🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 336.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737615 вiд 2025-12-10 13:50:17

Менжоваться..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737614 вiд 2025-12-10 13:49:43

коротше, варіантів зменшуватись, що і як рахувати ні. Ідеальне поле для інтелекту. Але, повторюю, спочатку архітектор повинен почати роботу.
а вибір виріанта конструєтивної схеми може ґрунтуватися на співвідношенні «Витрати-вигода». Років 20 тому з'явилися перші публікації з автоматизації цього процесу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737613 вiд 2025-12-10 13:43:29

останні роки, перед переходом на Чаес, аналізували західні, американські та європейські норми в плані заповнення прогалин у наших нормах. Наприклад, навантаження від вертольотів на дахи хмарочосів, від автомобілів на перекриття паркінгів і огороджувальні конструєції багатоповерхових паркінгів..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737612 вiд 2025-12-10 13:39:54

чому я особисто, в тому числі, доклав неймовірні зусилля і купу часу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737611 вiд 2025-12-10 13:35:24

все жорстко регламентовано. вітровий район, тип місцевості, висота над денною поверхнею і рівнем моря, тип покрівлі, кут нахилу, наявність відсутності парапетів, ліхтарів освітлення і т. п.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737610 вiд 2025-12-10 13:11:09

Batyj
№ 1737609
а всякі там вітрові нагрузки?
чи коли сніг на криші, як це там називається? там то точно ж не вгадаєш, треба +\- шось обирать

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737609 вiд 2025-12-10 12:48:21

Воха, не, такого нема..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737608 вiд 2025-12-10 12:46:02

Проте, контроль все ж таки повинен залишитися за людиною. у мене були випадки, коли сторонні не досвідчені проектанти підвішували будинок у розрахунковій схемі за дах. А потім не розуміли, чому армування нижніх колон менше ніж верхніх. Таке було наприклад з хмарочосом унизу бульвара Лесі..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737607 вiд 2025-12-10 12:42:41

Batyj
№ 1737605
а у вас же там напевно є у формулах коефіцієнти та табличні значення, які треба обирать в межах.
От в електротехніці таке точно є. Значення в межах 0.6-0.8
Ну і коли рахуєш вибираєш шо потрібніше. Умовно кажучи 0.6 шоб матеріал зекономити, а 0.8 шоб надійніше було. Але все це з досвідом і «черз руки».
А як той Ші таке вибиратиме? рандомом? чи середньо-арифмитичне?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737606 вiд 2025-12-10 12:40:49

найуразливіше для людини, це розрахунки. При використанні розрахункових комплексів LIRA, SKAD участь людини вже зараз – це введення вихідних даних та інтерпретація результатів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737605 вiд 2025-12-10 12:24:24

LAZY
№ 1737596
поки у мене та знайомих робота є. Як буде далі – не знаю. Знаю тільки, що Архітектора інтелект не замінить. Конструктора - в принципі, може, там все вже формалізовано. Ну а такі області як обстеження, реконструкція – точно не..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737604 вiд 2025-12-10 11:16:18

olma
№ 1737603

англійські титри


olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737603 вiд 2025-12-10 10:34:21

Nycolas
№ 1737601 вiд 2025-12-10 10:30:13

klirik
№ 1737597
---

Дякую, Микола за ролик. Зауважь в роліку на X - є англійські титри, тому міжнародна аудиторія європейці, африканці, араби, індуси - розкрутили перегляди.

На Ютубі. де французькі титри - тільки 90 тис. переглядів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737602 вiд 2025-12-10 10:30:16

klirik
№ 1737597

Чого прихована, там десь в кінці пишуть що це мережа супермаркетів Intermarché

Вони завжди класну рекламу роблять. Гарний ролик, за здорові продукти щось типа кіша Братик-Вовчик спік.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737601 вiд 2025-12-10 10:30:13

klirik
№ 1737597



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737600 вiд 2025-12-10 10:13:56

