🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 36.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749616 вiд 2026-06-11 20:48:54

2 Voxa
№ 1749582
Я тоді саме окупантом служив. Всі попередні ігри зб. СССР дивився, домовлялися з черговими по частині. А на СССР-Бельгія ми в караул пішли. З караулки кожні 5 хвилин у казарму телефонували, що і як. Я розводящим був, то повною мірою цієї напруги не відчув. Коли зміну повів було 2-1, прийшов і мене радують. Не одразу навіть повірив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749615 вiд 2026-06-11 20:44:01

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1749614
----
Не буду сперечатися, я достатньо вже сказав нижче.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749614 вiд 2026-06-11 20:31:05

2 olma
№ 1749547

В статті так класно все розповіли про містечко, як полякам за кілька років вдалося зробити цукерку промислову… але кінець цього дива наші автори якби не написали хто кого і за шо там вбивав.
-------------------
Може у авторів не було мети з цим розбиратися, хотілося просто накатати текст з картинками.
Якщо подумати, перед нами посвоєму типове поселення колоніалістів на чужій землі. У Яновій долмині поляки, навколо - українці. На облаштування добробуту поляків витрачаються кошти, що не може не викликати заздрощів у українців.
А потім відбілося те, що сталося з багатьма поміщицькими маєтками і економіями. Там керував уже не здоровий глузд, а ненависть і інстинкти. Аборигени зтерли з землі поселення колоніалістів. По всій планеті таке відбувалося час від часу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749613 вiд 2026-06-11 19:54:29

OG
№ 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10

Резюме нових правил, що починають діяти сьогодні. Ось що мені ChatGPT зібрав.
-----
Я вважаю, це страшна глупота і недомисліє впроваджувати ці правила якраз на фінальному турнірі Чемпіонату Світу.
Адже не всі футболісти знають ці зміни до правил, і не звикли до того як їх використає суперник, арбітр. Як це вплине на хід матчу і на фінальний результат.

Ці правила слід було піддати тестуванням на відборочних матчах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749612 вiд 2026-06-11 19:43:50

Якщо ухвалять закон, то нарешті заборонять цій фуйні їздити тротуарами:

https://lb.ua/society/2026/06/11/744598_komitet_radi_rekomenduvav.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749611 вiд 2026-06-11 19:07:19

OG
№ 1749607

"Триступенева процедура FIFA


Зупинка матчу і оголошення по стадіону з вимогою припинити расистську поведінку.


Якщо вона триває — тимчасове припинення матчу, команди йдуть у роздягальні.


Якщо й після цього порушення не припиняються — остаточне припинення матчу. "
------------------------------
Припинили - а далі що? Технічна поразка команді, вболівальники якої не припинили «расистську поведінку», чи перегравання?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749610 вiд 2026-06-11 18:55:41

OG

До речі, днями (наприкінці травня) вийшов документальний фільм Paris 75. Я напередодні прем'єри саме був у Лідзі. Це - про фінал Кубку Чемпіонів 1974-75 між Лідзом і Баварією. Баварія виграла, але в Лідзі всі вважають, що їх засудили. У першій половині суддя не дав Лідзу два пенелі. Тоді на 70й хвилині Лорімер забив, але суддя дав офсайд. Відтак Баварія забила два голи. В результаті фани Лідзу влаштували заворушення, і їх дискваліфікували з єврокубків на 4 роки.

Так Динамо б грало за Суперкубок проти Лідзу, а не проти Баварії.

Цікаво, що про Лідз колись був і художній фільм - Проклятий Юнайтед. Це - про короткий період, коли після леґендарного Дона Ріві тренером призначили молодого Браяна Клафа, але ядро команди не схотіло його прийняти, і йому довелося піти лише через 44 дні по призначенні. Отакі цікаві футбольні історії від Лідзу.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749609 вiд 2026-06-11 18:42:02

OG

Через трюк із валянням воротаря Лідз постраждав у півфіналі Кубку Англії проти Челсі. Лідз серйозно притис на початку другої половини, мав кілька моментів. Тоді третер челсюків дав відмашку брамкареві падати, що той негайно зробив. А вся команда побігла до тренера. Досягли, чого хотіли. Збили ініціативу. Це після матчу довго обговорювали. Радийтщодо цього правила.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749608 вiд 2026-06-11 18:34:38

SK,

Тепер у Даяни в Голландії дощ. Встигла зробити брейк у 3му на 1 0, і матч зупинили. Корт накрили. Хрін зна, чи сьогодні дограватимуть.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10

Резюме нових правил, що починають діяти сьогодні. Ось що мені ChatGPT зібрав.

https://chatgpt.com/share/6a2ad2e8-a664-83eb-992b-089661bdb6b3

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749606 вiд 2026-06-11 18:24:23

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1749604
---
Таке враження що йому вже 2 роки 16 років.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749605 вiд 2026-06-11 18:05:49

Шевченко йде одразу після Бандери і УПА, у польському рейтингу.

