VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749576 вiд 2026-06-11 10:13:35пиздець розклад ЧС. 3/4 матчів у групі хуй подивишся.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749575 вiд 2026-06-11 10:04:31sk№ 1749571Попісділи - йобнули - знову попісділи, і так по колу.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749574 вiд 2026-06-11 10:02:08Enot№ 1749562Якщо це опитування не фейк, то приблизно 70% нашої нації, на жаль, дебіли.«Свинарчукгейт» вони пригадують, ага. Батьку й сину Гладковським треба пам'ятник ставити за схему вивезення з кацапії дефіцитних запчастин для нашого ППО. А ось клоуну соцопитування не пригадують Міндічей з двушками на москву, дружбана ваню баканова, який привів до СБУ купу російських агентів, та іншу зграю дружбанів, які з 19 року дерибанять країну.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749573 вiд 2026-06-11 09:58:20sk№ 1749572Дуже все це непросто.З одного боку зміна одноголосності на 2/3 - це запобіжник від орбанів. Але з іншого - в такому випадку для деяких країн ЄС остаточно перетвориться на втрату суверенітету. Поки є право вето - з ними рахуються. Немає вето - ти лише маріонетка Берліна чи Парижа.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749572 вiд 2026-06-11 09:34:41фт статєйку накаталафранція-германія хочуть змінити управлінняє зовнішньою політикою єспослати нах толєрастію, і самим тримати кермо зовнішньої політики в своїх руках…так би мовити, тому що китай-хуйлостан, можуть за-дешево підкупити якогось одного підараса, і той буде мутити водутам ще десь раніше були повідомлення що збираються змінювати право вето на голосування більшістю в 2/3…сподіваюсь життя навчило…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749571 вiд 2026-06-11 09:25:01ядєркатрамп знову йобнув томагавками по іранубля, ці томагавки міг би нам передати…нафта 90+ без змінвидно вже всі «втомились» від коливань пісділ - ядєрка - пісділ…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749570 вiд 2026-06-11 09:21:49тенісвід початку сезону еліна 7-3 проти топ-10, марта 6-4 (типу в топ-3 по цим показникам разом з рибою)напарниця серени по парі травмувалась, далі серена їде в берлін на турнір. там буде в парі з каро муховою
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749569 вiд 2026-06-11 09:10:07нбапишуть що нікс відіграли дефіцит у 29 очок і виграли 4ту гру фіналуот що значить трамп не прийшов подивитись :)не слідкую за цим. тільки огляди фіналу дивлюсь, цікаво за вембі слідкувати. чувак із своїми 224см і руками до колін, китає триочкові тільки так :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749568 вiд 2026-06-11 09:05:21БіГ (по «плівкам» портнікова)пам'ятаєте, з 14го року (мінські угоди), хуйлостан все нам пробував втюхати лугандонію, як частина україни, але із своїм парламентом, коротше якусь автономію, яка має право вето на рішення українського парламенту й купу іншої хуй-єти…от зараз БіГ має «план дій» в нато, і щось там пробує туди йти…населення БіГ (по опитуванням) - 90% за нато, але ж країна србська - 0% (чи там 25%)якось там навіть парламент «по дибільному» влаштований щоб тримати «квоти» від того «вінігрєту» представників країни, і одні можуть блокувати рішення інших…польща (раз її згадували тут) це проходила в своїй історії. маючи найбільш демократичний сейм у свій час, запровадили liberum vote - будь хто в сеймі міг накладати вето на загальні рішення… воно, наче, нормально працювало коли не було війни чи інших загроз для держави (зараз єс проходить все це) …але сусіди швидко придумали як хакнути систему, і все закінчилось трьома поділами польщі, якої не стало на карті на 100+ років…----------там, кому цікаво, можна просто глянути на карту балканських країн, подивитись які з них вже в нато. а-хуйєть від того як їх швидко прийняли без всіляких «методичок» які нас заставляють пройти…ну і на додачу, коли сі прилітав в європу (офіційно до макрона), по дорозі назад зробив дві зупинки: сербія та мад'ярщина…дві країни без виходу до моря. тобто, з точки зору логістики торгових (військових) маршрутів - країни нічого не значать…але… на всяк випадок «підгодовує» тих хто може накладати вето на рішення єс, чи просто мутити воду в європі…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749567 вiд 2026-06-11 08:47:01Enot№ 1749562А хто робив дослідження?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749566 вiд 2026-06-11 08:46:28Perfect Stranger№ 1749564І це неодмінно слід буде зробити - коли Україна та Польща рівною мірою залежатимуть одна від одної. Сьогодні, коли Польща має власну каюту на поки що комфортабельному європейському кораблі, а ми ловимо вітер рваними трусами, варто зазделегідь виміряти доцільність тих чи інших кроків.