m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749616 вiд 2026-06-11 20:48:542 Voxa№ 1749582Я тоді саме окупантом служив. Всі попередні ігри зб. СССР дивився, домовлялися з черговими по частині. А на СССР-Бельгія ми в караул пішли. З караулки кожні 5 хвилин у казарму телефонували, що і як. Я розводящим був, то повною мірою цієї напруги не відчув. Коли зміну повів було 2-1, прийшов і мене радують. Не одразу навіть повірив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749615 вiд 2026-06-11 20:44:01m1919(Київ - чемпіон!) № 1749614 ---- Не буду сперечатися, я достатньо вже сказав нижче.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749614 вiд 2026-06-11 20:31:052 olma№ 1749547В статті так класно все розповіли про містечко, як полякам за кілька років вдалося зробити цукерку промислову… але кінець цього дива наші автори якби не написали хто кого і за шо там вбивав.-------------------Може у авторів не було мети з цим розбиратися, хотілося просто накатати текст з картинками.Якщо подумати, перед нами посвоєму типове поселення колоніалістів на чужій землі. У Яновій долмині поляки, навколо - українці. На облаштування добробуту поляків витрачаються кошти, що не може не викликати заздрощів у українців.А потім відбілося те, що сталося з багатьма поміщицькими маєтками і економіями. Там керував уже не здоровий глузд, а ненависть і інстинкти. Аборигени зтерли з землі поселення колоніалістів. По всій планеті таке відбувалося час від часу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749613 вiд 2026-06-11 19:54:29OG № 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10 Резюме нових правил, що починають діяти сьогодні. Ось що мені ChatGPT зібрав. ----- Я вважаю, це страшна глупота і недомисліє впроваджувати ці правила якраз на фінальному турнірі Чемпіонату Світу. Адже не всі футболісти знають ці зміни до правил, і не звикли до того як їх використає суперник, арбітр. Як це вплине на хід матчу і на фінальний результат. Ці правила слід було піддати тестуванням на відборочних матчах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749612 вiд 2026-06-11 19:43:50Якщо ухвалять закон, то нарешті заборонять цій фуйні їздити тротуарами:https://lb.ua/society/2026/06/11/744598_komitet_radi_rekomenduvav.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749611 вiд 2026-06-11 19:07:19OG№ 1749607"Триступенева процедура FIFAЗупинка матчу і оголошення по стадіону з вимогою припинити расистську поведінку.Якщо вона триває — тимчасове припинення матчу, команди йдуть у роздягальні.Якщо й після цього порушення не припиняються — остаточне припинення матчу. "------------------------------Припинили - а далі що? Технічна поразка команді, вболівальники якої не припинили «расистську поведінку», чи перегравання?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749610 вiд 2026-06-11 18:55:41OG До речі, днями (наприкінці травня) вийшов документальний фільм Paris 75. Я напередодні прем'єри саме був у Лідзі. Це - про фінал Кубку Чемпіонів 1974-75 між Лідзом і Баварією. Баварія виграла, але в Лідзі всі вважають, що їх засудили. У першій половині суддя не дав Лідзу два пенелі. Тоді на 70й хвилині Лорімер забив, але суддя дав офсайд. Відтак Баварія забила два голи. В результаті фани Лідзу влаштували заворушення, і їх дискваліфікували з єврокубків на 4 роки. Так Динамо б грало за Суперкубок проти Лідзу, а не проти Баварії. Цікаво, що про Лідз колись був і художній фільм - Проклятий Юнайтед. Це - про короткий період, коли після леґендарного Дона Ріві тренером призначили молодого Браяна Клафа, але ядро команди не схотіло його прийняти, і йому довелося піти лише через 44 дні по призначенні. Отакі цікаві футбольні історії від Лідзу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749609 вiд 2026-06-11 18:42:02OG Через трюк із валянням воротаря Лідз постраждав у півфіналі Кубку Англії проти Челсі. Лідз серйозно притис на початку другої половини, мав кілька моментів. Тоді третер челсюків дав відмашку брамкареві падати, що той негайно зробив. А вся команда побігла до тренера. Досягли, чого хотіли. Збили ініціативу. Це після матчу довго обговорювали. Радийтщодо цього правила.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749608 вiд 2026-06-11 18:34:38SK, Тепер у Даяни в Голландії дощ. Встигла зробити брейк у 3му на 1 0, і матч зупинили. Корт накрили. Хрін зна, чи сьогодні дограватимуть.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749607 вiд 2026-06-11 18:25:10Резюме нових правил, що починають діяти сьогодні. Ось що мені ChatGPT зібрав. https://chatgpt.com/share/6a2ad2e8-a664-83eb-992b-089661bdb6b3
