🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3424.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614092 вiд 2021-10-31 09:34:54

2 Batyj
Будь проще РІ своей задачке — РґРѕРєСѓРїРё (есл Рё нет РІ пакете РёР» Рё РєСѓРїРё карточку Р» айф) Рё РІРєР» ючи раздачу интернета СЃ тел ефона РЅСѓ Рё РЅР° РєРѕРјРїРµ пропиши доступ Рє вайфай СЃ тел ефона. Р? будет тебе бэкап интернета.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614091 вiд 2021-10-31 09:26:57

Batyj

Мне кажется дл я питания роутера дол жно хватить обычного ибп с розетки ведь потребл ение мизерное.
Кстати, не знаю где ты живешь, но есл и это многоквартирный дом, то у провайдера оборудование без эл -ва продержится не бол ее 30 мин.
Надо л и заморачиваться?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614090 вiд 2021-10-31 09:17:06

пардон, мини UPS с Аli предл ожил Bobb..
Еще тако вопрос.
бл очок питания роутера выдает 12 вол ьт 1 ампер.

А что будет с роутером, есл и бесперебойник будет выдавать 12 вол ьт 2 ампера? ил и 1.5 ампера?

Кстати, СЏ писал СѓР¶Рµ что РІ роутере предусмотрено место РґР» СЏ размещения Рё РєРѕР» РѕРґРєР° «РїР°РїРєР°» РЅР° 3 штырька РґР» СЏ РїРѕРґРєР» ючения внутренней батареи, как РІ тел ефоне. Дык эта батарея дает всего 3,8 РІРѕР» ьта.
Не понимаю, но и хрен с ним..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614089 вiд 2021-10-31 07:51:21

Всем спасибо.
Разобрал ись. Наибол ее подходят, конечно, мини UPS с ал иэкспресс по наводке Вичного.
Есть тока 1 но..
Доставка к 5 января..
А надо сейчас. Локдаун то с понедел ьника, л екции со вторика. Конечно, пока свет есть, оно не надо, но подстраховаться не мешал о бы.
Роутер, сцуко, вааще оо может работать со своей анутренней батарейкой, котоой нет по поставке и купить нел ьзя, нет в продаже, закончил ись и нечем заменить.
А мысл ь ро повербанк пришл а потому что устройство универсал ьное, можно и тел ефоны подзаряжать. А к роутеру тока шнурок с триггером на ал и докупить за 100 грн..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614088 вiд 2021-10-31 02:28:11

К дрожжам предл ожить гидрозатвор - святое дел о.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614087 вiд 2021-10-31 01:48:52

Rozetka меня тол ько что хорошо рассмешил а.

Посл е роутера дл я Батыя, я там выбрал себе дрожжи сухие пекарские. Мне дл я выпечки хл еба - я не покупаю хл еб из-за пандемии, пеку в хл ебопечке Panasonic.

Так rozetka мне сразу же настоятел ьно предл ожил а странный девайс к моему заказу:



Я секунд 10 соображал дл я чего мне это навязывают. :)
Угадайте и вы.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614086 вiд 2021-10-31 01:18:00

Batyj
в„– 1614069

Вот на розетке, хороший вариант:
https://rozetka.com.ua/foxgate_ds163761/p114880417/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614085 вiд 2021-10-31 01:03:46

Що за маячню тут пишуть?
Батий, навіть РЅРµ думай щось там паяти, допаювати, СЏРє тут радять, Р° РўР? Рњ БІЛЬШЕ, ставити автомобіл СЊРЅРёР№ аккумул ятор РІРґРѕРјР°.
Ось тут доступно написано чому того не можна робити.
Перепрошую за кацапську мову, ал е ти зрозумієш:
http://ele.kiev.ua/article/view/251

Купуй нормал ьний UPS (не повербанк!), який видає 220 вол ьт змінного струму, втикай в нього бл ок живл ення роутера і май щастя.
Або можна заморочитись купівл ею аккумул яторної батареї (ал е не автомобіл ьної!) з байпассом, які дл я газових котл ів ставл ять, от Саурон щось таке писав, і які видають 12 вол ьт. Ал е тоді треба буде заморочитись коннектором з вихідного гнізда цієї батареї до входу твого роутера.
Перший паріант простіше. Думаю, на 1000 VA тобі з гол овою буде на кіл ька годин, ал е тре рахувать, звісно.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614084 вiд 2021-10-31 00:56:26

Batyj
в„– 1614069

Тебе нужен бесперебойник с выходом на 12V.

