЊ мітін㠫Путін РїСЂС–РґС–» Р№ бажано, щоб РєРѕРіРѕСЃСЊ РЅР° РЅСЊРѕРјСѓ покал ічил Рѕ/РІР±РёР» Рѕ

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620828 вiд 2022-01-21 14:24:20

Sauron
в„– 1620823

приємно вражений твоєю оцінкою. сподіваюся, що так і буде.
мої враження я передаю з досвіду вл асного спіл кування, бо працюю з кіл ькома фабриками звідти. якщо керівництво тверезо оцінює, і то л ише однієї компанії, то серед рядових працівників інкол и просто важко стримуватися, щоб не ол бізвати їх якось. так то вони мені ще бояться щось не те сказати.
а інші компанії вже зараз потихеньку створюють навіть філ ії в росії, встановл юють там обл аднання.
РЅСѓ С– «РІР°Р№РЅР° ал ігархов», «РµС‚Р° нада Р±С–Р» Р° парашенка», «Р±СЂР°С‚СЃРєС–Р№ народ», «Р°РјС”ріканци канєшна РЅРµ прави» С– С‚. Рґ. С– то, це просто проскакує, Р±Рѕ знають РјРѕС— РїРѕРіР» СЏРґРё С– намагаються РЅРµ сваритися.

хоча може мені просто не пощастил о попасти на тих, хто гол осує завжди за кернесів і ригів і чекає на тайожний саюз братскіх народав.
твоя версія мені подобається біл ьше, звичайно :))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620827 вiд 2022-01-21 14:22:55

Ніхто не дасть пізди кол онні російських військ окрім ЗСУ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620826 вiд 2022-01-21 14:22:05

Sauron
в„– 1620823 РІiРґ 2022-01-21 14:16:57
Картинка тут рол і не гратиме. Зараз не 2014 рік. І навіть кіл ькість вати не має особл ивого значення. Взяти можна будь-яке місто. І Харків, і Київ, і Львів. Це питання сил та засобів, а не тел екартинки.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620825 вiд 2022-01-21 14:20:49

Enot
в„– 1620820

Не був в Чернігові, ал е я так гадаю, що це схоже на Суми та рідну Пол таву.
Так от в Пол таві дуже швидко дадуть пизди, якщо хтось вийде з трикол ором на вул ицю.
РќРµ РїСЂРѕР№РґРµ Рё 10Рј.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620824 вiд 2022-01-21 14:18:59

та ж не москал ь
в„– 1620822 РІiРґ 2022-01-21 14:12:48

> який ще в 3,14. ду компроміс? ідіот кончений

Та правил ьно він все робить: дл я західного світу він миротворець, а хуйл о - агресор.
Нехай і дал і грає цю рол ь.
Також непогано зараз виграти якомога біл ьше часу (ми стаємо сил ьніші, а кацаповійська в таборах втрачають порядок та гроші).

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620823 вiд 2022-01-21 14:16:57

Згоден, що, якщо буде відкрите вторгнення, то Харків буде першим, бо вати там біл ьше всього.: /
В мене там багато друзів, бо вчився у харківському вузі.
РҐСѓР№Р» Рѕ Р№ гадки РЅРµ має наскіл СЊРєРё СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕРјРѕРІРЅС– харків'СЏРЅРё ненавидять «СЂСѓСЃРєС–Р№ РјС–СЂ» та Р№РѕРіРѕ особисто. Навіть, етнічні СЂРѕСЃС–СЏРЅРё.

Ал е там багато комуняк та совкових пенсіонерів, які можуть створити необхідну ТВ-картинку. :(

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620822 вiд 2022-01-21 14:12:48

За сл овами Зел енського, президент Росії Вол одимир Путін має шанси і можл ивість домовитися про мирне врегул ювання, сісти за стіл переговорів і знайти компроміс.
----------------------
який ще в 3,14. ду компроміс? ідіот кончений

sk(Xiaomi Redmi 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620821 вiд 2022-01-21 14:10:18

Шрайк
Зел енский (РІ обращении Рє народу): Без паники! Р? нформация Рѕ СЃРєРѕСЂРѕРј СЂРѕСЃСЃРёР№СЃРєРѕРј вторжении - СЃР» СѓС…Рё.

