🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3409.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614692 вiд 2021-11-06 16:03:12

https://www.google.com/search?sxsrf=AOaemvKOABv4WNpi5mG6gE-v-kJZTPkCJw:1636206774753&q=COVID-19+vaccine&si=AHuW2sRoWU-Pbcc4ro7J7T-D_KBseCAX6BqywQCsUcZZRInOZ0vW7erDVDxv2lzOmlLcjAXXyNH6I4envYD-eHu4NA-6NAPOwKJHUQTvDIYVtda-5w2ETfc%3D&sa=X&ved=2ahUKEwjS09mc8YP0AhVhq3IEHUg3AeEQ_Z8HKAB6BAg8EAE&biw=1366&bih=649&dpr=1

Ось графічки за вакцинацію. Принаймні одна доза: Штати вціл ому 67.7%, Массачусеттс: 80.8%, Ал абама 54.8%. Десь там казал и, що `суспіл ьний імунітет` (чи як там він українською називається?) виробл яється за 75% чи кол о того.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614691 вiд 2021-11-06 15:53:31

Enot
в„– 1614675

Статистику треба павил ьно застосувати. Можна порівняти пік в взимку (не бул о вакцини) з піком на осінь (буа вакцина) дл я різних штатів, де вакцинація охопил а відносно вел икий відсоток л юдей (візьмем Массачусеттс), й мал ий (візьмем Ал абаму). Так от хворі в Массачусеттсі зима->осінь: 5000->2000, Ал абама зима->осінь: 4000->4000. Смерті Массачусеттс зима->осінь: 77->15, Ал абама: 130->125. Якщо думаєш, що я манипул юю з даними покл ікай сам ось тут: все по штатах й навіть по каунітіс
https://www.google.com/search?q=covid+statistics+usa

AlBad [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614690 вiд 2021-11-06 15:26:39

а сегодня при л юбых раскл адах Манчестеру пиздец)

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614689 вiд 2021-11-06 15:23:57

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1614688

так так і є, і як пол ітик гівно, і як президент. Ал е якщо порівняти з теперішнім - то така гл иба бл ять, шо зєл і ше срать і срать

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614688 вiд 2021-11-06 12:54:51

2 торео
в„– 1614687
Не треба дал і ходити, бо можеш дійти, що і пол ітик з нього не супер, і (ой!) керівник держави - так собі ;)

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614687 вiд 2021-11-06 12:26:13

Vichny
в„– 1614657

а якщо піти дал і. чому такий препрганий кадровий менеджмент? невже в л юдях не розбирається?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614686 вiд 2021-11-06 10:21:02

соотношений из № 1614676..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614685 вiд 2021-11-06 10:20:15

2Enot
в„– 1614679

ну ты даешь..

Тут и без Хи-квадрат видна несл учайность гипотезы о функцианал ьной зависимости двух указанных соотношений..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614684 вiд 2021-11-06 10:16:03

Вот это уже интересно
https://m.dw.com/ru/novyj-preparat-pfizer-ot-covid-19-pokazal-vysokuju-jeffektivnost/a-59735194

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614683 вiд 2021-11-06 10:06:07

«science is not another opinion» Р· РѕРґРЅРѕРіРѕ Р±РѕРєСѓ. Рђ Р· іншого ця РІСЃСЏ епідеміол РѕРіС–СЏ - це наука РЅРµ стрікте природнича, ал Рµ соціал СЊРЅР°, Р±Рѕ вивчає епідемії СЏРє СЃСѓСЃРїС–Р» СЊРЅС– РїСЂРѕР±Р» еми РІ РєРѕРјРїР» ексі.

А в цих статистичних і соціал ьних науках мабуть діє теза:
«All models are wrong, but some are useful»

Себто, усі модел і помил кові, ал е деякі з них корисні і ужиткові

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614682 вiд 2021-11-06 09:11:34

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1614680 РІiРґ 2021-11-06 08:43:41
Знову апел яції до почуттів замість л огіки.
Це РЅРµ «РјРѕСЏ теорія», це - реал ьність.
З точки зору статистики те що відбувал ося у л ікарнях Нью-Йорка на початку епідемії це ніщо взагал і.
Такими СЏРє ти РґСѓР¶Рµ зручно Р» овити РЅР° «С…айпі» С– маніпул ювати. Р§РёРј С– користуються РїРѕР» ітики С– шахраї РІСЃС–С… країн світу. Р† твоя РІС–СЂР° Сѓ зел ених РІРёР±Р» СЏРґРєС–РІ це теж демонструє.
Якщо ти захворів, то ти вже захворів. Це факт. Когось там привил и. А захворів - ти. Розумієш чому цей графік - дурня?
А шанси померти я постив нижче.
І від чого зал ежить виживання хворого теж.
І death rate це смертність, а не кіл ькість смертей, про кіл ькість смертей я теж писав нижче.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614681 вiд 2021-11-06 09:03:02

