Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736855 вiд 2025-11-29 09:59:50yagshamash № 1736842 вiд 2025-11-29 01:14:21 Вимова провальна абсолютно. Можливо він напочатку 90-х замість навчання торгував снікерсами у кооперативному ларьку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736854 вiд 2025-11-29 09:35:032 klirik, Так, дійсно там :(, я там вчора ввечері був в зайшов в те ЛС Вайкікі, шапку і рукавиці на зиму подивився і в Сільпі закупився.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736853 вiд 2025-11-29 09:27:33olma № 1736852 Схоже на NewWay на Вербицького
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736852 вiд 2025-11-29 09:10:28https://nv.ua/ukr/kyiv/ataka-na-kijiv-odna-lyudina-zaginula-postrazhdali-8-civilnih-u-chotiroh-rayonah-50564515.html А де це біля МакДо впало?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736851 вiд 2025-11-29 09:07:26Мілевський у випадку Гармаша має рацію. При Київських ТЦК ВЛК працюють вночі. Поліція з військовим патрулем проводить нічні рейди, і приймає любителів погуляти під час комендантської години.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736850 вiд 2025-11-29 09:06:51Я чув що вона тут хотіла заробити, її послали і тому вона стрибає на Україну
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736849 вiд 2025-11-29 09:02:32Чи вона зна та Вікторія на чому Єрмак заробляє?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736848 вiд 2025-11-29 08:08:40Unfortunately for the Ukrainian people, it took too long. You can’t win a war with this level of corruption. Rep. Victoria Spartz @RepSpartz I remember all the vicious attacks from the establishment, the sold-out media, and Zelensky’s government calling me “pro-Kremlin” for demanding oversight of the U. S. aid to Ukraine. Sadly, a lot of money is made off people’s blood. Вікторія Спарц каже що Єрмак заробляв на крові
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736847 вiд 2025-11-29 08:00:31Так вже багато хто робив із чиновників. Відкривають справу - воно одразу «йду на фронт», і прилаштовується десь у тиловому підрозділі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736846 вiд 2025-11-29 04:38:27 Єрмак після звільнення та обшуків заявив, що йде на фронт: «Я – чесна й порядна людина»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736845 вiд 2025-11-29 02:31:41У колишнього футболіста Гармаша пошкоджено одяг під час «мобілізації» ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що співробітники ТЦК витягували його з машини, через що була пошкоджена його кофта.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736844 вiд 2025-11-29 01:26:18Гармаш на 5 років молодший. Міля просто виховує малого, по доброті, з відповідальністю. Якось я зустрів на вулиці одного знайомого по дитинству, одного нашого «старшого» Васю, «з району». Ми стояли трохи балакали-пригадували бо кілька десятиліть не бачилися, а тут раптом йде ще один, на покоління старший від мого «старшого». Мене він не знає, а Васю побачив, каже «о, малой, привіт! як справи». А «малому» -то шість десятків. Ось так і Гармаш для Мілі — малой. Він не від зла.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736843 вiд 2025-11-29 01:18:33Вони що, не любили один одного? -------------------------------------- Може Алієв був проти таких стосунків?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736842 вiд 2025-11-29 01:14:21В Сибіги, на жаль, англійська дуже слабка. Таке враження, що він читає англійські слова українськими літерами, і всі звуки в нього - українські, а не англійські.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736841 вiд 2025-11-29 00:39:37Вони що, не любили один одного? … Колишній нападник «Динамо» Артем Мілевський прокоментував новину, що екс-гравця київського клубу Дениса Гармаша затримав ТЦК. «Усім привіт. Гармаша затримав ТЦК? Нех*й уночі їздити, коли перебуваєш у розшуку», - заявив Мілевський. Як відомо, після проходження ВЛК та спілкування з рекрутерами, Денис Гармаш обрав службу в одному з підрозділів Збройних Сил України.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736840 вiд 2025-11-28 23:01:30Якoсь тaк, пiсля рoзмoвин в Швeйцaрii дaв iнтeрвью. Нe бaчив чи чув шoсь вiд Eрмaкa рaнiшe. A тут oсь фeйс у кaмeру i прo шo гoвoрили. Кoли дaeшь ти i-вью, У двeрi стукae НAБУ Aлe крaшe нe скaжeш нiж Judast Priest When a man with the power Can't keep it under control Some heads are gonna roll… &list=RDxK7mgtTLprI&start_radio=1
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736839 вiд 2025-11-28 22:59:58ну по перше, вчить в інституті не равно знать і вільно володіти :) Знаю безліч прикладів. Он нещодавно був відос якоїсь нашої послиці. Та х. з. може про англійську і прибріхали, зараз то такого всякого в інеті повно. А по друге, все одно на перемовини його з собою часто не брали. Х. з. чому. Подивимся як зараз.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736838 вiд 2025-11-28 22:58:56olma № 1736835 Уже Кротевич натякнув
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736837 вiд 2025-11-28 22:47:33Мене смішить як твітерські (х) лемінги пишуть @grok what the context? @grok tell me about it? А Грок не віддупляє, в кращому випадку скаже: В єрєванє і баку х-й сосалі спартаку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736836 вiд 2025-11-28 22:44:35Jen № 1736826 ---- Ще й невдалий старт якоїсь ракети міжконтинентальної (Сармат?) на полігоні в Оренбурзькій області. https://x.com/saintjavelin/status/1994503625494991303
