🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3577.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607972 вiд 2021-08-06 09:53:50

The European Union Ambassador to Iraq Martin Huth says flights from this country to Minsk will stop for ten days.
----------
цікаво що євросоюз запл атив іраку щоб ті перестал Рё возити «С‚уристів» Сѓ Р±С–Р» арусь?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607971 вiд 2021-08-06 09:19:02

Авакс - это НЕ разведчик. Это грубо говоря, л етающая диспетчерская вышка. Средство обнаружения и управл ения боевым вохдушным движением..

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607970 вiд 2021-08-06 08:51:43

Russian nuclear submarine lost propulsion in Danish waters, sails submerged outside Norway now
Danish Navy describes the situation as “dramatic” when the giant Oscar-II class submarine “Orel” drifted at 1,5 knots towards the island of Sejerø. Ropes were prepared for towing and two other Russian warships came to assist.
-------
писал Рё що одразу там «Р°РІР°РєСЃ» РїСЂРѕР» етів - «РїСЂРѕРЅСЋС…ав» чи немає РїСЂРѕР±Р» ем Р· радіацією. тому що С…СѓР№Р» Рѕ-РїС–РґР» РѕРґРєРё - РІРѕРЅРё такі…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607969 вiд 2021-08-06 08:41:52

#Russia Flag of Russia announces plans to increase weapons supplies to #Uzbekistan Flag of Uzbekistan and #Tajikistan Flag of Tajikistan in order to contain violence in #Afghanistan Flag of Afghanistan

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607968 вiд 2021-08-06 01:29:08

Вичный,
Пока мировая пресса удел яет внимание процессам компл ектования Обол они игроками верхнего уровня не бол ьше, чем бутыл очным стекл ом жел того цвета, нам приходится обсуждать поджопники в Барсе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607967 вiд 2021-08-06 01:21:03

Натурал ьный пидсрачник..
Сначал а заставил и прил юдно согл аситься на 50% урезания зарпл аты, а потом гаворят, еще 50% от тех 50%, ил и нах..
Это при том, что псж сразу давал и 100% зарпл аты барсы..
РќРѕ это вчера…

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607966 вiд 2021-08-06 00:40:57

olma
в„– 1607955
писал и що як вийшов серіал драйв-2-сурвайв, інтерес в штатах до формул и різко зріс. тому там вже один з етапів. чи два?
зараз біг-мані зробл ять з мессі героя серіал у нетфл ікс і бабл а отримає біл ьше ніж у барсі
до речі тед-л ассо точно шейхи з ман-сіті спонсорують. постійно про них розказують. навіть інтервью з якимось шейхом показал и :) можл иво то не реал ьний чувак ал е пепа згадують. а пеп реал ьний :)
------
про барсу - так. Практик би розгорнув ситуацію. чаві стане тренером зараз чи дочекається чс у катарі і потім барсу?
ребров, РѕС‚, недочекався… павєл РєР° перекупив шейхів

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607965 вiд 2021-08-06 00:11:07

Ну попл ачте ще за того Мессі, перекажіть у його фонд 10 гривень.
Чувак виграв все що можл иво, грошей заробив (і заробл яє - рекл амні контракти, інвестиції) на 5 покол інь наперед, а тепер їбать-капать, бідося, е може підписати такий бажаний контракт на дохуя трил іардів, бо Лал іга шось там не дозвол яє.
Бл ять! То підпиши контракт на 1 трил іард замість на дохуя трил іардів, якщо л юбиш так ту Барсел ону.
А якщо л юбиш гроші біл ьше - маєш право, ал е не пизди тоді.
Піздєц. Йобаний модерн футбол.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607964 вiд 2021-08-06 00:10:32

Batyj
в„– 1607963

Ну який підсрачник. Лапорта хотів, соціос хотіл и, ал е Мессі теж хоче стати міл іардером. Барса пл анувал а запл атити йому 92 мл н евро за рік з урахуванням всіх бонусів. Не хуйово? Ал е з Ла Лігою домовитись не вдал ось.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607963 вiд 2021-08-05 23:55:53

да. Ситуация выгл ядит так, будто Месси просто пол учил поджопник..

Р—Р «. РџРћР» езно был Рѕ Р±С‹ РїРѕСЃР» ушать комментарий такого себе Практика..

