sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737175 вiд 2025-12-04 17:56:39тут колись було згадування термо-ядерного реактору ------ In a breakthrough for clean energy pursuits, a nuclear fusion reactor in France has achieved a world-record burn at an astonishing 90 million degrees Fahrenheit (50 million °C) – sustained for over 22 minutes. https://x.com/Rainmaker1973/status/1996268890209554540?s=20
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737174 вiд 2025-12-04 16:50:12berehon № 1737157 вiд 2025-12-04 02:58:57 olma [Останнi 20 месаг] № 1737120 У твоїх родумах є фундаментальна помилка. Ти вважаєш, що ШІ працює за алгоритмом, а це не так. ----- Коли я говорив про ШІ, то говорив не про штучний інтелект в ідеалі, я говорив про симулякри, які сучасні ШІ інструменти, можуть створювати і множити. Переважну БІЛЬШІСТЬ контенту в інтернеті зараз вже створюється за допомогою ШІ або чисто засобами ШІ, людина тільки пише завдання. Де сучасне ШІ бере інформацію данні для своїх роздумів? в Інтернеті блоги, статті, документація, преса, медіа, вікіпедіа. Як ШІ визначає чи інформація розміщена людьми в інтернеті правдива? Якщо замовник (людина) не випише спеціальний промпт, завдання, щоб воно перевіряло джерела, то воно не буде перевіряти. Далі в інтернеті, наприклад у Вікіпедії чимало помилок фактичних. 1. ШІ робить рісерч і контент і переписує цю помилку, якої колись свідомо чи несвідомо припустилися люди, і додає ще іншу свою помилку (галюни впіймала). Людина замовник контенту в ЩІ не перевіряє, публікує інфу, яку йому ШІ підготувало. 2. Інша людина, замовляє у ШІ створення контенту, написання статті, нарису, історії та чого хочеш. І ШІ щоб написати контент, може використовувати інформацію в попередньому контента (див. пункт 1.) вже с помилками, додавати ще свої помилки. Ось я тобі описав, що відбувається зараз в інтернеті.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737173 вiд 2025-12-04 14:02:07Starik (Україна, Київ) № 1737171 звичайно що «вузьконаправлені» ші - давно працюють гугл рекламу персонізовану підсовує нетфлікс рекомендації видає думаю що такого дочорта… у цьому світлі по іншому бачаться покупки маском твітера, цукером вотс-ап… те що одразу в гоову приходить їм потрібен був масив інформації для «тренувань» своїш ші щоб нам «продавати» щось «зайве» … відповідно більше отримувати від рекламо-давців
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737172 вiд 2025-12-04 13:58:18До речі, розпізнавання персонажів (ака 20 запитань) у тирнеті пропонувалося ще років 10-15 тому, коли про ШІ масово ще не чули.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737171 вiд 2025-12-04 13:46:42гм. Мене у 90му вчили, що ШІ буде і вчили як його писати та навчати. Просто обчислювальна потужність була замала як для чогось більш серйозного ніж «вгадати персонажа». А так «спеціалізовані» ШІ навчені на якись масивах даних вже дуже давно працюють. Наприклад IBM дає продукт для керування мережамі банкоматів де враховується дуже багато новин, починаючи з погоди і закінчуючи кримінальними хроніками, на додачу до «звичайних» даних від саміх банкоматів та банків. У Китая в таких продуктах ще й камери задіяні та мікрофони.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737170 вiд 2025-12-04 13:32:18"спецдозвіл на газове родовище на Львівщині продали за 110 мільйонів. кошти від його продажу надійдуть до державного бюджету та наповнять Американсько-Український інвестиційний фонд відбудови, відповідно до міжнародних зобов'язань України. " я так розумію це вже працює отой багатостраждальний договір про корисні копалини. а шо ми там повинні були отримати?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737169 вiд 2025-12-04 12:33:22рубіо хоч і видається найбільш адекватним, все рівно якось випускає контекст того що є агресор і жертва всі меседжі, наче дві сторони між собою вирішили почати войнушку… ----------- Некоторые люди придерживаются мнения, что наша политика должна заключаться в том, чтобы просто продолжать финансировать Украину в неограниченных объемах, сколько бы ни потребовалось для ведения войны. Это нереально. Это не соответствует действительности. И этого не произойдет. Мы уже давно говорим об этом: невозможно поддерживать конфликт такого масштаба и размаха. И я также не думаю, что для России реально продолжать эту войну в течение четырех или пяти лет. – Госсекретарь Рубио в интервью Шону Хэннити на Fox News
