🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 337.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737575 вiд 2025-12-09 23:57:45

Тема обісцяного буткєвічя не розкрита, незалік.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737574 вiд 2025-12-09 23:54:23

Voxa
Інсайдів не буде, бо ресурс відкритий.
Дивись останнього циганика, він там непогано висвітлив.

Якщо образно і без подробиць, то рух «поплутав рамси», за що, дуже сподіваюсь, гравці і співробітники цього бидлоклубу відповість кількома переламами щелеп і кінцівок у Житомирі. Нехай приїжають з охороною.
І це буде справедливо. Ніяких виправдань там бути не може, і вони не потрібні. По іншому це не лікується.

Рефері матчу рєнікова за всю цю херню, яку він спричинив, повинен отримати довічне відсторонення.
Або потрібно виганяти наглядача за суддями Ріццолі.
Одне з двох.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737573 вiд 2025-12-09 23:42:41

Batyi
Вірмени/грузини захотіли модні свинарники і 12-вольтову хайтек агротехніку.
Хто не в курсі - це така агротехніка, яка працює від акумулятора трактора 12 вольт.
Тобто, старі рішення (карданні приводи, гідравлічні, механічні) - сосуть.
Тепер достатньо кинути два проводи на акумулятор, і вперед. Сій, розкидай насіння, добрива, гранули. Витрат на посів - 0,0 євро. Кожен третій німецький фермер вже має таке чудо у гаражі. Відео внизу.
Техніка майбутнього, йопта.

&si=sDsTuRZHK1qPxU9k

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737572 вiд 2025-12-09 23:24:28

LAZY
№ 1737569

А 3 роки тому було так:
«31 абрамс, 3 Хімарса, 1 Патріот та 1млрд на соціалку? Байден ти шо ахуєл? А чого так мало? Терміново збираємо Раммштайн»

А зараз змушують слухати дементного хуєсоса і чвякать-хуякать щоб його не дай бог не образити

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737571 вiд 2025-12-09 23:00:53

барса в черговий раз довела що у сучасному атакувальному футболі без «мудрика» в центрі захисту - далеко не поїдеш. хтось повинен ловити контри і «відривати ноги» нападнику тільки наближається на 40 метрів до воріт…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737570 вiд 2025-12-09 22:59:24

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1737568
з окулярами, з приходом ші - цікаво буде подивитись…
знову всі повернулись до цих девайсів. подивимось…
хз для чого воно може знадобитись в 100% реальному житті. ті ж навушники одягаєш тільки коли щось слухаєш в бекграунді… а окуляри? може ти просто йдеш собі собаку вигулюєш. і тобі воно нах не потрібно щоб в окулярах тобі воно інфу видавало про людей що йдуть на зустріч чи як називаються квіточки що ростуть на тротуарі :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737569 вiд 2025-12-09 22:32:25

Йобана «Ідіократія»

Крим з чотирьох боків оточений океаном. Я маю чудові знання про Україну зараз, — Трамп.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737568 вiд 2025-12-09 22:11:50

sk (chromebook)
№ 1737560
попередні розумні окуляри від Гугла і когось ще, років 15 тому, того і не злетіли, бо були питання з приватності та конфеденційності.
Хоча ще тоді окуляри вже все вміли нехай і не так швидко і були готові серійно.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737567 вiд 2025-12-09 22:01:32

LAZY
№ 1737563
не перживай. пакетики з чаєм «вбьють» гламурні чайні церемонії. бургери «вбьють» вечері в дорогих ресторанах :)
особливо коли грошей не вистачає на «гламур» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737566 вiд 2025-12-09 21:45:58

крім тебе ніхто..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737565 вiд 2025-12-09 21:38:41

Про порно і азіатів :)

А шо, ніхто вже на цьому сайті не дрочить на кацапів і боратів з кайрата? Бо жодного допису що вони там проїбали комусь сьогодні в ЛЧ

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737564 вiд 2025-12-09 21:29:55

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1737549 вiд 2025-12-09 18:23:54

Бачив сьогодні БМВ Х6 на військових номерах 1488 СС, причому не якийсь камуфльований, а просто собі чорний. Цікаво, кому може належати такий радикальний транспортний засіб.

