Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736975 вiд 2025-12-01 00:01:35olma № 1736972 То чому, різні-всякі дописи тут є твої, з чимось я погоджуюсь, з чимось - ні. Але ось це - 1736927 максимально їбануте, в ключі заговору злої Америки проти України і зовнішнього керування через НАБУ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736974 вiд 2025-11-30 23:59:12Я чому Вічний тобі це кажу? бо моє повідомлення було відповіддю на Енотову концепцію, який протягує мислю, що оцей гемморой з НАБУ і САП це конспірасі, для ослаблення позиції України в переговорах про завершення війни.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736973 вiд 2025-11-30 23:58:24ну може і без дріблінгу, але на нічейку з Реалом зіграли
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736972 вiд 2025-11-30 23:56:17Vichny № 1736970 --- А що я такого крамольного сказав, що тебе так поєбало? Це моя думка, така ж їбанута як і будь-яка інша, твоя наприклад. Я стараюся бути уважним до таймлайну. З іншого боку яко дисклеймер, я хочу заявити, що мова людська може бути недостатньою для вираження і передачі всього комплексу проблематики. І в мене питання, до тебе, Тебе тригернуло тільке Цей мій пост, чи решта моїх скромних повідомлень тобі здаються абсолютно позбавленими будь-якого сенсу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736971 вiд 2025-11-30 23:51:57 LAZY є 1736939 вiд 2025-11-30 20:23:08 спокійно проаналізувати … Бггггг аналізатори-надомники широкого профілю. -------------------- Оце точно! Анал-ітики потужні! Точно мають більше інформації ніж «у Зеленського», бгг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736970 вiд 2025-11-30 23:45:59olma є 1736927 вiд 2025-11-30 19:40:39 Я хочу нагадати шановним отцям дописувачам, що Керівництво України потрапило в цю матню-капкан, на ці американські переговори не тому що НАБУ і САП викопали чувал компромату на оточення Зеленського (Вони ж бо копали як мінімум з травня 2025 року), в червні був наїзд Зе на ці структури) ----------- Сорян, але ти повністю єбанутий і живеш у світі рожевих носорогів, якщо так думаєш
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736969 вiд 2025-11-30 23:41:13Enot є 1736919 вiд 2025-11-30 15:58:39 ProstoVlizPobalakaty № 1736917 вiд 2025-11-30 14:57:32 З початку війни пройшло багато часу і хаосу не було, а тепер зробили хаос. Допомагають Росії і США примусити Україну до капітуляції. Ну просто молодці. ------------------- Хто тобі сказав, що хаосу не було?
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736968 вiд 2025-11-30 23:40:34Цікаве рішення Мічела- замінити Циганкова - самого активного гравця а залишити пасивного Ваната…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736967 вiд 2025-11-30 23:37:09ви так пишете наче у довбика дрібрінг був? :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736966 вiд 2025-11-30 23:29:23olma № 1736963 Це не тільки Batyj казав. Я взагалі здивований, що його продали. Це як Бражка продати, але там все ж таки кращій бомбардир ЧУ. Якщо що, дуже перепрошую за невеликий сарзказм, Ванат дійсно найкращий був в ЧУ.