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737168 вiд 2025-12-04 12:31:55Samsung № 1737166 ні як не працює.. Я вже казав - паролі наєбнуліс, а Філ не чухається..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737167 вiд 2025-12-04 12:28:55Samsung № 1737166 вiд 2025-12-04 12:26:43 Те саме - нові месаги не постяться, викидає до Грузії.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737166 вiд 2025-12-04 12:26:43Аббати, а як у Вас працює єретична (Філусова) версія? Бо у мене вже зо два тижні одні проблеми - не працює пошук, запит нових повідомлень тощо
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737165 вiд 2025-12-04 12:13:22знаки питання зайви. В оригіналі якісь картинки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737164 вiд 2025-12-04 12:10:40хтось колись питав.. пришло на пощту: … в MyRaif з’явився новий сервіс — переказ з валютної картки Райфу на картку іноземного банку? Комісія банку за такі перекази відсутня до кінця року ✅ Відтепер ви можете легко відправляти валюту за кордон просто в застосунку?? Як здійснити переказ: - відкрийте валютну картку в декілька кліків у MyRaif, якщо ще не встигли цього зробити; - відкрийте головну сторінку застосунку MyRaif та оберіть валютну картку; - натисніть «Переказати на картку»; - введіть номер картки іноземного банку та суму переказу; - додайте інформацію про ім’я та прізвище отримувача та натисніть «Оплатити»?? Місячний ліміт на такі операції — 100 000 грн. Він діє для всіх валютних рахунків клієнта та входить до загального ліміту на перекази з картки на картку й на рахунки IBAN. Для зарахування коштів на таку картку, просто скористайтеся сервісом валютообмін у MyRaif.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737163 вiд 2025-12-04 12:03:03До речі, в 98 році мені в якості аргументу, чому ШІ не буде, чому комп'ютер ніколи не стане розумним, як людина, наводили аргументи, що неможливо алгоритмом прописати розуміння на слух різниці між «I scream» та «ice-cream», а також змусити комп'ютер пояснити, чому комп'ютерний маніпулятор назвали mouse (асоціативність мислення). І це тоді трохи пригнічувало мій оптимізм щодо ШІ. Але все, що існує фізично, можна змоделювати, тому це лише питання часу.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737162 вiд 2025-12-04 11:47:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1737159 Звісно, LLM працюють на алгоритмічному комп'ютері, але результати їхньої роботи визначаються алгоритмом у набагато меншій мірі, ніж у традиційних комп'ютерних програм. Алгоритм (наприклад, Transformer, SGD) є лише інструментом для роботи складної статистичної моделі (навчених ваг), яка формується під впливом величезного обсягу даних. Тобто алгоритм є механізмом «мислення», а не чіткою послідовністю правил для досягнення конкретного результату. Мозок людини — така ж алгоритмічна штука, хоча й складна, бо діяльність клітин і їхня взаємодія — кінцевий набір умовних дій. Але ми ж не вважаємо роботу мозку алгоритмічною.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737161 вiд 2025-12-04 11:46:55sk (здалеку…) № 1737160 на зараз всі процесори це просто набір транзисторів. Саме оце: 01 01. І нічого більшого.