OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736735 вiд 2025-11-27 23:21:14Lazy Ти любиш всіх виправляти, а себе виправиш? Даю підказку: про одну з африканських країн ты сказав відверту херню.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736734 вiд 2025-11-27 23:11:53Шахтар не може забити другий.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736733 вiд 2025-11-27 23:10:09Ще вони казали таке. «Нєзамінімих нєт» і «кадри рєшают всьо» та не бачили в цьому протиріччя.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736732 вiд 2025-11-27 23:05:57Команду розвалив Ванат, а не Шовковський. ------------------- Забивав, падлюка, там де ці мудні не можуть? Дійсно зіпсував ------------------------------------------------- Роль особистості в історії не має ніякого значення, бо історичні процеси розвиваються згідно з об "єктивними історичними процесами, а не через діяльність якоїсь особистості, казали мені комуністи. Але я їм в цьому не вірив не з вредності, а тому що це не є правдою.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736731 вiд 2025-11-27 23:04:44Щось барахлить у мене ОБСИЛФ. Філусова версія так точно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736730 вiд 2025-11-27 23:04:00«Проте я бачу, що у «Омонії» не основний склад на цей матч, але це не означає, що гра для них неважлива. Треба бути обережними, якщо наприкінці вийдуть лідери команди.» так це ще і не основний склад був?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736729 вiд 2025-11-27 22:56:20Goran134 № 1736726 то ти тільки полбатона запам'ятав, бо можна здогадатись. гуронівський треш хуй розшифруєш.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736728 вiд 2025-11-27 22:56:17Valeriy № 1736710 Команду розвалив Ванат, а не Шовковський. ------------------- Забивав, падлюка, там де ці мудні не можуть? Дійсно зіпсував
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736727 вiд 2025-11-27 22:51:32Гусь, Карась та Ігуана На гру виходили без плану Бо невідомий їм пацан Скурив чудовий їхній план.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736726 вiд 2025-11-27 22:48:49VVV № 1736724 вiд 2025-11-27 22:43:43 Гурона на вас нема з його «полбатона»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736725 вiд 2025-11-27 22:47:15сурки ще блядські.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736724 вiд 2025-11-27 22:43:43гусь, карась, ігуана. їбаний зоопарк якийсь.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736723 вiд 2025-11-27 22:39:28VVV № 1736721 вiд 2025-11-27 22:35:08 Сашо взяв відповідальність на себе. А міг би і на Ваната скинути, або на Шолу недолугого. Який порядний хлопець. Треба було йому Валєрія помічником було брати, хуй би колись сколупнули з лавки. ------------------------------------------- Хоч було б на кого спихнути. А на Карася та Гуся хіба спихнеш? Ніхто ж не повірить, що вони все це намутили в команді.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736722 вiд 2025-11-27 22:37:30VVV № 1736721 вiд 2025-11-27 22:35:08 Сашо взяв відповідальність на себе. А міг би і на Ваната скинути, або на Шолу недолугого. Який порядний хлопець. Треба було йому Валєрія помічником було брати, хуй би колись сколупнули з лавки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736721 вiд 2025-11-27 22:35:08Сашо взяв відповідальність на себе. А міг би і на Ваната скинути, або на Шолу недолугого. Який порядний хлопець. Треба було йому Валєрія помічником було брати, хуй би колись сколупнули з лавки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736720 вiд 2025-11-27 22:31:53Тренер Омонії каже що вони забили два чудових гола, тобто забити з пенальті в нього дорівнює чуду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736719 вiд 2025-11-27 22:30:50Шахта розпечатала ворота Шемрок-Роверса.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736718 вiд 2025-11-27 22:21:42Три тести - це саме по православному так має бути?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736717 вiд 2025-11-27 22:18:53Цікавий факт, і проти Динамо і проти Шахтаря сьогодні виступають гравці збірної Кабо-Верде. Може ще і на ЧС ця збірна випаде. Було б добре.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736716 вiд 2025-11-27 22:17:45А у 1975 Блохін перебігав Кайзера, тут точно питання не виникають :) ------------------------------------------ Що йому ті кайзери, якщо він тоді самого Борзова міг перебігати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736714 вiд 2025-11-27 22:14:56Розкажи, будь ласка, хто кого перебігав на ЧЄ1988? -------------------------------------------------- Я ніколи не передивляюсь матчі, не перечитую інтервью і про все пишу по відчуттям та спогадам. Перебігали майже всіх. Особливо фізично задавили Італію. Тоді італійськи журналісти дуже схвально про нашу гру писали.