Чомусь хочеться, щоб після перемоги над кацапами Президент рявкнув на Угорщину і Польщу - сидіть тихо!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749604 вiд 2026-06-11 17:58:15

Український атакувальний півзахисник Артем Рибак підписав новий контракт із каталонською Барселоною.

16-річний футболіст продовжить свої виступи у складі «блаугранас» на юнацькому рівні. Агент молодого українця Вадим Шаблій у своєму Інстаграмі заявив, що угода була розрахована на три роки співпраці.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749603 вiд 2026-06-11 17:57:14

Міжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749602 вiд 2026-06-11 17:55:16

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749566

a вoни вжe зaлeжaть. як у вiйськoвoму плaнi тaк i в eкoнoмiчнoму.
бo дaш їм трoшeчки oтут, тo скoрo i Шeвчeнкo oгoлoсять aнтипoльским…

Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!
Братались з вольними ляхами,
Пишались вольними степами,
В садах кохалися, цвіли,
Неначе лілії, дівчата.
Пишалася синами мати,
Синами вольними… Росли,
Росли сини і веселили
Старії скорбнії літа…
Аж поки іменем Христа
Прийшли ксьондзи і запалили
Наш тихий рай. І розлили
Широке море сльоз і крові,
А сирот іменем Христовим
Замордували, розп’яли.
Поникли голови козачі,
Неначе стоптана трава.
Украйна плаче, стогне-плаче!
За головою голова
Додолу пада. Кат лютує,
А ксьондз скаженим язиком
Кричить: “Te deum! алілуя!.. ”
Отак-то, ляше, друже, брате!
Неситії ксьондзи, магнати
Нас порізнили, розвели,
А ми б і досі так жили.
Подай же руку козакові
І серце чистеє подай!
І знову іменем Христовим
Ми оновим наш тихий рай.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749601 вiд 2026-06-11 17:50:04

«Шахед» збив Apache. Загострення між США та Іраном

…За словами американського чиновника, який говорив на умовах анонімності, попередні дані свідчать, що Apache зіткнувся з безпілотником «шахед» під час патрулювання Ормузької протоки ".
-----------------------
Так «збили» і «зіткнувся» - це різні речі зовсім. Якщо зіткнувся, то за штурвалом апача ймовірно сидів довбойоб, і хз, чи можна звинувачувати у цій події іранців, якими б вони не були підарасами.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749600 вiд 2026-06-11 16:48:18

2 yagshamash
№ 1749598
не забувай що снігур вигравала юніорський вім-н
має дуже «не стандартну» техніку з плоскими ударами, якраз те що потрібно для трави. перед трав'яним сезоном казала що буде грати всі тижні трав'яного сезону…
бадоса травмована вся, пише що постійно в депресії… хз звідки вона з'явилась. видно якісь рекламні зобов'язання - то приїхала на турнір
даяна проти аіли томлянович, екс- ніка кіріоса. перша «красавіца» туру. але давно щось нічого не видає. десь там на межі топ-100 постійно…
гра даяни теж гарно підходить для трави. так що, якщо голову буде тримати в порядку, може до фіналу дійти на цій 250ці…
в принципі, якби не серена - нічого цікавого. потрібно вім-н чекати. ці всі лід-ап турніри - таке собі… особливо грати ніхто не вміє. територія подаванів (особливо у мужиків). он нік кіріос згадав що колись грав в теніс, навіть перший свій матч виграв…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749599 вiд 2026-06-11 16:33:56

футбол
-------
Збірна Боснії та Герцеговини витягнула найважчий квиток на цьому груповому етапі. Лише за три матчі групи вони налітають понад 3 100 миль (майже 5 000 км)!
Перший матч вони грають у Торонто (Канада), а потім їм доведеться летіти на інший кінець континенту – в Лос-Анджелес. Цей переліт (2 175 миль) стане найдовшим одиночним перельотом між двома матчами для будь-якої команди на груповому етапі.
Після цього – ще один марш-кидок на північ, у Сіетл, на третю гру.
---------
прикольно. і це ж там зробили «зони», щоб із східного узбережжя не літати на західне, і навпаки…
але ж і вздовж узбережжя можна «налітатися» …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749598 вiд 2026-06-11 15:47:51

Tennis

Ти ба Дарина Снігур спершу взула Бадосу, а щойно мадярку якусь. Програвала 2 4 у третьому, гру зупинив дощ. То це допомогло й виграла 6 4. Тепер у чвертьфіналі американська кваліфаєрка. Там ще Даяна пізніше з автралійкою грає друге коло.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749597 вiд 2026-06-11 13:48:24

