🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 328.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737935 вiд 2025-12-17 13:34:50

Туземці можуть думати про себе що завгодно, але не не має значення для великих держав.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737934 вiд 2025-12-17 13:33:03

Enot, окей, можливо, для тебе це не має значення. Але між Венесуелою й Україною різниця велика. З Венесуели люди тікають від режиму довбойоба. В Україні - від кацапських бомбардувань. У Венесуелі переважна більшість ХОЧЕ, аби трамп сприяв поваленню режиму. В Україні більшість - проти хуйла.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737933 вiд 2025-12-17 13:27:21

SK 1737923

У цьому сенсі все зрозуміло, звичайно. Два сапОги - валянок (народна мудрість).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737932 вiд 2025-12-17 13:24:06

Yagshamash
№ 1737931 вiд 2025-12-17 13:22:24
Не має значення що думають венесуельські чи українські тубільці. Імперіалістичні держави відбирають землю тубільців не для того щоб тубільцям було добре. Вони просто відбирають.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737931 вiд 2025-12-17 13:22:24

Що думають венесуельські тубільці про режим мадуро я якраз знаю. Тут пів Ліона венесуельці. Я знаю особисто чотирьох представниць, що тікали від із коммі раю світ за очі. Не лише з голодухи, а від репресій. Слава Богові, кордон ще не зовсім на амбарний замок замкнули.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737930 вiд 2025-12-17 13:15:23

Костюк тренер на постійній основі, я й не вагався. Адекватне рішення, як на зараз.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737929 вiд 2025-12-17 12:43:42

Enot
№ 1737927
з можливими виборами може настати повна жопа
як в 1шу світову германія «розвалилась» з середини

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737928 вiд 2025-12-17 12:36:53

Yagshamash
№ 1737922 вiд 2025-12-17 10:56:45
Саме так Венесуела це Україна. І не має значення добра людина Мадуро чи погана, правильну він політику вів чи неправильну. Слабка держава, населена індіанцями, які створюють проблеми великим білим націям. Росія хоче замінити проблемного туземного царя щоб отримати багатства цієї території і США хочуть замінити проблемного туземного царя щоб отримати багатства цієї території. Росія і США домовилися що пострадянській простір це сфера впливу Росії, а Америка - США. Тому росіяни не захищають дружній режим Мадуро в Венесуелі, а США зобов'язалися передати українські території Росії та примусити її підписати той договір, який вимагає Росія. Що про себе думають при цьому туземці, значення не має. Зараз час імперіалістичних хижаків.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737927 вiд 2025-12-17 12:29:37

Ахахахаха
Науковці не підтвердили достовірність опитувань, де лідирують партії Залужного, Порошенка і Білецького
Київський міжнародний інститут соціології офіційно не може підтвердити достовірність розповсюджених медіа від його імені електоральних опитувань, де перші позиції займають гіпотетичні політсили Валерія Залужного та Андрія Білецького, а також партія «Євросолідарність» Петра Порошенка.
Про це у відповідь на запит «Українських Новин» повідомив виконавчий директор КМІС Антон Грушецький.
«На сайті КМІС дійсно немає публікацій з даними, про які йде мова (електоральні рейтинги), оскільки ми дотримуємося політики не -публікації електоральних рейтингів на період повномасштабної війни (хоча ми можемо досліджувати гіпотетичні сценарії виборів з внутрішньою аналітичною метою, але ми завжди попереджаємо партнерів, що результати мають лишатися закритими і не просуватися публічно). Тому зазначені в різних публікаціях результати ми не можемо підтвердити», - підкреслює виконавчий директор КМІС.
Також Грушецький критикує медіа, які написали про дослідження, за вибірковий і некомплексний підхід, коли говориться тільки про % від тих, хто буде голосувати і не вказується доля від всіх респондентів.
«По-друге, наразі одна з ключових проблем - невідомий список учасників виборів, коли є сильний запит на нові сили. Тому соціологи часто, якщо і вивчають у закритому форматі питання рейтингів, ставлять щонайменше декілька гіпотетичних списків. У публікації ж бачимо лише один дуже гіпотетичний список», - додав соціолог.
15 грудня ряд медіа та політиків розповсюдили новину з посиланням на дослідження КМІС, яке, нібито є у їхньому розпорядженні із електоральними рейтингами політичних партій.
Там були дані тільки у % від готових голосувати і в переліку були крім реальних політичних сил «Батьківщина», «Євросолідарність», «Свобода» тощо, також гіпотетично-уявні партії Валерія Залужного, Кирила Буданова, Юрія Бойка та Олексія Арестовича, «Блок Володимира Зеленського», а також Третя штурмова бригада», яка є бойовим підрозділом, а не партією.
Згідно з опублікованою інформацією, партія Залужного набирає 19,9%, «Євросолідарність» - 16,2%, Третя штурмова- - 11,9%, «Блок Зеленського», - 11,3%, партія Буданова — 10,4%.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737926 вiд 2025-12-17 12:13:14

