🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3542.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609372 вiд 2021-08-30 12:11:32

Так шо, Кл ичко не при чем по подтопл ениям метро?
Что я и написал :)
А вообще давайте разберем почему такие л ивни начал ись при Зе. Что-то тут не так :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609371 вiд 2021-08-30 12:06:11

Повернувся з морів, наче нічого цікавого не стал ося, окрім того, що кроти проповзл и в ЛЧ. :)

Важл иві матчі осені:

14 сентября. 22:00
В «Р”инамо» – В «Р‘енфика»

22 сентября. 21:00
В «РЁР°С…тер» – В «Р”инамо»

2 октября
В «Р”инамо» – В «РЁР°С…тер»

2 РЅРѕСЏР±СЂСЏ. 22:00
В «Р”инамо» – В «Р‘арсел она»

23 РЅРѕСЏР±СЂСЏ. 19:45
В «Р”инамо» – В «Р‘авария»

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609370 вiд 2021-08-30 11:32:13

«РЈ Сінгапурі відкрито вел ичезну РїР» авучу сонячну ел ектростанцію»
---------------------
РЈ нас здоровенна кал СЋР¶Р° пропадає без РґС–Р» Р°, РїС–Рґ назвою «РљРёС—РІСЃСЊРєРµ РјРѕСЂРµ». Треба там Сѓ3.143дячити щось РїРѕРґС–Р±РЅРµ ;)

AlMat [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609369 вiд 2021-08-30 10:46:12

Топит всех, особенно во время здоровых дождей.

В этом я сам поучаствовал,

https://www.google.com.ua/amp/s/www.bbc.com/ukrainian/news-48927762.amp

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609368 вiд 2021-08-30 10:04:35

справедл ивочті раді таки л ивневих опадів раніше не бул о. Просто дощь ціл ий день, як кол ись і тропічний л ивинь за пів годин та сама кіл ькість опадів, от вам і потоп.
Скрізь та сама пробл ема. Не у всіх тіки є метро, яке буде затопл ювать.

Бачил и яке в Бангкоці метро? а як коммунікації прокл адені?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609367 вiд 2021-08-30 09:46:35

Batyj
в„– 1609366

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1609365
-----

Я памятаю, кол и над станцією Позняки на поверхні не бул о кіосків, МАФів, і вода не потрапл ял а в метро і в підземні переходи. Ті л івньовки зл ивні, що там стоял и на поверхні, а там естакада пр Григоренка над пр. Бажана і розвязка) якось відводил и воду. А кол и почал и ставити тупо мафи, десь в районі 2004-07 років, то порушил и вочевидь статус кво л ивневих стоків. Станція почал а протікати.
Зокрема закрил и на самій чудовій за архітектурою станції закрил и оцю антресол ьну гал ерею через те що протікал о і бул о зіпсовано і там кіоски закрил и.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609366 вiд 2021-08-30 09:26:23

Бл ять, оне стоят на пятне л инии чисто формал ьно. Фундаменты стоят за предел ами собственно л инии метро. Такое строител ьчтво регл аментируется не решениями мэрии, а строител ьнымт нормами Строител ьство в усл овиях пл отной застройки.
Можете не поверить но над цел ым жел езнодорожным вокзал ом Пенсил ьвания стейшен построен ахуннный спортивно-концертный зал Мэдисон сквер гарден..

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609365 вiд 2021-08-30 09:15:16

2 Batyj
в„– 1609362
Над синьою гіл кою метро вже стоять 2 дрімтауни і оазис. Мова саме про останній.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609364 вiд 2021-08-30 08:23:40

olma [Останнi 20 месаг]
в„– 1609361 РІiРґ 2021-08-30 00:45:07

Ну так - це саме моногал узеві міста, а точніше міста одного підприємства (company towns), які зрештою перетворюються на міста-привиди (ghost towns).

У 1990-ті роки мені доводил ося стикатися з цією пробл ематикою. Я самого Сургая бачив, Микол у Сафоновича - мабуть біл ьшість громадян чи не знають, чи не памʼятають, що це бул о за чудовисько ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609363 вiд 2021-08-30 01:14:01

это нада был о проебать 0-7 чтобы уйти на повышение..
Костышин - вицепрезидент кл уба..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609362 вiд 2021-08-30 01:03:21

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1609354
есл и л иния метро гл убокого зал ожения, то пл ощадка на пятне л инии ничем не отл ичается от соседниз. Например, все старые л инии на правом берегу, кроме новейших..
Есл и л иния мел кого зал ожения, над ней нел ьзя ничего построить по определ ению.. При все жел ании - не пол учится..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609361 вiд 2021-08-30 00:45:07

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1609358
----
В 1990-х під цю програму закривал и шахти і посьол ки ціл ком модерні, які не бул и не рентабел ьні в шкал і 15 років цінової коньюнктури на енергоносії, а просто в той момент ціна на нафту, газ і вугіл л я бул а дешева.
Чимал о випадків, кол и директори чи л іквідаційні комісії отримувал и від ініціаторів закриття гроші, міл ьйони дол арів на закриття і соціал ку, а переводил и все це на себе. Тобто стоял и перед вибором або боротися проти закриття, або взяти гроші і зл ити свою шахту.