China refuses to accept Nvidia chips
Despite President Trump authorizing the sale of Nvidia H200 chips to China, China refuses to accept them and increase restrictions on their use - Financial Times
------
цікаво. наче китайці запросили свої контори, які збирались ті чіпі імпортувати, пояснити нах вони їм потрібні і чому вони не можуть використовувати китайські аналоги…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737599 вiд 2025-12-10 09:59:21

по вчорашній барсі…
не часто можна бачити моменти коли три «барсюки» виходять на одного воротаря і не забивають :)
крім цього особливо моментів і не було. кунде забив 2 головою…
цікаво на фланзі кунде-ямаль «працюють». зазвичай захисник стоїть на бровці, тримає «ширину» і завжди готовий «стовбом» зіграти, щоб гравець атаки міг з ним обігратись. тут - навпаки. ямаль стоїть на бровці, а кунде лізе в штрафну…
я не знаю скільки км вони набігали, але таке враження що кунде набігав в 2 рази більше км і по середній швидкості теж був швидшим за ямаля…
барса ще пару штук могла пропустити на контрах. але… перемогли - і ок…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737598 вiд 2025-12-10 09:44:24

yagshamash
№ 1737594
ага. дійсно. картини продовжують купувати за мільйони…
давно нічого не було чутно. подумав що ринок здувся, як по тим NFT картинкам…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737597 вiд 2025-12-10 08:36:16

Lazy, бачив? зараз, на противагу ші-лайну від кока-коли та мака, форсять чудовий різдвяний мультик від французів (здається то прихована реклама супермаркетів). Вже 7млн переглядів. Посилання на ю-тубі не знайшов, тількі в хуїтері бачив

https://x.com/pawcord/status/1998361498713038874

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737596 вiд 2025-12-10 08:00:40

Батий - до речі - а що, померла вже зараз професія інженера-проєктувальника- розрахувальника проєктів? Ну тобто усі ці ваші сопромати, ращщьоти, гарантії щоб стіни або сходи не завалились, щоб все добре трималось сто років і щоб хуйні не трапилось раптової? Чи може зараз ШІ це все прорахувати і щоб було чьотко, надійно і щоб люди не загинули?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737595 вiд 2025-12-10 07:32:31

Картини старих майстрів лише дорожчають - на відміну від біткойна, який скаче, ніби вшкварений у жоппо ;)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737594 вiд 2025-12-10 01:35:39

SK

цікаво чи є зараз аукціони де старі картини за мільйони продаються? чи «вмерла» мода? крипта «вбила»?
____________________________
Так, до хріна продається за мільйони, а часом навіть за страшні мільйони. Лише минулого місяця на авкціоні Сотбі продали картину Клімта за приблизно чверть мільярда доларів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737593 вiд 2025-12-10 00:47:40

А чого музику (саундтрек) до фото славіка не прикрутив?
Там офігенний саундтрек улюбленої групи буткевіча:

У славіка всі шмотки- ох і ах!
Він стрижений красіво по боках.
А я миколка - на хую наколка,
І призваний піздєц не по роках.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737592 вiд 2025-12-10 00:47:32

Але жабогадюкнг знатний.
Треба тепер щоб козловський буткєвічю подарував свою фірмову шубу, а той йому - костюм як у швейцара якогось забиченого готелю.
Ну і в такому вигляді вони щоб пішли в РАГС.
А гравці двох команд співали би при цьому хором - вай-ем-сі-ей! І обсипали би щасливих молодят квітками тютюну і коки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737591 вiд 2025-12-10 00:43:33

Так йому ж раніше картку показали, Ротаню тому.
А власник руху (Козловський) - він такий, цілком міг сцяти на портрет буткєвічя піл=д час матчу.
Пам'ятаю, якось під час перерви матчу Оболонь-Рух він заявився в ложу, звідки коментували коментатори, ну щоб поумнічати, один з коментаторів встав, щоб той сів, ну і цей козловський сів, і взяв паперовий стаканчик, з якого до того пив коментатор, подивився всередину і став пити)) Смішний хуй. Хоча і охуївший контрафактчик.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737590 вiд 2025-12-10 00:40:49