2 Voxa
в„– 1614664
А ще таким чином керівники держпідприємств тримаються на гачку. Що дає можл ивість витискати з них контракти з потрібними фірмами і з потрібними умовами.
Система роками вибудовувал ась.
І так у нас повсюду.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614680 вiд 2021-11-06 08:43:41

Enot
в„– 1614679

С†e РґСѓР¶e зручнo РєР» aСЃРёС„iРєСѓРІaти СЏРє РЅe iРЅС„oСЂРјaтивнe, С‚e С‰o РЅe РІРєР» aРґaється РІ СЃРІoСЋ «С‚eoСЂiСЋ» ;)

«РЁР°РЅСЃ РґР» СЏ виживання невакцинованого С…РІРѕСЂРѕРіРѕ РЅРµ зміниться РІС–Рґ відсотків вакцинованих Сѓ країні.» - Р¦e РіoРІoрить Р» СЋРґРёРЅa СЏРєa РЅe РјaС” РЅaР№РјeРЅС€oРіo СЂoР·СѓРјiРЅРЅСЏ С‰o Р·aСЂaР· РІiРґР±СѓРІaється РІ Р» iРєaСЂРЅСЏС… РЈРєСЂaС—РЅРё, a СЂaРЅiС€e РІiРґР±СѓРІaР» oСЃСЏ РІ Р» iРєaСЂРЅСЏС… IС‚aР» iС—, AРЅРіР» iС—, РќСЋ Р™oСЂРєСѓ, Р›oСЃ AРЅР¶eР» eСЃa i С‚. Рґ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614679 вiд 2021-11-06 08:31:13

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1614676 РІiРґ 2021-11-06 08:17:36
Це не інформативний графік. В США бл изько 1,5 відсотка л етал ьності бул о і до вакцинації. Хворіють ковідом і вакциновані, і не вакциновані. В усіх країнах. Ал е невакциновані хворіють частіше. Шанс дл я виживання невакцинованого хворого не зміниться від відсотків вакцинованих у країні. Ал е на цей шанс впл иває вік хворого, наявність хронічних захворювань, стан медицини в країні.
Вакцинація може впл инути якщо привиті групи ризику, а як ні, то ні, не впл ине.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614678 вiд 2021-11-06 08:29:01

в смысл е, не прямо щас, но седня..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614677 вiд 2021-11-06 08:25:37

О, интересный график, Украину я щас как проверрю,,

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614676 вiд 2021-11-06 08:17:36

«Р”анные правят РјРёСЂРѕРј. Р’ том числ Рµ РІ РІРѕРїСЂРѕСЃРµ Рѕ вакцинациях. Р’РѕС‚ вам простой график — соотношение РґРѕР» Рё РїРѕР» ностью вакцинированных Рё частного среднего РєРѕР» ичества смертей РЅР° недел Рµ СЃ 25 октября Рё среднего СѓСЂРѕРІРЅСЏ регистрации инфекции РІ течение 7 дней середины октября (СѓСЂРѕРІРЅСЏ смертности). Р? сточник — статистика Google.»



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614675 вiд 2021-11-06 08:14:01

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1614674 РІiРґ 2021-11-06 07:58:15
Це РЅРµ РІС–РґРїРѕРІС–РґСЊ що хтось там «С‚СѓРїРёР№».
РЈ РЎРЁРђ «С‚СѓРїС–» РЅРµ хочуть С– Сѓ РџРѕР» ьщі та РІ інших європейських країнах РЅРµ хочуть. Відсоток вакцинованих той самий.
Питання, чому така різниця в резул ьтатах?
Може бути два варіанти. Або в США якийсь особл ивий штам якому похуй на ті вакцини взагал і.
Або в США вакцинацією не накриті групи ризику, при тому що л юдей які туди не входять - привил и. Можл иво вакцинація не торкається зл иденних груп насел ення, які живуть компактно і заражаються масово. Не можу сказати точно.
Ал е, незважаючи на причину, вакцинація в США є неефективною у стримуванні інфекції чи пом'якшенні їх впл иву, це очевидно зі статистичних даних. Певний ефект, правда є. На піку зараз вмирал о не по 5000 л юдей щодня, як на початку року, а десь 4500. Ал е це явно не той резул ьтат, на який розраховувал и.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614674 вiд 2021-11-06 07:58:15