Ну а в Донбасі там все бул о привязано до щахти чи місцевого заводу (підприємства). Там не бул о ЖЕКів у нашому розумінню, вся інфра, сервіс бул о завязано на виробництво -і л юдський потенціал. Закриваєш виробництво накриваєцця все. Бул а зразкова школ а з всесоюзними нагородами і ол імпіядами, закривають підприємство - через 5-10 років закриється школ а.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609360 вiд 2021-08-30 00:16:03

А щодо шахтарських протестів проти Тетчер, то сова ніфуйово вкл ал ася бабл ом у ті протести - вже навіть за часів горбачьова.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609359 вiд 2021-08-30 00:14:01

2 Voxa
природний газ - це копал ина природня зі своєю собівартістю, а ось кам "яне вугіл л я це (принаймні в УА) на 100% копал ина соціал ьна (державно-дотаційна). там важко підрахувати собівартість.

Тому треба рахувати що дешевше.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609358 вiд 2021-08-30 00:13:01

olma [Останнi 20 месаг]
в„– 1609353 РІiРґ 2021-08-29 23:51:33

Нерентабел СЊРЅС– шахти треба Р±СѓР» Рѕ закривати - ал Рµ так, щоб мешканці моногал узевих РјС–СЃС‚ (РєРѕР» ишніх «С€Р°С…тних пасьол РєС–РІ») РЅРµ зал ишил РёСЃСЏ напризвол яще. Тобто треба Р±СѓР» Рѕ реал СЊРЅРѕ перенавчати Р» юдей та створювати ал ьтернативні РјРѕР¶Р» ивості працевл аштування - РїРѕРґС–Р±РЅРѕ РґРѕ того, СЏРє ще С…Р· РєРѕР» Рё вивел Рё Р¶С–РЅРѕРє С–Р· шахт С– РІР» аштувал Рё С—С… РЅР° ткацьких фабриках.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609357 вiд 2021-08-30 00:04:20

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1609356
---
Та да. Треба рахувати. Тим біл ьше, що зараз якшо написати хороші завдання то порахують комп'ютери добре. Гол овне не забувати соціал ьний аспект і аспект безпеки держави (які окупуються у будь-якій перспективі). Ал е водночас розвивати енергозбереження, еффективність і нові відновл ювал ьні джерел а.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609356 вiд 2021-08-29 23:56:42

olma
в„– 1609349
це понятно, ал Рµ РјРё Р¶ хочем шо Р± РІ нас світл Рѕ РіРѕСЂС–Р» Рѕ? Р† бесперебійно. РўРѕРјСѓ РЅР° ел екстростанціях треба шось пал ить. Рђ там черз 9 СЂРѕРєС–РІ зел ений кабмін зібрався заботронити рееструвати авто Р· двигунам внутрішнього згорання, ел ектрики нада Р±СѓРґРµ ще Р±С–Р» ьше …
Варіантів не багато. Петл ять як зараз, міксуючи свій і покупний угол ь, і преробл яючи енегробл оки на газову групу. Або перейти на дорогий газ із кацапії. Він зараз на Евро ринках доречі, під 500 за тону.
Усі інші варіанти на рівні теорії і фантастики.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609355 вiд 2021-08-29 23:54:18

Одне погано, тіл ьки Динамо ніби-то розкочегарил ось, як Збірна все перебиває.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609354 вiд 2021-08-29 23:51:59

2 Batyj
в„– 1609348
А дозвіл на будівництво ТЦ над метро хто давав?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609353 вiд 2021-08-29 23:51:33

Закриття шахт в Україні в 1990-х, що відбул ося під впл ивом тетчеризму та міжнародних структур - вважаю помил ковою акцією, це вбил о багато місцевостей з хорошим рівнем освіти на душу насел ення та інфраструктури.

А зараз через 25 років ситуація вже геть інша. тут треба думати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609352 вiд 2021-08-29 23:51:25

На рахунок коксового на окупованій території треба обережно про це писати, бо прочитають це в ОПі, доведуть до гл авкл о, він тут же завтра пол етить домовл ятися з чєпушил ою напряму, бо знайоме сл ово ж прозвучить

AlBad( 2 РґРЅi СЏРє Р· Ел Р» ади) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609351 вiд 2021-08-29 23:49:38

2 Voxa
в„– 1609335

Минай вирвав очко в кротiв в День шахтаря
гарна недiл я!

AlBad( 2 РґРЅi СЏРє Р· Ел Р» ади) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609350 вiд 2021-08-29 23:47:55

2 olma
в„– 1609322

ну хай буде Витиньо

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609349 вiд 2021-08-29 23:44:16

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1609344
---
Річ у тім, що на окупованій території зал ишил ося чимал о (модернізованих) шахт з ефективним вугіл л ям - антрацитом та коксового, а на підконторол ьній території зостал ися немодернізовані шахти групи Г (гімно) газового вугіл л я з вел икою зол ьністю.
Короче ситуація не дуже на нашу користь. Це з того що я знаю.

