Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737855 вiд 2025-12-15 14:43:20взагалі це перший випадок, щоб у вантажного ана відірвало хвіст. Тим паче був порожній, на облете після ремонту. Що з ним треба було вдіяти? Загадка.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737854 вiд 2025-12-15 13:27:57пошти як сержант яґшамашев :-))) вільне володіння баґатьма мовами, шлявся з ксівою по закордоннях, у часи коли нікого нікуди ніколи не випускали. Один -в - один. Блейз Метревелі з конторською пропискою. Нас не наїбеш, сука конторська.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737853 вiд 2025-12-15 13:07:24Цікавий факт: у Британії щойно призначили нову голову зовнішньої розвідки МІ6 (першу жінку на цій посаді) Блейз Метревелі (sic!). Пишуть, що її бабуся й дід за батьківською лінією були із Чернігівщини. Причому пишуть, що дід був нацистським колаборантом (що б це не значило). Бабуся з маленьким татом виїхали до Британії, де бабуся одружилася із грузином у Йоркширі 1947 року. Просто карколомна шпигунська історія. В дитинстві з батьком жила в Гонконґу. Потім училася у Челтнемі у найкращій англійській приватній школі для дівчат. Потім Лондонський і Кембридзький універи. А тоді вже розвідка. Бльзький Схід тощо. Пишуть, що вільно володіє арабською. Але, я думаю, там значно більший набір мов.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737852 вiд 2025-12-15 11:55:48PEPSI (Merkury) № 1737849 вiд 2025-12-15 11:12:59 Ciao, ragazzi!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737851 вiд 2025-12-15 11:20:08Nedopysuvach, Пишуть, що поліція нікого не шукає. Видно, відомо, хто вбив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737850 вiд 2025-12-15 11:15:36Пишуть, режисера Роба Райнера разом із дружиною вбито: https://www.yahoo.com/entertainment/movies/articles/rob-reiner-legendary-comedic-actor-033229110.html
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737849 вiд 2025-12-15 11:12:59Довбик надіслав послання фанатам Роми – вистачило двох слів _________________ Ваші версії двох слів, панове :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737848 вiд 2025-12-15 11:11:35Шапаренко це що за звір такий з дальніми і ближніми ногами? Зверюга. Парнокопитний?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737847 вiд 2025-12-15 08:54:55olma № 1737841 вiд 2025-12-15 00:44:08 Більше того - була теорія, що цей дописувач сам є коропом, але якимось чином вміщує тут повідомлення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737846 вiд 2025-12-15 08:51:12m1919(Київ - чемпіон!) № 1737824 вiд 2025-12-14 23:03:44 Так, раніше він зазвичай реагував, коли з єретичною щось траплялося - а тепер жодного відгуку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737845 вiд 2025-12-15 02:25:39 Nick Drake - River Man
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737844 вiд 2025-12-15 02:19:21 Lord Huron - The Night We Met #музика яку ШІ не напише
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737843 вiд 2025-12-15 01:49:41Mazzy Star - Flowers in December
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737842 вiд 2025-12-15 00:48:11фідер (feeder) це кормушка (годівниця) to feed. Торік чувачок на Озері Лебединому на набережній Жк Лебединий в Києві мені показував майстер-клас як на цей фідер рибу ловити. Так дідок налаштував снасті 3 вудки з дзвіночками, що за годину натягав риби кілограма на 3-4. Красавела.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737841 вiд 2025-12-15 00:44:08Трамп це класичний довбойоб - найулюбленіший клієнт Хуйла. Хуйло веде його як хоче. Як був тут дописувач в доісторичні часи Дес. Так він коропів на ставках ловив десь у себе під богоспасаємим Харковом. Так ось Хуйло на фідер так само Трампа веде і ловить в сачок як Дес своїх коропів свого часу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737840 вiд 2025-12-15 00:32:03sk (Samsung galaxy) № 1737839 Так кацапня маючи фундаментальні проблеми в авіації, зокрема в воєнно-транспортному сегменті, витягла десь з полігонів крупно-габаритного металолому оце АН-22, який мабуть мого віку а може і старше. Щось підфарбували там новою гарною краскою. А воно в повітрі розсипацця почало. я тільки шкодую. що не загрузили його людьми і технікою під завязку.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737839 вiд 2025-12-15 00:24:59якщо про ан-22. то він розбився 9го числа це зараз тільки відос засвітили
