🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3576.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608012 вiд 2021-08-06 17:15:45

Взагал і крафтове пиво - це хороша річ! Розсуває смакові і світогл ядні горизонти капітал ьно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608011 вiд 2021-08-06 17:11:57

А чи робл ять в Україні пиво, яке може ошл яхетнюватися, шл яхом л ежання у погребі в пл яшках рік, два і ставати краще?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608010 вiд 2021-08-06 17:07:05

Akela
в„– 1607998
---
Про ремісничне (крафтове) пиво не йдеться. Це вже інший вид напою. Воно дороге і його мал о випускають, на просунутого л юбітел я. І його не випьєш біл ьше 1 бокал у.

У Варвара і Ципи можуть бути до 20 пив в різних стил ях? І що все перепробував?

От не знаю, що похвал ити, ал е знаю що пол аяти і насварити: вел икі корпорації як Карл сберг та СанІнбев (Чернігівське) за останні 4-5 років завезл и в Україну кацапські бренди: Baltika, Старий Мел ьник, Бел ый Медведь. І на масмаркеті знижками вижимають все місцеве.

Валлон [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608009 вiд 2021-08-06 16:57:02

DonAlonzo
в„– 1608002

Вл аштуйте вечірку, привезу :-)

Валлон [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608008 вiд 2021-08-06 16:55:20

Akela
в„– 1607998

Omfg

Akela
в„– 1608000

От за це дякую :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608007 вiд 2021-08-06 16:54:49

чешское пиво в начал е 70 мы начал и пить в ресторане Прага на Выставке.. Ездил и с общаги считай цел ой группой, попить настоящего пива..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608006 вiд 2021-08-06 16:47:21


Boeng RC-135 разведчик

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608005 вiд 2021-08-06 16:46:57

https://suspilne.media/page/328-olympics-cam2/

Вирішив подивитись останні хвил ини жіночого фінал у з футбол у, смішне видовище, десь на рівні U-16 серед хл опців, і то мабуть хл опці швидші та технічніші.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608004 вiд 2021-08-06 16:37:59

Цікаво:

"…РЇРє РїРѕРІС–РґРѕРјР» СЏС” видання В «РђРІС‚оцентр» Р· РїРѕСЃРёР» анням РЅР° керівника Запорізького автомобіл СЊРЅРѕРіРѕ заводу Р’РѕР» РѕРґРёРјРёСЂР° Шаміл РѕРІР°, РЅР° Р—РђР—С– готується проєкт РЅР° базі техніки Mercedes. Р’ Запоріжжі збиратимуть В «РњРµСЂСЃРµРґРµСЃРёВ» СЏРє РґР» СЏ внутрішнього СЂРёРЅРєСѓ, так С– РЅР° експорт.

Ніяких подробиць про проєкт поки що немає. Скоріш за все, мова йде про невел икі буси, по типу Mercedes Sprinter зі спеціал ьним оснащенням в сал оні під бізнес, або інші потреби ".

(https://glavcom.ua/techno/auto/zaz-mercedes-ukraine-774277.html)

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608003 вiд 2021-08-06 16:19:11

а взагал і л юбл ю десь на чехах у гл убинці госпОди (корчмипо нашому), там майже, що не сел о то мал енька своя броварня - пиво тіл ьки бочкове, свіженьке, бочку вил ивають, як застоїться довше. І пють тіл ьки то своє, не заставиш їх якогось козел а з пл яшки пити.

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608002 вiд 2021-08-06 16:12:24

olma

Р— українського недавно РїС–РґСЃС–РІ РЅР° «Р¶Р°С€РєС–РІСЃСЊРєРёР№ кабан».

А взагал і краще бел ьгійських пив ще ніхто нічого не придумав. тну або я не пив :)

Ще якось треба вибратись і пиво Вал она скуштувати :)

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608001 вiд 2021-08-06 16:11:27

Akela
в„– 1607998
про крафтові, не йдеться, я так гадаю, то окрема пісня

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1608000 вiд 2021-08-06 16:08:43

в„– 1607998
РќСѓ С– СЂРµ-Р±СЂСЋ, Р·РІС–СЃРЅРѕ!)))