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749565 вiд 2026-06-11 08:04:29Те, що сербську республіку автокоррект перетворив на невербальну - цікаво. Можливо та республіка настільки тупа та уйобищна, що навіть 3.143данути нічого не здатна.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749564 вiд 2026-06-11 07:31:11VVV № 1749554 пoлякaм трeбa чeмнo aлe твeрдo скaзaти - ми нe пхaємoся дo вaс якi ви мaєтe пaмятники стaвити i ви дo нaс нe пхaйтeсь.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749563 вiд 2026-06-11 06:59:55Enot № 1749562 a зa Зeлeнськoгo вiйськoвi склaди нe вибухaли? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749562 вiд 2026-06-11 06:57:27Понад 70% українців не довіряють Порошенку та Бойку — соцдослідження Експрезидент Петро Порошенко та екслідер ОПЗЖ Юрій Бойко мають високий рівень недовіри серед українців. Порошенку не довіряють 71%, а Бойку — 78%. Таке ставлення пояснюється їхньою співпрацею з путіним. Обидва починали кар'єру в «Партії регіонів» та працювали в уряді Януковича-Азарова. Бойко розвивав проросійські партії, а Порошенко підривав український військово-промисловий комплекс, займаючись контрабандою з росією через окуповані території, одночасно просуваючи ідеї «армії, мови та віри». Наприклад, за Порошенка вибухали військові склади, що призвело до втрати понад 40% боєприпасів. Українці також пам'ятають про торгівлю вугіллям з ОРДЛО, завод «Рошен» у липецьку під час війни, Свинарчукгейт, Мінські угоди та інші події. • Підписатися на Київ ⚡️
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749561 вiд 2026-06-11 02:22:14У пєтуха типові ОРТшні замашкі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749560 вiд 2026-06-11 01:09:00Лобан про Гулліта: - Кто он такой!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749559 вiд 2026-06-11 00:27:02Республіка Сербська входить до складу Боснії і Герцеговини. ПМР не входить до складу Молдови, не визнана світом, і нікого не представляє. Особливо пордав наж аргументом «Республіка сербска-навербська, яка офіційно в складі БіГ, власне БіГ себе і не вважає». Не вважає - класний агрумент! Зачот! :-)))
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749558 вiд 2026-06-11 00:20:01PEPSI (Merkury) № 1749549 ти мaбуть зaбув прo тi суддiвськi скaндaли з ЧС 2002
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749557 вiд 2026-06-11 00:06:41Навербської!Йобані автовиправлення.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749556 вiд 2026-06-11 00:01:21*републіки невербської "тобто
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749555 вiд 2026-06-11 00:00:36І представників республіки невербальної в збірній БіГ НЕМА.Пиздець ти клоун.Слухай далі свій масовий лай
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749554 вiд 2026-06-10 23:59:43Цаплієнко:? Німеччина хоче передати Україні 6,6 мільярда євро з Європейського фонду миру, які раніше були розблоковані Угорщиною, — RMF24 Однак Польща блокує це рішення, вимагаючи компенсації за зброю, передану Україні в рамках цього фонду, і заявляє, що буде боротися за кожен євро, витрачений на допомогу ЗСУ от блядь, не здивований взагалі. стіки горя Україні ті поляки наробили. але хуй покаялись, лише претензії висувають. коли попустило і трохи менше стали сцятись кацапів, знову намагаються підсерти. підараси.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749553 вiд 2026-06-10 23:59:22Пепс-кукарєку, блять.Явно видно що ти шариш у боснійських справах.Республіка сербска-навербська, яка офіційно в складі БіГ, власне БіГ себе і не вважає.Там навіть олівця своя.І ясний хуй ш вони в маскву їздили, але це то саме шо придністровські підари їздять періодично в маскву хуй сосати, ніхто з не каже при цьому що «Молдова їздить у маскву»
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749552 вiд 2026-06-10 23:49:10не очкуй
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749551 вiд 2026-06-10 23:48:59давай давай