Вот с внутренней батареей, емкость 57 Wh (хватит часа на 3-4, в зависимости от потребл ения роутера):
https://aliexpress.ru/item/1005001997041745.html?sku_id=12000018358417507&spm=a2g2w.productlist.0.0.7308724d3ZEyuZ

Вот с внешней, батарею сам прицепишь (тут можно и на 24 часа обеспечить):
https://aliexpress.ru/item/1005003354409180.html?sku_id=12000025369362296&spm=a2g2w.productlist.0.0.7308724d3ZEyuZ

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614083 вiд 2021-10-30 22:59:52

Batyj
в„– 1614078
Логіка така, шо взять просто УПС і до нього підкл ючити роутер просто. Тіки надовго його не вистачіть. Ну і він дороже в рази.
Він спочатку з 12В на акумуол яторі зробе 220, потім бл ок живл ення роутера, знову зробе 12.
В тебе бул а правил ьна л огіка, взять повербанк, і заживити роутер од нього. Тіки надо взять акукумул ятор од УПСа, там стоїть один чи два 12В на 7А, спаять шнурок дл я живл ення роутера і придумать як заряджать. На пару годин вистачить.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614082 вiд 2021-10-30 22:29:48

РЈ меня Р? БП Powercom РґР» СЏ котл Р° СЃ чистой СЃРёРЅСѓСЃРѕРёРґРѕР№ (INF-800) Рё Рє нему брал аккумул ятор Challenger AGM EV12-33Ah

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614081 вiд 2021-10-30 22:26:07

РќСѓ так РѕРЅРё называются: «Р? БП СЃ внешней аккум батареей».
Прел есть в том, что можно соорудить л юбую емкость исходя из задач.
Себе я брал такой дл я газового котл а (в таком сл учае нужна чистая синусоида).

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614080 вiд 2021-10-30 22:24:28

Batyj
в„– 1614076

UPS можно выбрать самых разл ичных емкостей. У нас в институте стоят кил оватные.
Лично у меня работал UPS размером с автомобил ьный аккумул ятор, там внутри три свинцовые батареи ну и немного эл ектроники. Цифирки касател ьно ампер-часов скажу честно не помню.
Р—Р «РђРєРєСѓРјСѓР» ятор РЅР° 55 РђС‡ реал СЊРЅРѕ проще Рё дешевл Рµ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614079 вiд 2021-10-30 22:08:57

Бл ин, не понимаю. Юпс с внешним акумом, это как?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614078 вiд 2021-10-30 22:06:43

и потом, есл и юпс то зачем зарядку кол хозить? воткнул в юпс бл ок питания роутера. Все дел а..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614077 вiд 2021-10-30 22:06:21

Batyj
в„– 1614076

УПС с внешним аккумул ятором.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614076 вiд 2021-10-30 22:03:51

Юпс не потянет, там нада до 5 часов работы роутерa. 3 пары л екций..

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614075 вiд 2021-10-30 22:00:36

ІБП російською - UPS

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614074 вiд 2021-10-30 21:59:18

А что такое ДЖБ?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614073 вiд 2021-10-30 21:56:38

Я уже дкмал рро автомобил ьный, но, во первыз, какой там ток будет и надо провод “крокодил ы _DC коннектор” найти..