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736965 вiд 2025-11-30 23:28:13olma № 1736950 вiд 2025-11-30 22:04:43 Хтось дивився старий серіал Homeland (Батьківщина), (зараз в Нетфліксі виклали). Чи варто дивитися? --------------- Дивився всі 8 сезонів - зайшов на ура хоча можливо останній сезон не варто було знімати. IMHO підбір акторів бомбезний.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736964 вiд 2025-11-30 23:27:34Ванат - їбанат
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736963 вiд 2025-11-30 23:24:49Батий казав, що у Ваната нема дріблінга :) Правда.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736962 вiд 2025-11-30 23:20:07Ванат вихід 1-в-1 не реалізував…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736961 вiд 2025-11-30 23:18:54 Misha Komadovsky @komadovsky World tennis star @SabalenkaA just passed by the pool of journalists awaiting Secretary Rubio here at Witkoff’s Shell Bay club. ----- Ні-хуй-я собі. Приватний гольф клуб вітькова… І там бубодура тренується…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736960 вiд 2025-11-30 23:18:09olma № 1736937 цe всe дужe гaрнo мoжe пoяснювaтися бaгaтo-трeкoвiстю пiдхoду Трaмпa, i т. д. якщo ти тaк увaжнo пильнуєш - хтo є гoлoвoю зa стoлoм? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736959 вiд 2025-11-30 23:13:03Enot № 1736935 хммм… a хтo вибирaв ту «вeрхiвку»? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736958 вiд 2025-11-30 23:11:56 Voxa (м. Запоріжжя) № 1736932 влaснe хaoсу I нeмa :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736957 вiд 2025-11-30 23:07:19https://x.com/KaterynaLis/status/1995220974833119407?s=20 Як би так зробити щоб Трамп в новий рік сказав - я устал, я ухажу. Сенс разом з ним, і рубіо став президентом?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736956 вiд 2025-11-30 22:50:00побавив в лайв-скор що жирона пів-тайма проти реалу ще не пропустила. вирішив включити… циганков три рази гарні паси давав під завершення ванат «забурів» один-в-один проти рюдігера в штрафній. майже пенальті заробив… ну й циганкоа асіст все-таки зробив… нормально так 1-0 проти реала після першого тайму…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736955 вiд 2025-11-30 22:48:19sk (chromebook) № 1736952 вiд 2025-11-30 22:22:10 'Інакше' тут зайве. Він пиздобол звичайний вже багато років
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736954 вiд 2025-11-30 22:28:33ого. статті залужного навіть грем читає… можливо ядєрка і нато - «перебор» але ж був будапештський меморандум. і де штати? чи грем натякає на ще одному меморандомі? ------ Lindsey Graham @LindseyGrahamSC · 2h I read with great interest former Commander-in-Chief of the Ukrainian Armed Forces Valerii Zaluzhnyi’s opinion piece about the history of the Ukrainian conflict and the way forward. The summary of the history of Russia’s aggression against Ukraine was spot on and the consequences of a bad deal to Ukraine and the world were in my view equally accurate. However, the suggested security guarantees to be given to Ukraine in this opinion piece are far beyond what is possible. It is imperative at this critical time that any analysis should meet the test of what is reasonably possible. The security guarantees mentioned, including accession into NATO and placing nuclear weapons in Ukraine, will not fly in my view.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736953 вiд 2025-11-30 22:27:22Марко: «Наша мета тут – закінчити війну, але це більше, ніж просто закінчити війну. Ми не просто хочемо закінчити війну, ми також хочемо допомогти Україні бути в безпеці назавжди, щоб вони ніколи не зіткнулися з новим вторгненням, і, що не менш важливо, ми хочемо, щоб вони увійшли в епоху справжнього процвітання. Ми хочемо, щоб український народ вийшов із цієї війни не просто відбудувавши країну, а зробивши її сильнішою та заможнішою, ніж вона була будь-коли. І тому це те, над чим ми працюємо тут сьогодні», - сказав держсекретар США. Джерело: https://censor.net/ua/n3587867
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736952 вiд 2025-11-30 22:22:10Russia announces that it will begin evacuating Russian citizens who are in Venezuela. They will send some special flights to be able to get them out of the country, this is now being reported by ATORUS (Association of Russian Tour Operators). ----- вивезуть «вагнерів» і пару тон коксу? сподіваюсь штати зіб'ють. інакше трамп - пиздабол звичайний…
