🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 327.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737975 вiд 2025-12-18 10:34:11

sk (здалеку…)
№ 1737973 вiд 2025-12-18 09:41:32

Цікаво, куди у такому разі подінеться ціла армія фінансових та інвестиційних консультантів і посередників, та зрештою банківських працівників - і за кого вони проголосують на чергових виборах після того, як трампидло оголосило такі чудові плани.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737974 вiд 2025-12-18 10:30:12

«Державних стипендій позбавили легкоатлета, ексочільника Національного олімпійського комітету (2005-2022) Сергія Бубку, яхтсменів Євгена Браславця та Ігора Матвієнка, плавчиню Яну Клочкову, плавця Валерія Лозика, гімнаста Юрія Єрмакова, веслувальницю Інну Фролову, стрибуна у воду Іллю Квашу».
--------------------
Цікаво, хто взагалі надав тому бубці стипендію - навіть якщо забути про його ватність, він дуже заможна людина - тож незрозуміло, навіщо було його додатково підгодовувати.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737973 вiд 2025-12-18 09:41:32

President Trump says the current financial system is outdated and will soon be replaced with a state-of-the-art cryptocurrency framework under the New Structure Bill.
The entire financial system could go on-chain, powered by crypto!
---------
ну хз… чилі наче ввела біток як паралельну основну валюту…
на недавніх виборах переміг чувак за якого топив трамп

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737972 вiд 2025-12-18 09:38:14

The U. S. State Department tonight announced a massive new arms package, the largest in history, for Taiwan. The package, worth over $11 billion, is likely to infuriate China and is set to include:

- The U. S. Armed Force’s Tactical Mission Network (TMN)
- 82 M142 High Mobility Artillery Rocket Systems (HIMARS)
- 420 MGM-140 Army Tactical Missile Systems (ATACMS)
- 120 M109A7 “Paladin” Self-Propelled Howitzers and M992A3 Carrier Ammunition Tracked Vehicles
- 1,545 Tube-Launched, Optically-Tracked, Wire-Guided (TOW) 2B BGM-71F-7-RF Missiles
- 1,050 FGM-148F “Javelin” Anti-Tank Missiles
- Seekers and Repairs for Harpoon Anti-Ship Missiles
- ALTIUS-600M and 700M Loitering-Munition Systems
- Spare and Repair Parts for AH-1W “SuperCobra” Attack Helicopters
------------
думаю що штати ні про що з китаєм не домовились і не домовляться…
як і макрон який після трьох днів в китаї повернувся ні з чим…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737971 вiд 2025-12-18 08:48:15

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1737969 вiд 2025-12-18 08:17:57

Я живу в Україні і нікуди звідси не збираюся. Ватка звалила, уклоністи через Тису переплили, з якого дива вони обиратимуть мені владу?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737970 вiд 2025-12-18 08:20:54

LAZY
№ 1737967

тaк мeнe Київ здивувaв приємнo v 2021…

дивують бiльшee вчитeлi…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737969 вiд 2025-12-18 08:17:57

Enot
№ 1737968

тaкi як ти? :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737968 вiд 2025-12-18 06:59:24

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1737965 вiд 2025-12-18 04:41:15

Долю України мають вирішувати ті, хто в ній живе, а не ватобіженці

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737967 вiд 2025-12-18 06:20:10

Тим не менш, з 2022 року Київ дуже сильно і відчутно перейшов на укр мову. В магазинах, в сфері послуг, в таксі, в публічному просторі - практично скрізь панує Мова. Почути кацапську - це стало маргінальним явищем, спробуй розкрити рота та щось спизданути кацапською - маєш шанси спіймати погляди здивування та неприязні. А може й по їбалу прилетіти. І це чудово та кайфово.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737966 вiд 2025-12-18 06:15:02

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1737964

І що тебе дивує? Київ, особливо молоді люди - російськомовні, хоч всерись. Люди 30-50-60-70 років - багато хто принципово перейшли на мову. Але діти 10-20 років - спілкуються кацапською, слухають кацапське лайно. Для них війна - це щось таке смішне, нецікаве та надто серьйозне із дорослого світу старперів. Навіть не зважаючи на сирени та атаки, ага.