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749606 вiд 2026-06-11 18:24:23 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1749604 --- Таке враження що йому вже 2 роки 16 років.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749605 вiд 2026-06-11 18:05:49Шевченко йде одразу після Бандери і УПА, у польському рейтингу. Чомусь хочеться, щоб після перемоги над кацапами Президент рявкнув на Угорщину і Польщу - сидіть тихо!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749604 вiд 2026-06-11 17:58:15Український атакувальний півзахисник Артем Рибак підписав новий контракт із каталонською Барселоною. 16-річний футболіст продовжить свої виступи у складі «блаугранас» на юнацькому рівні. Агент молодого українця Вадим Шаблій у своєму Інстаграмі заявив, що угода була розрахована на три роки співпраці.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749603 вiд 2026-06-11 17:57:14Міжнародна федерація шахів покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749602 вiд 2026-06-11 17:55:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749566 a вoни вжe зaлeжaть. як у вiйськoвoму плaнi тaк i в eкoнoмiчнoму. бo дaш їм трoшeчки oтут, тo скoрo i Шeвчeнкo oгoлoсять aнтипoльским… Ще як були ми козаками, А унії не чуть було, Отам-то весело жилось! Братались з вольними ляхами, Пишались вольними степами, В садах кохалися, цвіли, Неначе лілії, дівчата. Пишалася синами мати, Синами вольними… Росли, Росли сини і веселили Старії скорбнії літа… Аж поки іменем Христа Прийшли ксьондзи і запалили Наш тихий рай. І розлили Широке море сльоз і крові, А сирот іменем Христовим Замордували, розп’яли. Поникли голови козачі, Неначе стоптана трава. Украйна плаче, стогне-плаче! За головою голова Додолу пада. Кат лютує, А ксьондз скаженим язиком Кричить: “Te deum! алілуя!.. ” Отак-то, ляше, друже, брате! Неситії ксьондзи, магнати Нас порізнили, розвели, А ми б і досі так жили. Подай же руку козакові І серце чистеє подай! І знову іменем Христовим Ми оновим наш тихий рай.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749601 вiд 2026-06-11 17:50:04«Шахед» збив Apache. Загострення між США та Іраном…За словами американського чиновника, який говорив на умовах анонімності, попередні дані свідчать, що Apache зіткнувся з безпілотником «шахед» під час патрулювання Ормузької протоки ".-----------------------Так «збили» і «зіткнувся» - це різні речі зовсім. Якщо зіткнувся, то за штурвалом апача ймовірно сидів довбойоб, і хз, чи можна звинувачувати у цій події іранців, якими б вони не були підарасами.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749600 вiд 2026-06-11 16:48:182 yagshamash№ 1749598не забувай що снігур вигравала юніорський вім-нмає дуже «не стандартну» техніку з плоскими ударами, якраз те що потрібно для трави. перед трав'яним сезоном казала що буде грати всі тижні трав'яного сезону…бадоса травмована вся, пише що постійно в депресії… хз звідки вона з'явилась. видно якісь рекламні зобов'язання - то приїхала на турнірдаяна проти аіли томлянович, екс- ніка кіріоса. перша «красавіца» туру. але давно щось нічого не видає. десь там на межі топ-100 постійно…гра даяни теж гарно підходить для трави. так що, якщо голову буде тримати в порядку, може до фіналу дійти на цій 250ці…в принципі, якби не серена - нічого цікавого. потрібно вім-н чекати. ці всі лід-ап турніри - таке собі… особливо грати ніхто не вміє. територія подаванів (особливо у мужиків). он нік кіріос згадав що колись грав в теніс, навіть перший свій матч виграв…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749599 вiд 2026-06-11 16:33:56футбол-------Збірна Боснії та Герцеговини витягнула найважчий квиток на цьому груповому етапі. Лише за три матчі групи вони налітають понад 3 100 миль (майже 5 000 км)!Перший матч вони грають у Торонто (Канада), а потім їм доведеться летіти на інший кінець континенту – в Лос-Анджелес. Цей переліт (2 175 миль) стане найдовшим одиночним перельотом між двома матчами для будь-якої команди на груповому етапі.Після цього – ще один марш-кидок на північ, у Сіетл, на третю гру.