🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 34.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749696 вiд 2026-06-13 00:22:55

yagshamash
№ 1749672

Якщо у тебе все у хмарі гугл і немає потреби працювати без інтернету, то подивись Chrome book. Це як лептоп по форфактору, але по суті браузер і часто набагато дешевше і довше працює. Під твої задачі може бути гарним варіантом.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749695 вiд 2026-06-13 00:11:39

планшет гарна штука, тіки коли шось надрукувать надо - купуєш клавіатуру, кіно подивитись - купуєш телік, в шось погратись - купуєш псп :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749694 вiд 2026-06-13 00:10:28

Pryvyd Zamku
№ 1749687 вiд 2026-06-12 23:36:25
Вінти летять так само, як і планшети. Я свого часу дохуя їх поховав. Ну дублюй на хмарі інф, або на картці, якщо слот є. то вже таке. питання - що зручніше.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749693 вiд 2026-06-13 00:06:08

Vichny
№ 1749671
якщо прямо друкувати треба - клавіатуру купуєш і все. я й так без проблем з документами працюю, вже й забув нахуя той ноут треба. кожному своє.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749692 вiд 2026-06-13 00:03:54

yagshamash
№ 1749668 вiд 2026-06-12 21:21:31
якщо не верне від китайців, то на андроіді xiaomi pad 6, 7. Poco ще подивись, у Lenovo є пристойні планшети. а так самсунги. ну айпади, то окрема тема, я в них не розбираюсь.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749691 вiд 2026-06-13 00:03:54

перше очко Канади на ЧС

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749690 вiд 2026-06-13 00:00:18

Довіряти підараснє, яка володіє всіми цими «хмарами» - це якесь зумерство. Останні роки видно, що це все гівна варте. Захотіли - вимкнули, і пішов ти нахуй, маленька людина.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749689 вiд 2026-06-12 23:51:55

Тримати щось на «вінтах» зараз, якщо це не для спецпрограм якихось і ну дуже великих масивів даних - то просто 20-те сторіччя якесь.
Нахуя, якщо є хмара?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749688 вiд 2026-06-12 23:45:16

Звідки у чорного бро із Канади прізвище Ларін. Одразу згадується той кацапський мєнт із їхнього гівносеріалу.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749687 вiд 2026-06-12 23:36:25

Зараз у Ягшамаша накрився ноут. Навіть якщо сам ноут немає сенсу ремонтувати, то зняти вінт і переписати інформацію можна. Накрився планшет - все пішло нах.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749686 вiд 2026-06-12 23:36:08

дуже хуй! овий приклад
ну тобто, якщо екран матовЬІй - то йдуть нах!
за руську букву :)


OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749685 вiд 2026-06-12 23:33:38

Batyj
Я вже розшук починав, Vichny може підтвердити.

Yagshamash
А хіба тобі французька розкладка потрібна?

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749684 вiд 2026-06-12 23:33:36

2 sk
№ 1749683
вінт планшета? :)))

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749683 вiд 2026-06-12 23:31:50

yagshamash
з приводу «техніки»
зараз достатньо пристойні планшети є по 12+ дюймів. розмір екрану майже як на лептопі
але батарея годин 8+, зручніше кіно-футболи-теніси дивитись. та й взагалі читати новини
у мене самсунг s7+, купив колись на є-бей десь за 400 баксів. дружині пізніше купив на алі леново 12.7 дюймів десь за 250
порівнювали якість екрану…ну… як на мене то у леново краще
маємо блю-тус клавіатуру. якщо потрібно настрочити щось - то під'єднав і настрочив…
ну а по ноутах… зараз на ринку ноутів така конкуренція, що, якщо яка модель дорожча на 5 коп. то десь там щось є більше на ті ж 5 коп :)
якщо купувати ноут - то все-таки краще на нього поивитись. був якось роки 4 корпоративний делл… ну… шматок пластику хуйєватої якості. але парцював і працював. потім видали нр на заміну. я прозрів. якось мені з ним зручніше. не можу пояснити чому… правда у делл клавіатура підсвічувалась. виявилось що дуже зручна штука коли в темноті на клаві строчиш…
взагалі, з того що ти описав, думаю, зручніше буде з планшетом + блютус клава (продаються такі аналоги клавіатури лептопа)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749682 вiд 2026-06-12 23:25:57

Batyj
№ 1749681 вiд 2026-06-12 23:15:23

2Vichny
наведено як приклад.