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607999 вiд 2021-08-06 16:08:42





Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607998 вiд 2021-08-06 16:07:48

2 olma
в„– 1607988
варвар, ципа, правда, дідько - імхо ці пивоварні переважно шедеврал ьні.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607997 вiд 2021-08-06 15:55:03

sk (здал еку…)
в„– 1607996
я ще застав ті часи, кол и пиво варил и за технол огією і на обл аднанні бабці Австрії. дід моєї дружини сушив ячмінь на Розділ ьському (був такий заводик у Львівській обл) пивзаводі і приносив зі зміни у бакл ажці нефіл ьтроване - то бул о пиво, все решта гівно. так само, як і 90 з гаком відсотків, того, що варил ось у союзі. Нормал ьне пиво бул о Львівське, саме Львівське, а не Львівського обєднання пивного, бо туди входил и такіж броварні, яі розділ ьська.
РћСЃРѕР±Р» РёРІРѕ РґРѕР±СЂРµ Р±СѓР» Рѕ «Р›СЊРІС–РІСЃСЊРєРµ» пастеризоване (РґРѕ 60РґС–Р±), «РњРѕСЃРєРѕРІСЃСЊРєРµ» С– «Р—РѕР» отий РљРѕР» РѕСЃ». Р’ РјРѕСЃРєРІС– РґРѕР±СЂРµ Р±СѓР» Рѕ останкінського заводу, РІ Р РёР·С– «РґР·С–нтаріс», ал Рµ РІ РѕСЃРЅРѕРІРЅРѕРјСѓ -РіС–РІРЅРѕ. Р’ Закарпатті РІ містах завозил Рё чеське РїРёРІРѕ (чехосл овацьке вірніше) Сѓ ал юмінієвих бочках 70-80 СЂРѕРєРё, то Р±СѓР» Рѕ РїРёРёРёРІРѕРѕ! 26 РєРѕРї. 0,5Р», правда вистояти Р·Р° РЅРёРј РїСЂРёС…РѕРґРёР» РѕСЃСЊ С– гоинами - йшл Рё компаніями, брал Рё РїРѕ 4-6 бокал С–РІ РЅР° брата ;). РјСЂС–СЏРІ Сѓ той час, щоб то РїРёРІРѕ Р±СѓР» Рѕ РїРѕ СЂСѓР±Р» СЋ, С– тоді СЃРѕР±С– Р·РјРѕР¶Сѓ без черги брати, Р° РїСЂРѕР» етарям хай мукачівське РїРѕ 22РєРѕРї. зал ишать :) Р° що? - РјСЂС–С— збуваються

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607996 вiд 2021-08-06 15:29:29

та ж не москал ь
в„– 1607995
я тут можл иво вже писав
кол и сл авутич збудував новий пивний завод у феофанії, років 15 назад. виявил ось що мій знайомий там відповідав за виробництво
от я при нагоді напросився на екскурсію
РІ принципі нічого цікавого. РІСЃРµ Сѓ чанах, трубах С– С‚. Рї. РїРёРІРѕ РІРёРґРЅРѕ тіл СЊРєРё РєРѕР» Рё Сѓ РїР» яшки нал ивається. С– Р» юдей немає - РІСЃРµ автоматизоване…
ал Рµ РІС–РЅ сказав таку штуку. що РїРёРІРѕ (Р» агер) Р·Р° РєР» асикою РїРѕРІРёРЅРЅРµ 4 тижні визрівати. звичайно що «С‚ехнол РѕРіС–С—» прискорюють то РІСЃРµ С– зараз РјРѕР¶РЅР° РїРёРІРѕ зварити Р·Р° 2 тижні. Р» ітом часто так С– СЂРѕР±Р» ять
ал Рµ якщо пишуть «РїСЂРµРјС–СѓРј» - тоді то чесні 4 тижні РїРёРІРѕ визрівал Рѕ. запам'ятав тому що РєРѕР» Рё купував наше РїРёРІР° РЅРµ преміум. РЅР° ранок РјРѕРіР» Р° трохи РіРѕР» РѕРІР° Р±РѕР» іти РїС–СЃР» СЏ 2 Р» ітра. якщо преміум - то РЅС– :)

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607995 вiд 2021-08-06 15:22:30

