🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3372.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616172 вiд 2021-11-23 21:56:41

Yorik
в„– 1616169
---
Так, небанал ьний прикид.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616171 вiд 2021-11-23 21:54:17

Може німці у другому таймі за бажання і могл и б додати - ал е, враховуючи пробл еми зі скл адом, хз насправді.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616170 вiд 2021-11-23 21:53:22

А шо за хуй на ігого в студії сидить між Овочем і Худжамовим?

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616169 вiд 2021-11-23 21:49:02

А мені пал ьто і шузи сподобал ись)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616168 вiд 2021-11-23 21:49:01

Во втором тайме таки перестал и мандражировать, хотя и Бавария поначал у бул ки подрасл абил а. Есл и б первый там играл и как второй…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616167 вiд 2021-11-23 21:48:54

Динамо сьогодні вигл ядал о ненайгірше, в підсумку все одно 0 очок, може в якійсь групі Ліги Європи чи Лізі Конференцій успішно виступил и б у групі. Та не в ЛЧ в цій групі.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616166 вiд 2021-11-23 21:46:35

Зараз Барса виграє у Бенфіки, потім ми Бенфіку взуємо 3-0 і у ЛЄ!
:)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616165 вiд 2021-11-23 21:46:17

РҐР·, РјРѕР¶Рµ СЏРєРѕСЃСЊ С– прогресує команда РЅР° європейському СЂС–РІРЅС– - ал Рµ РїРѕРєРё що цього прогресу недостатньо РґР» СЏ досягнення резул ьтату. Бо «Р·С–грати так, щоб Р±СѓР» Рѕ РЅРµ СЃРѕСЂРѕРјРЅРѕ» - також резул ьтат, ал Рµ це резул ьтат РґР» СЏ СЃР» абких.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616164 вiд 2021-11-23 21:41:37

а я от все одно не певен, що цей скл ад Динамо гірше, за Аугсбург, який отодрав Баварію

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616163 вiд 2021-11-23 21:35:22

РЁРѕ Р¶ цей Циганков такий РїРѕРІС–Р» СЊРЅРёР№…

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616162 вiд 2021-11-23 21:31:55

Когось кол ись їбал о у чому Лобановський?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616161 вiд 2021-11-23 21:29:32

З пал ьтішком у тренера Баварії то все якийсь безбашенний продакт-пл ейсмент або спонсорство. Німці це робл ять топорно ал е ефективно. За бабл ішко 5 нул ями можна надіти будь-який кошух.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616160 вiд 2021-11-23 21:17:53

Воістину Вел икий і Жахл ивий! :)

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616159 вiд 2021-11-23 21:17:34

І обірвав Вел ику Серію ім. Луческу на 6 матчах.
Сподіваюся, це увійде в історію і нікол и не буде побито!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616158 вiд 2021-11-23 21:17:25

Краще пал ьто от пєдєраче, аніж номенкл атурна дубл ьонка ;)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616157 вiд 2021-11-23 21:17:22

це міг зробити л ише один :)

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616156 вiд 2021-11-23 21:17:15

Перший гол!!!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616155 вiд 2021-11-23 21:16:00

Перший гооооооооол л л л л!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616154 вiд 2021-11-23 21:15:59

РљСѓРј!

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616153 вiд 2021-11-23 21:15:54

Кум, як завжди, все похерив!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616152 вiд 2021-11-23 21:14:09

Batyj
в„– 1616150

А чим тобі таке пал ьтішко не подобається?
Краще Р±СѓСЂСЏРєС–РІСЃСЊРєРёР№ «Р±РѕР±СЂРѕРІРёР№ воротнік» Р°-Р» СЏ «РЅР°С‡Р°Р» СЊРЅРёРє автобази»?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616151 вiд 2021-11-23 21:11:29

Пиздець.
Якого хуя ми постійно сподіваємось на пенал ьті??.. :((

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616150 вiд 2021-11-23 21:09:41

Нагел ьсман в своем пал ьтишко смахивант на пидора, в хорошем смысл е этого сл ова..

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616149 вiд 2021-11-23 21:04:25

шапаренко С– «Р±РµСЃСЂР°Р±СЃСЊРєС– ворота» …
чи РЅР° РјРѕР» РѕРґРёС… «РјР°РіС–СЏ» РЅРµ РґС–С”?

