ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737255 вiд 2025-12-06 00:54:53olma № 1737250 вiд 2025-12-05 23:25:52 Але, здається, об'єднавши «Інші» в одну цифру він зробив методологічну помилку, і отримав завищені значення індексу десь так на 300-400 пунктів (кожну дрібну частку невідомих нам фірм треба рахувати окремо в квадраті), однак різниця значень так і має залишатись 494, і висновок буде, що концентрація з низької піднімається в помірну, але все одне це предмет для додаткового розслідування.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737254 вiд 2025-12-06 00:47:52olma № 1737250 вiд 2025-12-05 23:25:52 Є така штука як індекс Херфіндаля-Хіршманна. Ось що GPT розрахував за моїм запитом: Якщо уявити, що Netflix та Max об’єднуються в один сервіс, їхні ринкові частки просто складаються: 19 % + 13 % = 32 %. Візьмемо попередні припущення ринку: Prime Video — 20 % Новий «Netflix-Max» — 32 % Disney+ — 14 % Hulu — 11 % «Інші» — 23 % НОВИЙ HHI Рахуємо квадрати часток: 20² = 400 32² = 1024 14² = 196 11² = 121 23² = 529 HHI = 400 + 1024 + 196 + 121 + 529 = 2270 АНТИМОНОПОЛЬНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ За звичною шкалою конкуренції: <1500 — низька концентрація 1500–2500 — помірна (moderate) концентрація > 2500 — висока концентрація Після злиття HHI ≈ 2270, тобто ринок піднімається в верхню частину “помірно концентрованого” сегмента. Але важливе правило антимонопольників: якщо HHI виріс більше ніж на 200 пунктів у вже помірно концентрованому ринку — це сигнал для суворої перевірки. Було ≈1776 Стало ≈2270 Зростання ≈+494 — істотно вище критичного порогу. Висновок антимонопольної оцінки Таке злиття, за логікою FTC та DOJ, було б майже напевно піддане глибокому антимонопольному розслідуванню. Воно суттєво збільшує ринкову владу нового гіганта, зменшує вибір для споживачів та потенційно піднімає бар’єри входу для конкурентів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737253 вiд 2025-12-06 00:32:49Скопіював з ФБ для розуміння як всіх наябують, далі буде ще гірше. Цілком «професійний» текст про херню який сам є херня. Спробуйте самі знайти «ключові» слова Для розуміння, LÉ William Butler Yeats - це не патрульний катер з моторною гарматою, а флагманський зразок сучасного офшорного патрульного корабля довжиною близько 90 м з 44 військовослужбовці на борту. Він має 76-мм артустановку OTO Melara як головний калібр, здатну вражати цілі на відстані до 17 км, а також дві 20-мм гармати, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю. Але в цьому епізоді його можливості виявилися максимально обмеженими - він не має окремого повітряного радару чи штатних засобів радіоелектронної боротьби проти БпЛА, використати артилерію побоялися, побоюючись, що уламки можуть впасти на Дублін або в прибережну зону. А ручні системи придушення дронів, якими володіє поліція, були просто поза зоною досяжності. В результаті єдина доступна тактика безпеки полягала в тому, щоб не робити нічого й фіксувати факт польоту, який тривав майже дві (!) години на очах військових та сил безпеки. І є ще одна цікава деталь щодо повітряної безпеки Ірландії - у 2025 році країна передала Україні один зі своїх радарів типу Giraffe, що використовувався для наведення зенітних ракет, - і в самій Ірландії утворився помітний «сліпий сектор» щодо виявлення дронів та інших цілей. Незадовго до інциденту уряд уже змушений був публічно визнати, що нові системи захисту від дронів у дублійському аеропорту не здатні повноцінно протидіяти скоординованим або державним атакам, зокрема російського походження.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737252 вiд 2025-12-05 23:36:49Легендарний гангстер Томас Шелбі повертається… ? «Гострі картузи: Безсмертний» — 20 березня 2026 року на Netflix
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737251 вiд 2025-12-05 23:34:46ШІ може некоректно відповідати, бо я не робив спеціальний чат уточнюючий, просто в Гуглі забив Частки ринку стрмінгових сервісів в США