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736951 вiд 2025-11-30 22:10:27olma № 1736950 В цілому варто, хоча не всі сюжеині лінії і сезони вдалі, напевне (зрештою, як і у всіх серіалах)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736950 вiд 2025-11-30 22:04:43Хтось дивився старий серіал Homeland (Батьківщина), (зараз в Нетфліксі виклали). Чи варто дивитися?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736949 вiд 2025-11-30 22:02:01PEPSI (Merkury) № 1736947 це ти так думаєш чи твоя «ванга» наговорила?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736948 вiд 2025-11-30 22:00:45olma № 1736946 вiд 2025-11-30 21:34:56 m1919(Київ - чемпіон!) № 1736944 так. під час війни хз як воно повинно бути «правильно» … поки що з переговорів є тільки твіт від кислиці що почалось все заєбіщє… але фоточка з переговорів - у кислиці руки схрещені на грудях і вираз обличчя типу «не зайобуйте, пацани» …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736947 вiд 2025-11-30 21:57:10WSJ: У Флориді делегації обговорюють графік виборів в Україні ------------------------- за невеликі плюшки і обіцянки приберуть виборами Зе. Що далі? А далі рашка за рік-два підготується краще, і нападе потужніше. На країну, де президент не «клоун», а «політик».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736946 вiд 2025-11-30 21:34:56m1919(Київ - чемпіон!) № 1736944 ---- Та я теж такої думки, і стараюся вже не ричати зайвий раз. Ну то таке.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736945 вiд 2025-11-30 21:31:51Ну нехай кубинець, святий Марко вирулює. Може він загімновозить Вітькоффа і Кушнера.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736944 вiд 2025-11-30 21:25:39olma № 1736942 Я не голосував за Зе і за його партію. Він сам пішов на це хай вигрібає. Будемо судити за роботу. ----------------- Якби зараз не йшла війна за виживання нашої нації і держави, я б теж так до всього ставився. Нажаль, велика ймовірність, що разом з цим капітаном на дно піде весь корабель. Тому проти волі доводиться бажати йому успіху. А який він хлопець, мені до сраки, я родичатись з ним не збираюсь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736943 вiд 2025-11-30 21:21:54WSJ: У Флориді делегації обговорюють графік виборів в Україні ---- Не обговорюють параметри припинення вогню, але графік виборів в Україні. Це по мєтодичці Х-йла йдуть переговори.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736942 вiд 2025-11-30 20:49:24m1919(Київ - чемпіон!) № 1736941 ---- Може бути. АЛе я про те, що коли ти не мусиш ухвалювати рішення, і маєш час для аналізу і для нічим нікого не зобовязуючого піздєжа (обмін думками), то з погляду наукового у нас більше розуміння. Крім того, людина одна не може всього знати. Одна голова добре, а дві ліпше. Я не голосував за Зе і за його партію. Він сам пішов на це хай вигрібає. Будемо судити за роботу.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736941 вiд 2025-11-30 20:32:31Ну, аналізуємо ми свої фантазії у межах тої інформації, що у нас є. Дійсність може виявитись, як не прямо протилежною, то попендикулярною
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736940 вiд 2025-11-30 20:28:28«Війна продовжувалася за Нобелівську премію миру.» Краще і не скажеш.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736939 вiд 2025-11-30 20:23:08спокійно проаналізувати … Бггггг аналізатори-надомники широкого профілю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736938 вiд 2025-11-30 20:17:13m1919(Київ - чемпіон!) № 1736931 ---- І це правда, тому шо ми маємо час, щоб подивитися з боку, з відстані, спокійно проаналізувати. У Зеленського нема такої привілегії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736937 вiд 2025-11-30 20:11:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1736929 ---- На відміну від тебе, я досить уважно слідкую за процесом. Згадай цитати Трампа щодо Хуйла після зірвавшихся нібито перемовин в Будапешті. Згадай прогугли як мінфін Бессент називав Дмітрієва всього 3 тижні тому назад. Після того як Рубіо поговорив з лошадью Лавровим. Саме Рубіо тоді був відповідальний за трек переговорів, не Вітькофф. Шо предприняла гебня? Запустили мульку, що Лавров попав в опалу, Рубіо переключили на блять Венесуелу він же ж латінос. І Хуйло тут как тут - послав знову Дмітрієва у ту блять Флориду, і той поїхав і підключили вже Джей Ді Венса, Джареда Підара Кушнера. А що Рубіо? Рубіо спохватися і давай підлаштовуватися, і знову включився в процес. Папа Дональд не терпиться йому пізділ заключити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736936 вiд 2025-11-30 20:11:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1736932 вiд 2025-11-30 19:54:20 незрозуміло тіки одне, з чого ви всі взяли шо у владі хаос? :) ВР працює, кабмін працює, армія воює, навіть гундосіки і ті частіше почали виходить. здається хтось надто передчасно поставив знак рівняння між прізвищем ермак і Україною. … Хуясє, пост оптимізму та зваженості від одвічного нитіка та всепропальщика. Нарешті.