🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 355.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736855 вiд 2025-11-29 09:59:50

yagshamash
№ 1736842 вiд 2025-11-29 01:14:21

Вимова провальна абсолютно. Можливо він напочатку 90-х замість навчання торгував снікерсами у кооперативному ларьку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736854 вiд 2025-11-29 09:35:03

2 klirik, Так, дійсно там :(, я там вчора ввечері був в зайшов в те ЛС Вайкікі, шапку і рукавиці на зиму подивився і в Сільпі закупився.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736853 вiд 2025-11-29 09:27:33

olma
№ 1736852

Схоже на NewWay на Вербицького

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736852 вiд 2025-11-29 09:10:28

https://nv.ua/ukr/kyiv/ataka-na-kijiv-odna-lyudina-zaginula-postrazhdali-8-civilnih-u-chotiroh-rayonah-50564515.html

А де це біля МакДо впало?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736851 вiд 2025-11-29 09:07:26

Мілевський у випадку Гармаша має рацію. При Київських ТЦК ВЛК працюють вночі. Поліція з військовим патрулем проводить нічні рейди, і приймає любителів погуляти під час комендантської години.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736850 вiд 2025-11-29 09:06:51

Я чув що вона тут хотіла заробити, її послали і тому вона стрибає на Україну

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736849 вiд 2025-11-29 09:02:32

Чи вона зна та Вікторія на чому Єрмак заробляє?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736848 вiд 2025-11-29 08:08:40

Unfortunately for the Ukrainian people, it took too long. You can’t win a war with this level of corruption.

Rep. Victoria Spartz
@RepSpartz

I remember all the vicious attacks from the establishment, the sold-out media, and Zelensky’s government calling me “pro-Kremlin” for demanding oversight of the U. S. aid to Ukraine. Sadly, a lot of money is made off people’s blood.

Вікторія Спарц каже що Єрмак заробляв на крові

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736847 вiд 2025-11-29 08:00:31

Так вже багато хто робив із чиновників. Відкривають справу - воно одразу «йду на фронт», і прилаштовується десь у тиловому підрозділі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736846 вiд 2025-11-29 04:38:27

Єрмак після звільнення та обшуків заявив, що йде на фронт: «Я – чесна й порядна людина»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736845 вiд 2025-11-29 02:31:41

У колишнього футболіста Гармаша пошкоджено одяг під час «мобілізації»

ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що співробітники ТЦК витягували його з машини, через що була пошкоджена його кофта.

photo-2025-11-28-18-29-17

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736844 вiд 2025-11-29 01:26:18

Гармаш на 5 років молодший. Міля просто виховує малого, по доброті, з відповідальністю.

Якось я зустрів на вулиці одного знайомого по дитинству, одного нашого «старшого» Васю, «з району». Ми стояли трохи балакали-пригадували бо кілька десятиліть не бачилися, а тут раптом йде ще один, на покоління старший від мого «старшого». Мене він не знає, а Васю побачив, каже «о, малой, привіт! як справи». А «малому» -то шість десятків. Ось так і Гармаш для Мілі — малой. Він не від зла.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736843 вiд 2025-11-29 01:18:33

Вони що, не любили один одного?
--------------------------------------
Може Алієв був проти таких стосунків?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736842 вiд 2025-11-29 01:14:21

В Сибіги, на жаль, англійська дуже слабка. Таке враження, що він читає англійські слова українськими літерами, і всі звуки в нього - українські, а не англійські.



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736841 вiд 2025-11-29 00:39:37

Вони що, не любили один одного?

Колишній нападник «Динамо» Артем Мілевський прокоментував новину, що екс-гравця київського клубу Дениса Гармаша затримав ТЦК.

«Усім привіт. Гармаша затримав ТЦК? Нех*й уночі їздити, коли перебуваєш у розшуку», - заявив Мілевський.

Як відомо, після проходження ВЛК та спілкування з рекрутерами, Денис Гармаш обрав службу в одному з підрозділів Збройних Сил України.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736840 вiд 2025-11-28 23:01:30

Якoсь тaк, пiсля рoзмoвин в Швeйцaрii дaв iнтeрвью. Нe бaчив чи чув шoсь вiд Eрмaкa рaнiшe. A тут oсь фeйс у кaмeру i прo шo гoвoрили.

Кoли дaeшь ти i-вью,
У двeрi стукae НAБУ

Aлe крaшe нe скaжeш нiж Judast Priest
When a man with the power
Can't keep it under control
Some heads are gonna roll…

&list=RDxK7mgtTLprI&start_radio=1

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736839 вiд 2025-11-28 22:59:58

ну по перше, вчить в інституті не равно знать і вільно володіти :) Знаю безліч прикладів. Он нещодавно був відос якоїсь нашої послиці.
Та х. з. може про англійську і прибріхали, зараз то такого всякого в інеті повно.
А по друге, все одно на перемовини його з собою часто не брали. Х. з. чому.
Подивимся як зараз.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736838 вiд 2025-11-28 22:58:56

olma № 1736835

Уже Кротевич натякнув

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736837 вiд 2025-11-28 22:47:33

Мене смішить як твітерські (х) лемінги пишуть @grok what the context? @grok tell me about it?

А Грок не віддупляє, в кращому випадку скаже: В єрєванє і баку х-й сосалі спартаку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736836 вiд 2025-11-28 22:44:35

Jen
№ 1736826
----
Ще й невдалий старт якоїсь ракети міжконтинентальної (Сармат?) на полігоні в Оренбурзькій області.

https://x.com/saintjavelin/status/1994503625494991303

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736835 вiд 2025-11-28 22:40:24

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1736833
----
акаунт дуже паливний, в сенсі хайповий, не надійний, істеричний. Я його забанив ще 2022 року.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736834 вiд 2025-11-28 22:38:26

В 1990-х роках в Україні було всього два факультета міжнародних відносин. де готували 2 спеціальності правники-міжнародники та економісти-міжнародники.

