🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 35.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749656 вiд 2026-06-12 12:33:49

2 Coder
№ 1749655
якщо спрощено - то в залік рейтингу береться твої найкращі виступи на (можу помилятись, лінь ші напрягати, 15 найкращих результатів у жінок і 18 у чоловіків за останні 12 міс)
спеціально так зробили щоб не заганяли себе в травми, граючи щотижня і «по копієчці» накручуючи рейтинг..
сталось це, до речі, після того як кафєльніков придумав як «хакнути систему». купив собі прайвет-джет і літав з турніру на турнір щонеділі… і став номер один. мало того, в якийсь момент 5 чи 6 турнірів програвав в першому колі, але все рівно першим залишався…
тому ті лайв-рейтинги паралельно відслідковують чи був десь на якомусь турнірі за останні 12 міс кращий результат, і можуть очки набрані на тижні бути гіршим результатом з 15ти турнірів що йдуть в залік… тому це корегується…
ну там бувають приколи коли турніри відміняються через ковід-війну-бойкот китаю… і федерації самі не знають як поступати. що рахувати, що - ні… тому бувають «непонятки»
--------
взагалі, по хорошому є «маркери» по рейтингу
ти повинен бути або намбер-ван
в гіршому випатку топ-4
ще в гіршому топ-16
ще в гіршому топ-32
ще в гіршому топ-100
тому що це посів на слемах (і нємєряно бабла. вім-н в цьому році за участь в основній сітці 80к фунтів)
решта - не дуже важливо. та ж ястремська, коли була в топ-32 - це зашибісь. стала 32+ - далі вже не дуже важливо. аби з топ-100 не випасти…
перед вім-ном багато травмованих, тому в основу на зараз попадає та котора 119та…

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749655 вiд 2026-06-12 11:44:24

sk (здалеку…)
№ 1749651

До речі, маю питання, щодо рейтингу Ястремської. Ось тут:

https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking

є колонки:

Pts - це live rating
Next - рейтинг у випадку виграшу наступного матчу
Max - рейтинг у випадку виграшу турніру

В Ястремської Next співпадає з Pts, і це, здається, вже другий матч поспіль (перед матчем з Бейлек в неї так само було 1126).

Чи є якесь пояснення цьому?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749654 вiд 2026-06-12 11:36:47

olma
№ 1749650
Новоград-Волинський. (Тепер Звягель).
Дзержинськ. Червоні хатки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749653 вiд 2026-06-12 11:34:40

Підсумуємо футболи у кулінарно-краєзнавчо-культурному лексиконі

Бурітоси виграли у Боботі 2:0

Кімчі виграли у Кнедликів 2:1

Млинці з кленовим сиропом гратимуть сьогодні із сараєвськими Чевапами (чевапчічами).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749652 вiд 2026-06-12 10:36:24

2 olma
№ 1749650
як казжуть про ісуса. неважливо ким ти був (євреєм), дивись ким ти став :)
у нас дніпродзержинськ (з бюстом брєжнєва), жданов… :)
карлолібкхнехтськ - я б перейменував, але табличку залишив :)
так би мовити щоб була «туристична фішка» :)

на болотах, же, хтось би провів дослідження. чому деякі міста залишили. типу кіров-тольятті
чим вони кращі горьких-куйбишевих?
спитав у ші про дзержинсього. це ж ікона «режиму». хуйло, мабуть, на нього молиться втіхаря…
так ок. на болотах є не переіменоване місто дзержинськ. в оригіналі називалось чисто болотною назвою - растяпіно :)

про торез, до речі, не знав що то назвали іменем головного коммі з франції…
до речі. цікаво сов-падєніє. мабуть нащадки дзержинського отримали гарні премії за квартал…
---------
У липні 1964 року Моріс Торез, будучи вже важкохворим, плив на радянському теплоході «Литва» на відпочинок і лікування в СРСР. Прямо на борту судна в Чорному морі у нього стався серцевий напад, і він помер.