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614072 вiд 2021-10-30 21:43:20

автомобіл ьний то занадто, а звичайного 12В дл я ДЖБ досить буде.
Тіки нада зярядку кол хозить

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614071 вiд 2021-10-30 21:03:34

2 Jen
в„– 1614070
Ще й дешевше буде. А за потребою - вкинув у машину :))))

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614070 вiд 2021-10-30 20:55:10

Batyj
в„– 1614069

автомобил ьный аккумул ятор :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614069 вiд 2021-10-30 20:09:46

народ, подскажите, пл з..
Мне нужен повербанк дл я аварийного питания стационарного роутера, который нормал ьно питается от резетки, через бл ок питания. Бл ок питания выдает 12 вол ьт, 1 ампер.
Какому повербанку это соответствует?
Дл я:
- ноутбуков?
- -Пл аншетов?
- смартфонов?
- часов. брасл етов?
- фотоаппаратов?
НА розетке дохера всяких, но падл ы не пишут выходное напряжение..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614068 вiд 2021-10-30 19:37:31

РўРўР’РҐ

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614067 вiд 2021-10-30 19:09:48

Що цікаво, л едь не кожного дня О. кишить товмачами юридичних норм щодо міжнародногоконституційного та будь-якого іншого права, а, як спитав про постанову Київради, десь всіх мов корова язиком зл изал а ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614066 вiд 2021-10-30 17:29:17

Десна красиво го забил. Единственный выход один в один и точный удар издал ека, не сбл ижаясь с вратарем

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614065 вiд 2021-10-30 16:52:47

найбіл ьше напрягає втрата концентрації, і невмінння доводити гру спокійно до кінця.
Сл абі шо майстерно, шо психол огічно.

Другий гол Будки це шось :( як так можна?

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614064 вiд 2021-10-30 16:06:47

Той маріупол ь не чіпати, він сам потоне. У них навіть футбол ка у пацанчика, що в брамці - навиріст.
Намагал ися з нами грати, ал е все фактично створил и динамівці. І біл я чужих воріт, і біл я своїх.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614063 вiд 2021-10-30 16:06:24

Skald
в„– 1614061

Романов дешевый хуй

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614062 вiд 2021-10-30 15:59:47

РЅРµ РїРѕРЅСЏР» РїР» аката РЅР° секторе наших выездунов - «РЎРёРЅРµ-бел ая СЃРѕР» СЏРЅРєР°»

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614061 вiд 2021-10-30 15:58:45

Як правил ьно - раманов рєдкий мудак, чи раманов жидкий мудак?

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614060 вiд 2021-10-30 15:57:44

Ну і, звичайно, пьосіків мирона-мол одшого сл ід відправл яти до нижчої л іги - бо все це гнил а підкротна фуєта.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614059 вiд 2021-10-30 15:57:06

З перемогою всіх.

Старий Бу мабуть знову говоритиме про втрату концентрації у другому таймі, і буде правий - ал е від цього не л егше ;)

Підар зі свистком мабуть також розраховував на премію від татарина, ал е не скл ал ося.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614058 вiд 2021-10-30 15:54:22

З перемогою!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614057 вiд 2021-10-30 15:53:49

Ги, Романов побачив, що Р№РґРµ контра ДК Р° воротар арендупол СЏ десь Р±С–Р» СЏ Бущана, Р№ дав свисток, хоча час РіСЂРё ще РЅРµ СЃРїР» РёРІ…

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614056 вiд 2021-10-30 15:52:58

Суддя теж поц.
З перемогою!

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614055 вiд 2021-10-30 15:51:01

Буял ьський поц. А зараз будуть нерви

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614054 вiд 2021-10-30 15:46:55

Астанавісь, бл ядь! від Буял ьського до Тимчика, кол и останній газонув вперед, це шедевр :)))))))))

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1614053 вiд 2021-10-30 15:30:55

Р’С–РґР» СЏРіР» Рѕ.
З Гармаша сьогодні тол ку не буде, на нього 2 гол и Сидорчука пагано впл инул и :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.