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737838 вiд 2025-12-15 00:18:57тренер київських динаміців І. Костюк виглядає не дуже. круги під очима. Явно недосипає. Але роботу свою робить, принаймні відчувається якась енергія нова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737837 вiд 2025-12-15 00:10:58m1919(Київ - чемпіон!) № 1737824 вiд 2025-12-14 23:03:44 А Філус давно з'являвся? З ним усе добре? --- А я те саме хочу запитати про Геть, я не можу пригадати його ніка в латинській абетці, щоб перевірити коли він був востаннє тут. Але давненько він не відсвічував на гестбуці Обса.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737836 вiд 2025-12-15 00:01:352 Batyj та LAZY закрийте хлібальники. Все Ок. я зрозумів про що йдеться. АЛе вибачатися не буду. У вас там не чітко було зазначено хто на який пост реагує. А той відос падіння АН-22 то вже як мінімум об 11 ранку все вже обговорили, проаналізували і забули.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737835 вiд 2025-12-14 23:56:572olma ти дурний?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737834 вiд 2025-12-14 23:56:49olma № 1737832 вiд 2025-12-14 23:53:49 Batyj № 1737831 --- дай більше контексту. незрозуміло, чи нам радіти чи горювати з твого повідомлення. … Яке дурне запитання. Дохлі кацапи - що ж тут може бути сумного?!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737833 вiд 2025-12-14 23:55:49теніс Yagshamash № 1737815 думав до нового року вже про теніс нічого не писати :) а тут то олейнікова видала феєєрію вигравши купу невеликий грунтових турнірів і назбравши очок щоб втоп-100 попасти сказала що до ао буде готуватись в києві на кортах теніс-парк (х-парк за мостом на троєщину) тепер ангеліна… кажуть що у неї немає соц-мереж. тихенько пішла з туру. пів-року її не було. і тут повернулась. при чому хоч тунір 125ка. всі матчі крім одного виграла у тенісисток топ-100 ангеліна зараз 120+ в рейтингу після перемоги… до ао потрібно ще очочків назбирати… марта та еліна будуть виступати на виставковому турнірі перед оа… десь в азії… разом з ними мєдвєдєв буде на тому турнірі. хз… можливо спонсорські зобов-язання… ще одна хуйлостанка взяла паспорт узбекістану. наче кажуть там місцевий «ахмєтов» вирішив вкладатись в теніс… цікаво що паспорт взяла поліна кудєрмєтова… вона, разом із старшою поліною, з татарстану. колись мєдальки отримували від їхнього камандіра… типу руські татари - огого… хуйтам. вже узбеки. чекаємо куди сестра звалить…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737832 вiд 2025-12-14 23:53:49Batyj № 1737831 --- дай більше контексту. незрозуміло, чи нам радіти чи горювати з твого повідомлення.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737831 вiд 2025-12-14 23:50:58БЛЯ.. це база дивізії транспортної авіації кацапні
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737830 вiд 2025-12-14 23:49:01це база дивізії транспортного автомобіля кацапні..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737829 вiд 2025-12-14 23:48:08теніс Yagshamash № 1737815 думав до нового року вже про теніс нічого не писати :) а тут то олейнікова видала феєєрію вигравши купу невеликий грунтових турнірів і назбравши очок щоб втоп-100 попасти сказала що до ао буде готуватись в києві на кортах теніс-парк (х-парк за мостом на троєщину) тепер ангеліна… кажуть що у неї немає соц-мереж. тихенько пішла з туру. пів-року її не було. і тут повернулась. при чому хоч тунір 125ка. всі матчі крім одного виграла у тенісисток топ-100 ангеліна зараз 120+ в рейтингу після перемоги… до ао потрібно ще очочків