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607962 вiд 2021-08-05 23:53:25

olma
в„– 1607955

Не тягне Барсел она контракт Мессі без піл ьг від Ла Ліги.
============================
Так, перебір по фонду ЗП. Здається свого часу Крішті пішов з Реал а по тій же причині.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607961 вiд 2021-08-05 23:52:10

kolip
в„– 1607959
---
Я дуже ціную Лєонел я Мессі. І вважаю його найгеніал ьнішим футбол істом XXI ст.
Просто ситуація завершення його барсел онскої кар'єри мал а вигл ядати трохи інакше.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607960 вiд 2021-08-05 23:44:51

Vichny
в„– 1607957

Йой, я й не думав, що це ще Осокорки :). Так є там якась Арена. І мабуть нехуйова, напол овину накрита.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607959 вiд 2021-08-05 23:38:26

olma
в„– 1607955

Тобто, як безсл авно. Те, що останню ЛЧ не виграв? то фуйня. В нього їх чотири. А взагал і 35 командних титул ів з Барсою. Ніхто біл ьше не має з одною командою.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607958 вiд 2021-08-05 23:34:43

kolip
в„– 1607956
---
А кол ись бул и пол я футбол ьні неподал ік метра Осокорки, на місці Євробазару, там ще автосал ону VW Audi тощо.
Забудувал и нах?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607957 вiд 2021-08-05 23:34:15

Бл ять.
На гугл і забанил и чи що?
РћСЃСЊ - https://www.google.com/maps/place/%D0%90%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0+%D0%9B%D1%96%D0%B2%D0%B8%D0%B9+%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3/@50.3438279,30.6218003,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x60d8730006dacb4d!8m2!3d50.3438279!4d30.6218003

Там грає офіційні матчі другол іговий кл уб Лівий Берег з Вітал ієм Ревою у скл аді.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607956 вiд 2021-08-05 23:31:58

Vichny
в„– 1607951

Нє, на Осокорках немає стадіону. Є пара невел ичких футбол ьних пол ів при двох гімназіях, ал е там не грають турніри доросл і дяді.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607955 вiд 2021-08-05 23:19:57

sk (chromebook acer)
в„– 1607950
----
Шкода, що Мессі так безсл авно іде. Там по ходу якийсь clusterfuck. Тобто куди не подивись - жопа.

Біг мані, і ризики теж біг. Не тягне Барсел она контракт Мессі без піл ьг від Ла Ліги.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607954 вiд 2021-08-05 23:18:45

olma
в„– 1607953

Саме він. Ал е учасник Ліги Чемпіонів зовсім не по бл ату

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607953 вiд 2021-08-05 23:14:27

Vichny
в„– 1607952
---
Син начал ьника пожежної сл ужби України ДСНС.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607952 вiд 2021-08-05 23:12:52

Там у них на воротах - РЕВА!!!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607951 вiд 2021-08-05 23:11:50

olma
в„– 1607949

Є якась хуйня, так і називається Лівий Берег.
От у них є стадіон, десь на Осокорках

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607950 вiд 2021-08-05 23:07:48

кінец «РµРїРѕС…»
мессі йде з барси
роджер федерер РЅРµ поїхав РЅР° РѕР» імпіаду, Р·РЅСЏРІСЃСЏ Р· СѓСЃРёС… Р» С–Рґ-ап турнірів перед СЋСЃ-оупен…
РІРёРґРЅРѕ РїРѕС—РґРµ РЅР° СЋСЃ-оупен щоб завершити кар'єру РїС–СЃР» СЏ поразки, СЏРє це Р·СЂРѕР±РёРІ агассі… щоб «СЃР°Р» юти» постріл СЏР» Рё…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607949 вiд 2021-08-05 23:07:14

Vichny
в„– 1607947
---
Прапор в руки і вперед. Про стадіон на ЛБ я говорю тіл ьки тому, що тут мешкаю вже якийсь час і мене зайобує ця монокул ьтура Київська - робота спорт розваги на правому березі, а л івий - це спал ьний р-н.