Тоже Зел енский (в интервью Вашингтон Пост): Харьков может быть оккупирован.

Господи, что в гол ове у этого чел овека :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620820 вiд 2022-01-21 14:04:17

торео
в„– 1620819 РІiРґ 2022-01-21 13:58:46
Чернiгiв так само можуть.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620819 вiд 2022-01-21 13:58:46

Enot
в„– 1620817

я не заперечував жодну з цих твоїх тез. питання бул о, чому харків назвав зел енський. а не дніпро чи чернігів.

захопл ення харькова можл иве, ал е не так, як це вдбувал ося під час СВ2. боронити весь периметр міста міл ьйонника дл я зсу важко, якщо можл иво взагал і. заходження рос штурмових груп ссо, спецназу і закріпл ення на певних обєктах важко упередити. треба знищувати їх в бойових кол онах.

ал е хто їх зна, яку тактику оберуть кацапи. все імхо

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620818 вiд 2022-01-21 13:51:00

sk (chromebook acer)
в„– 1620777

«Р±Р°Р±С‡РµРЅРєРѕ приводить РїСЂРёРєР» ад РєРѕР» Рё РїРѕ централ СЊРЅРёРј РІСѓР» ицям РіСЂРѕР·РЅРѕРіРѕ їхал Р° РєРѕР» РѕРЅР° танків, Р° Р· СЂРїРі Р· РІС–РєРЅР° неможл РёРІРѕ Р±СѓР» Рѕ стріл яти.»
-----

я стріл яв із вікна із рпг7. ну, так, є обмеження, бо має бути позаду простір, і щоб ніхто не стояв, тому з 3 поверху важко. а з першого - ок.
ал е це не бойові умови, а бабченко воював в чечні, тому сенс в цьому є.

ал е я не думаю, що вони будуть входити у вел икі міста, де будуть вул ичні бої. навіщо їм окупувати київ? ну може, хез. ал е їм потрібно розбити зсу насамперед, перервати комунікації в країні, взяти л огістику під контрол ь, зал ізничні спол учення, основні траси, л еп тощо.

і все - ул ьтиматум і капітул яція з високою ймовірністю. хоча зал ежить від народу. чи готові українці мерзнути і гол одувати - питання, на яке поки нема відповіді.

а це буде не в містах. в міста вони можуть закинути ракети. по міноборони, наприкл ад. хоча теж неясно навіщо.

а містечках чи сел а.. ну таке. нам треба там ще буде мати ці ракети там. це треба, щоб у кожному взводі бул о їх хоча б по 3-4 штуки. зараз їх 2 тисячі. чи вистачить? треба ж розуміти, що частину, якщо не пол овину цих н-л оу ми втратимо, не застосувавши. принаймні, можемо. це розгромл ені авіацією кол они нашої техніки, скл ади, де вони зберігатимуться, щось в пол он попаде. і т. д.

а так війна має бути не в насел ених пунктах де можл иве протистояння на відстані 600 м. вся ця війна на донбасі здебіл ьшого бул а безконтактна. принаймні сторони до цього прагнул и. противнику переважно завдавал и втрат на відстані - арта, менше л ітаки. ну снайпери, ал е то інше. танку взагал і не треба набл ижуватися на відстань в півкіл ометра до ціл і. озброєння дозвол яє вести вогонь ефективно і на 1 км, і біл ьше.