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749550 вiд 2026-06-10 23:48:51давай вибачайся їблан :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749549 вiд 2026-06-10 23:48:00буду за Пд. Корею. Вони грали у фіналі молодіжного ЧМ 2020. Повинні були вже підрости і зараз вистрілити. Мені подобається їх стиль гри а ля ЕЛЕКТРОВІНИКИ.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749548 вiд 2026-06-10 23:44:52Vichny № 1749546 вiд 2026-06-10 22:33:23 «Боснія -їздила до Москви делегація», ну пиздець їблан, шарить він в боснійських справах, «був там 4 рази», my ass … дурник, читай сюди: Представники Республіки Сербської, яка входить до складу Боснії і Герцеговини, регулярно відвідували паради в Москві (зокрема, делегації прибували у 2024–2026 роках). І вибачайся :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749547 вiд 2026-06-10 22:55:272 m1919№ 17495412 olma№ 1749513Там було все ще складніше.---------- …дії української сторони в цьому місцевому конфлікті були більш організовані, і більш ефективні…--------------------Українців було банально більше. В рази. Тому й говоримо про польську окупацію Волині та інших країв. Ще раз свою тезу висловлю, ті конкретні події на ВОлині це був таке рішення чи політика проводу укр. націоналістичних організацій, які на їхню думку не хотіли повторювати поразку Українських політиків і керівників після Визвольних змагань після 1 св. війни і вирішили діяти, час настав.Ті події не були спричинені віковічним протистоянням між поляками і українцями, як і якимись соціальними класовими, релігійними моментами в конкретних місцевостях, і взагалі в регіоні. Потім вже, після всих цих подій безпосередні учасники могли придумувати різні версії і причини. Ось цікава розповідь про Янову Долину Зразково показове збудоване за передовими проєктами містечко польських каменярів Janowa Dolina Костопільського району, яке як кажуть польські історики було винищене в 1943 році упівцями. Зараз це селище Базальтове на Рівненщині. https://retrorivne.com.ua/janova-dolina-mizh-rozkvitom-i-tragediieju-mistechko-jakomu-divuvalisja-navit-u-ievropi/ В статті так класно все розповіли про містечко, як полякам за кілька років вдалося зробити цукерку промислову… але кінець цього дива наші автори якби не написали хто кого і за шо там вбивав.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749546 вiд 2026-06-10 22:33:23«Боснія -їздила до Москви делегація», ну пиздець їблан, шарить він в боснійських справах, «був там 4 рази», my ass
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749545 вiд 2026-06-10 22:30:44Бля, я хуїю, Пепс такий експерт по Боснії, шо пиздець.Як, власне, і у всьому іншому. Шатуновець, indeed
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749544 вiд 2026-06-10 22:17:06Акела. Всіх благ, міцного здоров'я.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749543 вiд 2026-06-10 22:16:12yagshamash № 1749540 вiд 2026-06-10 22:02:36 зате як їх японці красиво виїбали. причому за грою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749542 вiд 2026-06-10 22:12:27АкелаМої сердечні вітання.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749541 вiд 2026-06-10 22:06:572 olma№ 1749513Там було все ще складніше.---------- …дії української сторони в цьому місцевому конфлікті були більш організовані, і більш ефективні…--------------------Українців було банально більше. В рази. Тому й говоримо про польську окупацію Волині та інших країв.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749540 вiд 2026-06-10 22:02:36VVV 1749538 Я колись уболівав за бразіс, бо мав тьолку звідтам. Але зараз хуйтам. Ще й довбойрб анчелотті взяв до команди двох хуєсосів, що грають у кацапонедолізі. Уяви собі, це підари, що ніде не грають у турнірах 5 років. Цей довбойоб італійський виклика 2 підарів звідти. Вав! Італопідар.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749539 вiд 2026-06-10 22:01:022 olma№ 1749508 Але антагонізму економічного чи національного між осадниками і автохтонними православними волиняцями не було. ----------------------З вікіДо 1925 року 9 тисяч осадників отримали в середньому по 18 га землі на Західній Україні, тоді як переважна більшість українців мали наділи, що не перевищували 5 га.+ з осадників викуп за землю не брали+ великі землеволодіння поміщиків, які у переважній більшості на Волині були етнічними поляками.Щось мені бачиться цілком вагомим підгрунтям для економічного і національного антагонізму.У теперішньому Бердичівському р-ні у 1950х мій братик бився зі своїми шкільними товаришами, коли вони його ляшком дражнили. Підставою були дід і баба по матері - католики. А у тім краю ж лайт варіант, без осадників.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749538 вiд 2026-06-10 21:39:11PEPSI (Merkury) № 1749532 вiд 2026-06-10 19:59:42 нахуй латиносів. лише північні європейці, (особливо скандинави) та Іспанія (бо футбол має бути мистецтвом), ну ще Англія. Решта - хай їбуться, як хочуть.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749537 вiд 2026-06-10 21:22:47Ну й Давід Ґетта співати явно не може. Тобто щось там мікшуватиме яко діджей.