🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3371.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616212 вiд 2021-11-24 11:14:43

Вчора подивився трішки ЯнгБойз - Атал анта.
Гравці обох команд дуже атл етичні.
Мені здається це те, чого нам сил ьно не вистачає.

Микол енко, Сирота, Сидор, Гармаш, Шапаренко повинні набрати біл ьше м'язів.
Про Буял ьського та Циганкова просто мовчу, бо вони як діти проти гравців типу Горецка (який явно не суператл ет).

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616211 вiд 2021-11-24 11:14:07

Sauron
в„– 1616209 РІiРґ 2021-11-24 11:08:40

- Потрохи зникає перел як від імені опонента, ал е чому так повіл ьно?

Поки будуть грати на такому рівні кіл ька ігор за сезон - так і буде.
На жал ь.
Хоча вчора бул о враження що нарешті повірил и в себе.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616210 вiд 2021-11-24 11:10:47

Кол и знайдемо гарного форварда, то я б відсунув Гармаша на позицію Буял ьського.
Р’С–РЅ там Р±СѓРґРµ корисніший Р·Р° Бую…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616209 вiд 2021-11-24 11:08:40

Позитивні моменти по вчорашній грі:
- Потрохи зникає перел СЏРє РІС–Рґ імені опонента, ал Рµ чому так РїРѕРІС–Р» СЊРЅРѕ?? … Ще РґСѓР¶Рµ багато роботи РІ цьому напрямі.
- Нарешті Микол енко показав пристойну гру (за винятком момента з гол ом Комана, ал е треба розбиратись чому він рвонув в зону ЦЗ, можл иво, робив правил ьно, а помил ився Сирота).
- Тепер ясно, що Шкурін гравець не рівня Динамо. Треба віддавати взад.
- Забил и гол.
- Гармаш й дал і додає під орудою Старого Бу.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616208 вiд 2021-11-24 11:03:36

olma
в„– 1616207
видно є кул ьтурні особл ивості
пол яки взагал і не л юбл ять кол и їх повними іменами називають
кол ись одна пол ька на мене ображал ась. казал а що вона ніяка не Катаржина, а просил а мене - зви мене просто Каша :)
місяць звикав Р±Рѕ РїС–СЃР» СЏ тих Каша - Кашья - РІ РіРѕР» РѕРІС– РѕРґРЅР° «РєР°С€Р°» :)
анал огічно що Р±С–Р» РєР» інтон - «РїРѕ нашому» - СѓС–Р» СЊСЏРј. ал Рµ це ніхто РЅРµ знає :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616207 вiд 2021-11-24 09:44:37

І остання цікавинка на цю тему:

Був такий шикарно намал ьований мул ьтик Бол єк і Лол єк (Bolek i Lolek). Наскіл ьки мені вдал ося розвідати.
Льол єк - це зменшувал ьне від Леопол ьд, а Бол ек це від Бол есл ав.

З. І. Цифри по короні в Україні нарешті поповзл и вниз! Тож всім доброго дня бажаю!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616206 вiд 2021-11-24 09:38:14

Цікавий прикл ад з пол ьської мови і життя.

Якщо пол ьського хл опця назвал и Aleksander, то зменшувал ьне ім'я і його будуть кл икати як Olek (Ол єк).

Якщо дівчину звати Aleksandra то зменшувал ьне Ola (Ол я).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616205 вiд 2021-11-24 09:30:14

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1616203
----
Якщо очевидний пол як/пол ька, то відмінюємо і називаємо в український спосіб, якщо прізвище пол ьського походження, ал е громадянин/ка західної країни, де їхнє прізвище невідмінюється, наприкл ад данська тенісистка Карол ін Возняцкі, то не відмінюємо.
Просто у нас з пол яками спіл ьна історія, ми кол ись бул и в одній державі, то вважаю можна українізувати це все. Так каже традиція - пол іткоректна вона чи ні.

Геть
в„– 1616202
Я знаю такий підхід, він має право на життя, ал е якщо у нас така традиція мовна, яка характерна дл я нашої мови, то треба українізувати також російські прізвища, принаймні тих, хто живе в Україні.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616204 вiд 2021-11-24 04:21:13

Лукашенка Р’Р’РЎ: «Р’иріжемо РІСЃС–С… негідників»



Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616203 вiд 2021-11-24 00:05:25

olma [Останнi 20 месаг]
в„– 1616196 РІiРґ 2021-11-23 23:26:06

Цікаво, що у такому випадку робити з Горецкою, у якого взагал і жіноче прізвище ;)

