🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 362.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736572 вiд 2025-11-25 18:07:03

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/obstrili-rf-po-ukrajini-ignat-rozpoviv-detali-nichnoji-ataki-po-regionah-50563402.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736571 вiд 2025-11-25 17:07:29

«У Варшаві демонтовано намет з пропагандою РФ, організатора відправлено до психлікарні»
---------------------
Так і у нас свого часу треба було робити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736570 вiд 2025-11-25 16:35:39

Сьогодні 5 тур ЛЧ. Заохочую коментувати якісь цікаві моменти.
Концепції в добу постмодернізма передбачає, що критика мистецького твору часом дає більше інтелектуальної або естетичної вартості ніж сам твір мистецтва або його споживання.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736569 вiд 2025-11-25 15:58:24

Россия обладает уникальной ресурсной базой и готова задействовать её для обеспечения растущих потребностей Китая, заявил глава «Роснефти» Игорь Сечин, выступая на VII Российско-китайском энергетическом бизнес-форуме. По его словам, российско-китайское сотрудничество полностью соответствует установке председателя КНР Си Цзиньпина о том, что «безопасность является предпосылкой развития, а развитие — гарантией безопасности».
---------
як хтось дотепно сказав, хуйлостан за хуйла зробив «мощний» ривок з «великої вісімки», до «китайської шістки»
як нас вчили в школі: ми нікада нє будєм сирьєвим прідаткам запада!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736568 вiд 2025-11-25 11:02:03

Повезло тому охоронцю

https://lb.ua/society/2025/11/25/708546_pivden_moldovi_zaletiv_rosiyskiy.html

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736567 вiд 2025-11-25 09:14:31

з приводу дронів над територією нато - то риторичне питання
он дрони вже пару місяців інколи літають над аеропортами в європі. і що? скоро всі звикнуть. буде просто «аеропорт закритий», як наче несприятливі погодні умови…
по малазійському боїнгу вже суд закінчився? що там присудили хуйлостану? закупити у них зрідженого газу і мін добрив на 100 ярдів? повернути в джі-8?
до речі цей пункт був самим «смішним» … хуйлостан ротом своїх основних пропагандонів лякає тим що арєшніками-бурєвєсніками-посейдонами в ядерний попіл постирають лондони з нью-йорками…
але ж… давайте ми їх у свою пісочницю візьмемо…
до речі. в штаб-квартирі нато хуйло-генерали як наглядачі були. і їх попросили нахуй тільки з початком повномасштабної війни. я нічого не плутаю? не в 2008му після захоплення частини грузії, не в 2014…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736566 вiд 2025-11-25 08:58:19

Якщо вже говорити про науку, то вважаю, що слід заморозити трампидла у кріогенній камері як сюрприз для нащадків. Через багато років, а можливо століть, воно вилізе і скаже: «А вот і я!» - і всі будуть думати, що робити з цим підаром.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736565 вiд 2025-11-25 08:56:33

Sk
«Якби українці не вмикали реб то ці шахеди не залетіли б до нас»
«Це Україна хоче втягнути нас у війну»
«Це дрон-обманка, він не несе загрози»
«Ці дрони запускає України, бо вони летять тільки на 200км»

Це ось такий приблизний перелік відповідей що я читав від пересічного поляко-румуна, коли дрони залітали до них раніше.
Я гадаю, щоб ненапружуватись, керівництво НАТО може використати одну з цих відмазок

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736564 вiд 2025-11-25 08:48:52

пишутьт що трамп запустив проект генезис. аналог манхетенського проекту п ШІ
цікаво буде подивитись на результати :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736563 вiд 2025-11-25 08:30:44

осталось 3 герберы в Молдове, 1 гербера в Румынии, и 3 герберы у нас
------
нато буде на консультації збиратись?
не ясно що вони там вирішили після візиту дронів в польщу?
типу випадково?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736562 вiд 2025-11-25 06:13:31