The U. S. is preparing new sanctions on Russia’s energy sector if Putin rejects a Ukraine peace deal, Bloomberg reports.
Washington is weighing targeting Russia’s shadow fleet oil tankers and the traders facilitating them. New sanctions could be unveiled as early as this week, sources familiar with the matter say.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737925 вiд 2025-12-17 12:11:33

2025 break-even estimate per barrel is $46
------
це гуд що хуйло-нафта торгується за 40. протрималось би це якомога довше
але в штатах собівартість 55-70 баксів за барель…
тому це б'є також по «дріл-бейбі-дріл» в штатах…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737924 вiд 2025-12-17 12:01:06

Орбан писав Путіну з запитанням, чи не покарає той Угорщину за рішення ЄС щодо росактивів
------
проситься у наглядову раду газпрому і дачу в ростові…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737923 вiд 2025-12-17 11:13:29

Yagshamash
№ 1737922
я маю на увазі те що наратив трампа такий же як і наративи хуйла
в україні живть руські, ваша економіка - то все побудовано ссср-ом (тобто «нами»)
у трампа загроза нароктиків, у хуйла загроза нато-назцизму…
думаю що у половину світу є аналогічні претензії до іншої половини… так що можна починати - всі проти всіх…
звичайно. для багатьох це вікно можливостей
як штати дуже сильно приросли коли наполеон воював в європі, і йому не луїзіани було. «продав», тому що завойовував «багатші села» …

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737922 вiд 2025-12-17 10:56:45

SK, ага - ще цього бракувало. Венесуела - Україна? Ти даєш. Комуна з усіма ознаками совка.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737921 вiд 2025-12-17 10:56:30

особ. склад: 1 192 350 (+1 730)
чи не рекорд це? майже 2к в день

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737920 вiд 2025-12-17 09:55:43

Старій жопі треба було жити наприкінці ХІХ чи напочатку ХХ століття.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737919 вiд 2025-12-17 09:35:27

ТРАМП:

Венесуэла полностью окружена самой крупной Армадой, когда-либо собранной в истории Южной Америки. Она будет только увеличиваться, и шок для них будет таким, какого они никогда раньше не видели, — до тех пор, пока они не вернут Соединённым Штатам Америки всю нефть, землю и другие активы, которые они ранее у нас украли.
-------
замість трамп можна підставити хуйло, замість венесуела - україна…
китай скаже: а що там можна було? і на завтра острів тайвань заблокований…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737918 вiд 2025-12-17 09:28:56

пишуть Костюк лишивсь букв в. о. і став повноцінним головним

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737917 вiд 2025-12-17 09:09:55

15 років дали пацану на росії за віршик у телеграмі

Гурченко «5 минут»
Я вам песенку спою что путин - лох,
Он давно хотел взять Киев, но не смог,
Он стрелял, бомбил и верил, что хохлы откроют двери,
но разбил ебальник об порог.
Путин лох! Путин лох!
Суд в Гааге будет вскоре,
И пометка в приговоре!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737916 вiд 2025-12-17 08:53:21

olma
№ 1737910 вiд 2025-12-16 22:50:18

Так вони і сигарети «Саюс-Аполлон» знову почнуть робити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737915 вiд 2025-12-17 08:51:43

+№ 1737914

До речі, що там Японія - «аблігації внутрєннєго государствєнного займа», які випускалися совою у повоєнні роки, фактично і були однією з форм такого податку - бо держава позичала (а фактично забирала) у громадян одні гроші, а повертала зовсім інші.

Пам'ятаю, у діда разом із іншими документами лежали ці красиві папірці з усілякими заводами, греблями, паровозами тощо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737914 вiд 2025-12-17 08:42:12

Цікаво, яким має бути фемінітив від слова «довбойоб»? Очевидно, «довбоєбиня»:
----------------------
"…заступниця міністра розвитку громад і територій Альона Шкрум в інтерв’ю Forbes повідомила, що уряд працює над ідеєю створення Фонду відбудови України, і в теорії одним із джерел його наповнення після війни міг би стати спеціальний податок – за прикладом досвіду Японії.

…Згодом Альона Шкрум… уточнила свою позицію, заявивши, що Міністерство розвитку не планує і не розглядало запровадження податку на відбудову.
«Жодного податку на відбудову не буде і не може бути. Це аксіома», – підкреслила вона ".