Але є і гарні тенденції - маю сказати, що в моїй АйТі сфері, яка була на 100% кацапомовною до 2022, зараз 99% спілкуються українською.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737965 вiд 2025-12-18 04:41:15

Скрепный «Интерфакс» с восторгом сообщает, что парламент Грузии утвердил поправки в «Избирательный кодекс», согласно которым «граждане страны смогут голосовать на выборах только на родине. В зарубежных странах избирательные участки не откроются».

Один из «мечтателей», депутат Арчил Горгуладзе пояснил, что запрет на голосование из-за границы связан с необходимостью «предотвратить внешнее вмешательство».

Тaкa сумнa iстoрiя мoжe пoвтoритися i в Укрaїнi…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737964 вiд 2025-12-18 04:17:33

Дослідження, проведене впродовж квітня-травня 2025 року Державною службою якості освіти України спільно з Офісом уповноваженого із захисту державної мови показало: у Києві 24% вчителів під час уроків і 40% на перервах порушують мовний закон. Іншими словами — спілкуються російською. Так само вчиняють 66% учнів під час уроків і 82% — на перервах.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737963 вiд 2025-12-18 00:25:06

Пишуть, що воротар ПСЖ став першим воротарем в офіційних матчах ФІФА, що зробив 4 сейви підряд в серії пенальті. Тупі удари бразильців зробили з нього героя.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737962 вiд 2025-12-18 00:05:21

зато на останніх хвилинах витягнув мертвий

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737961 вiд 2025-12-18 00:03:38

Лунін таки два пустив від водокачки..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737960 вiд 2025-12-17 22:51:40

тю.
«Ми, Ніколай ІІ …»

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737959 вiд 2025-12-17 22:02:13

Nycolas
№ 1737956

Ми - це всі громадяни, кожен є президент.
Мабуть забули

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737958 вiд 2025-12-17 21:54:37

Здається мотя виграє конкуренцію і у інших воротарів, і заодно у Забарного. Серію пенальті бразильці провалили, в спірному епізоді судді стали на сторону воротаря ПСЖ (нападник загальмував при розбігу, воротар почав рух вперед до удару, але одна нога п'ятою чіпляла лінію), і злісний аліментщик став героєм матчу, відбивши 4 удари.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737957 вiд 2025-12-17 21:42:40

А якщо скаже «я», то ти тоді будеш закидати про манію величі та наполеончика? ;)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737956 вiд 2025-12-17 21:22:31

Ми почули сигнали… Ми це хто? Зеленський вже начебто без єрмачидла. Хто це ми???
---
Що каже психологія в даному випадку?)

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737955 вiд 2025-12-17 20:05:30

Виявляється Караскаль котрий в 17му році грав в Карпатах на правах оренди зараз грає за Фламенго в Катарі проти Парі сен-жермен у Фіналі міжконтинентального кубка

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737954 вiд 2025-12-17 19:00:01

Велика Британія офіційно видасть розпорядження щодо переказу 2,5 млрд фунтів стерлінгів, отриманих від продажу російським олігархом Абрамовичем футбольного клубу Челсі, на гуманітарні цілі для України.

