sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749656 вiд 2026-06-12 12:33:492 Coder№ 1749655якщо спрощено - то в залік рейтингу береться твої найкращі виступи на (можу помилятись, лінь ші напрягати, 15 найкращих результатів у жінок і 18 у чоловіків за останні 12 міс)спеціально так зробили щоб не заганяли себе в травми, граючи щотижня і «по копієчці» накручуючи рейтинг..сталось це, до речі, після того як кафєльніков придумав як «хакнути систему». купив собі прайвет-джет і літав з турніру на турнір щонеділі… і став номер один. мало того, в якийсь момент 5 чи 6 турнірів програвав в першому колі, але все рівно першим залишався…тому ті лайв-рейтинги паралельно відслідковують чи був десь на якомусь турнірі за останні 12 міс кращий результат, і можуть очки набрані на тижні бути гіршим результатом з 15ти турнірів що йдуть в залік… тому це корегується…ну там бувають приколи коли турніри відміняються через ковід-війну-бойкот китаю… і федерації самі не знають як поступати. що рахувати, що - ні… тому бувають «непонятки»--------взагалі, по хорошому є «маркери» по рейтингути повинен бути або намбер-ванв гіршому випатку топ-4ще в гіршому топ-16ще в гіршому топ-32ще в гіршому топ-100тому що це посів на слемах (і нємєряно бабла. вім-н в цьому році за участь в основній сітці 80к фунтів)решта - не дуже важливо. та ж ястремська, коли була в топ-32 - це зашибісь. стала 32+ - далі вже не дуже важливо. аби з топ-100 не випасти…перед вім-ном багато травмованих, тому в основу на зараз попадає та котора 119та…
Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749655 вiд 2026-06-12 11:44:24sk (здалеку…) № 1749651 До речі, маю питання, щодо рейтингу Ястремської. Ось тут: https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking є колонки: Pts - це live rating Next - рейтинг у випадку виграшу наступного матчу Max - рейтинг у випадку виграшу турніру В Ястремської Next співпадає з Pts, і це, здається, вже другий матч поспіль (перед матчем з Бейлек в неї так само було 1126). Чи є якесь пояснення цьому?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749654 вiд 2026-06-12 11:36:47olma № 1749650 Новоград-Волинський. (Тепер Звягель). Дзержинськ. Червоні хатки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749653 вiд 2026-06-12 11:34:40Підсумуємо футболи у кулінарно-краєзнавчо-культурному лексиконі Бурітоси виграли у Боботі 2:0 Кімчі виграли у Кнедликів 2:1 Млинці з кленовим сиропом гратимуть сьогодні із сараєвськими Чевапами (чевапчічами).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749652 вiд 2026-06-12 10:36:242 olma№ 1749650як казжуть про ісуса. неважливо ким ти був (євреєм), дивись ким ти став :)у нас дніпродзержинськ (з бюстом брєжнєва), жданов… :)карлолібкхнехтськ - я б перейменував, але табличку залишив :)так би мовити щоб була «туристична фішка» :)на болотах, же, хтось би провів дослідження. чому деякі міста залишили. типу кіров-тольяттічим вони кращі горьких-куйбишевих?спитав у ші про дзержинсього. це ж ікона «режиму». хуйло, мабуть, на нього молиться втіхаря…так ок. на болотах є не переіменоване місто дзержинськ. в оригіналі називалось чисто болотною назвою - растяпіно :)про торез, до речі, не знав що то назвали іменем головного коммі з франції…до речі. цікаво сов-падєніє. мабуть нащадки дзержинського отримали гарні премії за квартал…---------У липні 1964 року Моріс Торез, будучи вже важкохворим, плив на радянському теплоході «Литва» на відпочинок і лікування в СРСР. Прямо на борту судна в Чорному морі у нього стався серцевий напад, і він помер.…Пальміро Тольятті помер 21 серпня 1964 року.Як і у випадку з Морісом Торезом, це сталося під час його відпочинку в СРСР. Тольятті приїхав до Криму, де відвідував знаменитий всесоюзний дитячий табір «Артек».