--------------

Добкіну, кому ж ще. У нього свого часу була ціла колецкія автівок з номерами 1488

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737563 вiд 2025-12-09 21:29:09

sk (chromebook)
№ 1737561
подивилась нормальна людина відос. зайєбісь. і пішла далі

Хочеш жерти неякісне блювотне гівно від індусів? Ну ок, смачного.
Але заради чого?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737562 вiд 2025-12-09 21:24:33

По CNN Марджорі Ґрін дає трохи жару рудому пидарасу. Скільки вже всього відбулося за останній рік що раніше вважалося неможливим…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737561 вiд 2025-12-09 21:22:20

LAZY
№ 1737559
подивилась нормальна людина відос. зайєбісь. і пішла далі
прийшла нєрвна людина - і давай хейтити :)
це як на авто-форумах. почитаєш - одні проблми у людей.
тому що якщо проблема - у людей «горить». потрібно «нєрви» в і-нет скинути. хоча 99% водіїв їздять собі на авто мовчки, їздять на то по рекламенту і не паряться :)
чи ти хочеш сказати що ші у виробництві відосів - бульбашка що скоро лопне? :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737560 вiд 2025-12-09 21:17:44

Amazon’s Ring rolls out controversial, AI-powered facial recognition feature to video doorbells
https://x.com/TechCrunch/status/1998469092223889697?s=20
-------
життя вже ніколи не буде таким як «вчора»
пригадайте як у нас прийняли якийсь закон. і в кожному офісі висіли таблички, типу, відкриваючи ці двері я погоджуюсь що мене можуть знімати на камеру…
недавно вірусився відос коли якийсь журналіст одягнув одні з окулярів від біг-тек, які моментально по обличчю робити пошук в і-нет, находили соц сторінку людини і надавали йому дані про людину. він підходив і спокійно казав: хелов джон, гарно вчора в джимі позаймався і т. п…
люди а-хуй-євали, звичайно… але… а хулі…
а біг тек же знає хто в які розділи порн-хабу ходить :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737559 вiд 2025-12-09 21:15:42

sk (chromebook)
№ 1737558 вiд 2025-12-09 21:11:17

спитайте 99% людей - чи помітили вони в рекламі що грузовик трохи за розмірами відрізняється? і вони скажуть що ніфіга. до деталей придивляються тільки збоченці чи супер-профі які на цьому собаку з'їли…

Я ж сказав - на випадок таких «аргументів» - йди в той відосик та почитай коментарі простих людей. Чи там 177,000 дизлайків «збоченці чи супер-профі» нахуярили?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737558 вiд 2025-12-09 21:11:17

yagshamash
LAZY
m1919
про ші - ви «звужуєте» картинку
це як полароїд у свій час завжди був (і мабуть зараз є) лідером у своєму сегменті. чи кодак зі своїми апаратами на плівках…
але ж «картинка» розширюється…
спитайте 99% людей - чи помітили вони в рекламі що грузовик трохи за розмірами відрізняється? і вони скажуть що ніфіга. до деталей придивляються тільки збоченці чи супер-профі які на цьому собаку з'їли…
можна згадати давнє мистецтво переписування книг від руки пером… майстів руко-писців було мало, всі мали красивий шрифт, свій шарм. навіть коли допускали помилки при писанні - то була «божа рука», і свій «шарм» у такому мистецтві…
потім все більше людей стали письменними, коли винайшли кулькову ручку, мільйон «письмнників» почали строчити «як курка лапою». ніфіга не красиву і з купою помилок…
потім комп'ютери. стандартний шрифт, перевірка помилок. хуй сленгом напишеш - почне виправляти…
зараз взагалі з голоса можна щось «написати» чи ші попросити щоб щось «молодьожне-модне» накидав…
так. в музеях є картини, є люди що туди ходять… ну да…
цікаво чи є зараз аукціони де старі картини за мільйони продаються? чи «вмерла» мода? крипта «вбила»?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737557 вiд 2025-12-09 20:41:20

Великими конторами керують теж люди. І вони могли потрапити під вплив думки, що ШІ це круто-модно-маладьожно і дасть відповідний ефект. Але для отримання ефекту крім інструменту (ШІ) потрібен майстер, що вміє і знає.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737556 вiд 2025-12-09 20:19:37

Також ггг

По данным Google, в арабских странах во время Рамадана количество запросов «гей-порно» резко падает и почти сравнивается по частоте с запросом «Аллах». После окончания Рамадана спрос на «гей-порно» вырастает в несколько раз.