---------прикольно. і це ж там зробили «зони», щоб із східного узбережжя не літати на західне, і навпаки…але ж і вздовж узбережжя можна «налітатися» …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749598 вiд 2026-06-11 15:47:51Tennis Ти ба Дарина Снігур спершу взула Бадосу, а щойно мадярку якусь. Програвала 2 4 у третьому, гру зупинив дощ. То це допомогло й виграла 6 4. Тепер у чвертьфіналі американська кваліфаєрка. Там ще Даяна пізніше з автралійкою грає друге коло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749597 вiд 2026-06-11 13:48:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749596 вiд 2026-06-11 13:24:30PEPSI№ 1749594там же штатівські суди щось там розслідували про корупцію фіфа і т. п…коли трамп прийшов то якось все затихло, інфантіно цілує трампа в дупу, видав квиток номер 1, можливо щось з золота подарував…коротше, як любить казати рижий клоун, поки я президент - всьо буде гуд. а що буде далі - мені похуй…так і з інфантіно…зіграють фінальний матч. він вручить кубок-медальки, і прямо зі стадіону його поведуть «в лагєря» … так би мовити вішфул синкінг…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749596 вiд 2026-06-11 13:24:30PEPSI№ 1749594Ну да, ну да… лисий інфантильний як ступить на американську землю - так одразу в кайданки і до буцегарні ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749595 вiд 2026-06-11 13:18:35Ставлю на «Мексика заб'є першою» сьогодні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749594 вiд 2026-06-11 13:15:50Від чм очікую гарний результат - Інфантіно повинен сісти за грати, а Іран отримає дискваліфікацію.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749593 вiд 2026-06-11 12:59:27ФІФА ухвалила рішення заборонити форму збірної Гаїті, яка була спеціально зроблена на чемпіонат світу 2026-го року, через політичний підтекст.Про це повідомляє AS.На нижній частині футболки національної команди Гаїті помітно, як група людей тримає біло-червоний прапор. Багато людей у мережі сплутали його зі стягом Польщі, проте насправді це було перше знамено Гаїті, яке вперше підняли після здобуття незалежності країни Карибського моря у 1804 році.Люди ж символізують події битви при Вертьєрі 1803 року, яка ознаменувала завершення гаїтянської революції. ФІФА інтерпретувала це як політичну агітацію.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749592 вiд 2026-06-11 12:50:06Ну на ЧС треба дивитись те, що у зручний час та цікаво. Решту - нахуй із такою системою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749591 вiд 2026-06-11 12:49:352 sk№ 1749588Чудово. Тим скоріше заберуться нафуй з ЧС.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749590 вiд 2026-06-11 12:49:03дивлюсь в ютьюбі повно аналітєгів що пояснюють чому грн так різко стрибнула до 45?якось на днях «тихенько» пройшла новина що ерік шмітд заінвестував через дрегон-кепітал в укр нерухомість 70 млн…можливо події не пов'язані…для еріка 70 млн - це «здача з пива». раз все рівно інвестує в дронові компанії, має зв'язки тут - то вирішив купити щось по низу ринку?можливо, має частку в укр компаніях що тут отримали прибуток, а виводити прибуток під час війни не можна - тому «свою долю» прибутку тут же і інвестував?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749589 вiд 2026-06-11 11:53:49Україна показала вампіра, пісюна і шрайка в Берліні. SkyFall представила безпілотні системи Vampire, P1-SUN та Shrike на найбільшій виставці Європи ILA Berlin Air Show 2026. ФОТОрепортаж Джерело: https://censor.net/n4007837
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749588 вiд 2026-06-11 11:51:35футболще один зашквар…----------Міністр спорту Ірану Ахмад Доньямалі сказав, що якщо під час матчів збірної його країни на чемпіонаті світу 2026-го року на трибунах будуть доноситися неприйнятні гасла чи з'являтимуться неофіційні прапори, головний тренер національної команди Амір Галеной зупинить гру.--------якщо так можна то…ну про нас і поляків - мовчу…хтось закричить путін хуйло. а БіГ - образиться і піде з поля…мовчу скільки різних «світових» образ між країнами…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749587 вiд 2026-06-11 11:40:56sk (здалеку…) № 1749584 ---- Згоден з твоїм посилом. Мало ФІФА пєньондзів, так вони розширили до такої міри чемп, шо аж Блю Кюрасао грає. більше країн, більш охоплення рекламної авдиторії, більше бабла від глобальних корпорацій.