Пальміро Тольятті помер 21 серпня 1964 року.
Як і у випадку з Морісом Торезом, це сталося під час його відпочинку в СРСР. Тольятті приїхав до Криму, де відвідував знаменитий всесоюзний дитячий табір «Артек».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749651 вiд 2026-06-12 10:26:25

теніс
як я писав - до вім-ну немає сенсу дивитись на результати
хіба що снігур-ястремська під-наберуть очок в рейтинг
марта з травмою пропускає все до вім-ну
пишуть що сінера дві клініки в італії вивчали під мікроскопом. «відхилень» не виявили
правильно агассі сказав: не може людина, яка навіть базово фізично готова, колапсувати через трохи більше ніж 1.5 години на корті. нехай і в жару… якщо нічого не виявились - значить щось в голові «перемкнулось» … і у «роботів» таке буває. як казав наш прєпод по електротехніці: наша наука - проста. або контакт є, або його немає…
------
провели жереб біллі-джін-кап, типу жіночий кубок девісу. україна в першому матчі грає проти бельгії, далі, скоріш за все італійки (які виграють цей кубок останні декілька років) … на папері у нас найкраща збірна з двома представницями в топ-10 (очікуємо там марту). немає гарної пари, але… двома одиночками є гарні шанси. для еліни це головний турнір на останні роки її «життя» в турі…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749650 вiд 2026-06-12 10:08:43

У нас, в Україні достатньо було міст: Торез, КарлоЛібнехтовськ, Дзержинськ, Володарск-Волинський можна пошукати ще.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749649 вiд 2026-06-12 10:06:27

https://share.google/xdmSzLre9tHbXKn4R
не хоче тут копіювати gif з гугл-дугл присвячений чс

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749648 вiд 2026-06-12 10:03:51





PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749647 вiд 2026-06-12 09:56:58

ElektroVeniks Tornados - вперед!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749646 вiд 2026-06-12 09:55:11

новошахтинський нпз
спів-власники: оксана марченко та віктор мєдвєдчук!
він, мабуть, номер один по к-ті «пропущених»?
цікаво чи веде хтось статистику?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749645 вiд 2026-06-12 09:53:56

Пд. Корея вперед!
:-)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749644 вiд 2026-06-12 09:49:56

цікаво, іранський армагедон, що рижий клоун анонсував, а потім передумав…
подзвонив маск, сказав, бля, дайте нормально іро провести, щоб я ярдером став? відкриття чс по футболу? у дєдушки ментальна суєта, манічка наполєона, склєроз і деменція? просто наганяє трафік в своїй соц-мережі. вона нах нікому не потрібна, крім самого трампа, тому він там бавиться як у якійсь грі типу «стрілялки»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749643 вiд 2026-06-12 09:41:31

болотна географія (топономіка)
обля! нова «точка». тольятті…
ну, що там поруч гори жигулі, і в совку пиво назвали жигулівським. про пиво тут є кому писати :)
хоча то була копія класичного віденського (наче ще за царя там австрієць той завод збудував, а мікоян, який був головним в совку по сг чи хз як називалось, сказав що віденське пиво - хуйня. давайте жигулівським називати)
мікоян, це той хуй що злітав у відрядження в сша на пару міс, і «привіз» «ідеї» морожена пломбір, лікарської ковбаси… можливо ще чогось
ага. тольятті. ми тут ржали над манічкою сталіна вбивати кірових-куйбишевих…
а отой голов комуніст італії вмер «на відпочинку» в артеку! ну і совок назвав чергове місто його іменем
виявляється спочатку місто так назавали, а пізніше купили у фіата промислові лінії і почали фіат-125 робити, і називати його «копєйка»
спитав ші - каже до того місто називалось ставрополь-на-волзі. але за совка збудували дамбу на волзі і затопили нах… місто перебудували на пагорбах…
а от те що воно на болотах в самарській обл - хуй-ня. нехай назад в куйбишевськ перейменовують. самара повинна бути одна. і це річка в україні…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749642 вiд 2026-06-12 09:25:28

ну ось… перший трильйонер
менше 10 років назад (2018) - еппл стала першою компанією що трильйон стала коштувати. всі казали що «бульбашка» …
-------
Тепер більша частина статків Маска зосереджена у SpaceX, де йому належить частка акцій вартістю близько 866 мільярдів доларів. Разом із капіталом автомобільного концерну Tesla та іншими активами (зокрема Neuralink, The Boring Company, xAI та соцмережею X) його загальні статки перевищують 1,1 трильйона доларів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749641 вiд 2026-06-12 09:21:46

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749640
тим часом нафта по 90-
так би мовити… найнижчий показник від початку «іранського пісділу»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749640 вiд 2026-06-12 08:25:54

Виглядає так, що дєдушко знову напісділив:
-----------------------------------
"Речник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї заявив, що інформація про нібито фінальні домовленості між США та Іраном не відповідає дійсності.

