🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 353.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736935 вiд 2025-11-30 20:09:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1736928 вiд 2025-11-30 19:44:50
Це - першопричина всіх інших

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736934 вiд 2025-11-30 20:04:55

ЛНЗ на другому місці, і здається надивилося документалок про Лестер і Жирону. Цікаво наскільки у них вистачить запасу міцності.
Кроти чемпіони, напевно, у цьому сезоні.
Срібло і бронза - вільні, може взяти хто завгодно.
Поборемось.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736933 вiд 2025-11-30 19:56:10

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1736932
треба знайти хто написав про хаос і гуртом атпіздіть.
Або про хаос це просто здалося.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736932 вiд 2025-11-30 19:54:20

незрозуміло тіки одне, з чого ви всі взяли шо у владі хаос? :)
ВР працює, кабмін працює, армія воює, навіть гундосіки і ті частіше почали виходить.
здається хтось надто передчасно поставив знак рівняння між прізвищем ермак і Україною.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736931 вiд 2025-11-30 19:49:47

Кожен перший все розуміє краще Зеленського, але Президент чомусь саме Зе.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736930 вiд 2025-11-30 19:47:55

Кислиця підкреслив, що початок зустрічі «був хорошим».

«Дуже цікаво і, поки що, конструктивно. Тепла атмосфера, сприятлива для потенційного прогресивного результату. Відмінне лідерство Марко Рубіо», – написав Кислиця, характеризуючи роль держсекретаря США.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736929 вiд 2025-11-30 19:46:51

olma
№ 1736927

aгa, «випилювaння Рубio» ;)



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736928 вiд 2025-11-30 19:44:50

Enot
№ 1736924

цe звужeнe рoзумiння прoблeми…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736927 вiд 2025-11-30 19:40:39

Я хочу нагадати шановним отцям дописувачам, що Керівництво України потрапило в цю матню-капкан, на ці американські переговори не тому що НАБУ і САП викопали чувал компромату на оточення Зеленського (Вони ж бо копали як мінімум з травня 2025 року), в червні був наїзд Зе на ці структури)

Керівництво України потрапило в цей капкан завдяки Гебнявій бліцкрігівській спецоперації Хуйла - випилювання Рубіо з переговорного процеса, і засилка Дмітрієва у Флориду до Вітькоффа і Джареда підара Кушнера.

Саме так я вважаю. Зеленський цього, на жаль, не зрозуміє.

P. S. чувал - це на східноукраїнському діалекті величезний мішок.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736926 вiд 2025-11-30 19:40:07

У зорі меджік-тріо Вантух-Будківський-Саленко джуніор

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736925 вiд 2025-11-30 19:37:14

І про футбол.
Вовки доїдають бурьонку зорьку 1:0
75 -а хвилина.
Прикольно дивитись на потуги будківського (Зоря), який колись грав за полісся. Рве сраку і викладається на 300%.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736924 вiд 2025-11-30 19:37:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1736921 вiд 2025-11-30 19:15:27
Постколоніальна компрадорська правляча верхівка весь період незалежності

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736923 вiд 2025-11-30 19:30:29

PEPSI (Merkury) № 1736891

Людина топить за іншу команду, а ти намагаєшся їй щось довести

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736922 вiд 2025-11-30 19:26:57

РФ розгортає масштабну русифікацію окупованих регіонів України: Путін підписав указ

Кремль розраховує, що до 2036 року 95% населення країни називатимуть себе «росіянами», а рівень позитивної оцінки міжнаціональних відносин сягне 85%.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736921 вiд 2025-11-30 19:15:27

Enot
№ 1736919

a якa пeршoпричинa хaoсу?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736920 вiд 2025-11-30 16:37:18

Enot
№ 1736919 вiд 2025-11-30 15:58:39

Це особливість авторитарної форми правління, на яку наше суспільство тимчасово погодилось, бо під час війни це кращий варіант ніж демократія. Хаосу при такій формі правління не видно зі сторони, до моменту поки не вилізає якийсь настільки сильний пройоб, що вся конструкція близька до того, щоб розвалитись. І наслідки з причинами не треба плутати, бо хаос у владі в результаті корупції це причина, а кримінальні справи та відставки - це наслідки, а то у тих, хто критикує НАБУ логіка виходить навпаки, внаслідок розслідування кримінальних справ виявилось, що в Україні є корупція, і влада від усвідомлення цього факту поринула у хаос.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736919 вiд 2025-11-30 15:58:39

ProstoVlizPobalakaty
№ 1736917 вiд 2025-11-30 14:57:32
З початку війни пройшло багато часу і хаосу не було, а тепер зробили хаос. Допомагають Росії і США примусити Україну до капітуляції. Ну просто молодці.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736918 вiд 2025-11-30 15:55:43

Вічний, і це тобі. Фонсека, мабуть, почитав О.