назбирати… марта та еліна будуть виступати на виставковому турнірі перед оа… десь в азії… разом з ними мєдвєдєв буде на тому турнірі. хз… можливо спонсорські зобов-язання… ще одна хуйлостанка взяла паспорт узбекістану. наче кажуть там місцевий «ахмєтов» вирішив вкладатись в теніс… цікаво що паспорт взяла поліна кудєрмєтова… вона, разом із старшою поліною, з татарстану. колись мєдальки отримували від їхнього камандіра… типу руські татари - огого… хуйтам. вже узбеки. чекаємо куди сестра звалить…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737828 вiд 2025-12-14 23:48:02Тут приємний відосік якщо що https://t.me/Tsaplienko/84862
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737827 вiд 2025-12-14 23:47:13ан-22 з аеродрому Іваново-Північний розламався в повітрі. 7 кацапів гавкнули..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737826 вiд 2025-12-14 23:30:542 Yagshamash #*****815, А мені Ангеліна Калініна завжди подобалася, як моя ьеща, з Нов. Каховки (тимчасово окупованої), дуже старанна, бойчиня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737825 вiд 2025-12-14 23:07:30 У вiдпoвiдь зa сeлфi Зe в Купянську, Пу зaстaвив Сoлoвьйoвa зрoбити сeлфi в цeнтрi Пoкрoвськa…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737824 вiд 2025-12-14 23:03:44А Філус давно з'являвся? З ним усе добре?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737823 вiд 2025-12-14 22:41:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ( ) № 1737809 вiд 2025-12-14 17:27:00 Викинути Тунця з трійки це майже святе :) Але якщо брати ЧУ то там навіть Радиста обійшов. А взагалі нехай грає доки є наснага
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737822 вiд 2025-12-14 22:00:30To 817 Нє. По Шапаренку нє. Там з одного ракурсу видно, що голкіпер першим торкається м'яча, а далі вже той в ногу. Єретична в усіх лагає на паролі?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737821 вiд 2025-12-14 20:54:49olma № 1737818 Ось так людство перетворюється на стадо тупорилих темних безпорадних уйобків.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737820 вiд 2025-12-14 20:32:33VVV № 1737799 Хороший хлопець - це не професія. Особливо у футболі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737819 вiд 2025-12-14 20:31:05Йой, карпате, Карпате зноу програле футбооол Зноу і знлу Програле футбооол :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737818 вiд 2025-12-14 20:10:07Вища освіта таку яку ми знаємо добігає кінця по ходу. AI is Destroying the University and Learning Itself https://www.currentaffairs.org/news/ai-is-destroying-the-university-and-learning-itself? Студенти використовують штучний інтелект для написання робіт, професори використовують штучний інтелект для їх оцінювання, дипломи втрачають сенс, а технологічні компанії заробляють велчезні статки. Ласкаво просимо до смерті вищої освіти.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737817 вiд 2025-12-14 19:36:24Шапаренко влучив в штангу з трьох метрів, а Ярмоленко з більш складної ситуації влучив в ворота. Як, тут питають. Я багато років пояснюю чому так відбувається на полі. Елементарна нестача техніки удару. Шапаренко бив робочою, в ситуація вимагала замикати дальньою неробочою. Ярмоленко пробив дальньою неробочою ногою з підйому і цей правильно виконаний елемент приніс успіх і вигляді забитого голу. Ближньою ногою бити, якщо ти хочеш кудись точно пробити можна, але потрібно при цьому класти корпус. Редушко також припустився подібної помилки, коли бив злету набагато вище воріт, не пробивши з підйому і не поклавши корпус. Мабуть молодший за віком на той час за нього Шевченко в фіналі кубка співдружності з Аланією забив гол технічно поклавши корпус при ударі. Тобто хтось вміє правильно бити по м'ячу ще в дитяче-юнацькому віці і потім виграє ЗМ, а хтось не може цього зробити і тому його не виграє ніколи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737816 вiд 2025-12-14 19:28:49Jen № 1737812 -------- Висновок вельми слушний.