Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737615 вiд 2025-12-10 13:50:17Менжоваться..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737614 вiд 2025-12-10 13:49:43коротше, варіантів зменшуватись, що і як рахувати ні. Ідеальне поле для інтелекту. Але, повторюю, спочатку архітектор повинен почати роботу. а вибір виріанта конструєтивної схеми може ґрунтуватися на співвідношенні «Витрати-вигода». Років 20 тому з'явилися перші публікації з автоматизації цього процесу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737613 вiд 2025-12-10 13:43:29останні роки, перед переходом на Чаес, аналізували західні, американські та європейські норми в плані заповнення прогалин у наших нормах. Наприклад, навантаження від вертольотів на дахи хмарочосів, від автомобілів на перекриття паркінгів і огороджувальні конструєції багатоповерхових паркінгів..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737612 вiд 2025-12-10 13:39:54чому я особисто, в тому числі, доклав неймовірні зусилля і купу часу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737611 вiд 2025-12-10 13:35:24все жорстко регламентовано. вітровий район, тип місцевості, висота над денною поверхнею і рівнем моря, тип покрівлі, кут нахилу, наявність відсутності парапетів, ліхтарів освітлення і т. п.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737610 вiд 2025-12-10 13:11:09Batyj № 1737609 а всякі там вітрові нагрузки? чи коли сніг на криші, як це там називається? там то точно ж не вгадаєш, треба +\- шось обирать
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737609 вiд 2025-12-10 12:48:21Воха, не, такого нема..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737608 вiд 2025-12-10 12:46:02Проте, контроль все ж таки повинен залишитися за людиною. у мене були випадки, коли сторонні не досвідчені проектанти підвішували будинок у розрахунковій схемі за дах. А потім не розуміли, чому армування нижніх колон менше ніж верхніх. Таке було наприклад з хмарочосом унизу бульвара Лесі..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737607 вiд 2025-12-10 12:42:41Batyj № 1737605 а у вас же там напевно є у формулах коефіцієнти та табличні значення, які треба обирать в межах. От в електротехніці таке точно є. Значення в межах 0.6-0.8 Ну і коли рахуєш вибираєш шо потрібніше. Умовно кажучи 0.6 шоб матеріал зекономити, а 0.8 шоб надійніше було. Але все це з досвідом і «черз руки». А як той Ші таке вибиратиме? рандомом? чи середньо-арифмитичне?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737606 вiд 2025-12-10 12:40:49найуразливіше для людини, це розрахунки. При використанні розрахункових комплексів LIRA, SKAD участь людини вже зараз – це введення вихідних даних та інтерпретація результатів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737605 вiд 2025-12-10 12:24:24LAZY № 1737596 поки у мене та знайомих робота є. Як буде далі – не знаю. Знаю тільки, що Архітектора інтелект не замінить. Конструктора - в принципі, може, там все вже формалізовано. Ну а такі області як обстеження, реконструкція – точно не..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737604 вiд 2025-12-10 11:16:18olma № 1737603 англійські титри
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737603 вiд 2025-12-10 10:34:21Nycolas № 1737601 вiд 2025-12-10 10:30:13 klirik № 1737597 --- Дякую, Микола за ролик. Зауважь в роліку на X - є англійські титри, тому міжнародна аудиторія європейці, африканці, араби, індуси - розкрутили перегляди. На Ютубі. де французькі титри - тільки 90 тис. переглядів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737602 вiд 2025-12-10 10:30:16 klirik № 1737597 Чого прихована, там десь в кінці пишуть що це мережа супермаркетів Intermarché Вони завжди класну рекламу роблять. Гарний ролик, за здорові продукти щось типа кіша Братик-Вовчик спік.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737601 вiд 2025-12-10 10:30:13klirik № 1737597