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737250 вiд 2025-12-05 23:25:52HBO Макс має невеличку частку ринка: Ось шо ШІ дало по США, (по цілому світу у Нетфлікса, частка більша, ніж у інших американських сервісів) In 2025, the U. S. streaming market is led by Amazon Prime Video (22%) and Netflix (21%), closely followed by Max (13%), Disney+ (12%), and Hulu (10%), with Paramount+, Apple TV+, and Peacock holding smaller shares, according to Evoca TV and DemandSage. These platforms, along with others, make up the Subscription Video on Demand (SVOD) market, though Nielsen's Gauge also tracks overall TV viewing, showing Netflix still leads in total screen time despite growing competition.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737249 вiд 2025-12-05 23:20:06olma № 1737246 вiд 2025-12-05 21:49:26 Я не спеціаліст в американських законах та процедурах, але антимонопольна служба або не пропустить цю угоду взагалі або хоча б виставить якісь умови щодо подальшого відокремленого функціонування сервісу HBO Max. Для споживачів з інших країн консолідація американського контенту на одній платформі це швидше за все буде добре по ціні за умовну одиницю контенту, але є загроза, що майбутній контент може стати не таким різноманітним.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737248 вiд 2025-12-05 22:53:35Трубін пропустив, Судаков гол забив
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737247 вiд 2025-12-05 22:31:22Згоден щодо монополії. Сумна новина для НВО та їх фанів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737246 вiд 2025-12-05 21:49:26Представники Демократичної та Республіканської партії США розкритикували придбання Netflix студій та стрімінгового підрозділу Warner Bros Discovery за 72 мільярди доларів. Про це повідомляє Reuters. https://epravda.com.ua/svit/u-ssha-rozkritikuvali-prodazh-warner-bros-815098? Виявляється, до Warner Bros належить HBO і стрімсервіс HBO Max. Отже Нетфлікс тупо проковтнув свого конкурента і неабиякого. Тепер весь контент і права у Нетфлікса. Подивимося чи це закінчиться. Монополія намалювалася.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737245 вiд 2025-12-05 21:33:46Румунам за вату - фуй в сраку, а не бонуси.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737244 вiд 2025-12-05 21:29:20Зоря - Карпати 1:0 ккккккк…знов, програли в футбол
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737243 вiд 2025-12-05 21:16:29Нападник київського Динамо Владіслав Бленуце може залишити склад «біло-синіх» у зимове трансферне вікно. Про це повідомляє Stiri de Cluj. За інформацією джерела, яке посилається на думки в Україні, керівництво київського клубу незадоволене виступами 23-річного румуна і наполягатиме на його відході взимку. Також наголошується, що на такий крок киян могла спонукати ситуація між форвардом та вболівальниками клубу, які досі освистували його у кожному поєдинку. У шести з останніх восьми матчів Владіслав не зіграв жодної хвилини. На його рахунку лише 303 хвилини у складі «біло-синіх», за які він відзначився одним голом у матчі Ліги конференцій. Нагадаємо, Бленуце перебрався в Динамо за 1,8 млн євро, сума яка може збільшитися до 2,4 млн євро за рахунок бонусів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737242 вiд 2025-12-05 21:11:44ну трохи виділяється група Франції. гіпотетична группа України в теорії норм
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737241 вiд 2025-12-05 21:09:01Сьогодні вдень пройшов прогноз від ШІ з групою Нідерланди, Японія, Єгипет, Україна. Вгадали на 75%.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737240 вiд 2025-12-05 20:56:33є групи які можна брати