Ну та, то ясно шо як приклад моделі, яка б підійшла якшамашу.
Але він точно не буде на розетці купувать, тож йому допизди яка там розкладка, реально

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749681 вiд 2026-06-12 23:15:23

2Vichny
наведено як приклад.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749680 вiд 2026-06-12 23:12:48

крім того, що ноутбук, в ремонт і апгрейт здати не можна?

розетка доставляє європами..

У нас дешевше.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749679 вiд 2026-06-12 22:59:01

і це ше Джеко не виходив на поле, сидить у запасі.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749678 вiд 2026-06-12 22:58:26

Боснія повела 1:0 проти кленових.

Воно і не дивно.
Байрактарович,
Мухоморович,
Зломисліч,
і на воротах - Василь. (це прізвище таке, доречі грав у ЧУ. УПЛ)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749677 вiд 2026-06-12 22:47:49

Нахуя yagshamash'у купувати і доставляти у Францію ноутбуки, що продаються у нас?
От ти смішний Батий %) Пахую яка там розкладка в розетці

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749676 вiд 2026-06-12 22:44:05

але у нас усі ноутбуки з розкладкою QWERTY,
AZTECH немає..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749675 вiд 2026-06-12 22:32:37

yagshamash
№ 1749665

https://rozetka.com.ua/ua/381596280/p381596280/

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749674 вiд 2026-06-12 22:17:41

вчора дали пряму червону за непойми шо, а сьогодні за відвертий стрибок двома ногами тіки жовта.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749673 вiд 2026-06-12 22:12:57

«Учні зможуть обирати один із 10 професійних напрямів — від IT і медицини до будівництва та аграрної сфери. Нові правила почнуть діяти для тих, хто піде до 10 класу з 1 вересня 2027 року.»

МОН винайшов УПК :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749672 вiд 2026-06-12 22:05:27

Vichny
1749671

Ясно, дяка. Я трохи написав уже. Але подумаю ще і напишу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749671 вiд 2026-06-12 21:46:24

Yaghamash - планшети то хуйня, якщо ти багато друкуєш, то заїбешся тицяти в той планшети.

Якщо треба ноут - то напиши мінімальні та критичні вимоги до нього і бюджет, тоді щось підібрати напевно можна на локальному ринку

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749670 вiд 2026-06-12 21:44:17

Клопп - хуй йому в лопп

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749669 вiд 2026-06-12 21:42:02

2 yagshamash
№ 1749624
Та ні, я в Шепетівці був. Може в казармі не дивились, а радіо слухали, вже точно не скажу.
Але, поки зміну порозводив, наші вже програти встигли, про що мене і повідомили, як повернувся.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749668 вiд 2026-06-12 21:21:31

VVV

Дяка. А який планшет уважається пристойним?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749667 вiд 2026-06-12 21:09:32

yagshamash
№ 1749665 вiд 2026-06-12 20:48:36

краще пристойний планшет для такого.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749666 вiд 2026-06-12 21:08:35

olma
№ 1749663
а чого - до мене?) я ж не їхній агент. відповім чесно: хйз. наскільки я відслідковував, в Іспанії основною проблемою Циганкова вважають його травматичність. а так це гравець рівня топ-5 ЛаЛіги. Ванат - темна конячка.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749665 вiд 2026-06-12 20:48:36

Хлопці, може, кому не ліньки порадити. Накрився мідним тазом лаптоп. Я пишу нині. Слава Богові, працював у ґуґлдокс, то текст має бути окей. Потрібний новий лаптоп. Я простий філолог. Мені треба писати, слухати музику, дивитися фільми, відео. Зберігати фотки. Тобто ніц спеціяльного. Мій нинішній лаптоп був китайське леново. Протримався 11 років. Мені треба щось надійне, без зайвих наворотів і недороге. Чи може хтось із фахівців порадити? Це такий біль. Треба тепер наразі на папері писати від руки. Потім доведеться передруковувати. Був би вдячний, якби хтось щось порадив.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749664 вiд 2026-06-12 20:37:52

Ну й Снігур теж аут у чвертьфіналі від кваліфаєрки. Все прогнозовано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749663 вiд 2026-06-12 20:12:44

Клуб іспанської Сегунди Жирона офіційно оформила трансфер українця Олександра Піщура. Український нападник підписав п'ятирічний контракт до червня 2031 року.