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737160 вiд 2025-12-04 11:10:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1737159 ти якось дуже «просто» на те все дивишся якщо це 100% 1 та 0 - то це «калькулятор». цей шлях людство вже давно пройшло… пошук «чогось» у великих масивах даних - це теж пройшло. ще років 5 назад був «бум» з біг-дата… я погоджуюсь з тим що berehon написав, правда мені важко це якось словами пояснити… слово релігія - підходить. потрібно «вірити» в те що під капотом це більш складно ніж 1 та 0. світ складається з атомів, але з них далі складаються елементи (таблиця мендєлєєва), з них матеріали, неорганічні, органічні, далі живі організми, простіші й не дуже, які самі себе реплікують… тобто за 1 та 0 все складніше (якщо додати що купа конкуруючих фірм роблять заяви про квантові обчислення, то, можливо, скоро ми відійдемо від 1 та 0) … серіал про термінатора потрібно передивлятись. так. :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737159 вiд 2025-12-04 10:33:52berehon № 1737157 вибач на слові, але у тебе до цього Ші вже шось релігійне :) там звичайний складний алгоритм і нічого більше. 0 1 - 1 0 - 0 1 і що до малювать, навчить насправді можно будь кого, в кого є руки і очі. Все залежить від кількості повторень :) і умовний горщик буде виходить дуже схожим, виразним і об'ємним. Правда більше нічого :) Отак десь і твій Ші «малює»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737158 вiд 2025-12-04 03:27:13Vichny № 1737124 вiд 2025-12-03 22:05:57 У русні є ще дохуя людей для війни. І бабла на їх грошове забезпечення … Яких ще нахуй в сраку «людей», блядь.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737157 вiд 2025-12-04 02:58:57olma [Останнi 20 месаг] № 1737120 У твоїх родумах є фундаментальна помилка. Ти вважаєш, що ШІ працює за алгоритмом, а це не так. Механізми забезпечення його мислення дійсно алгоритмічні, але і клітини нашого мозгу теж працюють по певних алгоритмах. А сам процес мислення — не алгоритмічний. ШІ (LLM зокрема) працює (якщо спрощено) так само, як наш розум: збирає інформацію і створює нові знання, порівнюючи з усім обсягом наявної інформації і надаючи новим знанням певної ваги через це порівняння. Звісно, можна сказати, що порівняння — це алгоритм. Але результат такого процесу — це не результат алгоритму, бо він повністю залежить від даних, а не від цього дуже примітивного алгоритму. Не можна алгоритмічно навчити малювати чи програмувати. Щодо сімулякрів — з таким успіхом будь-який продукт творчості людини можна назвати симулякром. Я про те, що принципової відмінності між продуктом людей та ШІ немає, окрім нашого ставлення до цього.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737156 вiд 2025-12-04 02:55:44Єбать ти Кополовець!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737155 вiд 2025-12-04 02:30:55В церкву сходи. Каждий раз ходи! Каждий!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737154 вiд 2025-12-04 01:53:35Іспанію розірвали щойно 6-1, Німеччину 3-0. Ех. Може піти на сеанс гіпнозу і попрохати, щоб зробили так, щоб я від сокки фанатів, а не від звичайного футболу? Там - суцільні нерви та страждання. А тут свято та кайф, наша збірна усіх розриває нахуй.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737153 вiд 2025-12-04 01:51:40berehon № 1737152 Який нахуй «наступний крое еволюції розуму»? Йобані типу «розумні» мавпи створюють цю хуйню своїми руками. Дебіли сука. Найбільша історична помилка людства - це загравати з цією хуйнею. Розвивати її, колупати-ковиряти далі. Кемерон з його «Термінатором» - пророк.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737152 вiд 2025-12-04 01:46:14sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] № 1737116 Неможливо бути готовим, коли не знаєш, що буде. А воно буде набагато розумніше за людей і незалежним від людей, і з цим нічого не можна зробити зараз і не можна було зробити ніколи аж з часу появи людини. Це просто наступний крое еволюції розуму. Ми — попередній. Питання тільки в тому, чи ми зможемо співіснувати, як співіснуємо з мурахами. Тільки мурахами будемо ми і сподіватимемось, що для нас залишиться місце, а може, навіть ще й погодують.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737151 вiд 2025-12-04 01:42:46От нормальна атмосфера, гарні слогани по периметру і немає підарів з фіфа-хуєфа, які чвякають-хуякають про політику. image host for signatures