photo-2025-12-09-20-17-11

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737555 вiд 2025-12-09 20:17:16

yagshamash № 1737531

Про князів так то воно так, але трішечки не так :)
На тому ж златнику у Володимира https://hai-nyzhnyk.in.ua/doc2/zobrazennya2/volodymyr.zlotnyk.jpg можна побачити бородку. А тут https://hai-nyzhnyk.in.ua/doc2/zobrazennya2/zlatnyk(2). jpg на реверсі явна борода.
Хоча якість не дозволяє бути у чомусь впевненим.
На Ярославових же «портретах» взагалі якийсь юнак.
Можливо зображення мінялися відповідно до вікових змін князів і їхнього слідування моді на бороди. Он, зараз бородатих, як мух.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737554 вiд 2025-12-09 20:13:34

Ггг кацапська підарасня як завжди. Із року в рік. Шукають трансгендерів та анал. І ці підари ще вважають когось «бездуховною Гейропою».

photo-2025-12-09-20-12-10

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737553 вiд 2025-12-09 19:44:08

sk (здалеку…)
№ 1737547

Фото - це копіювання реальности. У мистецтві копіювання реальности - це лише пиздуватизм на кшталт соцреалізму. Сучасне мистецтво - це відхід від копіювання реальности. Це - або передання реальности іншими засобами, або й узагалі деконструкція реальности. Це - абстрактний, експерементальний, часом, сюрреалістичний підхід до мистецтва. Не має нічого спільного з фотографією.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737552 вiд 2025-12-09 19:22:00

Якщо комусь не хочеться читати подробну відповідь про ШІ та усе таке, то ось тільки один штрих, яка команда йобаних лінивих гівножерів висрала ту Кока-Кола рекламу. Головний «персонаж» різдвяних реклам Коли вже багато років - святковий трак із колою - у жодному з шотів не виглядає ідентичним. Це ганьба для рівня індустрії, в який вона скочується завдяки вискочкам- «інноваторам». Хтось буде казати - «та глядачу все одно, він цього навіть не помітить!» Конкретно кількість колес - можливо і не помітить, не порахує, але підсвідомість буде муляти, що «щось не так, немає постійності образів та героїв, отже, я дивлюсь на лайно». Докази - каменти під відео. Наша підсвідомість бачить та розуміє набагато більше ніж ми можемо зрозуміти.

Ну і очевидно, якби рекламу робила група живих людей - художників та професіоналів, а не купка підарасів із своїми сцаними промптами - то така ситуація була б просто неможлива.

Я вже не кажу, що буквально з першої секунди, з першого кадру того відео ти відчуваєш бездушність картинки.

Цікаво, який бюджет був у цих бракодєлов.

photo 2025 12 09 19 13 01
image host for bbcode forums

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737551 вiд 2025-12-09 19:03:39

Ось тут новина.
Є посилання на відео.
Але коли клікаю - воно видає, що

Video unavailable
This video is private "

Причому не зрозуміло, куди веде той лінк - на офіціальний акк чи ще куди? Обісрались та закрили відео?: D

https://www.creativebloq.com/design/advertising/mcdonalds-latest-christmas-ad-is-a-new-low-for-ai-branding

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737550 вiд 2025-12-09 18:58:39

LAZY
№ 1737548

Це мабуть з телеги, там було.
Де, вже не знайду.
херня мабуть

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737549 вiд 2025-12-09 18:23:54

Бачив сьогодні БМВ Х6 на військових номерах 1488 СС, причому не якийсь камуфльований, а просто собі чорний. Цікаво, кому може належати такий радикальний транспортний засіб.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737548 вiд 2025-12-09 18:11:00

https://youtube.com/@mcdonalds

Ну ймовірно оце їхній офіційний канал. З рекламами і і т. д. Але я там не бачу цього ШІ-гівноролика. Щось незрозуміло.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737547 вiд 2025-12-09 17:55:35

LAZY
№ 1737544
я хз де у мака офф канал де вони реклами викладають
на ютьюбі спеціально глянув, не знайшов, але у чувака під мільйон підписників, навряд чи він сам щось нагенерував і вкинув…
ніхто ж не говорить що ші «рве» те що люди «руками» зробили. просто докази того що використання ші - це нова нормальність. і далі тієї нормальності буде більше-й-більше…
можливо перші фотографії по якості були гіршими за «ручні портрети» … але пройшов час… і зараз «ручні портрети» хіба що янику і ко малювали :)
«данбаскім пацанам» здавалось що мати намальований портрет - то потрапляння «в еліту» (мабуть) …

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737546 вiд 2025-12-09 17:48:13

Batyj
№ 1737527 вiд 2025-12-09 10:28:12

мультиплікації прийшов об'єктивний пиздець. Лобзик залишився без роботи..

