🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 359.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736692 вiд 2025-11-27 21:11:38

блять, ігуана може втратити годувальника. хоча шорті добросердий їблан.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736691 вiд 2025-11-27 21:10:07

Вимкнув Шолу Огундану …Да він і не вмикався ніколи, крім першого свого матчу за ДК.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736690 вiд 2025-11-27 21:06:23

Це не команда це непорозуміння

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736689 вiд 2025-11-27 21:04:18

Мдааааа…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736688 вiд 2025-11-27 20:57:31

До того ж свої люди на трибунах - таке ж ватне підарйо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736687 вiд 2025-11-27 20:55:37

Вату треба випускати. Вата все парєшає.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736686 вiд 2025-11-27 20:53:03

а вы все смотрите ту херню? Уже и Сабо согласился, что в дк нет ни одного человека, кто умел бы играть в футбол..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736685 вiд 2025-11-27 20:46:19

Різниця між Поповим і Хачериді все ж такі є. Якщо Хачериді переживав за пройоби, то Попов навпаки інше покоління расписаний наколотий, Попов пишається, що він такий йобнутий. Це ж в добу інстаграма be different персоналіті. отака херня, на мою думку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736684 вiд 2025-11-27 20:44:15

«Завжди приємно, коли є результат, але іноді буває зовсім по-іншому. І саме в такі моменти важливо, щоб уся команда повністю була єдиним колективом, була націлена на покращення. Потрібно сміливо пройти цей непростий період, який буває в житті кожного гравця та кожної команди. Але у нас у команді багато гравців із великим досвідом, з умінням грати у футбол, з жагою до перемог, з бажанням робити все можливе, щоб добиватися позитивного результату і, головне, працювати над цим – як кожен окремо, так і допомагаючи один одному. Саме в такі моменти якраз і проявляється, наскільки команда готова, що у команди є характер, у команди є бажання змінити цю ситуацію».
---------------------------
3.143дИть як Троцкій, але з того мабуть був би кращий тренер.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736683 вiд 2025-11-27 20:34:01

Лейзі, я, як ти, не вмію слухати жопою.
Але якщо ти цьому навчиш не тільки мене, але й все людство, то ти будеш в його пам "яті навічно.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736682 вiд 2025-11-27 20:33:22

Ці звьозди, мабуть, також вирішили, що суперник - це «якась» хуйня. Але забувають, що вони самі зараз - хуйня.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736681 вiд 2025-11-27 20:32:29

olma
№ 1736655 вiд 2025-11-27 19:26:51

Омонія якась - ДК

Ну-ну.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736680 вiд 2025-11-27 20:31:29

Чому не б "є? Бо взагалі лівою не грає.
Нічого не розуміють ці диктори.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736679 вiд 2025-11-27 20:31:01

Valeriy
№ 1736677 вiд 2025-11-27 20:28:51

Що за баран коментує? Весь час якусь фігню каже і ще про якусь активність від Шоли торочить.

Він казав, що в якомусь з минулих матчів той носився як скажений, а зараз його майже не видно. Жопою коментар слухаємо?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736678 вiд 2025-11-27 20:30:20

якшо він його не замінить, то дограватимемо у меншості

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736677 вiд 2025-11-27 20:28:51

Що за баран коментує? Весь час якусь фігню каже і ще про якусь активність від Шоли торочить.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736676 вiд 2025-11-27 20:27:23

Valeriy
№ 1736667 вiд 2025-11-27 20:12:17

Куртку з3.143дили місцеві камунізди, не інакше.