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736835 вiд 2025-11-28 22:40:24m1919(Київ - чемпіон!) № 1736833 ---- акаунт дуже паливний, в сенсі хайповий, не надійний, істеричний. Я його забанив ще 2022 року.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736834 вiд 2025-11-28 22:38:26В 1990-х роках в Україні було всього два факультета міжнародних відносин. де готували 2 спеціальності правники-міжнародники та економісти-міжнародники. Це КДУ ім. Шевченка Київ, і ЛДУ ім. Франка Львів. От Андрій Сибіга якраз закінчив Львівський у-т на юриста-міжнародника.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736833 вiд 2025-11-28 22:34:32Ще такі чутки з'явилися https://x.com/v_stus/status/1994446628619530668
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736832 вiд 2025-11-28 22:27:46olma № 1736829 Точно! А у вікі що завгодно написати можна І переговори з американцями, а він американської не знає
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736831 вiд 2025-11-28 22:21:57у всіх вузах, цивільних та військових, де навчають на перекладача, завжди навчають паралельно 2 мови. А де міжнародні відносини завжди англ і французький.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736830 вiд 2025-11-28 22:15:28Може почалося з тканини. Але ролік по тв, чотко палают жердини, горизонтальні та вертикальні обрештування..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736829 вiд 2025-11-28 22:13:41А ще й затинається і заїкається. ---- Андрій Іванович Сибіга (нар. 1 січня 1975, м. Зборів Тернопільської області, УРСР) — український дипломат та юрист. Міністр закордонних справ України з 5 вересня 2024 року. Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині (2016—2021) [1], заступник керівника Офісу Президента України (2021—2024). Життєпис Народився 1 січня 1975 року в Зборові на Тернопільщині[2]. Батько правник Іван Сибіга. Молодший брат дипломат Ігор. В 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. I. Франка, спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач з АНГЛІЙСЬКОЇ мови. Вільно володіє АНГЛІЙСЬКОЮ та польською мовами (Вікіпедіа)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736828 вiд 2025-11-28 22:12:40Батий. Сьогодні десь натрапив, що бамбукові риштування не погоріли, а все полум'я було через огорожувальну сітку (тканину)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736827 вiд 2025-11-28 22:08:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1736823 Сибіга, кажуть, не володіє англійською ------------------- Кажуть, він половину літер не вимовляє
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736826 вiд 2025-11-28 22:07:03Горять два танкера тіньового флоту параші та склад акумуляторів на заводі що виробляє шахеди. Попереджали ж - куріння вбиває.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736825 вiд 2025-11-28 21:56:55Міністр закордонних справ, який не володіє англійською - це як художник, який не вміє малювати; чи як вячеслав міхалич молотов, відомий під псевдо «кам'яна жопа».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736824 вiд 2025-11-28 20:10:50sk (здалеку…) № 1736817 Зe ж скaзaв, щo трeбa вибирaти - aбo пiдписaти бoмaуг aбo втрaтити пaртнeрa :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736823 вiд 2025-11-28 19:50:37Сибіга, кажуть, не володіє англійською, тому його на перемовини і не беруть, не брали вірніше.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736822 вiд 2025-11-28 19:50:26Ще одна хтива посмішка диктатури, якесь НАБУ прийшло обшуком до диктатора :) Хочеться, щоб відставка Єрмака не вилізла боком для держави. Шанси є. Через відставку СаШо найбільше засмучені гравці ФК Полтава. Гарантовані 3 очка пропали.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736821 вiд 2025-11-28 19:43:28Є Кислиця, Сибіга, той же Буданов. Ну це якщо дійсно переговорами займатись а не темки мутить
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736820 вiд 2025-11-28 19:36:49На переговори єрмачидло вже не їде. А хто глава делегації - хз, першим названо ім'я Гнатова з Генштабу. Власне чом би і ні, якщо американці головним зробили якогось доти невідомого, але нахабного підсвинка дрісколла.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736819 вiд 2025-11-28 18:07:56Якийсь тиждень правильних відставок. Спочатку Сашо, потім - Єлдак… Але треба слідкувати за руками. Бо якщо главою ОПи стане Свириденко, а прем'єром «Божествєнний Міша» Фьодоров, це все одно буде колективний Єлдак.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736818 вiд 2025-11-28 18:07:14кулєба теж - аут… зрозуміли що «не пербикують» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736817 вiд 2025-11-28 18:05:28по єрмаку, звичайно, потрібно послухати аналітєгів… можливо оп-а звикла сильно «з розпальцовкою» жити. вони були «указ» усьому… всі виконували їх накази-забаванки… тому коли до оп-и підкралась жопа - втратили «інстинкти» правильно реагувати… спочатку недолуго хотіли забрати повноваження анти-корупційних органів, далі - одразу не подали у відставку міністрами та єрмаком… чогось чекали, коли загальний а-хуй перевалить за 1500%… і тут відставка… думаю… не на рівному місці… оп-а знає які вказівки давав єрмак, і що детективи накопали… тому, якщо не вийшло «бикувати», зараз буде грати роль «рафік нє вінават» … - заперечення - гнів - торг - депресія - прийняття сподіваюсь що ми на останній стадії оп-и. «цирку» більше не буде будемо перейматись тим хто на заміну вийде. і чи це буде тимчасовий персонаж (як у дк), чи одразу «на постоянку» візьмуть когось. цікаво, хто буде бажаючим голими руками гівно від єрмака розгрібати…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736816 вiд 2025-11-28 17:43:26Але це все рівно виглядає недолуго і смішно (можно сценку в кварталі95 запилить). Ще тиждень назад воно очолювало переговорну команду в Женеві, а сьогодні його гонять зеленими сцянимм ганчірками. Як там кажуть «ніколи не сдавайся -позорься до кінця».