«Час Романа Абрамовича виконувати зобов’язання, яке він взяв на себе під час продажу футбольного клубу Челсі, і перерахувати 2,5 млрд фунтів стерлінгів на гуманітарні цілі в Україні, спливає. Цей уряд готовий домогтися цього через суд, щоб кожна копійка дісталася тим, чиє життя було зруйноване незаконною війною Путіна»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737953 вiд 2025-12-17 17:37:08

Необанк Revolut блокировал счета живущим в Европе россиянам из-за давления регуляторов, объяснил основатель и гендиректор Revolut Николай Сторонский
-------

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737952 вiд 2025-12-17 17:30:08

Enot
№ 1737950

яку фуйню ти пишeш з пaфoсoм фiлoсoфa…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737951 вiд 2025-12-17 16:57:00

Не думаю, що пересічна магівська кугутівня взагалі усвідомлює різницю між українцями та кацапами.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737950 вiд 2025-12-17 16:51:51

Yagshamash
№ 1737939 вiд 2025-12-17 14:24:32
Раса це соціальний конструкт, особливо в сучасному світі. Тому росіяни американськими білими консервативними християнами вважаються білими консервативними християнами, а українці - кольорові комуністи, як і венесуельські індіанці. А з Близьким Сходом взагалі цікаво, раса може бути різною в залежності від ідеології білих людей, які дають расові оцінки. Наприклад євреї можуть вважатися білими колонізаторами, тому поганими. А палестинці - кольоровими пригнобленими, тобто добрими. А можуть бути євреї білими цивілізованими людьми з Європи, а палестинці - кольоровими дикунами, з якими слід поступати як з індіанцями чи українцями. А також євреї можуть бути кольоровими, яким не місце в суспільстві білих християн і тому подібне. При тому що в реальності ізраїльські євреї і палестинські араби генетично дуже близькі народи. Насправді західні суспільства, особливо американське, вкрай расистські, причому незалежно від кольору шкіри. А лівацькі ухили часів Обами і Байдена з BLM, «позитивною дискримінацією», ставанням на коліна та знищенням пам'ятників конфедератам тільки розпалили все це. Ну і російська пропаганда теж лягає на родючий грунт. Тому українці в уяві пересічних американських обивателів це щось на зразок бойових кольрових ЛГБТ-активістів, що згодні воювати за ненависні ідеї демпартії і відбирають гроші американських платників податків. А сам факт супротиву українців великій державі вкрай небезпечний для величі США, поганий приклад. Це ж ще хтось може спробувати наваляти білим американцям, це ж бунт, крамола. «Уявіть що срана Мексика обстрілює американську територію, що ви зробите з тими сраними мексиканцями»? Це дуже добре заходить аудиторії MAGA

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737949 вiд 2025-12-17 16:45:10

FIFA have agreed to raise the prize money available for the World Cup in 2026 by 50%
The winning team of the tournament will receive $50m
---------
цікаво. звідки такий ріст «зайвих» грошей на призові?
араби підкинули?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737948 вiд 2025-12-17 16:39:47

до речі
багато пишуть що сіра кардинальша офісу трампа - вейс, зробила велике і-вью… що там повиривали з контексту - окреме питання, але…
пишуть що це вже підготовка до мід-терму
і от питання: а де маск зі своєю новою партією? висуватись буде? :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737947 вiд 2025-12-17 16:24:12

olma
№ 1737946
так. пригадалось що у біларусь виїжджав президент-втікач киргизстану (якщо не помиляюсь). типу презом стає про-хуйловський хуй. і щоб не було великих підозр. старий отримує «свій ростов» в біларусі…
якось пазл складається. представник трампа у мінську, випуск заручників. зняття санкцій з біларусь-калій, здвінок хуйла мадуро…
дивно чому б мадуро на кубу не евакуювати. там ближче…
але хуй-єватість у тому що трамп крутить з хуйлом свої справи, здаючи наші інтереси…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737946 вiд 2025-12-17 15:56:50

Трамп хоч переназвав своє Міноборони на Мінвійни, не є фанатом військових гарячих операцій, зокрема з висадками на чужій території. Будуть викурювати Мадура як лиса з нори. Читав на Резургамі, що оці договорняки з Білоруссю і Хстаном, там американці зондують типа заслання для Мадури