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737600 вiд 2025-12-10 10:13:56China refuses to accept Nvidia chips Despite President Trump authorizing the sale of Nvidia H200 chips to China, China refuses to accept them and increase restrictions on their use - Financial Times ------ цікаво. наче китайці запросили свої контори, які збирались ті чіпі імпортувати, пояснити нах вони їм потрібні і чому вони не можуть використовувати китайські аналоги…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737599 вiд 2025-12-10 09:59:21по вчорашній барсі… не часто можна бачити моменти коли три «барсюки» виходять на одного воротаря і не забивають :) крім цього особливо моментів і не було. кунде забив 2 головою… цікаво на фланзі кунде-ямаль «працюють». зазвичай захисник стоїть на бровці, тримає «ширину» і завжди готовий «стовбом» зіграти, щоб гравець атаки міг з ним обігратись. тут - навпаки. ямаль стоїть на бровці, а кунде лізе в штрафну… я не знаю скільки км вони набігали, але таке враження що кунде набігав в 2 рази більше км і по середній швидкості теж був швидшим за ямаля… барса ще пару штук могла пропустити на контрах. але… перемогли - і ок…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737598 вiд 2025-12-10 09:44:24yagshamash № 1737594 ага. дійсно. картини продовжують купувати за мільйони… давно нічого не було чутно. подумав що ринок здувся, як по тим NFT картинкам…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737597 вiд 2025-12-10 08:36:16Lazy, бачив? зараз, на противагу ші-лайну від кока-коли та мака, форсять чудовий різдвяний мультик від французів (здається то прихована реклама супермаркетів). Вже 7млн переглядів. Посилання на ю-тубі не знайшов, тількі в хуїтері бачив https://x.com/pawcord/status/1998361498713038874
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737596 вiд 2025-12-10 08:00:40Батий - до речі - а що, померла вже зараз професія інженера-проєктувальника- розрахувальника проєктів? Ну тобто усі ці ваші сопромати, ращщьоти, гарантії щоб стіни або сходи не завалились, щоб все добре трималось сто років і щоб хуйні не трапилось раптової? Чи може зараз ШІ це все прорахувати і щоб було чьотко, надійно і щоб люди не загинули?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737595 вiд 2025-12-10 07:32:31Картини старих майстрів лише дорожчають - на відміну від біткойна, який скаче, ніби вшкварений у жоппо ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737594 вiд 2025-12-10 01:35:39SK цікаво чи є зараз аукціони де старі картини за мільйони продаються? чи «вмерла» мода? крипта «вбила»? ____________________________ Так, до хріна продається за мільйони, а часом навіть за страшні мільйони. Лише минулого місяця на авкціоні Сотбі продали картину Клімта за приблизно чверть мільярда доларів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737593 вiд 2025-12-10 00:47:40А чого музику (саундтрек) до фото славіка не прикрутив? Там офігенний саундтрек улюбленої групи буткевіча: У славіка всі шмотки- ох і ах! Він стрижений красіво по боках. А я миколка - на хую наколка, І призваний піздєц не по роках.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737592 вiд 2025-12-10 00:47:32Але жабогадюкнг знатний. Треба тепер щоб козловський буткєвічю подарував свою фірмову шубу, а той йому - костюм як у швейцара якогось забиченого готелю. Ну і в такому вигляді вони щоб пішли в РАГС. А гравці двох команд співали би при цьому хором - вай-ем-сі-ей! І обсипали би щасливих молодят квітками тютюну і коки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737591 вiд 2025-12-10 00:43:33Так йому ж раніше картку показали, Ротаню тому. А власник руху (Козловський) - він такий, цілком міг сцяти на портрет буткєвічя піл=д час матчу. Пам'ятаю, якось під час перерви матчу Оболонь-Рух він заявився в ложу, звідки коментували коментатори, ну щоб поумнічати, один з коментаторів встав, щоб той сів, ну і цей козловський сів, і взяв паперовий стаканчик, з якого до того пив коментатор, подивився всередину і став пити)) Смішний хуй. Хоча і охуївший контрафактчик.