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749651 вiд 2026-06-12 10:26:25тенісяк я писав - до вім-ну немає сенсу дивитись на результатихіба що снігур-ястремська під-наберуть очок в рейтингмарта з травмою пропускає все до вім-нупишуть що сінера дві клініки в італії вивчали під мікроскопом. «відхилень» не виявилиправильно агассі сказав: не може людина, яка навіть базово фізично готова, колапсувати через трохи більше ніж 1.5 години на корті. нехай і в жару… якщо нічого не виявились - значить щось в голові «перемкнулось» … і у «роботів» таке буває. як казав наш прєпод по електротехніці: наша наука - проста. або контакт є, або його немає…------провели жереб біллі-джін-кап, типу жіночий кубок девісу. україна в першому матчі грає проти бельгії, далі, скоріш за все італійки (які виграють цей кубок останні декілька років) … на папері у нас найкраща збірна з двома представницями в топ-10 (очікуємо там марту). немає гарної пари, але… двома одиночками є гарні шанси. для еліни це головний турнір на останні роки її «життя» в турі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749650 вiд 2026-06-12 10:08:43У нас, в Україні достатньо було міст: Торез, КарлоЛібнехтовськ, Дзержинськ, Володарск-Волинський можна пошукати ще.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749649 вiд 2026-06-12 10:06:27https://share.google/xdmSzLre9tHbXKn4Rне хоче тут копіювати gif з гугл-дугл присвячений чс
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749648 вiд 2026-06-12 10:03:51
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749647 вiд 2026-06-12 09:56:58ElektroVeniks Tornados - вперед!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749646 вiд 2026-06-12 09:55:11новошахтинський нпзспів-власники: оксана марченко та віктор мєдвєдчук!він, мабуть, номер один по к-ті «пропущених»?цікаво чи веде хтось статистику?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749645 вiд 2026-06-12 09:53:56Пд. Корея вперед! :-)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749644 вiд 2026-06-12 09:49:56цікаво, іранський армагедон, що рижий клоун анонсував, а потім передумав…подзвонив маск, сказав, бля, дайте нормально іро провести, щоб я ярдером став? відкриття чс по футболу? у дєдушки ментальна суєта, манічка наполєона, склєроз і деменція? просто наганяє трафік в своїй соц-мережі. вона нах нікому не потрібна, крім самого трампа, тому він там бавиться як у якійсь грі типу «стрілялки»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749643 вiд 2026-06-12 09:41:31болотна географія (топономіка)обля! нова «точка». тольятті…ну, що там поруч гори жигулі, і в совку пиво назвали жигулівським. про пиво тут є кому писати :)хоча то була копія класичного віденського (наче ще за царя там австрієць той завод збудував, а мікоян, який був головним в совку по сг чи хз як називалось, сказав що віденське пиво - хуйня. давайте жигулівським називати)мікоян, це той хуй що злітав у відрядження в сша на пару міс, і «привіз» «ідеї» морожена пломбір, лікарської ковбаси… можливо ще чогось ага. тольятті. ми тут ржали над манічкою сталіна вбивати кірових-куйбишевих…а отой голов комуніст італії вмер «на відпочинку» в артеку! ну і совок назвав чергове місто його іменемвиявляється спочатку місто так назавали, а пізніше купили у фіата промислові лінії і почали фіат-125 робити, і називати його «копєйка»спитав ші - каже до того місто називалось ставрополь-на-волзі. але за совка збудували дамбу на волзі і затопили нах… місто перебудували на пагорбах…а от те що воно на болотах в самарській обл - хуй-ня. нехай назад в куйбишевськ перейменовують. самара повинна бути одна. і це річка в україні…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749642 вiд 2026-06-12 09:25:28ну ось… перший трильйонерменше 10 років назад (2018) - еппл стала першою компанією що трильйон стала коштувати. всі казали що «бульбашка» …-------Тепер більша частина статків Маска зосереджена у SpaceX, де йому належить частка акцій вартістю близько 866 мільярдів доларів. Разом із капіталом автомобільного концерну Tesla та іншими активами (зокрема Neuralink, The Boring Company, xAI та соцмережею X) його загальні статки перевищують 1,1 трильйона доларів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749641 вiд 2026-06-12 09:21:462 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1749640тим часом нафта по 90-так би мовити… найнижчий показник від початку «іранського пісділу»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749640 вiд 2026-06-12 08:25:54Виглядає так, що дєдушко знову напісділив:-----------------------------------"Речник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї заявив, що інформація про нібито фінальні домовленості між США та Іраном не відповідає дійсності.За словами Багаї, Тегеран наразі не ухвалив жодного остаточного рішення щодо угоди. «Повідомлення про досягнення фінальних домовленостей є лише спекуляціями», – наголосив Багаї ".
