VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736692 вiд 2025-11-27 21:11:38блять, ігуана може втратити годувальника. хоча шорті добросердий їблан.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736691 вiд 2025-11-27 21:10:07Вимкнув Шолу Огундану …Да він і не вмикався ніколи, крім першого свого матчу за ДК.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736690 вiд 2025-11-27 21:06:23Це не команда це непорозуміння
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736689 вiд 2025-11-27 21:04:18Мдааааа…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736688 вiд 2025-11-27 20:57:31До того ж свої люди на трибунах - таке ж ватне підарйо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736687 вiд 2025-11-27 20:55:37Вату треба випускати. Вата все парєшає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736686 вiд 2025-11-27 20:53:03а вы все смотрите ту херню? Уже и Сабо согласился, что в дк нет ни одного человека, кто умел бы играть в футбол..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736685 вiд 2025-11-27 20:46:19Різниця між Поповим і Хачериді все ж такі є. Якщо Хачериді переживав за пройоби, то Попов навпаки інше покоління расписаний наколотий, Попов пишається, що він такий йобнутий. Це ж в добу інстаграма be different персоналіті. отака херня, на мою думку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736684 вiд 2025-11-27 20:44:15«Завжди приємно, коли є результат, але іноді буває зовсім по-іншому. І саме в такі моменти важливо, щоб уся команда повністю була єдиним колективом, була націлена на покращення. Потрібно сміливо пройти цей непростий період, який буває в житті кожного гравця та кожної команди. Але у нас у команді багато гравців із великим досвідом, з умінням грати у футбол, з жагою до перемог, з бажанням робити все можливе, щоб добиватися позитивного результату і, головне, працювати над цим – як кожен окремо, так і допомагаючи один одному. Саме в такі моменти якраз і проявляється, наскільки команда готова, що у команди є характер, у команди є бажання змінити цю ситуацію».---------------------------3.143дИть як Троцкій, але з того мабуть був би кращий тренер.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736683 вiд 2025-11-27 20:34:01Лейзі, я, як ти, не вмію слухати жопою. Але якщо ти цьому навчиш не тільки мене, але й все людство, то ти будеш в його пам "яті навічно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736682 вiд 2025-11-27 20:33:22Ці звьозди, мабуть, також вирішили, що суперник - це «якась» хуйня. Але забувають, що вони самі зараз - хуйня.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736681 вiд 2025-11-27 20:32:29olma № 1736655 вiд 2025-11-27 19:26:51 Омонія якась - ДК … Ну-ну.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736680 вiд 2025-11-27 20:31:29Чому не б "є? Бо взагалі лівою не грає. Нічого не розуміють ці диктори.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736679 вiд 2025-11-27 20:31:01Valeriy № 1736677 вiд 2025-11-27 20:28:51 Що за баран коментує? Весь час якусь фігню каже і ще про якусь активність від Шоли торочить. … Він казав, що в якомусь з минулих матчів той носився як скажений, а зараз його майже не видно. Жопою коментар слухаємо?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736678 вiд 2025-11-27 20:30:20якшо він його не замінить, то дограватимемо у меншості
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736677 вiд 2025-11-27 20:28:51Що за баран коментує? Весь час якусь фігню каже і ще про якусь активність від Шоли торочить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736676 вiд 2025-11-27 20:27:23Valeriy № 1736667 вiд 2025-11-27 20:12:17 Куртку з3.143дили місцеві камунізди, не інакше. Попов - такий же йобнутий, як був Хачеріді, але той хоча б був пристойним захисником у свої кращі часи.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736675 вiд 2025-11-27 20:25:23Шола отримує м "яч на фланзі на куті чужої штрафної і дає пас назад. Завжди!!!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736674 вiд 2025-11-27 20:22:17його давно вже треба було здихатись.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736673 вiд 2025-11-27 20:21:35попов хворий на голову. твід таких гравців завжди більше шкоди, ніж користі. і воносне вилікується, бо бовдури не лікуються.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736672 вiд 2025-11-27 20:20:41яке ж воно кончене