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616202 вiд 2021-11-24 00:02:28

olma
в„– 1616196 РІiРґ 2021-11-23 23:26:06

ІМХО не треба перекл адати прізвища та імена. Роберт мусить бути Лєвандовскі, а хуйл о - вл адімєравічь. Мене навпаки бісить, кол и сєрґєй стає сергієм, ал єксандр - ол ександром, тощо. Їх не так батьки, напившись бояри, назвал и. Навіть і бл изько не нашою співучою.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616201 вiд 2021-11-23 23:56:36

Барса - хуярса, підари крашені

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616200 вiд 2021-11-23 23:53:39

Бенфіка вийшл а два в одного і якимось дивом не забил а.
Ал е вигл ядають задовол еними.
В останньому турі грать з нами, а Барсу будуть гвал тувати в Німеччині

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616199 вiд 2021-11-23 23:52:38

Нєфуй бул о сподіватися на сепаратистів - це така публ іка, що може л ише піднасрати.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616198 вiд 2021-11-23 23:41:45

2 Scooter
в„– 1616197
Р° РІРѕС‚ С– С…СѓР№

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616197 вiд 2021-11-23 23:40:30

Рђ РІРѕС‚ Рё РіРѕР» СЊ. ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616196 вiд 2021-11-23 23:26:06

Шедевр Левандовськи, гол Гармаша. Динамо з боєм поступил ося Баварії
--------
Це зі Спорт. Уа
Це зайобує, що пол ьські прізвища на ski, нєв'єбєнні українські журнал істи пишуть і кл ичуть як скі, ски.

Ну бл ядство. В усій традиції з часів Богдана Хмел ьніцкі, Яреми Вішнєвєцкі, Конєцрол ьскі, Потоцкі, курва Станісл ава Понятовскі --- всі пол ьські фаміл ії відображуються, змінюються так само як в Українській мові. Гол Роберта ЛевандовсьКОГО, бул ава Богдана Хмел ьницького, військо гетьмана Конєцпол ьського. Церква, містечко Станісл ава Потоцького, а не Потоцкі!!

Кацапи говорять ОК. А українці - бл ять називають пол яків, як буцімто це дал екий народ Океанії і Пол інезії.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616195 вiд 2021-11-23 23:25:52

РЈ Барсы есть 20РјРёРЅ чтоб выиграть Рё оставить нам шансы РЅР° ЛЕ…

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616194 вiд 2021-11-23 23:08:09

2 m1919
в„– 1616192
Супрягу треба віддати назад фізруку. Ну, звичайно, він знову заб "є півторидесятки гол ів за сезон і вел икі пацани знову будуть тикати пал ьцем, ал е то таке.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616193 вiд 2021-11-23 23:04:37

The American Music Awards 2021

Почув Еміл ію Родріго. Круто співає і дуже гарна мол ода дівчина.



Ал е вражає, як вони американи-суки організувал и цей перформанс. Весь ансамбл ь, гурт - самі одні жінки, і освітл ення так падає на сил уети музиканток, що дійсно якийсь феміністичний шабаш. Круто вигл ядає.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616192 вiд 2021-11-23 22:57:41

2 Voxa
в„– 1616186
Треба з Супряги або Бєсєдіна заміну Сидорчуку стругати. А може Забарного вперед висунути.
Буял ьський десь бл изько до своєї стел і.
А от Циганкова і Шапаренка варто спробувати дорихтувати рашпіл ем. Як вийде, будуть гравцями, як ні, їхній максимум - чемпіонат Бел ьгії, там навіть Безус грає.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616191 вiд 2021-11-23 22:52:12

2 Sauron
в„– 1616174
Згоден з пробл емами в гол ові.
Ще автоматизму не вистачає, особл иво у захисті. Через що обидва гол и сьогодні й отримал и.

2 Goran134
в„– 1616178
Так і знав, що обовʼязково знайдеться хтось, кого 3-0 не вл аштує :)

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616190 вiд 2021-11-23 22:44:42

до речі.
Р° той СЃРїСЂРІР¶РЅС–Р№ РєРѕР» С–РЅР° що керував нашими СЃСѓРґРґСЏРјРё…
ми кол и побачимо нашу бригаду на матчах л ч?
СЏРєС–СЃСЊ Р» РёСЃС– С…СѓР№Р» останці судять…
------
РјРѕР» РѕРґС– барсел онці «Р·РЅСѓС‰Р°СЋС‚СЊСЃСЏ» С–Р· нас старперів, чи що?
замість того щоб попасти РІ 9РєСѓ, тубо Р±-С” Сѓ хрестовину С– ще просить стадіо щоб Р№РѕРіРѕ похвал РёР» Рё…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616189 вiд 2021-11-23 22:39:46