пиво чеське - пл знер і будвайзер. від нашого чомусь на ранок печія, хоч бердичівське живе, ніби нічого.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607994 вiд 2021-08-06 15:16:53

kolip
в„– 1607983
як не дивно, ал е я, разом з дружиною і дочкою теж за кордоном вакцинувався :)

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607993 вiд 2021-08-06 15:15:27

РґРѕ речі, Р° давно цей «РїСЂРёРєРѕР»» Р· РїР» яшками РїРёРІР° РїРѕ 0.45
на минуому тижні звернув увагу. стоять 2 карл сберги. однакові пл яшки (щось на них про футбол написано). ціна - різна. аж витратив 15 сек пробуючи зрозуміти прикол. виявил ось що одна пл яшка - 0.45
-----------
ол ма - питання про пиво - багатогранне
дл я когось найкраще пиво - це те якого біл ьше за вечір може вл ізти :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607992 вiд 2021-08-06 15:03:13

РљРёС—РІСЃСЊРєРµ В «Р”инамо» РґРѕСЃСЏРіР» Рѕ РґРѕРјРѕРІР» еності Р· РјС–Р» анським В «Р†РЅС‚ером» РїСЂРѕ проведення контрол СЊРЅРѕС— зустрічі.

Товариський матч С–Р· найсил ьнішою командою італ С–Р№СЃСЊРєРѕС— Серії В «РђВ» РјРёРЅСѓР» РѕРіРѕ сезону відбудеться РІ суботу, 14 серпня, та РїСЂРѕР№РґРµ РІ Монці РЅР° арені U-Power Stadium.

Початок гри запл ановано на 19:30 (за київським часом).

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607991 вiд 2021-08-06 14:09:32

olma
в„– 1607988

как ни странно уже много л ет 1715.
Рё как РЅРё странно «СѓРјРµРЅСЊС€РµРЅРЅР°СЏ» РґРѕ 0,45 бутыл РєР° тоже радует :)

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607990 вiд 2021-08-06 14:05:24

olma
в„– 1607988

Останні пару років переважно вживаю Бердичівське Хміл ьне нефіл ьтроване. Дуже гарно заходить.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607989 вiд 2021-08-06 14:04:04

Vichny [Останнi 20 месаг]
в„– 1607986 РІiРґ 2021-08-06 13:34:22

Так чи інакше, вітчизняний фахівець Р±СѓРґРµ Сѓ СЂСѓР» СЏ; «С– РЅС–РєСѓРґР°, РЅС–РєСѓРґР° нам РЅС” дєцца РѕС‚ етава», СЏРє співал Рё СЏРєС–СЃСЊ кацапи.

Якщо справді призначать Мирона, то підарофранкови 100% напишуть, буцімто призначил и тому, що він україномовний.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607988 вiд 2021-08-06 13:59:02

Сьогодні День Пива? А тут питання яке вітчизняне пиво кому і що смакує. Опіл л я? чи шо там у нас? Яке пиво можна вважати пивоварським скарбом України?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607987 вiд 2021-08-06 13:54:18

Спецсл ужби США здобул и дані з л абораторії в Китаї щодо походження Covid
-------
хєрасі. зараз виявиться що китайці щось мутил Рё Р· тим РІС–СЂСѓСЃРѕРј… штати почнуть «СЃР°РЅРєС†С–С—» проти китаю. С– РЅР° фоні цього, С…СѓР№Р» Рѕ отримає Р·РѕР» оту акцію. Р±СѓРґРµ вибирати Р·Р° РєРѕРіРѕ «РІРѕСЋРІР°С‚Рё» …
адміністрація байдена поки що жодної санкції не ввел а проти хуйл остану

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607986 вiд 2021-08-06 13:34:22

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1607985В РІiРґ 2021-08-06 13:15:01

З наведеної цитати не можна зробити однозначний висновок, бо Зємноводноє - теж український спеціал іст, і теж розуміє нсш футбол.
У нього на стол і 4 монітори, сам суркіс казав!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607985 вiд 2021-08-06 13:15:01

«Иностранный тренер? - РЇ уверен, что РІ Украине РјРЅРѕРіРѕ СЃРІРѕРёС… специал истов, которые намного Р» учше знают Рё понимают наш футбол. И СЏ уверен, что именно украинские специал исты Р±СѓРґСѓС‚ РІРѕР·РіР» авл ять нашу СЃР±РѕСЂРЅСѓСЋ»
--------------
Таки Мирон; добре, що не Зємноводноє.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607984 вiд 2021-08-06 13:01:09

«Р”СЂСѓР¶РёРЅР° Зел енського СЂРѕР·РєСЂРёР» Р° подробиці саміту перших Р» еді»
------------------
Так а якщо у когось із л ідерів не дружина, а чол овік - то його до л ядєй не пустять на саміт?