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736671 вiд 2025-11-27 20:19:51Попов баняк.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736670 вiд 2025-11-27 20:19:29Ідійот
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736669 вiд 2025-11-27 20:16:35Каравай в своєму фірмовому стилі)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736668 вiд 2025-11-27 20:16:13Рубчинський б "ється, а Шолу суперники обігрують як дитину. Як я бачу, він не може і у відборі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736667 вiд 2025-11-27 20:12:17Диктор каже що у Шовковського хтось забрав куртку.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736666 вiд 2025-11-27 20:09:09Фани Омонії то прокомуністична хуйня, тому не дивуйтесь відповідним прапорам і гаслам на трибунах
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736665 вiд 2025-11-27 20:04:14Михайленку не треба бить здалеку, бо в нього не має сильного удару, бо це буде подарунком воротарю. Він не Бражко. Це йому мав пояснити Шовковський.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736664 вiд 2025-11-27 20:02:52І справді - принаймні одна совяча ганчірка висить. На тому їбучому кіпрі взагалі чимало красножопих.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736663 вiд 2025-11-27 19:58:37Який же безтолковий Шола, але хай хоть носиться по полю, як нічого більше не вміє. Удари правою з-за меж штрафної з непідготовлених позицій не рахую.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736662 вiд 2025-11-27 19:55:23Кабаєв, нажаль, не може бити сильно лівою ногою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736661 вiд 2025-11-27 19:52:37Кабаєв зправа, Шола зліва і Волошин в центрі і туди-сюди по фронту атаки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736660 вiд 2025-11-27 19:50:45Козели з прапором СРСР за нашими воротами.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736659 вiд 2025-11-27 19:47:53berehon № 1736657 вiд 2025-11-27 19:39:53 Шовковський точно тут читає, він нам всім сам багато разів казав, дякував за поради. -------------------------------------------- Мабудь вам всім дякував, а ось мені не тільки ні Шовковський не дякував, а навіть будь-хто на цьому гесті. Але мені вистачить якщо моя порада допоможе отримати позитивний результат.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736658 вiд 2025-11-27 19:47:33без нападників вирішили
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736657 вiд 2025-11-27 19:39:53Шовковський точно тут читає, він нам всім сам багато разів казав, дякував за поради.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736656 вiд 2025-11-27 19:37:28Я пишу тут з конкретними порадами Шовковському. Не знаю чи він читає тут, чи йому передають що тут пишуть, чи може ми думаєм з ним в одному напрямку, але здається що сьогодні ДК буде грати в три центральних захисника (з Михайленком), з крайніми захисниками Караваєвим та Михавком, на лівому!!! Кабаєв, а направому!!! Волошин, і тих гравців в центрі і нападі, які можуть дати багато бігової роботи. І це буде наша протидія на інтенсивний пресинг від Омонії. Надіюсь, що на другий тайм вийдуть Буяльський та Герреро, замість Шоли та ще з тих, хто буде випадати. Побачимо через десять хвилин, чи буде так, як я радив нам грати тут на гостьовій днів п "ять назад.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736655 вiд 2025-11-27 19:26:51Омонія якась - ДК, Шемрок якийсь - ШД. Ліга Конференцій - фестиваль нонеймнів. Але бачиш, в житті завжди знайдеться місце для чину. Кожен може мати свої 15 хв. слави.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736654 вiд 2025-11-27 19:18:56До речі, подивіться з ким до цього грала Омонія - з трьома командами, що йдуть без поразок, і вигризла в них дві гостьові нічиї, а вдома мінімально програла Мацнцу, що йде в лідерах ЛК.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736653 вiд 2025-11-27 19:15:30До речі місяць тому Омонія виграла у Пафоса і тільки в останніх матчах трохи забуксувала, так що якщо хтось думає, що з ними буде легше грати ніж з командою, яко розібрала Динамо на частини, то радив би переоцінити очікування. Шовковськиц після матчу про це, мабуть, згадає.