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616148 вiд 2021-11-23 20:57:48

Пояснити дії Шапаренки можна тіл ьки наповненим памперсом. Бл я, два метри від порожнього кута, а він пас віддає.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616147 вiд 2021-11-23 20:56:04

Шапа-Шапа…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616146 вiд 2021-11-23 20:56:04

Хз, чого бул о Шапаренкові з усієї сил и не зафуячити у бл ижній замість простріл у.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616145 вiд 2021-11-23 20:50:12

Шкуріна та деПену нах

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616144 вiд 2021-11-23 20:44:34

СЃСѓРєР°
оцей «Р±РѕР±СЂРѕРІРёР№ воротнік» Сѓ Р±СѓСЂСЏРєР° - це що?
ел ітабл яйдевєвропу?
ватнік від весраче?

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616143 вiд 2021-11-23 20:39:41

Бул ьбокац старанний, ал е - нафуй. Справжнього Кума треба на пол е.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616142 вiд 2021-11-23 20:39:04

С…СѓР№Р» Рѕ-комерсант пише що С…СѓР№Р» Рѕ-нафтовики С– метарурги жал іються що С…СѓР№Р» Рѕ-зал С–Р·РЅР° РґРѕСЂРѕРіР° С…СѓР№-РѕРІРѕ возить С—С… товар. РІС–РґРјРѕРІР» СЏС” РІ замовл еннях С– С‚. Рї…
РјРёРЅСѓР» РѕСЋ весною РЅР° те саме жал С–Р» РёСЃСЊ аграрії. РјРѕРІР» СЏРІ техніку потрібно возити РґР» СЏ РїРѕСЃС–РІРЅРѕСЋ. Р° С…СѓР№Р» Рѕ-зал С–Р·РЅР° РґРѕСЂРѕРіР° РІС–РґРјРѕРІР» СЏС” - тому що танки возить…
зараз С…СѓР№Р» Рѕ-зал ізниця відморожується С– каже Р° шо такоє? РІСЃСЊРѕ-как РІСЃС–РіРґР°…
СЏРІРЅРѕ щось возить…
РїС–Рґ час С…РѕР» РѕРґРЅРѕС— РІС–Р№РЅРё спостереження Р·Р° графіком СЂСѓС…Сѓ потягів штати мал Рё Р±С–Р» ьше інформації РЅС–Р¶ Р·С– супутників…

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616141 вiд 2021-11-23 20:38:54

2 kolip
в„– 1616138
Ал е ж тепер у нас Тренер, Містер, а не фізрук ;-)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616140 вiд 2021-11-23 20:38:29

Перша пол овина тайму я просто бл ював від дій Циганкова.
Просто сором. Ал е потім він взяв себе в руки.

Якось все очевидніше стає те, що нинішня наша гра - максимум, який може зробити Будул ай з цими гравцями.

Зараз надія на те, що ми ще маємо трохи яєць та будемо грати хоча б заради тих, хто прийшов на стадіо.
Баварія не має запасу міцності, а ми можемо робити заміни.
Треба вмикати швидкості на максимум.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616139 вiд 2021-11-23 20:36:08

да, замість можл ивої пенал ьки і приємних 1:1, пропустил и в роздягал ьню, і на другий вже без шансів

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616138 вiд 2021-11-23 20:32:37

Нойєр на нашій пол овині пол я, це вже знущання.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616137 вiд 2021-11-23 20:32:22

2 Voxa
в„– 1616130
Спостерігати за майстром і з трибуни можна. А там збл л ижуватись треба бул о.

А от цікаво, випустит негра за такої погоди не є проявом расизму? Може Баварії техпоразку за БЛМ впаяють?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616136 вiд 2021-11-23 20:29:23

І сніжок так красиво обтрусив з воріт ((

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616135 вiд 2021-11-23 20:26:12

і не пенал ьті????

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616134 вiд 2021-11-23 20:21:34

Бл агодійна допомого від Ноєра не допомогл а, а Забаоний не зміг Бущана пробить :)

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1616133 вiд 2021-11-23 20:19:39

Мені РѕС‚ цікаво - РЁРєСѓСЂС–РЅ… Р’С–РЅ Рї'СЏРЅРёР№?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.