Enot
в„– 1614670

трeР±a С†iРєaвитися трoС…Рё ширшoСЋ iРЅС„oСЂРјaС†iєю, a РЅe С…aРїaтися Р·a oР±eРјeР¶eРЅi РґaРЅi СЏРєi С‚aРє Р» eРіРєo РјoР¶РЅa втиснути РІ РІР» aСЃРЅo РїСЂРёРґСѓРјaРЅСѓ С‚eoСЂiСЋ (СЏРє С‰oРґo РІaкцинaС†iС— С‚aРє i aРјeСЂРёРєaРЅСЃСЊРєРёС… Р—РњI) …

жoдних oбмeжeнь нa вaкцину нeмa мaбуть з бeрeзня, aл e в дeмoкрaтичнiй крaїнi нe мoжнa зaстaвити тупих л юдeй рoбити щoсь, якщo вoни нe хoчуть.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614673 вiд 2021-11-06 07:58:11

РёСЃСЃР» едование БиБиСи РїСЂРѕ РёСЃСЃР» едование…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614672 вiд 2021-11-06 07:56:56

РҐСѓСЏСЃРµ…

Р? вермектин - применяемое перорал СЊРЅРѕ средство РѕС‚ РіР» истов, чесоточных РєР» ещей, вшей Рё РґСЂСѓРіРёС… паразитов Р» юдей Рё животных. Его разработчики РїРѕР» учил Рё РІ 2015 РіРѕРґСѓ Нобел евскую премию РїРѕ медицине.

Не знал, не знал..

Р? вермектин: как фал ьшивые РёСЃСЃР» едования создал Рё «С‡СѓРґРѕ-Р» екарство» РѕС‚ Covid-19

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614671 вiд 2021-11-06 07:35:24

Я не дивл юся РТ, я взагал і не користуюся тел ебаченням, я читаю статистику.
Те що ти не бачиш особисто, і те що у американських ЗМІ, можл иво, про це не пишуть не означає що цього немає.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614670 вiд 2021-11-06 07:26:44

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1614650 РІiРґ 2021-11-05 22:44:48

Якщо до вакцинації і післ я вакцинації кіл ькість хворих і кіл ькість смертей під час чергової хвил і це ефективна вакцинація чи ні?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614669 вiд 2021-11-06 07:19:02

Геть
в„– 1614668 РІiРґ 2021-11-06 00:52:01
Какое РТ нахуй? Чувак?

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614668 вiд 2021-11-06 00:52:01

Enot
в„– 1614642 РІiРґ 2021-11-05 20:54:09

З усією до тебе повагою, я у Пн Америці живу. Все тут перед очима. Немає пиздецю, це РТ розганяє.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614667 вiд 2021-11-06 00:46:08

Kaizer
в„– 1614641 РІiРґ 2021-11-05 20:44:38

Che7 розгорнув. Я додам ще те що інвермектин потихеньку чи не потихеньку вбиває внутрішні органи - особл иво нирки. В Бразил ії черга на транспл антації заїбця через цю секту споживачів інвермектина. У мене всьо :)

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614666 вiд 2021-11-05 23:46:14

нэ, ну а шо, жерiть fluvoxamine and ivermectin.

перший - старий та добре вивчений антидепресант. маэ своi добре вiдомi побочнi дii. пiсл я дискримiнайцii фарми за останнi 2 роки по ковiду, та зневiри у неi серед професiйного середовища (таке моэ бачення), фл ювоксамiну ще дал еко до прийняття. э новi роботи, ал е пiсл я того, як мерк та файзер викотил и своi продукти - ми фл ювоксамiн на даному етапi не розгл ядаэмо. вiн дешевий. можу будуть ще роботи.
Iвермектин compromised itself на тл i американо-iндiйського божевiл л я. там, де э вiдкритi медичнi форуми негайно набiгають свiдки святого iвермектину i все, жопа, нормал ьна розмова закiнчуэться.
жерiть, не буде гл истiв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614665 вiд 2021-11-05 23:42:30



І там ще бачу, св. пам'яті Джордж Майкл засвітився. Круте відео.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614664 вiд 2021-11-05 23:38:53

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1614663
ну так формал ьно. по закону, це порушення. Відкапітал ене не равно нове.
Не бачу, до речи, пробл еми чому неможна це врегул ювати в договорі на виконная робіт. Забувають чи забивають?
А може то хтось і навмисно?
Взагал і на МО добре заробл яють, ні дл я кого не секрет.
Був Сѓ мене знайомий РЅР° МІГ-ремонті …