Це КДУ ім. Шевченка Київ, і ЛДУ ім. Франка Львів.

От Андрій Сибіга якраз закінчив Львівський у-т на юриста-міжнародника.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736833 вiд 2025-11-28 22:34:32

Ще такі чутки з'явилися
https://x.com/v_stus/status/1994446628619530668

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736832 вiд 2025-11-28 22:27:46

olma № 1736829

Точно!
А у вікі що завгодно написати можна

І переговори з американцями, а він американської не знає

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736831 вiд 2025-11-28 22:21:57

у всіх вузах, цивільних та військових, де навчають на перекладача, завжди навчають паралельно 2 мови. А де міжнародні відносини завжди англ і французький.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736830 вiд 2025-11-28 22:15:28

Може почалося з тканини. Але ролік по тв, чотко палают жердини, горизонтальні та вертикальні обрештування..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736829 вiд 2025-11-28 22:13:41

А ще й затинається і заїкається.
----
Андрій Іванович Сибіга (нар. 1 січня 1975, м. Зборів Тернопільської області, УРСР) — український дипломат та юрист. Міністр закордонних справ України з 5 вересня 2024 року. Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині (2016—2021) [1], заступник керівника Офісу Президента України (2021—2024).

Життєпис
Народився 1 січня 1975 року в Зборові на Тернопільщині[2]. Батько правник Іван Сибіга. Молодший брат дипломат Ігор.

В 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. I. Франка, спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач з АНГЛІЙСЬКОЇ мови. Вільно володіє АНГЛІЙСЬКОЮ та польською мовами (Вікіпедіа)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736828 вiд 2025-11-28 22:12:40

Батий.
Сьогодні десь натрапив, що бамбукові риштування не погоріли, а все полум'я було через огорожувальну сітку (тканину)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736827 вiд 2025-11-28 22:08:59

Voxa (м. Запоріжжя) № 1736823

Сибіга, кажуть, не володіє англійською
-------------------
Кажуть, він половину літер не вимовляє

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736826 вiд 2025-11-28 22:07:03

Горять два танкера тіньового флоту параші та склад акумуляторів на заводі що виробляє шахеди.
Попереджали ж - куріння вбиває.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736825 вiд 2025-11-28 21:56:55

Міністр закордонних справ, який не володіє англійською - це як художник, який не вміє малювати; чи як вячеслав міхалич молотов, відомий під псевдо «кам'яна жопа».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736824 вiд 2025-11-28 20:10:50

sk (здалеку…)
№ 1736817

Зe ж скaзaв, щo трeбa вибирaти - aбo пiдписaти бoмaуг aбo втрaтити пaртнeрa :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736823 вiд 2025-11-28 19:50:37

Сибіга, кажуть, не володіє англійською, тому його на перемовини і не беруть, не брали вірніше.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736822 вiд 2025-11-28 19:50:26

Ще одна хтива посмішка диктатури, якесь НАБУ прийшло обшуком до диктатора :)
Хочеться, щоб відставка Єрмака не вилізла боком для держави. Шанси є.

Через відставку СаШо найбільше засмучені гравці ФК Полтава.
Гарантовані 3 очка пропали.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736821 вiд 2025-11-28 19:43:28

Є Кислиця, Сибіга, той же Буданов.
Ну це якщо дійсно переговорами займатись а не темки мутить

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736820 вiд 2025-11-28 19:36:49

На переговори єрмачидло вже не їде. А хто глава делегації - хз, першим названо ім'я Гнатова з Генштабу. Власне чом би і ні, якщо американці головним зробили якогось доти невідомого, але нахабного підсвинка дрісколла.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736819 вiд 2025-11-28 18:07:56

Якийсь тиждень правильних відставок. Спочатку Сашо, потім - Єлдак…

Але треба слідкувати за руками. Бо якщо главою ОПи стане Свириденко, а прем'єром «Божествєнний Міша» Фьодоров, це все одно буде колективний Єлдак.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736818 вiд 2025-11-28 18:07:14

кулєба теж - аут…
зрозуміли що «не пербикують» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736817 вiд 2025-11-28 18:05:28

по єрмаку, звичайно, потрібно послухати аналітєгів…
можливо оп-а звикла сильно «з розпальцовкою» жити. вони були «указ» усьому… всі виконували їх накази-забаванки…
тому коли до оп-и підкралась жопа - втратили «інстинкти» правильно реагувати…
спочатку недолуго хотіли забрати повноваження анти-корупційних органів, далі - одразу не подали у відставку міністрами та єрмаком…
чогось чекали, коли загальний а-хуй перевалить за 1500%…
і тут відставка… думаю… не на рівному місці… оп-а знає які вказівки давав єрмак, і що детективи накопали… тому, якщо не вийшло «бикувати», зараз буде грати роль «рафік нє вінават» …
- заперечення
- гнів
- торг
- депресія
- прийняття
сподіваюсь що ми на останній стадії оп-и. «цирку» більше не буде
будемо перейматись тим хто на заміну вийде. і чи це буде тимчасовий персонаж (як у дк), чи одразу «на постоянку» візьмуть когось. цікаво, хто буде бажаючим голими руками гівно від єрмака розгрібати…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736816 вiд 2025-11-28 17:43:26

Але це все рівно виглядає недолуго і смішно (можно сценку в кварталі95 запилить).
Ще тиждень назад воно очолювало переговорну команду в Женеві, а сьогодні його гонять зеленими сцянимм ганчірками. Як там кажуть «ніколи не сдавайся -позорься до кінця».


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.