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736712 вiд 2025-11-27 22:11:54чучуркєси очевидно хомʼячать своє бабло за бугром, та відповідно урізали хвінансірованіє ДК. Але не звільняються від цього активу (якщо це зараз можна так назвати), мабуть із надією, що він стане для них індульгенцією від майбутніх переслідувань. Але тут ці бляді ймовірно помиляються.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736711 вiд 2025-11-27 22:07:39Valeriy № 1736703 Розкажи, будь ласка, хто кого перебігав на ЧЄ1988? Згоден, що на ЧС 1986 серйозні команди намагалися перебігати, але й тоді створили купу проблем. А у 1975 Блохін перебігав Кайзера, тут точно питання не виникають :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736710 вiд 2025-11-27 22:04:16Команду розвалив Ванат, а не Шовковський. Прийде хтось інший, буде теж саме. Будуть казати - дайте новому тренеру сезон на створення команди. Немає гравців - не буде і команди. Перестановкою ліжок покращення гри не отримати!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736709 вiд 2025-11-27 22:01:31Якась хуйня
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736707 вiд 2025-11-27 21:57:12Сьогодні старались і втомились. В другій половині другого тайму всі хто залишився на полі з стартового складу почали помилятись в простих ситуаціях. У Шовковького був план, який зламав Попов, бо у Омонії в першому таймі крім пенальті нічого попереду не було. У нас ше йкКонтратак, з закиданням на вільні місця на фланги, не було взагалі. Здається жодної.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736706 вiд 2025-11-27 21:56:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736704 вiд 2025-11-27 21:47:26 ключове слово - тренера. коли останній раз в Динамо приходив тренер, а не гарний хопець з динамівським серцем?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736705 вiд 2025-11-27 21:55:28Що це було? Сашо і далі буде «тренером»? --- 1 удар в площину проти кіпріотів --- Спонсор - ГГБет
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736704 вiд 2025-11-27 21:47:26може чучуркєсу, як справжньому пацану, нарешті набридне, що всі навколо вважають його за смішного та жалюгідного підараса, і він таки скаже Ігуаничу писати заяву? Але де взяти тренера, який зможе перетворити це кодло зарозумілих посередностей на хоч якусь подобу справжньої команди?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736703 вiд 2025-11-27 21:47:11Starik (Україна, Київ) № 1736700 вiд 2025-11-27 21:38:59 ВВЛ казав, що потрібна техніка на швидкості, а не на місці. Також було про фізичні кондиції та про універсальність. Про перебігаємо не пам'ятаю. -------------------------------------------------- Лобановський, як розумна людина, вмів напускати туману на свої дії та, найбільше, слова. Тобто він вмів розказувати складно про просте. І намагався так говорити, як про свої фокуси каже фокусник, тобто все приховати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736702 вiд 2025-11-27 21:40:10так то рахунок може і не зовсім по грі, але це не відміняє усієї глибини піздеця в якій знаходиться Динамо …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736701 вiд 2025-11-27 21:39:15Пономаренко не вміє підігрувати …забрав у Буяльского чудовий шанс забити. Ванат вмів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736700 вiд 2025-11-27 21:38:59ВВЛ казав, що потрібна техніка на швидкості, а не на місці. Також було про фізичні кондиції та про універсальність. Про перебігаємо не пам'ятаю.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736699 вiд 2025-11-27 21:34:13Це вже дно - чи далі буде?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736698 вiд 2025-11-27 21:32:44Як мінімум половина цієї команди на сьогодні не відповідає навіть рівню ЧУ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736697 вiд 2025-11-27 21:30:51День Святого Индика.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736696 вiд 2025-11-27 21:24:24У Омонії перевага в техніці. Лобановський казав що це фігня, бо ми всіх перебігаємо. Це не дослівно …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736695 вiд 2025-11-27 21:20:49А негр в них страшний …в Голлівуд можна йти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736694 вiд 2025-11-27 21:17:04Болільники мають скинутися на корм для ігуани - за умови, що її господар залишить тренерську роботу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736693 вiд 2025-11-27 21:14:17Без третього захисника, яким був Попов, у нас в центрі захисту виникають дірки.