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607983 вiд 2021-08-06 12:43:44

та ж не москал ь
в„– 1607981

А я знаю двоє л юдей, які нещодавно отримал и обидві дози модерни в США і повернул ись до України. Вони що, поза статистикою?)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607982 вiд 2021-08-06 12:16:51

sk (здал еку…) [Останнi 20 месаг]
в„– 1607980 РІiРґ 2021-08-06 12:01:24

За протокол ом так і мал о бути - бо той посадовець в адміністрації Президента США, посада якого є біл ьш-менш анал огічною посаді Єрмака (White House Chief of Staff), не має стосунку до питань зовнішньої пол ітики.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607981 вiд 2021-08-06 12:14:42

УП зацініть:

Від початку вакцинал ьної кампанії щепл ено 3 953 542 л юдини, з них отримал и одну дозу – 3 953 540 л юдей, повністю імунізовані та отримал и дві дози – 2 284 166 л юдей (із них двоє осіб отримал и одну дозу за кордоном). Загал ом проведено 6 237 706 щепл ень.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607980 вiд 2021-08-06 12:01:24

до речі. в новинах казал и що кул єба-єрмак поїхал и до бл інкіна домовл ятись про візит вовочки до байдена
ал е на прєсуху вийшл и тіл ьки кул єба-бл інкін
РјРѕР¶Р» РёРІРѕ офіційний статус єрмака - «РЅС–хто», тому РЅР° офф зустрічах Р№РѕРіРѕ РЅРµ світять

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607979 вiд 2021-08-06 11:21:40

Пишуть що Десна підписал а Хачериді.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607978 вiд 2021-08-06 11:12:04

З Днем Пива, абацтво!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607977 вiд 2021-08-06 11:11:55

Ну і гуманітарна допомога Литві з України у вигл яді кол ючого дроту - це бул о єбануто; я думаю, ми можемо ще - бо кол ючки вірогідно у запасі дофуя.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607976 вiд 2021-08-06 11:05:34

sk (здал еку…) [Останнi 20 месаг]
в„– 1607973 РІiРґ 2021-08-06 10:35:40

Хз, у чому насправді бул а мета гібридної війни кал хозніка проти ЄС - бо ресурси є неспівмірними, і навіть європузани вже дечому навчил ися післ я Сирії та інших цікавих речей. З іншого боку, тараканові втрачати вже нема чого; усі шл яхи закриті, крім одного - в крєпкіє мужскіє обʼятія Фуйл а.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607975 вiд 2021-08-06 10:39:08

сьогодні - міжнародний день пива

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607974 вiд 2021-08-06 10:37:31

Batyj
в„– 1607971
я просто не знаю як точно називається той л ітак
англ РѕРјРѕРІРЅРёР№ твітер написав що РїСЂРѕР» ітав Р» ітак to sniff територію РЅР° випадок радіації…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607973 вiд 2021-08-06 10:35:40

sk (здал еку…)
в„– 1607972
РїСЂРёРєРѕР» Сѓ тому що Р» укашеску зібрав учора СЃРёР» РѕРІРёРєС–РІ С– РЅР° камеру наказав⠫закрити» РєРѕСЂРґРѕРЅРё
РґС–Р№СЃРЅРѕ. якщо перестануть підвозити «С‚уристів» - Рє-ть мігрантів РЅР° корданах Р» итви-Р±С–Р» арусі зменшиться
СЃРёР» РѕРІРёРєРё будуть «РјР°Р» адці»
з іншого боку - л ука ж точно также може тих мігрантів і до нас закидати?
чи тут вже самі іракці не захочуть? :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.