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737239 вiд 2025-12-05 20:47:36Batyj № 1737222 //.. поруч сраний ланос, брудний, іржавий наскрізь, впритул до моїх дверей водія// ------------------- а якби це була білосніжна тесла, ти б як оцінив ситуацію?.. Така зневага не робить тобі честі, повір.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737238 вiд 2025-12-05 20:42:00olma № 1737208 вiд 2025-12-05 11:06:36 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1737205 ---- Ти ж дай посилання на відео з коментарем Дмитра НЙ, а не на фотку. А взагалі нема зараз охоти читати це все і слухати. Якби Зеленські, Єрмаки і Умєрови хоч трохи кумекали в дипломатії, то вони б не бігли навипиредки не узгоджували «американський» (закреслено) хуйловський план з 28 пунктів. ------------------ Ну ти на своєму тронному дивані «кумекаєш» в дипломатії набагато більше, ти відомий, фаховий дипломат, який точно знає як треба вести себе з трампістами! Напиши емейла Сибізі, дай свій CV і портфоліо, складене з потужних месаг на Обсілфі!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737237 вiд 2025-12-05 20:30:40PEPSI (Merkury) № 1737232 вiд 2025-12-05 19:59:21 Хорвати запустили це на гумористичному сайті, якесь дурне кацапеня переклало, як реальну новину.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737236 вiд 2025-12-05 20:24:05 Secretary Marco Rubio @SecRubio · 2h The European Commission’s $140 million fine isn’t just an attack on @X, it’s an attack on all American tech platforms and the American people by foreign governments. The days of censoring Americans online are over. ------ в китаї взагалі ні твітера не ютьба і т. п… і ок. нічого… мовчать трампівські посіпаки… а от на європу наїжджають хуйлостан там наче вотс-апи взагалі відключає… нє. всьо ок з цим
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737235 вiд 2025-12-05 20:13:30цирк і клоунада, а не жереб
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737234 вiд 2025-12-05 20:06:37Не жеребкування, а якийсь нігерський балаган.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737233 вiд 2025-12-05 20:02:49olma № 1737208 Якби Зеленські, Єрмаки і Умєрови хоч трохи кумекали в дипломатії, то вони б не бігли навипиредки не узгоджували «американський» (закреслено) хуйловський план --------------------- Таке враження, що зусилля докладаються, аби наш «союзник» не почав вводити проти нас санкції. Бо ймовірність такого повороту, як мені видається, велика.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737232 вiд 2025-12-05 19:59:21І про ШІ … 8 годин тому — В Албанії затримали ШІ-міністра за хабар у 14 біткоїнів — захищати її буде віртуальний адвокат.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737231 вiд 2025-12-05 19:57:39До «Динамо» запрошено тренера воротарів із «Полісся» ----------------------------- він, доречі, теж на гітарі непогано грає.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737230 вiд 2025-12-05 19:52:47Старе руде хуйло стоїть та пиздить, як воно вболівало за Пеле під час гри у «Нью-Йорк Космос»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737229 вiд 2025-12-05 19:31:38Сука блядь, яке блювотне жополизання у прямому етері. І ще про совок та Брежнева жартували. Тьфу, блядь, яке мразотне гівно цей сучасний світ. Штрафи Україні за банери і таке лайно на екрані. Яке сука ліцемірство.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737228 вiд 2025-12-05 19:12:57Скоро який-небудь ЧатЖПТ напише, що старе пізділо було видатним майстром футболу та не раз сходилося у безкомпромісних поєдинках із Пеле та Беккенбауером.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737227 вiд 2025-12-05 18:41:20ФІФА запросила президента США Дональда Трампа виступити на жеребкуванні чемпіонату світу з футболу-2026, де він отримає першу Премію миру ФІФА.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737226 вiд 2025-12-05 18:36:26UEFA покарало УАФ за банер антиросійськмй. Натомість ФІФА анонсувало, якусь спеціальну щорічну премію, котру вручатимуть Трампу, під Трампа придумали. Kiss my ass, називається