Ну і загал ом ситуація по світу різно трактуєцця.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609348 вiд 2021-08-29 23:38:54

херово запроектирована эта Героев Днепра ил и херово построено.. Вскрытие, в смысл е - экспертиза, покажет.. А прокурор накажет..
Мэр города тут никаким боком, документация утверждается в Госстрое, это Кабмин, аффтарсий надзор осуществл яет Проектировщик. Вот када оне все все подписал и, город, есл и он заказчик, может и принять работу. Но часто Заказчик - министерство транспорта..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609347 вiд 2021-08-29 23:38:08

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1609340
---
Я зазираю раз на тиждень в пол ьську пресу. Ну там тихенько згортають підземний видобуток вугіл л я.
А в них в їхньому Донбасі - Верхня Сил езія (ґурний шл ьонск) дуже ще багато завязано на видобутку камёяного вугіл л я. І в містах навіть у багатоповерхівках бул и кочегарки на кіл ька квартир, котл и так само як в якійсь Кадієвці чи Горл овці 1970-80 років. Я в 2010-13 був в Катовіцах Віззейром і йшов по вул иці і там прямо чверть машини вугіл л я бул о висипано - завезл и дл я отопл енія.
Крім того був в Кракові в грудні 2013 під час Майдану. Ну там смог від вугіл л я був такий шо 3.14здец.
Короче, тепер вже всім це набридл о. Громадянам в першу чергу.
Буде все це зачищатися.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609346 вiд 2021-08-29 23:33:03

Бухтій № 1609340
в Зп обл асті шахта - зал ізна руда

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609345 вiд 2021-08-29 23:30:53

2 Starik
в„– 1609343
ТЦ Оазис

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609344 вiд 2021-08-29 23:30:39

olma
в„– 1609337
ну на щас, ал ьтернатива угл ю - кацапський газ. Тому така собі ідея.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609343 вiд 2021-08-29 23:28:43

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1609339

Ну какого хрена тут Кл ичко виноват?
Тут бол ьше кол л еги Batyj начудил и :)
Р? вообще РїСЂРё РџРѕ там потопов РЅРµ был Рѕ

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609342 вiд 2021-08-29 23:27:46

«РЈ Біл РѕРјСѓ РґРѕРјС– підтвердил Рё інформацію РїСЂРѕ те, що зустріч Р’РѕР» РѕРґРёРјРёСЂР° Зел енського та Джо Байдена перенесено. Р—Р° попереднім РїР» аном, саміт президентів мав відбутися 31 серпня. РўРѕРґС– СЏРє 1 вересня Сѓ Р’РѕР» РѕРґРёРјРёСЂР° Зел енського Р±СѓР» Рё запл ановані інші зустрічі Сѓ РЎРЁРђ.»

зустріч з Маском під загрозою.
А якшо серйозно, то хреново :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609341 вiд 2021-08-29 23:26:21

Batyj
в„– 1609338
----
Треба зал ізти на дах, і на тросику якусь таку херню в комин (трубу) опускати туда-сюда.
У нас вдома в пічі бул о піддувал о, і там сажу вибирал и, а також пропал ювал и газетами.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609340 вiд 2021-08-29 23:23:49

2 olma
в„– 1609336
Ще ж сол яні шахти є. А може і ще якісь.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609339 вiд 2021-08-29 23:20:34

Метро Героїв Дніпра https://twitter.com/i/status/1432034075267764227
Кращого за Кл ичка нема?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609338 вiд 2021-08-29 23:16:53

olma
ага, ты найди его, трубочиста..
Сосед недел ю искал и сам в итоге пол ез сажу трусить..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609337 вiд 2021-08-29 23:11:49

Поясню, якщо Кл оун вол ає - давайте пускайте нас в ЄС чи НАТО - то ці європузанчики (як каже Недописувач) можуть висунути умову - закрить шахти викопного вугіл л я.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609336 вiд 2021-08-29 23:09:55

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1609335
----
Ну діл о йде до того, що ця професія буде антикварною. Як сажотрус - трубочист. З того що чую будуть тиснуть на Вкраїну закрити геть нах шахти камяного вугіл л я.

Можл иво на Кл оуна або його наступника прийде дол я чи честь Маргарет Тетчер, яка нах закрил а вугіл ьні шахти десь там в Уел ьсі.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609335 вiд 2021-08-29 23:02:53

кроти зіграл и в нічію на День Шахтаря. Шось в цьому є.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609334 вiд 2021-08-29 22:30:53

Чемпионат Украины, 6-Р№ тур. Резул ьтаты воскресенья: РіР» СѓР±РѕРєРёР№ провал В «Р”есны» (Р’Р? ДЕО)
---------------
я б сказав навіть не гл убокий, а корол евський :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1609333 вiд 2021-08-29 22:24:26

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1609330В РІiРґ 2021-08-29 21:27:13

Це - філ ософія депиздербі!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.