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749639 вiд 2026-06-12 06:40:14Самсунг забив. 2:1.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749638 вiд 2026-06-12 06:29:52Корейці не погано розказали захист Чехів. 1:1.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749637 вiд 2026-06-12 06:21:12О, Чех забив. Хоча Корейці давлять.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749636 вiд 2026-06-12 06:19:55Пєтух сасьот, гуд
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749635 вiд 2026-06-12 06:13:57А гімн Афганістану, виявляється, ніхуйовий!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749634 вiд 2026-06-12 00:26:40Пд. Корея - вперед! :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749633 вiд 2026-06-12 00:17:16В цій групі буде три претенденти на вихід далі, і швидше за все вони всі і пройдуть далі, всі виграють у ПАР, а як між собою зіграють чехи, мексиканці і корейці поки що неясно, треба подивитись другий матч.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749632 вiд 2026-06-12 00:01:47VVV№ 1749629Зате три червоні карти! Душевно порубались.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749631 вiд 2026-06-12 00:00:58ну один кацапо-гравець вже награвся
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749630 вiд 2026-06-11 23:49:26Склад Мексики не вражає. До речі два підари з кацапочемпіотату. Якась посередня хуйня, а не команда.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749629 вiд 2026-06-11 23:29:12Якась нудна хуйня, а не футбол. Рівень Ліги Конференцій.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749628 вiд 2026-06-11 22:23:45У того бідолашного, що обісрався, прізвище Sithole. Про це і до цього реготали на англомовних форумах, а зараз ще більше будуть.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749627 вiд 2026-06-11 22:18:46В стилі трампантіно
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749626 вiд 2026-06-11 22:18:07Заставка FIFA В золотих кольорах - просто топ рагулізму
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749625 вiд 2026-06-11 22:08:24церемонія відкриття - наче відкриття чемпіонату району з футболу…а от церемонія перед матчем з презентацією команд - супердо мене тільки зараз дійшло що чс буде длитись майже 1.5 місяці… 39 днів
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749624 вiд 2026-06-11 21:25:06m1919 Сорі, неуважно читав. Ти був за кордоном. Все зрозумів.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749623 вiд 2026-06-11 21:16:29m1919 1749616 Цей матч у прямому етері точно не показували. Тому не розумію, куди ти міг телефонувати за рахунку 2 1?
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749622 вiд 2026-06-11 21:06:48рижий клоун вдень анонсував армагездець ірану…а тут - хуйяк! передумав…можна відкриття чс дивитись не «під звуки ядєрки» …
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749621 вiд 2026-06-11 21:05:45olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749613 вiд 2026-06-11 19:54:29OG№ 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10погоджуюсь на 1500%хоч зміни нових правил виглядають логічними, хз як гравці придумають варіанти «як хакнути систему»що перше в голову приходить, потрбіно тягнути час - хуяк. руками «Х» показав - і тицяєш пальцем на рандомного суперника: - він мене назвав «чорним підарасом». все скандал-розборки-нєрви…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749620 вiд 2026-06-11 21:03:53m1919№ 1749618Там потім є обмовка, що шахісти-кацапи і далі зможуть грати на турнірах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749619 вiд 2026-06-11 21:00:58Чомусь таке враження, що цей ЧС замість свята футболу та позитиву буде схожий на якийсь крінжовий єбараніум. Хотілося щоб хоча б без терактів та жертв обійшлось.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749618 вiд 2026-06-11 20:57:462 Perfect StrangerМіжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.---------------------Щось у лісі здохло
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749617 вiд 2026-06-11 20:54:512 olma№ 1749613Я не впевнений, але думаю, що тестування десь відбувалося. Знов ж таки можу помилятися, але це звична практика впроваджувати новації саме під час фінального турніру ЧС.