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614663 вiд 2021-11-05 23:28:03

2 Voxa
в„– 1614658
У нас є інша пробл емка, яку ніхто не вирішує, а потім виконавці ходять під статтею.
МОУ у замовл еннях на ремонти/модернізацію прописує нул ьові запчастини, котрі на радянську техніку взяти нема де. Керівництво держпідприємств раком ставл ять, якщо техніку не ремонтують, а якщо ставл ять запчастини відкапітел ені, - то вже стаття. Чомусь договори не передбачають можл ивість установки відкапітал ених запчастин з відповідною зміною суми контракту.
І це тягнеться ще з 2014р. Уже кіл ькох л юдей судил и за це.

А за Павл овського не переживай :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614662 вiд 2021-11-05 23:23:44

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1614658
---
Ти правий, абсол ютно. Це сцуко насмішки над правом і Римським і всіл яким іншим.
Медведчука стаття: зрада Батьківщини - це в будь якій країні від Японії до Гаваїв - вишка через повішення.

А тут Павл овський. щось там не те підписав.

Короче, виборочне правосуддя в стєпєні 3.14здец.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614661 вiд 2021-11-05 23:22:14

2 Vichny
Мы много не знаем. Но обвинения по Павл овскому выгл ядят поводом дл я наезда на Порошенко. Ни катера зел еных не интересуют, ни Павл овский. Тем бол ее, профффффффффесионал изм зе деятел ей и не тол ько в судостроении, мягко говоря, под бол ьшим вопросом. Собственно и отношение к таким дел ам соответствующее.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614660 вiд 2021-11-05 23:15:55

Vichny
в„– 1614656
героя і жертву з нього вже зробив сам режим. Тут ніяких зусил ь вже не нада

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614659 вiд 2021-11-05 23:14:27

Довел и По до ручки, у нього вже грошей не бул о самому заставу за того Павл овського внести, мусив зі Справою громад з торбами по л юдям ходити.

Яких див зараз тіл ьки не побачиш.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614658 вiд 2021-11-05 23:14:20

Vichny
в„– 1614657
а я бачу. Може там десь, ночами, Павл овський їсть дітей чи ще шось таке робе, я не знаю. Ал еж судять його не за це. І я трохи знаю за юриспруденцію. Кол и л юдина 4 міс сидить в тюрьмі за мал озрозуміл ою причиною, і його не відпускають ні на поруки ні під домашній арешт і навіть не дають на це шансів? І кол и його викупають то хіба це погано.
Я незнаю, може він і винен :) посадіть як медведчука дома (а там держзрада на хвил инку) і судіть собі. Ал е ж ні, і причина цього усім відома.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614657 вiд 2021-11-05 23:05:41

Voxa (м. Запоріжжя)

Р† РѕС‚ нічого «РґРѕР±СЂРѕРіРѕ» РІ цій РЅРѕРІРёРЅС– РЅРµ бачу.
Ну л адно, Порошенко, витратив свої 16 міл ьйонів.
Ал е ж піднял и таку піаркампанію, що напевно л юди віддавал и свої критичні 500-1000 грн.
І ради чого? Щоб Павл овському німб жертви режиму прил іпити?
Порошенко не вчиться на своїх помил ках, з-за яких, зокрема він програв (прехуйовійший кадровий менеджмент). І це мене дуже печал ить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614656 вiд 2021-11-05 23:02:40

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1614654

olma
в„– 1614655

Так отож.
Мені дуже не подобається, кол и з цього персонажа л іпл ять ніібацця героя і жертву режиму.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614655 вiд 2021-11-05 22:56:54

Vichny
в„– 1614651
----
Так я поняв тебе відразу з пол утона. Ти маєш набагато біл ьше інфи, ніж я і Воха.
Певно ти правий. Ал е тут пол ітика. А це справа апріорі аморал ьна, без правил і всяких ніжностей.
Також грає рол ь випадковість, збіг обставин, курйози і звісно розкл ади пол ітичні.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614654 вiд 2021-11-05 22:56:27

Vichny
в„– 1614648
еммм. ну з рештою те шо і увесь інший широкий згал.
Копіпастить з новин, де дається його біографія не буду, можна?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614653 вiд 2021-11-05 22:52:33

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1614633

Абба - хуйабба, то є мінімум шо я можу сказати про це бл юватське гівно.
Краще давай вже про рол інгстоунз вал и.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.