Паулу Фонсека – українським уболівальникам: «Продовжую злитися на весь світ, тому що ви заслуговуєте на більшу допомогу»

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736917 вiд 2025-11-30 14:57:32

Enot
№ 1736904 вiд 2025-11-30 12:39:57

Хаос у владі під час реальної загрози початку масштабної війни, це ще сумніші перспективи, бо під час війни хаос просто так нікуди не дінеться, якщо вже був там у мирний час. Але забудемо про минуле, а оцінимо основні причини теперішнього хаосу - президент довірився не тим людям, чи навіть йому з самого початку було видно, що цим людям не варто довіряти управління країною, але президент все ж вирішив проекспериментувати? Він щось наполягав, що він не дурачок, так от в цьому випадку, краще прокинутись дурачком, що в людях не розбирається, бо інакше до нього ще більше питань виникає, а так з дурачка що візьмеш. На жаль для нього, він не має можливості навіть на Парламент скинути відповідальність щодо призначення таких міністрів, бо всі добре знають, як це призначення реально відбувалось. Про голову ОП навіть не згадуємо, цей пройоб довжиною в багато років мав закінчитись чимось подібним.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736916 вiд 2025-11-30 14:48:15

m1919 (Київ - чемпіон!)
№ 1736911 вiд 2025-11-30 14:03:39

Вічний, це тобі
https://x.com/GusevaOlyaa/status/1995039405887950985?s=20
-----------
Круть!!!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736915 вiд 2025-11-30 14:44:37

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1736894 вiд 2025-11-30 07:56:55

Щодо шабуніних - незалежно від їхніх особистих моральних чеснот, критика влади не має перетворюватися на професію. Ну, займаєшся ти цим рік чи два - але потім вже треба і самому щось спробувати зробити. А якщо ти 20 років збоку стоїш і підпьоздуєш про те, як всі фуйово працюють - це виглядає не лише смішно, але й відверто педерастично.
--------------

Воно не просто підпьоздує, воно цим ще й заробляє.
З різних сторін (закреслено) джерел.
Не здивуюсь, що там і кацапське бабло десь є.

PS Патріотичні люди, які боряться з корупцією, безумовно потрібні.
Але не гниле, сцикливе, продажне чмо шабуня

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736914 вiд 2025-11-30 14:40:21

Хто тут топив за боратів?

https://epravda.com.ua/svit/kazahstan-vimagaye-pripiniti-ataki-ukrajini-na-naybilshiy-port-rf-814823?_gl=1*1orvnpo*_ga*MTE1NzIyODM2MS4xNzY0MDA5MDI3*_ga_6ELQ7YCNBS*czE3NjQ1MDYyNTIkbzIkZzEkdDE3NjQ1MDYyODQkajI5JGwwJGgw

Вимагають вони, блядь.
А повимагати щось у хуйла - то кишка тонка?
Їхнє чмо з гумовим їбальником тільки регулярно катає в маску мінєти робити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736913 вiд 2025-11-30 14:28:44

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/navrockiy-obmezhiv-vizit-do-ugorshchini-cherez-vizit-orbana-do-moskvi-ta-zustrich-z-putinim-50564677.html

Президент Польщі Навроцький скасував візит до Орбана. І тут молоток віце-премьєр Р. Сікорський який своїм виступом настановою в сеймі так підсвітив цей візит Навроцького до Орбана, довів цілковиту нікчемність цього

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736912 вiд 2025-11-30 14:07:26

Турки за Ердогана люблять і рибку з'їсти і на каруселі покататися. Треба за це платити, мабуть

m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736911 вiд 2025-11-30 14:03:39