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737150 вiд 2025-12-04 01:32:58ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] № 1737113 Йому, ШІ, не потрібна верифікація. Аристотель вирішив, що Сонце обертається навколо Землі, і це було кілька століть істиною, на основі якої здобувалися нові знання. З абсолютною точністю верифікувати неможливо нічого, бо ніколи не приймаються до уваги абсолютно всі фактори. Це взагалі й не треба. Достатньо того, що нові дані (відкриття, висновки тощо) виглядають достатньо ймовірними, щоб слугувати підставою для нових відкриттів. Людський метод в цьому плані нічим не відрізняється від методу ШІ. Галюцинації ті просто від браку достатньої кількості верифікаційних даних. Тобто це не є принциповою вадою. Щодо експериментів в реальному світі — є ж люди з фізичними руками. Вони вже зараз асистенти ШІ, поки він собі не відростив придатні залізні. А потім і для цього люди не знадобляться.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737149 вiд 2025-12-04 01:24:01Ще прийде час!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737148 вiд 2025-12-04 01:18:25У квартеті G наша команда зустрічалася з Колумбією і здобула перемогу з рахунком 6:1. Враховуючи успіх у першій грі, із Німеччиною (3 :0), та перемогу південноамериканців над Іспанією (2:1), Україна, маючи шість очок, уже гарантувала собі місце в плейоф турніру. … Ех, нам би у великому футболі німців 3:0 драти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737147 вiд 2025-12-04 01:17:38І пиво хуйарить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737146 вiд 2025-12-04 01:17:23От у цих чуваків непопсові імена і взагалі непопсове ніщо Вокаліст марафони бігає по Ісландії в свої 50+, пиздець
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737145 вiд 2025-12-04 01:16:20 Тут наша збірна зараз грає в різновід футболу, так звана «сокка». Хтось таке полюбляє?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737144 вiд 2025-12-04 01:10:38мелодік-дез-етно-метал-ім'я?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737143 вiд 2025-12-04 01:09:17Окей, якщо Саша - попсове ім'я, то яке на твою думку рок-ім'я, блюз-ім'я, джаз-ім'я, рокабіллі-ім'я, ґоспел-ім'я, панк-ім'я? До речі, попсовик намба ван Обсілфу Пепс - ніхуя не Саша
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737142 вiд 2025-12-04 00:59:02Мати ім'я «Саша» - це майже не мати жодного: D У мене у школі було пів-класу Саш. Мабуть, найбільш попсове ім'я.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737141 вiд 2025-12-04 00:56:26Ну, всі зрозуміли тепер, що Єнот - то Саша. Сорян, спалив трохи. Не хотів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737140 вiд 2025-12-04 00:55:28Але ж єнот казав про то шо дагенстанське зємлячєство робить оці ось всякі пакості в Україні! І ніхуя не палиться, знайшли чувака з прізвищем Магамедрасулов! Ще й писали шо якоюсь шмаллю його батя барижив, чи то в лугандон, чи то в Узбекистан. Как же так, Єноте?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737139 вiд 2025-12-04 00:55:12Але ж єнот казав про то шо дагенстанське зємлячєство робить оці ось всякі пакості в Україні! І ніхуя не палиться, знайшли чувака з прізвищем Магамедрасулов! Ще й писали шо якоюсь шмаллю його батя барижив, чи то в лугандон, чи то в Узбекистан. Как же так, Саша?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737138 вiд 2025-12-04 00:52:10Рука Сороса, масонов і рептилоїдів з usaid
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737137 вiд 2025-12-04 00:49:38Чи просто дагестанські геї, яких колоніалісти смикають за хуй (закреслено) ниточки?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1737136 вiд 2025-12-04 00:48:28До речі, тут от Єнот весь час розповідав, що Магамедрасулов - не може не бути бандитом, клани-хуяни, дагестан, отетавсьо. А от тепер його випустили. Єнот, то дагестан вплинув на зеленських чи єврогеймафія?