де може бути збл иження - то це зал ізничні вузл и, аеропорти (це дл я них буде кл ючовим), щось таке.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620817 вiд 2022-01-21 13:35:28

торео
в„– 1620814 РІiРґ 2022-01-21 13:25:59
У 2014 році Донецьк, Донбас в ціл ому був окупований без спротиву, бо на той момент армії в Україні не бул о. А потім вже Україна намагал ася відновити контрол ь. В даному випадку росіянам доведеться спочатку розбити ЗСУ. І не має значення скіл ьки в Харкові вати. Це не означає що Харків не можуть взяти - можуть. Ал е штурм мегапол іса це не проста задача. Якщо, звісно, керівництво не вирішил о все здати без бою.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620816 вiд 2022-01-21 13:32:09

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1620790

«С‚РѕР№ РїСЂСѓРґРёРІСѓСЃ Сѓ РјРёРЅСѓР» РѕРјСѓ - звичайне бандво, тож має відсидіти СЏРє Р·Р° старі, так С– Р·Р° РЅРѕРІС– справи.»
--------------

в прокуратурі, судах (подивись святкування під бандитський шансон), ментурі, парл аменті і уряді - таке саме бандво, або їх простітутки.

хто садитиме?

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620815 вiд 2022-01-21 13:28:20

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1620810

а перед українцями ці підраси не завинил и? скіл ьки знищил и мирного насел ення українців на окупованих територіях.

то все сцяння в очі. їм треба ринок збуту товарів і сировина російська. все. це єдина причина.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620814 вiд 2022-01-21 13:25:59

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1620811

все вірно. харків і буде. це найзручніше місто дл я кацапів. і правил ьно зел енський це все говорить у вошпості. неправил ьно, що він у відосику дл я українців намол ов чепухи, ал е то таке, традиційне.

я кол и спіл кувався зі своїми російськими знайомими на початку війни, причому або військовими, або екс-військовими, або тих, у кого родичі в росармії. всі казал и, що за місяць-два харків буде російським.

причому, навіть ті, хто ненавидять путіна.

я ще побився об закл ад, що не буде. і виграв, до речі. щоправда, на обід в ресторані. ал е ні вони сюди приїхати не можуть, ні я туди. так що поки відкл ал и.

у харкові вати біл ьшість. а ті проукраїнські сил и, які там є, знищать дуже швидко, як затоптал и все українське на донбасі. хто з наших втече, а інші мовчатимуть, бо фсбешники викинуть тіл а з кишками назовні, та і все.

це ми тут цацкаємося з їхніми агентами. які он і в парл аменті сидять. вони ні.

в партизанщину не вірю. багато партизан на донбасі? а ніби умови є. регіон урбанізований. і л іси є. хоча, хто зна, зараз же камер у містах навал ом. ал е все одно

до речі, не дуже вірю у партизанщину і на іншій території україни, якщо окупація. по-перше, є ефективні методи контрпартизанської боротьби, і кацапи їх застосують. а по-друге, хто певен, що піде партизанити, то хай візьме з собобю запаси їжі і все, що захоче, та піде поживе десь в л ісі. причому, без запал ювання вогню, а пару раз на тиждень нехай проповзе через пол е на пузі, а потім якось сохне. ну і шукає, де поїсти, кол и закінчиться їдл о. а ще ж партизанити треба. якось знищувати ворога.

ну таке, може і помил яюся.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1620813 вiд 2022-01-21 13:17:04

2 Недописувач
РќРµ важл РёРІРѕ, СЏРєРµ місто назвав. Важл РёРІРѕ СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– РґР» СЏ України РѕРґРЅРµ, Р·Р° кордоном— інше. Р† кришу цому РЅРµ зриває. Бл абл абл Р° В «РјРё намагаємося РЅРµ Р» якати інвесторів» — навіть цю просту ідіотську тезу РЅРµ витримцють. Хоча СЏРєРѕРіРѕ РґС–РґСЊРєР° С– СЏРєРёР№ СЂРѕР·СѓРјРЅРёРє таке вигадал Рё. Різниця РјС–Р¶ В «Р° там РІР¶Рµ шашл РёРєРёвЂ? С– В «РјРѕР¶СѓС‚СЊ окупувати» години… Р’ пошуках дна… краще Р± Р·Рµ Р» ишився Сѓ батька РЅР° трусах…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.