Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737775 вiд 2025-12-13 15:33:39Француз снімає ворота..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737774 вiд 2025-12-13 15:27:36знову у нас видалення, французів не видаляють навіть за поштовх на борт..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737773 вiд 2025-12-13 15:16:094 на 5..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737772 вiд 2025-12-13 15:15:017 мин 3 період. 3 на 5..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737771 вiд 2025-12-13 15:07:103 період. 2-2..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737770 вiд 2025-12-13 13:59:11словіння як організатор – фуфели. ні відліку часу, ні відліку штрафного часу. Перший раз таке бачу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737769 вiд 2025-12-13 13:57:09ще й суддя мадяр, третій матч вже..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737768 вiд 2025-12-13 13:55:09ні, я такий хокей дивитися не можу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737767 вiд 2025-12-13 13:44:12суцільні видалення наших. не знаю тонкощів. Може у молодіжок заборонені силові прийоми?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737766 вiд 2025-12-13 13:40:26неможливо повірити, що грають у північній америці.. рівень нічної ліги Києва.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737765 вiд 2025-12-13 13:38:452-0..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737764 вiд 2025-12-13 13:38:02французи вже повели 1-0, 5 хвилина..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737763 вiд 2025-12-13 12:19:52ні, у джинсах це навіть не швейцар ресторану станції Шепетівка. це бомж, який забрав у швейцара піджак..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737762 вiд 2025-12-13 12:09:06Лампасів, нажаль, нема. Не дотягнули.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737761 вiд 2025-12-13 12:03:43пам'ятається, дев'яностий рік, відрядження до хабаровська на конфернеренцію з надійності, вечір, ресторан на Амурському бульварі, жалюгідне меню. Кімчі, морська капуста, чомусь перепела, з гарнірів лише макарони. І горілка колінвал бакінського толі нпз толі лвз..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737760 вiд 2025-12-13 11:43:24olma № 1737758 можна. для ферментації перець не потрібен. але чи є сенс? це є гостра приправа зазвичай
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737759 вiд 2025-12-13 10:28:05Batyj № 1737757 Пишуть що вночі вибили електрику в Одесі та Миколаєві…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737758 вiд 2025-12-13 10:06:51Отці, хочу зробити домашнє кімчі. Маю рибний соус, імбір, пекінську капусту. Знаю, що там треба за рецептом додавати кочукару помірно гострий перець грубого помолу Корейський. У принципі цей кочукару легко доступний в інтернет-магазинах і в оффлайні в азійських продуктах. АЛе питання чи можна цей кочукару замінити негострим перцем, типа копченої паприки?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737757 вiд 2025-12-13 09:41:08третій раз за ранок змінюють графік..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737756 вiд 2025-12-13 09:00:29Yagshamash № 1737752 Андрю Скотт теж останнім часом запотребуваний британський актор, Зокрема хвалять його роботу в серіалі-рімейку Ripley 2023 (Showtime Netflix), який я ще не подивився
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737755 вiд 2025-12-13 08:56:27А штани мають бути з лампасами, адназначно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737754 вiд 2025-12-13 08:08:48буткєвічь - це халдєй від футболу ;)
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737753 вiд 2025-12-13 08:02:19To Batyj > до речі, я пам'ятаю один місцевий дописувач раніше регулярно постив тут огляди серіалів. Реально економив час.. Сьогодні в кіно з Фоззі
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737752 вiд 2025-12-13 07:12:56Olma 1737726 Я бачив цей фільм. Нічого так. Дивитися можна. Там ще ти забув назвати нашу колишню співвітчизницю Мілу Куніс, Андрю Скотта (Том Ріплі в серіалі й Моріарті в Шерлоку) ну й Джеремі Реннера.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737751 вiд 2025-12-13 06:47:12Критики ця професія виникла коли появилася друкована преса, газети журнали, і ця професія вмерла, знецінилася, стала ні до чого, коли зявився інтернет, веб 2.0 і можливість кожному написати і залишити свою рецензію, критики це рудимент з минулого.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737750 вiд 2025-12-13 06:47:11нехуй летіти..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737749 вiд 2025-12-13 06:45:57блять, третя тривога за ніч. це тому, що активи таки заморозили і Трамбон зрозумів, що не бачити йому 200 мільярдів. А тому і нехай летіти зустрічатися з Європою..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737748 вiд 2025-12-13 06:34:06а ось пиджак з галунами, згоден. Швейцар натуральний. Ще б на штани подивитися. Якого рангу швейцар? Ресторана залізничного вокзалу? Чи Арагві?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737747 вiд 2025-12-13 06:25:04до речі, я пам'ятаю один місцевий дописувач раніше регулярно постив тут огляди серіалів. Реально економив час..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737746 вiд 2025-12-13 06:22:26а полесьє-Локо ще побачиш. Коли київський Локо вийде у вишку..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737745 вiд 2025-12-13 06:19:50«критик не має нести яйця, щоб оцінувати якість омлету, ко-ко-ко». Але на це завжди можна відповісти просто та стильно - «Пішов нахуй, підарас». Нвхуа нести? взяти в холодильнику та спробувати посмажити омлет самому. А потім спробувати з'їсти. Разів двадцять спробувати.. і тоді думку може довіряти..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737744 вiд 2025-12-13 03:30:43Ггг, буткєвічь розвалить совок - це як пепс почне гарну музику слухати, а пшонка буде жити в лофті
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737743 вiд 2025-12-13 02:50:26Славік то ще туди-сюди, колір лісовий та взагалі топорщиться пиздувато, ніби з меншого чувака зняли та вдягли, але все одно краще ніж ці лацкани швейцару провінциального дому отдиху блядь. Краще вже нехай щєголяє у тому різнобарвному піджаку із ліанами та бананами та кепці, як веселий гопник. Тоді совкові сірі кацапи, які сцуть відрізнятись, точно охуїють. Ось так Буткевич і розвалить кацапський совок.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737742 вiд 2025-12-13 02:43:47ага, і там ще нижче я постив модний прикид Славіка. Пепси в екстазі. Рівень!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737741 вiд 2025-12-13 02:36:47Ти про ці стильні прикиди прєуспєвающіх пацанов із провинції?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737740 вiд 2025-12-13 02:22:50Я не знаю чи в моді зараз у кацапів такі бльостки і швейцаровські костюми як у буткєвічя і його підоклубу. Не приймуть за свого, назважаючи на рускій ізик, будуть ржати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737739 вiд 2025-12-13 02:17:27Ну, Полісся - сраптак або Полісся - лохомотив або Полісся - зеніт я б може навіть і подивився. Але чисто в режимі альтернативного метавсесвіту від Марвел.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737738 вiд 2025-12-13 02:13:56Та нє, в його улюбену ментально близьку ласковомайщину
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737737 вiд 2025-12-13 02:13:04Цікаво, куди хоче заявитись пепсюк. В чемпіонат Молдови?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737736 вiд 2025-12-13 02:12:01LAZY № 1737733 вiд 2025-12-13 01:23:13 Бля, у сина мого ювілей 20 років, п'ю горілку та офігеваю від плинності часу. Ще вчора його закутаного з пологового будинку виносив! Я їбав цю швидкість обертання Землі навколо Сонця! :( ----------- Так, є така хуйня. Клац-клац і ось блять старість