🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 356.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736815 вiд 2025-11-28 17:38:13

та невже. пиздець. може, правда, лише на папері піде, буде до зєлєохвісу кататись щодня.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736814 вiд 2025-11-28 17:34:09

Ого, піду відкоркую вино

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736813 вiд 2025-11-28 17:22:04

хуясі
єрмак - всьо
прямо якось так зірки встали… всі йдуть у відставку…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736812 вiд 2025-11-28 17:15:10

olma
№ 1736804
ну звичайно що є процесуальні речі які потрібно виконувати…
пригадалось що і до коломойського приходили, коли він в тапочках і халаті двері відчиняв :)
інша справа що до голові оп-и - ще ні разу не приходили…
як так. корупцію ж вже побороли… і тут от такоє от…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736811 вiд 2025-11-28 15:06:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1736807, 1736808,

Дякую, поржав: D

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736810 вiд 2025-11-28 14:53:51

А Венгл ще мігби навіть побігати в ЧУ в динамо

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736809 вiд 2025-11-28 14:19:22

За інформацією Телеграм-каналу «Сніданок химери», цієї ночі працівниками РТЦК Печерського району міста Києва було затримано екс-гравця київського «Динамо» Дениса Гармаша.

Затримання проходило із застосуванням фізичної сили.

На даний момент Гармаш продовжує перебувати в Печерському РТЦК.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736808 вiд 2025-11-28 14:12:28

Щодо Михайлова, то думаєцца, що тут інша історія. Чучуркєс, коли відволікається від важливих справ - таких, як читання старих факсів чи здійснення ставок в онлайн-казино - полюбляє, щоб збоку хтось мелодійно награвав на гітарі. І раптом ці щемливі звуки кудись зникли.

- А дє Міша-гітарізд?
- Так ви ж його самі звільнили…
- Найті і охворміть снова!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736807 вiд 2025-11-28 14:07:59

Vichny [Останнi 20 месаг]
№ 1736803 вiд 2025-11-28 13:29:56

Думаю, що Карася звільнили одразу після відходу Будулая. Але він кудись заникав наказ про своє звільнення і все одно щодня ходив на роботу - тож всі поступово призвичаїлися до того, що він є, і навіть зряплату знову почали платити ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736806 вiд 2025-11-28 13:41:32

Арда Туран: «Шовковський — великий тренер, якому я заздрив з моменту мого приходу в «Шахтар»

Наставник донецького «Шахтаря» Арда Туран розповів, що він думає з приводу звільнення Олександра Шовковського з посади головного тренера київського «Динамо».

«Я можу сказати лише наступне щодо цієї новини. Шовковський — тренер, якому я заздрив з моменту мого приходу сюди. Він чемпіон і підвищив конкуренцію та мотивацію для нас у нашій лізі.

Хоча ми працювали лише п’ять-шість місяців, мені приємно бути його суперником. Я дуже його поважаю. Якщо тепер ми не зустрінемося з ним як суперники, я бажаю йому успіхів у подальшій кар’єрі.

Це все, що я можу сказати з цього приводу, тому що ми хочемо більше зосередитися на нашій команді та організації. Але Шовковський — великий тренер, до якого ми відчуваємо велику повагу», — сказав Туран.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736805 вiд 2025-11-28 13:36:49

штаб Костюка в «Динамо» увійдуть двоє фахівців попереднього тренерського складу
До Ігоря Костюка приєднаються:
? Віталій Кулиба, 40 років — тренер з фізпідготовки
? Матей Кендзьорек, 45 років — спеціаліст зі стандартів
Разом із Костюком до першої команди переходить і його асистент з U-19 — Олег Венглинський. Крім того, Костюк планує залучити до штабу ще одного іноземного спеціаліста.
Джерело: Татотаке

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736804 вiд 2025-11-28 13:34:14

sk (здалеку…)
№ 1736786
-
Як мені хтось розповідав, що обшук це стандартний перший крок у алгоритмі провадження справи і розслідування. Навіть якщо нема ніяких шансів що під час обшуку знайдуть щось, що допоможе розкрити злочин і взагалі. Все одно вони проводитимуть обшук - така процедура, так тупо заведено.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736803 вiд 2025-11-28 13:29:56

https://champion.com.ua/ukr/football/surkis-mittyevo-uhvaliv-rishennya-pro-zvilnennya-shovkovskogo-1057057

А де Еміль Карась?
Хвилююсь.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736802 вiд 2025-11-28 12:16:51

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1736801

Сашо на тренера воротарів :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736801 вiд 2025-11-28 12:09:34

sk (здалеку…)
№ 1736799
та можуть звісно, тут все може бути.
Єдине шо, може хтось замислиться шо тренер воротарів поважного віку не найкраща опція. Там же шось і показуть на прикладах потрібно, чи ні? я от не знаю як воно відбувається

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736800 вiд 2025-11-28 12:06:19

Оскільки чучуркєс помирився з Ребровим, він імовірно почекає, доки ЗбУ завершить поточний цикл, а потім запросить на лавку господаря радіорубки.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736799 вiд 2025-11-28 11:52:39

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1736798
та призначать нового голов-тренера, поціновувача конспектів. і старі помічники повернуться
михайлов точно раз 5 «йшов з посади» (якщо я нічого не плутаю, лінь гугл напрягати) :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736798 вiд 2025-11-28 11:46:46

«Тренерський штаб Шовковського звільнено. Це стосується і ветеранів — 66-річного тренера по роботі з воротарями Михайла Михайлова, а також 62-річного аналітика Олександра Козлова.»