Каталонський клуб заплатив угорському Дьйору 1 мільйон євро за трансфер Піщура.

Піщур стане п'ятим українцем у Жироні після Довбика, Циганкова, Кропивцова та Ваната.

21-річний уродженець Чернігова чудово проявив себе у розіграші Кубка Угорщини, оформивши у 5 матчах 3 голи та 2 результативні передачі.

-----
І отже питання до VVV.

Що там чути з Циганковим? Чи він йде з Жирони, якщо так, то куди?
Ну і Ванат буде теж в Сегунді грати наступний сезон чи як? Мічел пішов Аякс тренувати.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749662 вiд 2026-06-12 19:00:42

Відомий німецький тренер Юрген Клопп висловився за підсумками матчу відкриття чемпіонату світу - 2026, у якому збірна Мексики зустрічалася з національною командою Південної Африки. Гра завершилася перемогою мексиканців із рахунком 2:0. За словами Клоппа, цей матч важко назвати грою найвищого рівня.
«Погана тактика. Жодна з команд не грала добре. Коли Мексика опинилася у більшості, гра перейшла у контратаки. Чому? Тому що захисники ПАР опустилися надто глибоко. І так було майже завжди. Не можу назвати цю гру матчем високого рівня», — наводить слова Клоппа Actu Foot у соціальній мережі X.

Герр Клопп діло каже. Лайно, а не матч.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749661 вiд 2026-06-12 16:02:34

Ага, за 5 6 свою подачу під 0 програла.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749660 вiд 2026-06-12 15:50:37

теніс

2 olma
№ 1749659
так. фігово для даяни
пригадалось що років (багато) назад, аіла була вже відомою в турі (молода-перспективна красавіца), а даяна - ноунейм тінейджеркою
кінець сезону, і щось у даяни «вистрелило», поїхала на останні турніри року в китай - і там почала доходити до фіналів (потім перелетіла у францію і там на парі турнірів гарно зіграла і «моментально» потрапила в топ-100)
і от у фіналі 250ки зустрілась з томлянович. заруба. в 3му австралійка вигравала 5-3… і тут даяна починає брати мед тайм-аут і «гівновозити» матч… довела до того що все-таки виграла на тай-брейку. аіла довго в пресі розповідала про неспортивну поведінку…
зараз була та сама ситуація. даяна рятувала 3й сет з 2-5 до 5-5… але в кінці програла…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749659 вiд 2026-06-12 15:45:02

Даяна Ястремська програла Айлі Томлянович у другому колі турніру WTA 250 у Гертогенбосі - 6:4, 4:6, 5:7.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749658 вiд 2026-06-12 13:57:36

Südkorea - vorwärts!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749657 вiд 2026-06-12 13:34:10

теніс

2 Coder
№ 1749655
як приклад. даяна виграла палермо-125 (ті всі турніри в назвах «показують» скільки в рейтинг додасть переможець)
а за перемогу в 2му раунді слему - отримують 130…
і може так опинитись що твоя перемога на 125ці - не попадає в твої топ-15 турнірів по набраним очкам…

зараз дуже гарно «стратегію» багатьох тенісисток. якщо трава - це покриття снігур-ястремської - то вони будуть пробувати грати кожен тижень, у сподіванні далеко зайти і набрати очок
якщо, олійникова - виключно «грунтова» тенісистка - то вона буде відпочивати до вім-ну. виступить в першому колі, візьме свої 80к фунтів, з великою долею вірогідності програє в першому колі, і далі, якщо десь в пд америці будуть грунтові турніри 125-250 - полетить туди, до початку основних 1000х лід-ап турнірів перед юс-оупен…
еліна взагалі концентрується тільки на слемах, і грає 1-2 1000х турніри безпосередньо перед слемом (деякі 1000ні у жінок «обов'язкові». без офіційної травми не відмажешся) …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.