По-перше, забудь дебільне совкове слово «мультиплікація». Ніде у світі його не використовують.
По-друге, мичати про «об'єктивний пиздець» може тільки людина, яка ніхуя не розуміє, що і як працює в цій сфері. Поки що не пиздець, не хвилюйся ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737545 вiд 2025-12-09 17:43:47

Pratik Thakar, Coca-Cola’s global VP of generative AI, said that this time around the brand “controlled every cinematic detail” to achieve “seamless narrative continuity and character consistency”. But it seems the public at large has a better eye for detail than Coca-Cola's own team.

Індуський ШІ-підарас заруїнів різдвяну кампанію для Кока-Коли ггг. Це чудово. Чувак в очі їбеться, йобаний гівножер.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737544 вiд 2025-12-09 17:38:50

sk (здалеку…)
№ 1737534 вiд 2025-12-09 12:10:42

Comments have been turned off on YouTube

Ггг а що такоє? Обісрались, що вдячні глядачі напхають хуйов гівноробам?
До речі, а де це відео на офіційному ютуб-каналі Мака? Щось не можу знайти, можеш лінк кинути?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737543 вiд 2025-12-09 17:00:37

Ми їм сказали, що у них перемир'я, а вони не слухають. Щось подібне тренер А. В. Дем'яненко говорив про гравців тодішнього ДК.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737542 вiд 2025-12-09 16:46:29

а трамп уже собі мєдальку повісив про закінення цієї війни… час глибоких занепокоєнь від штатів…
-----
Secretary Marco Rubio

@SecRubio
·
36m
The United States is concerned by ongoing fighting and casualties along the Cambodia-Thailand border. Both sides should immediately cease hostilities, protect civilians, and return to the de-escalatory measures outlined in the Kuala Lumpur Peace Accords.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737541 вiд 2025-12-09 16:32:02

оголосили про початок екстрених відключень. Якийсь хуй з керівництва енергетикою порадував, мовляв ще 2-3 удари парашки по енергооб'єктах і світла не буде взагалі.
Готують падли народ до капітуляції. Щоб Банкову не знесли. Зате, мовляв, світло буде..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737540 вiд 2025-12-09 16:23:39

:)
троолінг 80+

"Матч Єгипет – Іран на ЧС-2026 оголошено «Прайд-матчем» на підтримку ЛГБТ (OutSports)
Ще до початку жеребкування, оргкомітет Сіетла прийняв рішення, що матч 26-го червня, стане матчем на честь річниці Дня гордості (ЛГБТ+). "

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737539 вiд 2025-12-09 15:59:36

Tiger Global says $GOOGL Waymo is now running 450k paid rides per week which is almost double April’s 250k as it expands onto freeways and into new cities.

They argue that surge is justified because Waymo is already 10x safer than human drivers.
https://x.com/StockSavvyShay/status/1998359584587796704?s=20

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737538 вiд 2025-12-09 15:03:38

я так розумію що трампа скинули до заводських настройок, коли він ставав президентом рік назад

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737537 вiд 2025-12-09 13:21:20

Vichny
№ 1737536
ну х. з. :) почекаєм інсайда
судячі з відоса шось там після матчу точно відбулось.
І чисто за логікою, навряд би команда яка перемогла пішла б шось з'ясовувать з суперником.
судячі як звідусиль несеться теза «Як убівалі Полісся.» шось не все так просто і хтось хоче уникнути дисквала за безлад.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1737536 вiд 2025-12-09 13:10:27

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1737533 вiд 2025-12-09 12:04:57

PEPSI (Merkury)
№ 1737530
ну так розкажи усім, не думаю шо це якась там таємниця. Шо ж Рух такого зробив
---------------

Напевно насцяли на портрет буткєвічя, який там напевно висить усюди, у золоті і брильянтах


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.