Йобнули А-60. Це ИЛ-76 з лазерной залупой на борту, що повинна була випалювати ворожі супутники.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736561 вiд 2025-11-25 04:21:26

В таганроге йобнули а50. дрібниця, а приячно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736560 вiд 2025-11-25 03:54:01

охуєть, вперше бачу, що за штовханину зі своїми видаляють гравця..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736559 вiд 2025-11-25 03:10:10

Сука, чи існує в світі ще одна така несправедлива, знущальна та нелогічна командна гра? Як там у ваших хокеях, регбях, баскетболах?
Але саме через це футбол і неможливо не любити.

photo-2025-11-25-02-58-10

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736558 вiд 2025-11-25 01:48:51

2 berehon
№ 1736556
Я Жеку свое время возил в Кончу на дубль. Єто када еще Милева за дубль играл. Он очень радовался, что продал сайт. Его оставили там писать, но все уже стало не его.
После того я перестал даже туда заходить..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736557 вiд 2025-11-25 01:22:26

Valeriy
№ 1736553
давно пора

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736556 вiд 2025-11-25 00:04:41

2 Batyj
№ 1736536
Я колись писав Evhen, щоб на динамоманію додали українську мову, він мене забанив. Я через рік спитав, за що, я ж не буянив ніби, він спитав за що забанили, я навів переписку, він сказав, що користувачі тієї помилки за правилами не мають втручатися до редакційної політики. Ну, я став читати Шуріка замість тієї помийки. Але у Шуріка теж кацапська першою, треба перемикатися.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736555 вiд 2025-11-25 00:00:44

Все.
Обнімаються всі.
Якийсь високий рудий з Евертона з розбитою в кров мордою лиця під носом і на роті. Як вампір з кіно виглядає.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736554 вiд 2025-11-24 23:53:59

Евертон з 13 хвилини в меншості …Виграє Евертон. Грати ще 2 хвилини.
Пікфорд цілує Миколенка.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736553 вiд 2025-11-24 23:51:29

Для Пепсі…
Ласкового маєвца Разіна кацапське МВД розшукує.
До 10 років світить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736552 вiд 2025-11-24 23:40:34

В інтернеті повно кадрів видовищної нічної дискотеки з елементами фаєр-шоу з Геленджика.
Кацапи луплять по своїм.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736551 вiд 2025-11-24 23:33:41

МЮ-Евертон
Мбемо хотів пробити, але не влучив по м "ячу, але попав з усього розмаху бувсою десь збоку коліна Кіна, який в свою чергу витягував свою ногу в сторону Мбемо, але стопою навіть не торкнувся нападника МЮ.
Сліпий (але більше, вірогідно, дурний) наш диктор каже що це саме «Кін б» є коліном в гомілку Мбемо "!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736550 вiд 2025-11-24 22:36:39

Bobb
№ 1736546

Не думаю, що там все так просто.
Якщо ти про тему блокування москалями сімок на першу добу то це маячня і просто обходиться.
Так само і тут, я вважаю, що це також врахували.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736549 вiд 2025-11-24 22:36:05

Bobb
№ 1736546
Поки що там тільки сервіс смс буде працювати
Про безпеку, думаю, щось придумають
Наче маск знизив ціни в штатах для старлінк. Найдешевший план був 100 баксів, зараз 40…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736548 вiд 2025-11-24 22:33:38

Трамп сьогодні з сі по телефону говорив…
Можливо пов'язано із різким «сплеском» перемовин по нашій війні

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736547 вiд 2025-11-24 22:26:35

Ги, там матч МЮ - Евертон і захисники Евертона трохи посперечались через непорозуміння, і один одному ляпаса видав і отримав червону картку. Дика мавпа.

А інший чувак із Евертона попрохав заміну на 10й хвилині і швидко побіг у роздягальню. Мабуть понос напав.