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737913 вiд 2025-12-17 00:12:01

Рашфорд - хуяшфорд

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737912 вiд 2025-12-16 23:17:27

Барса за тайм не забила гол команді що навіть «чемпіонат водокачки» не виграла
Рашфорд на місці лєвандовського, ферштегену довірили в раму стати…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737911 вiд 2025-12-16 22:52:25

Це на хвєдєральних каналах типа на ОРТ, почали крутити дружній до США контент. То Обама чмо, розваліваєтся в Амєрікє всьо, тепер вєлікая нацыя

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737910 вiд 2025-12-16 22:50:18

У мене знайомий чувак, якби здалека спостерігає за кацапами, естрадою і т. п.

І каже наративи помінялися. Пускають англоязичний альбом Парк Горького. А фронтмен Маршал розповідає про своє життя в Штатах, про Лос-Анджелес.

Короче, там у Хуйла тепер американці не піндоси, а друзі і партнери.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737909 вiд 2025-12-16 22:49:14

Німці вже спростували заяву про таку кількість військ в Білорусі, а тобі Єноте раджу сходити на кухню, перевірити чи не сере Порошенко тобі у борщ

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737908 вiд 2025-12-16 21:52:18

Це схоже російське ІПСО пєтіни виблядки кинулися розганяти, як завжди

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737907 вiд 2025-12-16 21:45:39

sk (Samsung galaxy)
№ 1737905 вiд 2025-12-16 20:40:37
Їх можна використати іншим чином, наприклад влаштувавши новий похід на Київ, чи на Луцьк і Львів щоб перерізати постачання з Європи. Про можливість цього багато говорили. Але в Білорусі ніколи не було стільки російських військ після 2022 року, щоб подібні задачі виконувати. Тому важливо знати, чи правда те, що там є війська в такій кількості, чи депутату напизділи, скоріше за все самі росіяни. Я схиляюся до другого варіанту.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737906 вiд 2025-12-16 21:10:01

Арсенал привітав зінченка трьома словами з ДН.
Думаю у Зіни теж є три слова у відповідь

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737905 вiд 2025-12-16 20:40:37

Enot
№ 1737904
В 2022 на нас нападало 200к
Відосів та фоток був повний і-нет
Тут підлодку в новоросійськ день роздивляються супутниковий знімок…
А 360к хуйло-підарасів? Їх хуй заховаєш
Прігожинців лукашеску до себе забирав. Їх наче 10к було. То супутникові знімки палаток були…
Якщо хуйло має ресурс ще 360к - то чому б йому на новий рік не захопити весь Донбас?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737904 вiд 2025-12-16 20:21:20

Цікаве повідомлення. Імовірно депутат Бундестагу трохи піздить, тому що концентрація російських військ в Білорусі була б вже новиною номер один, як це раніше бувало не раз. Але все-таки, така заява була зроблена
В Білорусі росія вже розмістила 360 тисяч військових, - німецький політик.

Експерт з питань оборони та депутат Бундестагу від ХДС Родеріх Кізеветтер заявив, що критична загроза війни з росією для Європи існує вже буквально сьогодні.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737903 вiд 2025-12-16 19:22:14

Batyj
№ 1737899
Бояться на вулицю вигнати, бо той в суд подасть..
Юристи з кейсом мбапе зайняті…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737902 вiд 2025-12-16 18:26:50

Тим часом, єретична зовсім перестала вантажитися, але можливо це і добре - бо може означати, що на ній ведуцця робОти ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737901 вiд 2025-12-16 18:24:00

sk (здалеку…)
№ 1737897

укрaїнцi винoсять їм НПЗ, тoму нeмa дe нaфти дiти як нa eкспoрт.
цe вжe дaвнo вiдoмo…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737900 вiд 2025-12-16 18:10:14

Кацап мабуть готовий чисто за харчі відбивати м'ячі ;) - його фуй ви3.143диш з рамки ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737899 вiд 2025-12-16 18:00:29

№ 1737898
і чому? Яке відношення Мбапе до кацапчека?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737898 вiд 2025-12-16 15:35:04

French court orders Paris Saint-Germain to pay former player Kylian Mbappe €60m in unpaid salary and bonuses
----
невже араби не могли нормальних юристів найняти?
тепер зрозуміло чому сафронова не можуть нах вигнати на вулицю…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737897 вiд 2025-12-16 15:24:28

Россия пытается компенсировать снижение цен ростом поставок. С августа отгрузка нефти на морские танкеры выросла не те же 28%.
-----
на початку війни багато аналітєгів розказували що сервісні компанії, що обслуговують бурові, іноземні. запровадили санкції. тому дуже скоро всі бурові що качають нафту на болотах «зламаються» …
закінчується 4й рік. якщо є можливість, хуйлостан збільшує об'єм нафти для закачки в танкери…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737896 вiд 2025-12-16 13:12:33

Почали з "являтись адекватні включення і репортажі про війну Росії в Україні. Маст сі.




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.