кацапу до Кол л іни як Фуйл у до світового л ідера.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616188 вiд 2021-11-23 22:38:04

sk (chromebook acer)
в„– 1616184
якийсь кацап

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616187 вiд 2021-11-23 22:37:48

Бенфика сейчас л ютует)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616186 вiд 2021-11-23 22:37:42

Jen
в„– 1616181
так я ж і не кажу шо вони погані гравці, на рівні ЧУ так взагал і топ, хоча Хачеріді так ніде і не заграв післ я.
Просто ситуація шо тоді, шо зараз дуже схожа. Команда вперл ась в стел ю, і треба шось мінять. Якшо не позбавитись зараз Сидора, Буял ьського і Циганкова вони засл ужено гратимуть в основі і нічого не зміниться - без шансів в ЛЧ.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616185 вiд 2021-11-23 22:34:49

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1616183
РїСЂСЏРјРѕ якась СЏРїРѕРЅСЃСЊРєР° С…РѕРєРєСѓ… :)

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616184 вiд 2021-11-23 22:34:18

вкл ючив барса-бенфіка
а суддя хто? кол іна? :)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616183 вiд 2021-11-23 22:32:03

РљСѓРј-С…РІС–Р» РѕСЃРѕС„:

«Р—абив. Пощастил Рѕ. Добре. РђР» Рµ що три очки РЅРµ РІР·СЏР» Рё - це погано».

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616182 вiд 2021-11-23 22:30:28

Призрак замка
в„– 1616180

Нападник я маю на увазі рівня Бангура чи Мбокані.
За всієї поваги до Гармаша - так, він на інстинктах майстерності та досвіді забиває раз за разом. Ал е гол овою грає посередньо, швидкісного дрибл інгу немає (та й швидкості скажімо чесно теж).
Та порівняй хоча би з Довбиком.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616181 вiд 2021-11-23 22:25:32

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1616179

Рибал ка - хуй з ним, абсол ютно посередній гравець, ал е Хачеріді та Гармаш - чи не найкращі українські гравці свого ампл уа на час тренерства Реброва.
Ребров цим бажанням не характер показав а невміння керувати двома скл адними ал е мегатал ановитими гравцями.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616180 вiд 2021-11-23 22:21:11

2 Jen
в„– 1616176

І так - це напевно максимум дл я пол овини скл аду.
Дуже потрібні якісні централ ьний хавбек та форвард.

От якщо Гармаш хет-трик у матчі із Баварією не зробив (за тайм), то він вже і не форвард? ;-)
Що гол овне у танку? Як казав Лобановський у пересказі Саббо? Так отож.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616179 вiд 2021-11-23 22:14:13

хто помне, перед тим як піти, у Реброва бул а така тема, шо треба позбуватись деяких гравців інакше дал і неможна. Називал ись прізвища Гармаша, Хачеріді, Рибал ки, ще когось, які тоді бул и основними.
Ось зараз дуже схожа ситуація. Сидор, Буял ьский, Караваєв, сюди вже напевно можна і Циганкова. З одного боку вони наче основні гравці, а з іншго це якорь, який не дає рухатись вперед. В першу чергу їх негативний досвід л узера який заразно впл иває на мол одь.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616178 вiд 2021-11-23 22:10:26

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1616166В РІiРґ 2021-11-23 21:46:34

А навіщо 3:0? За варіанту перемоги Барси над Бенфікою, Динамо вл аштує перемога над Бенфікою навіть 1:0

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616177 вiд 2021-11-23 22:07:02

в принціпі, за грою нічія б бул а справедл ивішою. ал е.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616176 вiд 2021-11-23 22:06:29

За другий тайм команді дякую.
І так - це напевно максимум дл я пол овини скл аду. Центрбеки ще додадуть обов'язково.
Дуже потрібні якісні централ ьний хавбек та форвард.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616175 вiд 2021-11-23 22:03:41

Skald
в„– 1616173

Якийсь у нього вірменський вигл яд

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616174 вiд 2021-11-23 22:02:40

Обескровл ену Баварію ми невзмозі обіграти.
Це факт.
Чисто по-футбол ьному ми, мабуть, не настіл ьки жахл иві, як це вигл ядає за резул ьтатами, ал е гол овна пробл ема досі в гол ові: ми не віримо, що можемо відбирати очки у такого суперника.
Бл ять.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616173 вiд 2021-11-23 22:00:51

Vichny
в„– 1616170
Кажуть, Саша Яковенко


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.