Vichny
№ 1737588
Сподобався фірмовий вовчий костюм?
Через 2 тижні у фан-шопі полісся розпродаж шмоток зі старої колекції 2025. Я маякну :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737589 вiд 2025-12-10 00:37:58

Спешл фор Вічний:
Всі 90 хвилин власник клубу рух пісяв на портрет буткєвіча на вході в стадіон.
На 91 хвилині Рогань не витримав і відреагував.
В усьому винне полісся. І білоруське полісся у т. ч.
Така версія тебе влаштовує?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737588 вiд 2025-12-10 00:35:50

Як красиво і модно одягається Славік, під стать шефу!
І попісять дають, і трохи на ікру з маслом.
Заєбісь жисть!



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737587 вiд 2025-12-10 00:31:50

Vichny
№ 1737585
Ну ти й домалював. Ніяк буткєвіча не можеш не згадати.
:-))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737586 вiд 2025-12-10 00:30:08

OG
№ 1737584
Ротань не стримався, нажаль. Але ні у яке порівняння це не йде.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737585 вiд 2025-12-10 00:28:40

Єбать які боги житомирські, іліта, їм навіть слова «малі, зелені пту-шники обригани» не можуть сказати.

Їхня справа - мовчки терпіти коли андрієвські ламають ноги.

Ну і ще - сцяти на портрет буткєвічя. І в рот пенісова, який там на побігушках у обехеесесника-бандюка.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737584 вiд 2025-12-10 00:27:02

І тільки Ротань був чемним як гімназистка, за що має отримати матчів 10 як не більше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737583 вiд 2025-12-10 00:24:52

Доречі такі 12-вольтові електричні компактні сівалки німці ставлять на джип, квадроцикл, мотоблок і т. д. прикольно.

Китайці одразу перехоплять і наштампують аналогів. Вже почали.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737582 вiд 2025-12-10 00:22:01

PEPSI (Merkury)
№ 1737580
не, ну понятно, я ж шуткую.
Я зрозумів про шо мова.
Молодці, шо сказать …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737581 вiд 2025-12-10 00:19:24

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1737579
Там відбулось набагато більше.
Рух - в мішок і с моста.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737580 вiд 2025-12-10 00:17:58

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1737577
Ти неуважний. Мова про витрати на посів. На процес посіву.
Витрати трактора тут не враховуються апріорі.
Трактор тягне сівалки в поле в будь-якому випадку.
А от гідравлічна, карданна і механічна сівалка мають свої виробничі витрати - масло, розхідники, знос і т. д.
12-вольтова [електрична] -ні.
Обертові частини - відсутні. Місця змащування - відсутні. Сервіс - відсутній і не потрібний.
Все давно пораховано.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737579 вiд 2025-12-10 00:16:43

вибач, але це якийсь дитячій садок «Тополек» друга підготовча группа. Рівень образ і розборок десь такий.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737578 вiд 2025-12-10 00:08:37

Якщо без особистостей, то рух - це малі, зелені пту-шники обригани. Безбатченки і безхатченки, набрані по оголошенню десьу депресивних районах.
І ось такі обригани дозволили собі наїхати на гравців полісся після матчу, з кулаками і термінологією матерацці×10. Спочатку двоє жовторотих з лавки, потім приєднались інші. А керівники руху стояли збоку і посміхалися. Тим самим давши команду фас. І понеслося.
Гравці полісся набагато старші, є збірники.

Але для бидла це якраз бажаний опонент, тому бидло у цей день вирішило не відмовляти собі ні в чому. Абсолютно ні в чому.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737577 вiд 2025-12-10 00:07:36

«Витрат на посів - 0,0 євро.»
це ти спиздів. Трактор який ту сіялку тягне, солярку жре літрів 8 а то і більше :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737576 вiд 2025-12-10 00:02:39

PEPSI (Merkury)
№ 1737574
якась хуйня, вибач на слові.
якшо винен суддя (до речі спірне питання) то причом Рух?
шось у тебе все в купу змішано, і усі навкруги підараси :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.