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737945 вiд 2025-12-17 15:53:47

і трохи про футбол
------
Keir Starmer says he has issued a licence to transfer £2.5bn from the sale of Chelsea under Roman Abramovich to Ukraine
«My message to Abramovich is this. The clock is ticking. Honour the commitment that you made and pay up now [or] we're prepared to go to court»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737944 вiд 2025-12-17 15:15:29

Бо терор, окрім усього іншого - це ще і зброя малих держав проти великих.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737943 вiд 2025-12-17 15:14:00

Венесуельський режим у разі чого буде цілком спроможний влаштувати кілька резонансних терактів на території США, і як різні там їбучі пателі з крістіноемами із цим справлятимуться - це ще велике питання.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737942 вiд 2025-12-17 14:48:29

Yagshamash
№ 1737940
венесуела по площі десь в 2 рази більша за україну
і там немає степів та відкритих місцевостей…
можна колонами зайти, але буде як хуйлостан в перші місяці… проти партизанщини вже в афгані воювали
це десь я читав думки якогось військового який аналізував проблеми які можуть бути у штатів при «заході» на територію…
навіть якщо мадуро втіче, силовики не будуть слухати нового президента… громадянська війна більш вірогідно…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737941 вiд 2025-12-17 14:31:53

теніс
алькараз розпрощався зі своїм тренером - карлосом хуаном ферреро
це все рівно щоб надаль на своїх ранніх роках розпрощався з дядею-тренером, чи джокович з вайдою…
тренери які зробили з них чемпіонів…
цікаво що ферреро працював із звєрєвим, але сам пішов від нього. сказав що за-ї-бався терпіти «коники» від «молодої зірки», який постійно запізнювався на тренування і не любив виконувати тренерські вказівки…
тоді ферреро сказав що ну-нах, в іспанії з'являється нова зірка, йому 15 років, піду до нього і зроблю чемпіона…
цікаво буде поспостерігати кого він наступним візьме…
марта - еліна тільки що зіграли між собою на виставковому турнірі в індії. еліна з 2-5 виграла (грають 1 сет) …

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737940 вiд 2025-12-17 14:29:51

SK, Enot

Ще я хочу подивитися (не дай Боже, звісно), як венесуельський режим тримався б
чотири роки за умов уявного збройного вторгнення США.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737939 вiд 2025-12-17 14:24:32

Ця хуйня про білих людей зайобує. Тим паче, що кацапи «білі і люди» це - просто викликає гомеричний регіт, уключно з хуйлом. Китайці теж не білі, а жовті, а американці добряче мішані.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737938 вiд 2025-12-17 14:18:53

Yagshamash
№ 1737933
так. Єнот правильно описав
як у це не хотілось (принаймні мені) вірити…
яка там нафіг непорушність кордонів та якісь міжнародні доповленості…
де грізні заяви оон що не може велика країна кошмарити маленьку (я про венесуелу)
хто хоче-не-хоче кого бачити - це окрема тема. в історію запишуть думку переможця. хуйло провело референдуми? в конституцію вписало території «тому що люди так хотіли»?
ну все…
трамп правильно європейцям натякає. це «ваша зона впливу» - вступайте і розрулюйте ситуацію. а не нийте - трамп ввіді вайська!
щось там останній тиждень трохи єс засуєтилось… а де той пісторіус, що коли ставав міністром оборони обіцяв тауруси? «забув» …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737937 вiд 2025-12-17 14:00:54

Ну, про футбол :)
Ось таке чкогось хкя вилізло у мене в стрічці, ясний хуй шо я не підписаний на цей ресурс.
Але сам пост і камєнти під ним радують!

https://www.facebook.com/share/1AJVJTdxEX/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737936 вiд 2025-12-17 13:36:01

Туземці можуть думати що велика біла людина дасть їм їжі, таке теж буває. Але велика біла людина іде туди не для того щоб давати їжу туземцям.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.