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737590 вiд 2025-12-10 00:40:49Vichny № 1737588 Сподобався фірмовий вовчий костюм? Через 2 тижні у фан-шопі полісся розпродаж шмоток зі старої колекції 2025. Я маякну :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737589 вiд 2025-12-10 00:37:58Спешл фор Вічний: Всі 90 хвилин власник клубу рух пісяв на портрет буткєвіча на вході в стадіон. На 91 хвилині Рогань не витримав і відреагував. В усьому винне полісся. І білоруське полісся у т. ч. Така версія тебе влаштовує?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737588 вiд 2025-12-10 00:35:50Як красиво і модно одягається Славік, під стать шефу! І попісять дають, і трохи на ікру з маслом. Заєбісь жисть!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737587 вiд 2025-12-10 00:31:50Vichny № 1737585 Ну ти й домалював. Ніяк буткєвіча не можеш не згадати. :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737586 вiд 2025-12-10 00:30:08OG № 1737584 Ротань не стримався, нажаль. Але ні у яке порівняння це не йде.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737585 вiд 2025-12-10 00:28:40Єбать які боги житомирські, іліта, їм навіть слова «малі, зелені пту-шники обригани» не можуть сказати. Їхня справа - мовчки терпіти коли андрієвські ламають ноги. Ну і ще - сцяти на портрет буткєвічя. І в рот пенісова, який там на побігушках у обехеесесника-бандюка.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737584 вiд 2025-12-10 00:27:02І тільки Ротань був чемним як гімназистка, за що має отримати матчів 10 як не більше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737583 вiд 2025-12-10 00:24:52Доречі такі 12-вольтові електричні компактні сівалки німці ставлять на джип, квадроцикл, мотоблок і т. д. прикольно. Китайці одразу перехоплять і наштампують аналогів. Вже почали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737582 вiд 2025-12-10 00:22:01PEPSI (Merkury) № 1737580 не, ну понятно, я ж шуткую. Я зрозумів про шо мова. Молодці, шо сказать …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737581 вiд 2025-12-10 00:19:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1737579 Там відбулось набагато більше. Рух - в мішок і с моста.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737580 вiд 2025-12-10 00:17:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1737577 Ти неуважний. Мова про витрати на посів. На процес посіву. Витрати трактора тут не враховуються апріорі. Трактор тягне сівалки в поле в будь-якому випадку. А от гідравлічна, карданна і механічна сівалка мають свої виробничі витрати - масло, розхідники, знос і т. д. 12-вольтова [електрична] -ні. Обертові частини - відсутні. Місця змащування - відсутні. Сервіс - відсутній і не потрібний. Все давно пораховано.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737579 вiд 2025-12-10 00:16:43вибач, але це якийсь дитячій садок «Тополек» друга підготовча группа. Рівень образ і розборок десь такий.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737578 вiд 2025-12-10 00:08:37Якщо без особистостей, то рух - це малі, зелені пту-шники обригани. Безбатченки і безхатченки, набрані по оголошенню десьу депресивних районах. І ось такі обригани дозволили собі наїхати на гравців полісся після матчу, з кулаками і термінологією матерацці×10. Спочатку двоє жовторотих з лавки, потім приєднались інші. А керівники руху стояли збоку і посміхалися. Тим самим давши команду фас. І понеслося. Гравці полісся набагато старші, є збірники. Але для бидла це якраз бажаний опонент, тому бидло у цей день вирішило не відмовляти собі ні в чому. Абсолютно ні в чому.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737577 вiд 2025-12-10 00:07:36«Витрат на посів - 0,0 євро.» це ти спиздів. Трактор який ту сіялку тягне, солярку жре літрів 8 а то і більше :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737576 вiд 2025-12-10 00:02:39PEPSI (Merkury) № 1737574 якась хуйня, вибач на слові. якшо винен суддя (до речі спірне питання) то причом Рух? шось у тебе все в купу змішано, і усі навкруги підараси :)