Попов - такий же йобнутий, як був Хачеріді, але той хоча б був пристойним захисником у свої кращі часи.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736675 вiд 2025-11-27 20:25:23

Шола отримує м "яч на фланзі на куті чужої штрафної і дає пас назад. Завжди!!!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736674 вiд 2025-11-27 20:22:17

його давно вже треба було здихатись.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736673 вiд 2025-11-27 20:21:35

попов хворий на голову. твід таких гравців завжди більше шкоди, ніж користі. і воносне вилікується, бо бовдури не лікуються.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736672 вiд 2025-11-27 20:20:41

яке ж воно кончене

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736671 вiд 2025-11-27 20:19:51

Попов баняк.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736670 вiд 2025-11-27 20:19:29

Ідійот

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736669 вiд 2025-11-27 20:16:35

Каравай в своєму фірмовому стилі)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736668 вiд 2025-11-27 20:16:13

Рубчинський б "ється, а Шолу суперники обігрують як дитину. Як я бачу, він не може і у відборі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736667 вiд 2025-11-27 20:12:17

Диктор каже що у Шовковського хтось забрав куртку.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736666 вiд 2025-11-27 20:09:09

Фани Омонії то прокомуністична хуйня, тому не дивуйтесь відповідним прапорам і гаслам на трибунах

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736665 вiд 2025-11-27 20:04:14

Михайленку не треба бить здалеку, бо в нього не має сильного удару, бо це буде подарунком воротарю.
Він не Бражко. Це йому мав пояснити Шовковський.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736664 вiд 2025-11-27 20:02:52

І справді - принаймні одна совяча ганчірка висить. На тому їбучому кіпрі взагалі чимало красножопих.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736663 вiд 2025-11-27 19:58:37

Який же безтолковий Шола, але хай хоть носиться по полю, як нічого більше не вміє.
Удари правою з-за меж штрафної з непідготовлених позицій не рахую.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736662 вiд 2025-11-27 19:55:23

Кабаєв, нажаль, не може бити сильно лівою ногою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736661 вiд 2025-11-27 19:52:37

Кабаєв зправа, Шола зліва і Волошин в центрі і туди-сюди по фронту атаки.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736660 вiд 2025-11-27 19:50:45

Козели з прапором СРСР за нашими воротами.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736659 вiд 2025-11-27 19:47:53

berehon
№ 1736657 вiд 2025-11-27 19:39:53

Шовковський точно тут читає, він нам всім сам багато разів казав, дякував за поради.
--------------------------------------------
Мабудь вам всім дякував, а ось мені не тільки ні Шовковський не дякував, а навіть будь-хто на цьому гесті.
Але мені вистачить якщо моя порада допоможе отримати позитивний результат.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736658 вiд 2025-11-27 19:47:33

без нападників вирішили

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736657 вiд 2025-11-27 19:39:53

Шовковський точно тут читає, він нам всім сам багато разів казав, дякував за поради.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736656 вiд 2025-11-27 19:37:28

Я пишу тут з конкретними порадами Шовковському.
Не знаю чи він читає тут, чи йому передають що тут пишуть, чи може ми думаєм з ним в одному напрямку, але здається що сьогодні ДК буде грати в три центральних захисника (з Михайленком), з крайніми захисниками Караваєвим та Михавком, на лівому!!! Кабаєв, а направому!!! Волошин, і тих гравців в центрі і нападі, які можуть дати багато бігової роботи. І це буде наша протидія на інтенсивний пресинг від Омонії.
Надіюсь, що на другий тайм вийдуть Буяльський та Герреро, замість Шоли та ще з тих, хто буде випадати.
Побачимо через десять хвилин, чи буде так, як я радив нам грати тут на гостьовій днів п "ять назад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736655 вiд 2025-11-27 19:26:51

Омонія якась - ДК, Шемрок якийсь - ШД. Ліга Конференцій - фестиваль нонеймнів. Але бачиш, в житті завжди знайдеться місце для чину. Кожен може мати свої 15 хв. слави.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736654 вiд 2025-11-27 19:18:56

До речі, подивіться з ким до цього грала Омонія - з трьома командами, що йдуть без поразок, і вигризла в них дві гостьові нічиї, а вдома мінімально програла Мацнцу, що йде в лідерах ЛК.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736653 вiд 2025-11-27 19:15:30

До речі місяць тому Омонія виграла у Пафоса і тільки в останніх матчах трохи забуксувала, так що якщо хтось думає, що з ними буде легше грати ніж з командою, яко розібрала Динамо на частини, то радив би переоцінити очікування. Шовковськиц після матчу про це, мабуть, згадає.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.