Ок. Якщо Обол онь поставить амбітні ціл і і вибудує потужний спортивний бізнес навкол о бренда - це буде супер.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607948 вiд 2021-08-05 23:06:34

а жабки что?
а жабки где?
а жабки квакают
в бол оте
:)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607947 вiд 2021-08-05 23:03:04

olma
в„– 1607945

Обол онь, кол и таки вийде в ЄК, так обсиратися не буде, ну хіба що в перший сезон наб'є трохи гул ь. Заскриньте цей твіт :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607946 вiд 2021-08-05 23:02:10

olma
в„– 1607942

Шо за брєд?
1. Де це «РІ РѕСЃРЅРѕРІРЅРѕРјСѓ» грав шахтьор? Р’ музеї?
2. Хто, і за яке бабл о буде робити той стадіон на л івому березі?
3. Яким хуєм тут Обол онь? У Обол оні є чудова арена на 5000, наразі вистачає: /
4. Київського арсе-анал а і бидл о-цииска, вже немає. Ал е є ще всякі Лівий Берег, Рубікон, якась хуйня з Вишгороді, Вишневого там. Розвивається футбол. Не кал осом єдиним, бл ядь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607945 вiд 2021-08-05 23:00:37

Vichny
в„– 1607943
-----
Жаба дусить, що не Обол онь)) . Кожен має свій шанс і свої 15 хв. сл ави, як казав кл асик.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607944 вiд 2021-08-05 22:59:29

Маю на увазі останні два-три роки, кол и Шахтьор тинявся між ЛЬвовом і Харковом - то зрештою осів у Києві. У них база десь в Святошині. Свій готел ь Опера і багато чого. Ну і НСК Ол імпійський там задомовил ися.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607943 вiд 2021-08-05 22:59:14

Sauron
в„– 160794

Як же заїбал и оці всі кал оси-ворскл и в єврокубках

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607942 вiд 2021-08-05 22:55:12

Batyj
в„– 1607934
----
Кол и стоїш на вул. Еспл анадній (Куйбишева) біл я Пал ацу Спорту, то видно Титри Музей ФК Динамо Київ на Ол імпійському. А грав там в основному Шахтьор.

Насправді треба робити в Києві стадіон новий на 30-40 тисяч на Лівому Березі. Тоді можна витримати І Шахтьор, і ДК, і Обол онь і ЦСКА-Арсенал

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607941 вiд 2021-08-05 22:54:46

Кол ос грає завдяки надзусил л ям.
Кл асу взагал і немає.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607940 вiд 2021-08-05 22:52:49

Іл 'їн просто тупий.
Замість того, щоб зробити пас, б'є по воротах.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607939 вiд 2021-08-05 22:47:10

sk (chromebook acer)
в„– 1607929

Бл ять, їм масол а мал о, чи факіна, чи як там звал и того ватного діда пєвіци ротом, яку їбав єрмак?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607938 вiд 2021-08-05 22:41:08

Enot
в„– 1607908

На Литву стрибати хоч особисто, хоч через проксі, піпіська тонка у хуйл а.
Р’С–РЅ цим РЅРµ покаже нікчемність «РїС–РґРїРёСЃРєРё РќРђРўРћ».
Бл ядорускому воїнству дадуть пизди на території Литви, ніхто на л укашл яндію не буде нападати, провокації будусь сіктися чотко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607937 вiд 2021-08-05 22:40:33

Р’РёСЏРІР» яється, що Федерацію Р» егкої атл етики України очол СЋС” - наш чувак - Равіл СЊ Сахвович Сафіул Р» С–РЅ. Красава! Донецький татарин, РєРѕР» ишній крото-функціонер, чл ен партії СЂРёРіС–РѕРЅС–РІ, Р·Р° ЄдУ С– там ще РјС–Р» С–РѕРЅ засл СѓРі…

І єдина наша стрибкиня з жердиною, скаржиться що не взял и на Ол імпіаду тренера, який би допоміг показати вищий резул ьтат. А що робе Сергій Бубка, взагал і не зрозуміл о. Міг хоч би свій профіл ьний спорт прол обіювати. Не добре це все, ой не добре.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/08/5/7302912/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607936 вiд 2021-08-05 22:38:34

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1607909

LOL

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607935 вiд 2021-08-05 22:36:12

kolip
в„– 1607904

Медведчук - розумна, виважена л юдина. Небайдужа до України.
РҐС–Р±Р° РЅС”?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607934 вiд 2021-08-05 22:22:40

вот тока этого нам и не хватал о:

Тел еграм-канал В «Р”инамо Киев InsideВ» сообщил, что В «РЁР°С…тер» обратил СЃСЏ СЃ РїСЂРѕСЃСЊР±РѕР№ проведения матча РїР» ей-офф Лиги чемпионов, РІ СЃР» учае РїСЂРѕС…РѕРґР° В «Р“енка», РЅР° стадионе В «Р”инамо» имени Лобановского.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1607933 вiд 2021-08-05 22:21:23

Пішл Рё чутки, що РџРѕРїРѕРІ порвав хрести РЅР° тій самій РЅРѕР·С–…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.