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749596 вiд 2026-06-11 13:24:30
PEPSI
№ 1749594
там же штатівські суди щось там розслідували про корупцію фіфа і т. п…
коли трамп прийшов то якось все затихло, інфантіно цілує трампа в дупу, видав квиток номер 1, можливо щось з золота подарував…
коротше, як любить казати рижий клоун, поки я президент - всьо буде гуд. а що буде далі - мені похуй…
так і з інфантіно…
зіграють фінальний матч. він вручить кубок-медальки, і прямо зі стадіону його поведуть «в лагєря» … так би мовити вішфул синкінг…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749596 вiд 2026-06-11 13:24:30

PEPSI
№ 1749594

Ну да, ну да… лисий інфантильний як ступить на американську землю - так одразу в кайданки і до буцегарні ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749595 вiд 2026-06-11 13:18:35

Ставлю на «Мексика заб'є першою» сьогодні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749594 вiд 2026-06-11 13:15:50

Від чм очікую гарний результат - Інфантіно повинен сісти за грати, а Іран отримає дискваліфікацію.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749593 вiд 2026-06-11 12:59:27

ФІФА ухвалила рішення заборонити форму збірної Гаїті, яка була спеціально зроблена на чемпіонат світу 2026-го року, через політичний підтекст.

Про це повідомляє AS.

На нижній частині футболки національної команди Гаїті помітно, як група людей тримає біло-червоний прапор. Багато людей у мережі сплутали його зі стягом Польщі, проте насправді це було перше знамено Гаїті, яке вперше підняли після здобуття незалежності країни Карибського моря у 1804 році.

Люди ж символізують події битви при Вертьєрі 1803 року, яка ознаменувала завершення гаїтянської революції. ФІФА інтерпретувала це як політичну агітацію.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749592 вiд 2026-06-11 12:50:06

Ну на ЧС треба дивитись те, що у зручний час та цікаво. Решту - нахуй із такою системою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749591 вiд 2026-06-11 12:49:35

2 sk
№ 1749588

Чудово. Тим скоріше заберуться нафуй з ЧС.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749590 вiд 2026-06-11 12:49:03

дивлюсь в ютьюбі повно аналітєгів що пояснюють чому грн так різко стрибнула до 45?
якось на днях «тихенько» пройшла новина що ерік шмітд заінвестував через дрегон-кепітал в укр нерухомість 70 млн…
можливо події не пов'язані…
для еріка 70 млн - це «здача з пива». раз все рівно інвестує в дронові компанії, має зв'язки тут - то вирішив купити щось по низу ринку?
можливо, має частку в укр компаніях що тут отримали прибуток, а виводити прибуток під час війни не можна - тому «свою долю» прибутку тут же і інвестував?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749589 вiд 2026-06-11 11:53:49

Україна показала вампіра, пісюна і шрайка в Берліні.

SkyFall представила безпілотні системи Vampire, P1-SUN та Shrike на найбільшій виставці Європи ILA Berlin Air Show 2026. ФОТОрепортаж Джерело:

https://censor.net/n4007837

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749588 вiд 2026-06-11 11:51:35

футбол
ще один зашквар…
----------
Міністр спорту Ірану Ахмад Доньямалі сказав, що якщо під час матчів збірної його країни на чемпіонаті світу 2026-го року на трибунах будуть доноситися неприйнятні гасла чи з'являтимуться неофіційні прапори, головний тренер національної команди Амір Галеной зупинить гру.
--------
якщо так можна то…
ну про нас і поляків - мовчу…
хтось закричить путін хуйло. а БіГ - образиться і піде з поля…
мовчу скільки різних «світових» образ між країнами…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749587 вiд 2026-06-11 11:40:56

sk (здалеку…)
№ 1749584
----
Згоден з твоїм посилом. Мало ФІФА пєньондзів, так вони розширили до такої міри чемп, шо аж Блю Кюрасао грає.
більше країн, більш охоплення рекламної авдиторії, більше бабла від глобальних корпорацій.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749586 вiд 2026-06-11 11:40:08

SK
1749581

Матч із Бельгією показували на наступний день, бо совєцкім трудящімся вночі дивитися не можна: вранці будуть хуйово ішачити.