ого! вічний Михайлов пішов. фігассе тектонічний здвиг

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736797 вiд 2025-11-28 11:35:29

ну да. а зараз це ж ще і РЕР і декларація майна :)
нашо це їм

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736796 вiд 2025-11-28 11:31:00

Жоден з президентів не намагався це унормувати - тобто всім була потрібна людина з невизначеним колом обов'язків, яку за потреби можна негайно звільнити і перекласти на неї відповідальність за всі пройоби. Але відповідальність лише політичну, а не правову - аж тут виявляється, що ця людина - взагалі не політик, а завгосп ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736795 вiд 2025-11-28 11:27:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1736791
так це очевидно. Посада передбачає собою значний вплив на всю країну, а юридично і законодавчо ні про шо.
Тому так і виходе.
От офіс президента, він за шо відповідає? ні за шо, його законодавчо не існує. Але чомусь голова офісу, орім їх особистих крімінальних дій, займається ще і міжнародною політикою, проведе співбесіди з посадовцями етс …
Якби зе-шайка була не звичайним крімінальним угрупуванням, а займалась країною, то вони б давно ввели посаду виц-президента чи наділили голову офіса його повноваженнями законодавчо, і все. Два засідання ВР. Було б бажання.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736794 вiд 2025-11-28 11:22:55

Je suis Yermak

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736793 вiд 2025-11-28 11:21:37

Щодо обшуків, то іноді посилаються на Європейську конвенцію з прав людини та рішення Європейського суду з прав людини, але там в основному говориться про те, що має бути судовий контроль за проведенням обшуків. А у НАБУ - свій окремий суд по вертикалі ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736792 вiд 2025-11-28 11:21:13

ProstoVlizPobalakaty
№ 1736790
ну да, о 4 ранку, всю нічь документи друкували, а секретаріат в прокураті сидів і чекав шоб завірить :)

ну і я ж сподіваюсь шо ми зараз не про сьогоднішній кейс, а взагалі про пороцедуру?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736791 вiд 2025-11-28 11:08:30

Це взагалі проклята посада з багатьох причин. Майже жодного з тих, хто її обіймав, не згадують позитивно.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736790 вiд 2025-11-28 11:08:25

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1736789 вiд 2025-11-28 10:45:27

Десь є в законодавстві допустимий час обшуків? Коли підготували документи (на власну думку) на 100%, тоді й пішли робити обшук. Всі спроби підозрюваних щось розказувати про тиск нічними обшуками, це навпаки зворотній тиск на слідство. Наявність адвокатів забезпечена, вони Єрмака захистять від незаконних дій.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736789 вiд 2025-11-28 10:45:27

sk (здалеку…)
№ 1736786
історія з обшуками у учасника процессу о 4-5 ранку це є не про шось знайти. Це скоріше з практик нквс 30-х, а взагалі мета психологічного впливу на суб'єкта.
Ну або на нищих ланках тупо шось підкинуть.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736788 вiд 2025-11-28 10:22:05

Главзєлу мабуть натякнули. що принц-адміністратор зажився на своїй посаді, а може і взагалі на волі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736787 вiд 2025-11-28 10:20:56

Jen
№ 1736785
а чим історія з кравцем закінчилась?
помирились з суркісом?
чи суркіс до сих пір вимагає гроші за провалені трансфери? :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736786 вiд 2025-11-28 10:15:38

єрмак
Сьогодні НАБУ і САП дійсно проводять процесуальні дії у мене вдома. Жодних перешкод у слідчих немає. Їм було надано повний доступ до квартири, на місці – мої адвокати, які взаємодіють із правоохоронцями. З мого боку - повне сприяння.
---------
вангую що нічого не знайдуть. вже ж давно відомо що набу-сап щось «копають». навіть та спроба «оновити» закони проти них - була ж не на рівному місці. детективи глибоко залізли, і наша опа - департамент простих рішень, вирішили швидко забрати у них повноваження…
ну тобто я до того що єрмак (якщо не дурак), вже давним-давно все спалив-викинув-відформатував…
пиши: три порции шашлика - викінула в пропасть (с)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736785 вiд 2025-11-28 10:13:23

Хачериді з Гармашем.
І Кравця селекціонером ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736784 вiд 2025-11-28 10:10:32

Тренерський дует Мілевський-Алієв на нас ще чекає.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736783 вiд 2025-11-28 10:01:54

VVV
№ 1736782
я думав Мілю поставлять головним тренером

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736782 вiд 2025-11-28 09:52:34

Костюк, мабуть найрозумніше рішення для в. о. Думав шорті їбанько Гусьонка поставить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736781 вiд 2025-11-28 09:46:11

Чудова стаття колишнього мера Херсона Володимира Миколавєнка, якого три роки катували москалі.
У нас немає запасної України
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/11/28/8009304/

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736780 вiд 2025-11-28 09:44:25

Як тільки шорті заявить, що він повністю довіряє поточному тренеру, після наступного матчу цього тренера доводиться звільняти))). Так було вже не раз і не два. Що вчергове доводить про менеджерський талант чувака)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736779 вiд 2025-11-28 09:20:43

Ні - це запостилося з канонічного гесту, а єретична таки не працює.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736778 вiд 2025-11-28 09:19:20

тест єретичної

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736777 вiд 2025-11-28 09:18:20

Відбулося проникнення до жОПи? Ужос, ужос…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736776 вiд 2025-11-28 08:25:11

НАБУ і САП проводять обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака в урядовому кварталі вранці 28 листопада.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.