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737225 вiд 2025-12-05 16:48:50Та ж не москаль № 1737214 вiд 2025-12-05 12:11:06 Тупого старого підара дивує, що на світі живуть розумні люди. А не тільки такі, як він. Хоча, конєшно, таких, як він, набагато більше.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737224 вiд 2025-12-05 16:46:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1737215 вiд 2025-12-05 12:18:10 Ну а тут то здебільшого розумні люди … Бггггггг.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737223 вiд 2025-12-05 16:46:17Yagshamash № 1737219 вiд 2025-12-05 15:03:57 Voxa, так, ти помиляєшся. Тут практично не було таких, що топили за Юльку. Були такі, що віддавали перевагу Юльці у порівнянні з хамом. А більшість з аґресивними образами доводила, що краще бути проти всіх, тоді всьо буде заїбісь: мир, дружба і жувачка … Все вірно, тупориле йобане стадо. Що тоді що зараз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737222 вiд 2025-12-05 16:20:06штучний інтелект обговорюєте, самонавчання. Дивлюся на людей та роблю висновок, що неможливо. Якщо вже люди не навчаються. Ставлю машину на паркінгу біля супермаркету. На дальньому кінці від входу, спеціально, щоб двері навстіж відчинити. Нікого поряд на 30 м точно немає. Приходжу з тачкою, поруч сраний ланос, брудний, іржавий наскрізь, впритул до моїх дверей водія. Своїми водійськими дверима. Як цей підарас вилазив, не уявляю.. А поруч нікого, паркуйся фурами як хочеш.. А ви говорите.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737221 вiд 2025-12-05 15:49:05One of the largest COVID-19 vaccine studies ever (28 MILLION people in France) just dropped. Results? • 74% lower risk of death from severe COVID-19 • 25% lower risk of all-cause mortality • No increase in 4-year mortality • Vaccinated people had lower risk of death from any cause. In short: mRNA vaccines weren’t just safe — they were protective across the board. ------
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737220 вiд 2025-12-05 15:45:55Today, Netflix announced our acquisition of Warner Bros. Together, we’ll define the next century of storytelling, creating an extraordinary entertainment offering for audiences everywhere. https://about.netflix.com/en/news/netflix-to-acquire-warner-bros ------- нові «молоді команди» скуповують «здихаючих аксакалів» поки дешево…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737219 вiд 2025-12-05 15:03:57Voxa, так, ти помиляєшся. Тут практично не було таких, що топили за Юльку. Були такі, що віддавали перевагу Юльці у порівнянні з хамом. А більшість з аґресивними образами доводила, що краще бути проти всіх, тоді всьо буде заїбісь: мир, дружба і жувачка.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737218 вiд 2025-12-05 14:29:32теніс поки футболів немає. і вирішальний етап ф1 в неділю :) чергова хуйлостанка змінила громадянство потапова. 50та +- в рейтингу. взяла паспорт австрії «цікавість» ситуації у тому що на минулому тижні зіграла виставковий турнір в підєрє, із спонсором газпромом. забрала бабло. мало того. привезла туди свого бой-френда, голандця. той був єдиним іноземцем на турнірв (крійм хуйлостанців, а також хуйлостанців з казахським паспортом) … ще більш цікаво що у неї був якийсь контарк з хуйло-федерацією. ті їй якесь бабло платили… від початку повномасштабки це вже 10 хуйло-тенісист змінює громадянство пишуть що алєксандрова та шнайдер стоять в черзі за австрійським громадянством також… алєксандрова з дитинства живе в празі. подавалась на чеський паспорт - їй відмовили. алєксандрова на межі топ-10. шнайдер десь в топ20-30…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737217 вiд 2025-12-05 13:41:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1737205 вiд 2025-12-05 09:00:16 Так, це саме DNY. Радий, що він живий та здоровий. А пішов він звідси через відсутність цензури - казав, що якщо адміни ООН побачать, що він ходить на сайти, де вільно пишуть слово «ніггер» та постять порно, йому буде дупа. При цьому дядько був крутий, на позиції де-факто заступника генсека ООН.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737216 вiд 2025-12-05 12:49:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1737213 Почитав, згадав старий анекдот «хочу жити в срср». Оцінка ситуації більш-менш точна, куди рухатися також ясно. Але як це робити ніхрена не ясно :) А сам стиль десь нагадав тронні речі часів з'їздів кпрс