Ми з батьком слухали пряму трансляцію на польському радіо.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749585 вiд 2026-06-11 11:38:46

футбол
прочитав до змін в регламені
от, молодці, я давно за це топлю тут
прикинувся травмованим - відпочинь хвилинку за межами поля
тягнеш час ніяк аут не можеш ввести - віддавай м'яч супернику
прикольно з воротарями. перетримав м'яча в руках - хуяк! отримуєш кутовий в свої ворота (якщо таке в прем'єр лізі введуть - арсенал буде «вічним» чемпіоном (поки артета зі своїм помічником по кутовим буде тренером)) :) ну або воротарі будуть нафіг з руки м'яч в поле вибивати максимально швидко, щоб кутовий супернику не давати…
це ж тепер атакувальна команда може робити максимально високий пресинг. перекривати всіх, не давати шансу воротніку давати короткий пас?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749584 вiд 2026-06-11 11:33:33

футбол
дійсно… за-до-хуйя матчів
мало країн у світі які тепер самостійно зможуть прийняти цей «балаган». ще й сітка така що плей-офф з 32х команд
тобто фінал - це 5й матч тільки в режимі плей-офф. прямо тенісна сітка звичайного тижневого турніру
---------
48 країн вийшли на мундіаль в США, Канаді та Мексиці, 32 з них вийдуть у плейоф турніру. Це створює і неймовірно велику кількість матчів на турнірі. 104 гри доведеться спостерігати вболівальникам за цей місяць. Для порівняння на попередній світовій першості було зіграно всього 64 поєдинки.
--------
з урахуванням того що там (хз хто буде дивитись крім журналістів яким «редакція» поставила завдання) - купа «лівих» збірних…
іорданія, кабо-верде, гаїті, курасаю, нова зеландія (хаку будуть показувати перед матчами? чи то чисто регбійна тема)? якщо так - то можна подивитись на виконання, а почнуть у футбол грати - можна й виключити :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749583 вiд 2026-06-11 11:22:20

2 Voxa
№ 1749582
ага. значить забув
і-нету не було. дивився повтор як «лайв» транляцію
згадались ті часи і новини в тв: а йєслі ви жілайєтє посмотрєть матч в повторє, пріглушитє звук ваших тілівізаров. щас я скажу щьот матча :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749582 вiд 2026-06-11 10:58:22

підпиздець проти Бельгі був ноччю, якшо трансляція і була, то в 3 чи 4 ночі (ранку).
Рахунок почув вранці по радіо і подумав шо програли по пеналям

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749581 вiд 2026-06-11 10:55:00

2 VVV
№ 1749576
я от пригадую (чи навпаки) :) що коли був чемп в мексиці у 86му - то наче не в запису дивились…
проти мад'яр 6-0, рука бога від марадони, підпиздець проти бельгії…
з «водними» паузами… до речі тоді ж колумбія мала прйимати чс, але щось там не склалось і мексика вийшла на заміну, подарувала світу «мексиканську хвилю» …
видно зараз матчів набагато більше. тому грають просто щоб якось рівномірно по часу роз-зосередити
плей-офи, сподіваюсь, будуть гратись так щоб і в європі можна було дивитись…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749580 вiд 2026-06-11 10:46:57

VVV
№ 1749576 вiд 2026-06-11 10:13:35

9 з 10 матчів в групах нафіг нікому не потрібні крім вболівальників конкретних команд. Під свою команду можна якось підлаштувати графік, найсильніші європейські команди отримали в основному денні матчі, а бразильці навпаки вечірні.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749579 вiд 2026-06-11 10:46:21

UR № 1749574
1. всі ці опитування зараз мало шо варті. Люди просто бояться.
2. Оте формулювання спущене з ОП, бачив слово в слово по зе-помийкам :) З схожим наративом або змістом вони таке регуляро раз на місяць запускають.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749578 вiд 2026-06-11 10:41:22

VVV
№ 1749576
да, є таке :(
різниця часу, хтось буде страждать обов'язково. Або Европа, або Азія-Америка.
ну я так розклад подивився, вони хоча б намагались европейські збірні поставити в більш зручний нам час.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749577 вiд 2026-06-11 10:33:45

2 Ukrainian Ranger
№ 1749573
так. право вето «придумали» щоб заохотити «малі» країни були в єс…
моя думка така що якось воно повинно переродитись у «велику парламентську» республіку
країни всередині єс повиння створювати коаліції з «золотими акціями» і т. п…
вцілому у світі парламентські країни розвиваються швидше
інше питання, потрібно дивитись на контекст, а також на моменти коли країна у війні чи «майже» у війні…
взагалі тут як не «умнічай» - ідеально не буде
правильно хтось казав - у єс «тьорки» з китаєм. але чомусь до сі їдуть всі окремо. то мерц, то макрон, то іспанець, то мерлоні…
питання: у нас єс тільки на папері? якщо «економічна війна» - то єс це єдине утворення, чи кожна країна тихенько для себе щось у сі виторговує?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.