Вічний, це тобі
https://x.com/GusevaOlyaa/status/1995039405887950985?s=20

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736910 вiд 2025-11-30 14:01:48

Ну на третій день після операції, вони сказали. Я теж стурбований.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736909 вiд 2025-11-30 13:14:11

olma
№ 1736907

«У МЗС Туреччини заявили, що їхня країна стурбована через удари по суднах KAIRO та VIRAT.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736908 вiд 2025-11-30 13:07:38

Enot
№ 1736904
------
Так завжди буває, коли керівництво багатомільйонної країни складається із одного диктатора і голови його охвісу Єрмака, коли під час війни Зеленський замість видавати непопулярні рішення, кожні півгодини дивився на свої рейтинги у перспективі другого терміну президентства.

Коли згідно з Конституцією, можна тупо було розподілити повноваження і обовязкі і звісно відповідальність на законні інституції.
Наприклад зараз треба вибрати міністра Юстиції і Енергетики. І Зеленський заходився було шукати цих міністрів. А це не його проблема за Конституцією, Це проблема Парламенту і Уряду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736907 вiд 2025-11-30 12:56:09

Чому турки не сказали ані найменшого слова щодо атак українських морських сил на танкери тінього флота біля берегів Турреччини?
Мабуть тому що Турки були не проти, оскільки русня підбила місяць тому в гирлі Дуная турецький газовоз, який стояв в Українському порту.

Крім того наша операція мала обмежений характер, били по пустих танкерах, по моторних відсіках.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736906 вiд 2025-11-30 12:54:18

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1736905

Ну так, в 1941 Рудольф Гесс сів у літачок і попіздував до Британії домовлятись з Черчилем. І нічого тоді з Третім Рейхом і Гітлером не трапились, хоча Гесс тоді був замом самого фюрера

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736905 вiд 2025-11-30 12:42:04

Ну он у фюрера майже до травня 1945 року власть била сільна как нікагда.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736904 вiд 2025-11-30 12:39:57

Хаос у керівництві країни під час війни це завжди сумні перспективи

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736903 вiд 2025-11-30 12:18:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1736901
там, в слугах, паноптікум душевнохворих

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736902 вiд 2025-11-30 12:09:04

У Шотландії непокояться, що скасування державної підтримки шотландських родин, які прийняли українських біженців, може призвести до хвилі бездомності серед українців.

Про це йдеться у матеріалі Daily Mail, повідомляє «Європейська правда».

Вважається, що близько 28 тисяч людей, переважно жінок і дітей, знайшли прихисток у Шотландії після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Попередній уряд Британії допомагав їм знайти житло в рамках програми «Домівки для України». Сім'ям у Британії, які були готові прийняти їх, виплачували на знак подяки 500 фунтів стерлінгів на місяць.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736901 вiд 2025-11-30 11:49:51

Тим часом, депутатка від зільоних бачить сни про Зеленського та Єрмака:

https://images.cnscdn.com/6/4/c/6/64c680d12e752f83a2545fb3e4d8031d/original.jpg

Може треба, щоб її на ніч хтось добряче… того? Тоді не буде снитися всяка гидота.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736900 вiд 2025-11-30 11:31:45

якшо хребет країни тримається на ермаку, то перспективи наші сумні

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736899 вiд 2025-11-30 11:12:17

№ 1736897
т. е., када «Свинарчуки» покупали у противника запчасти для нашей ПВО - это коррупция и так низзя. А када сменившие их зеленожопики начали на пиздить государственные средства во время войны для покупки себе вилл на Адриатике - это нормально.. Так и должно быть в нормальной, не приреченной стране..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736898 вiд 2025-11-30 11:06:59

казахів з їхньою нотою протесту треба посилати на хуй (роздільно), такою самою нотою..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736897 вiд 2025-11-30 10:58:31

Якщо країною керуватимуть «антикорупціонери», вона приречена.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736896 вiд 2025-11-30 08:04:40

Хоча можливо проти цього був сам Кушнер - бо йому, подібно до міндіча і цукермана, бажано уникати взагалі будь-якої відповідальності. Але тоді не слід було лізти за стіл переговорів - сиди собі тихо, пакуй бабло.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.