За словами Багаї, Тегеран наразі не ухвалив жодного остаточного рішення щодо угоди.

«Повідомлення про досягнення фінальних домовленостей є лише спекуляціями», – наголосив Багаї ".

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749639 вiд 2026-06-12 06:40:14

Самсунг забив. 2:1.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749638 вiд 2026-06-12 06:29:52

Корейці не погано розказали захист Чехів. 1:1.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749637 вiд 2026-06-12 06:21:12

О, Чех забив. Хоча Корейці давлять.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749636 вiд 2026-06-12 06:19:55

Пєтух сасьот, гуд

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749635 вiд 2026-06-12 06:13:57

А гімн Афганістану, виявляється, ніхуйовий!



PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749634 вiд 2026-06-12 00:26:40

Пд. Корея - вперед!
:-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749633 вiд 2026-06-12 00:17:16

В цій групі буде три претенденти на вихід далі, і швидше за все вони всі і пройдуть далі, всі виграють у ПАР, а як між собою зіграють чехи, мексиканці і корейці поки що неясно, треба подивитись другий матч.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749632 вiд 2026-06-12 00:01:47

VVV
№ 1749629

Зате три червоні карти! Душевно порубались.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749631 вiд 2026-06-12 00:00:58

ну один кацапо-гравець вже награвся

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749630 вiд 2026-06-11 23:49:26

Склад Мексики не вражає. До речі два підари з кацапочемпіотату.
Якась посередня хуйня, а не команда.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749629 вiд 2026-06-11 23:29:12

Якась нудна хуйня, а не футбол. Рівень Ліги Конференцій.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749628 вiд 2026-06-11 22:23:45

У того бідолашного, що обісрався, прізвище Sithole. Про це і до цього реготали на англомовних форумах, а зараз ще більше будуть.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749627 вiд 2026-06-11 22:18:46

В стилі трампантіно

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749626 вiд 2026-06-11 22:18:07

Заставка FIFA В золотих кольорах - просто топ рагулізму

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749625 вiд 2026-06-11 22:08:24

церемонія відкриття - наче відкриття чемпіонату району з футболу…
а от церемонія перед матчем з презентацією команд - супер
до мене тільки зараз дійшло що чс буде длитись майже 1.5 місяці… 39 днів

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749624 вiд 2026-06-11 21:25:06

m1919

Сорі, неуважно читав. Ти був за кордоном. Все зрозумів.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749623 вiд 2026-06-11 21:16:29

m1919

1749616

Цей матч у прямому етері точно не показували. Тому не розумію, куди ти міг телефонувати за рахунку 2 1?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749622 вiд 2026-06-11 21:06:48

рижий клоун вдень анонсував армагездець ірану…
а тут - хуйяк! передумав…
можна відкриття чс дивитись не «під звуки ядєрки» …

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749621 вiд 2026-06-11 21:05:45

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749613 вiд 2026-06-11 19:54:29
OG
№ 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10
погоджуюсь на 1500%
хоч зміни нових правил виглядають логічними, хз як гравці придумають варіанти «як хакнути систему»
що перше в голову приходить, потрбіно тягнути час - хуяк. руками «Х» показав - і тицяєш пальцем на рандомного суперника: - він мене назвав «чорним підарасом». все скандал-розборки-нєрви…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749620 вiд 2026-06-11 21:03:53

m1919
№ 1749618

Там потім є обмовка, що шахісти-кацапи і далі зможуть грати на турнірах.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749619 вiд 2026-06-11 21:00:58

Чомусь таке враження, що цей ЧС замість свята футболу та позитиву буде схожий на якийсь крінжовий єбараніум. Хотілося щоб хоча б без терактів та жертв обійшлось.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749618 вiд 2026-06-11 20:57:46

2 Perfect Stranger
Міжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
---------------------
Щось у лісі здохло

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749617 вiд 2026-06-11 20:54:51

2 olma
№ 1749613

Я не впевнений, але думаю, що тестування десь відбувалося. Знов ж таки можу помилятися, але це звична практика впроваджувати новації саме під час фінального турніру ЧС.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.