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749586 вiд 2026-06-11 11:40:08SK 1749581 Матч із Бельгією показували на наступний день, бо совєцкім трудящімся вночі дивитися не можна: вранці будуть хуйово ішачити. Ми з батьком слухали пряму трансляцію на польському радіо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749585 вiд 2026-06-11 11:38:46футболпрочитав до змін в регламеніот, молодці, я давно за це топлю тутприкинувся травмованим - відпочинь хвилинку за межами полятягнеш час ніяк аут не можеш ввести - віддавай м'яч суперникуприкольно з воротарями. перетримав м'яча в руках - хуяк! отримуєш кутовий в свої ворота (якщо таке в прем'єр лізі введуть - арсенал буде «вічним» чемпіоном (поки артета зі своїм помічником по кутовим буде тренером)) :) ну або воротарі будуть нафіг з руки м'яч в поле вибивати максимально швидко, щоб кутовий супернику не давати…це ж тепер атакувальна команда може робити максимально високий пресинг. перекривати всіх, не давати шансу воротніку давати короткий пас?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749584 вiд 2026-06-11 11:33:33футболдійсно… за-до-хуйя матчівмало країн у світі які тепер самостійно зможуть прийняти цей «балаган». ще й сітка така що плей-офф з 32х командтобто фінал - це 5й матч тільки в режимі плей-офф. прямо тенісна сітка звичайного тижневого турніру---------48 країн вийшли на мундіаль в США, Канаді та Мексиці, 32 з них вийдуть у плейоф турніру. Це створює і неймовірно велику кількість матчів на турнірі. 104 гри доведеться спостерігати вболівальникам за цей місяць. Для порівняння на попередній світовій першості було зіграно всього 64 поєдинки.--------з урахуванням того що там (хз хто буде дивитись крім журналістів яким «редакція» поставила завдання) - купа «лівих» збірних…іорданія, кабо-верде, гаїті, курасаю, нова зеландія (хаку будуть показувати перед матчами? чи то чисто регбійна тема)? якщо так - то можна подивитись на виконання, а почнуть у футбол грати - можна й виключити :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749583 вiд 2026-06-11 11:22:202 Voxa№ 1749582ага. значить забуві-нету не було. дивився повтор як «лайв» транляціюзгадались ті часи і новини в тв: а йєслі ви жілайєтє посмотрєть матч в повторє, пріглушитє звук ваших тілівізаров. щас я скажу щьот матча :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749582 вiд 2026-06-11 10:58:22підпиздець проти Бельгі був ноччю, якшо трансляція і була, то в 3 чи 4 ночі (ранку). Рахунок почув вранці по радіо і подумав шо програли по пеналям
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749581 вiд 2026-06-11 10:55:002 VVV№ 1749576я от пригадую (чи навпаки) :) що коли був чемп в мексиці у 86му - то наче не в запису дивились…проти мад'яр 6-0, рука бога від марадони, підпиздець проти бельгії…з «водними» паузами… до речі тоді ж колумбія мала прйимати чс, але щось там не склалось і мексика вийшла на заміну, подарувала світу «мексиканську хвилю» …видно зараз матчів набагато більше. тому грають просто щоб якось рівномірно по часу роз-зосередитиплей-офи, сподіваюсь, будуть гратись так щоб і в європі можна було дивитись…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749580 вiд 2026-06-11 10:46:57VVV № 1749576 вiд 2026-06-11 10:13:35 9 з 10 матчів в групах нафіг нікому не потрібні крім вболівальників конкретних команд. Під свою команду можна якось підлаштувати графік, найсильніші європейські команди отримали в основному денні матчі, а бразильці навпаки вечірні.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749579 вiд 2026-06-11 10:46:21UR № 1749574 1. всі ці опитування зараз мало шо варті. Люди просто бояться. 2. Оте формулювання спущене з ОП, бачив слово в слово по зе-помийкам :) З схожим наративом або змістом вони таке регуляро раз на місяць запускають.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749578 вiд 2026-06-11 10:41:22VVV № 1749576 да, є таке :( різниця часу, хтось буде страждать обов'язково. Або Европа, або Азія-Америка. ну я так розклад подивився, вони хоча б намагались европейські збірні поставити в більш зручний нам час.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749577 вiд 2026-06-11 10:33:452 Ukrainian Ranger№ 1749573так. право вето «придумали» щоб заохотити «малі» країни були в єс…моя думка така що якось воно повинно переродитись у «велику парламентську» республікукраїни всередині єс повиння створювати коаліції з «золотими акціями» і т. п…вцілому у світі парламентські країни розвиваються швидшеінше питання, потрібно дивитись на контекст, а також на моменти коли країна у війні чи «майже» у війні…взагалі тут як не «умнічай» - ідеально не будеправильно хтось казав - у єс «тьорки» з китаєм. але чомусь до сі їдуть всі окремо. то мерц, то макрон, то іспанець, то мерлоні…питання: у нас єс тільки на папері? якщо «економічна війна» - то єс це єдине утворення, чи кожна країна тихенько для себе щось у сі виторговує?