Веселий матч, мені подобається.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736546 вiд 2025-11-24 22:18:49

sk (Samsung galaxy)
№ 1736543

Це ж глобальна дірка в безпеці. Тепер шахеди керуватимуться через цю систему Starlink Direct to Cell - тобто безпосередньо зі супутників зв’язку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736545 вiд 2025-11-24 21:37:18

sk (Samsung galaxy)
№ 1736543
----
Вже прочитав. Так в наших умовах і ситуації війни виглядає круто і цікаво.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736544 вiд 2025-11-24 21:33:37

sk (Samsung galaxy)
№ 1736543
---
А на державні мові можеш коротко переказати, про що йдеться?
В чому тут піонерство крутость Київстара?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736543 вiд 2025-11-24 21:29:51

VEON
@VEONGroup
Today marks a historic moment for
@TwiyKyivstar
, as it becomes the first mobile operator in Europe to launch
@Starlink
Direct to Cell satellite technology for its customers in Ukraine.

Now, all Kyivstar customers in Ukraine with 4G smartphones can stay connected through Starlink Direct to Cell, even when the terrestrial network is not available.

First through SMS, and later with voice and data, this technology isn’t just back up technology - it’s a new definition of resilience to keep Ukraine connected.

Find out more ⬇️

https://veon.com/newsroom/press-releases/kyivstar-launches-starlink-direct-to-cell-satellite-connectivity-in-ukraine
-----
Згадайте як довго при янику 3ж не запускався…
А тут ми перші в Європі…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736542 вiд 2025-11-24 21:25:59

Starik (Україна, Київ)
№ 1736534 вiд 2025-11-24 19:16:22
yagshamash
№ 173653
Я сам підписаний на їх новини. Сайт дуже про-український
Про того ж сачка новини не подавали поки він явно свою позицію не засвітив після перемоги на 250ці
Якщо наші тенісисти в соцмережах не не постять резонансні події, наприклад як було з влучанням в охмадит, писали окремо і закликали всіх в соц мережах репостити…
Якщо хтось десь потис руку чи не те лайкнув - одразу пишуть, зазвичай юніори по молодості, вибачаються і більше за цим не помічаються…
Також слідкують хто там з хуйло-тенісистів лайкав про хуйловські новини
Зараз буде виставковий турнір в підєрє, Газпром спонсор… Крім стандартного стада рус-казахстан хто у рейтингу 20+, тіпсарєвіч на якійсь менеджерській посаді… Ну і мєдвєдєв в анонсах…
Я навіть не звертав увагу що у них є рус версія…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736541 вiд 2025-11-24 21:10:42

Batyj
№ 1736539 вiд 2025-11-24 20:43:51

Наблюдаю и хуею.
Ну плзовтье меня. За стмвоалдическую заопдату расскажу, как защитить енергооб «» екти
..

.
-----------------

Батий, ще тільки ранній вечір, а ти вже накидався?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736540 вiд 2025-11-24 20:47:11

olma
№ 1736520 вiд 2025-11-24 12:54:34

пиздець якийсь, кацапський чорт ермак від України для нього норм, а от від американців - аж нудить. Коли ви вже порозумнішаєте дурні?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736539 вiд 2025-11-24 20:43:51

Наблюдаю и хуею.
Ну плзовтье меня. За стмвоалдическую заопдату расскажу, как защитить енергооб «» екти
..

.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736538 вiд 2025-11-24 19:51:34

Оце цікава у чувака кар'єра))
⚽️???? Нодирбек Бобомуродов опять вернулся из Англии в Афганистан.

На этот раз Нодирбек подписал контракт с «Сурх Пошон». Судя по всему, этот клуб будет основным конкурентом «Абу Муслим» в борьбе за чемпионство (хотя вряд ли потянет).

Напомню, что Бобомуродов воспитанник английского футбола, играл в командах низших английских лиг. Пробовал силы в «Сурхане» (почти тезка «Сурх Пошон»), но закрепиться не сумел. В декабре 2024 года перешел в афганский «Аттак Энерджи», стал первым футболистом из Узбекистана в этой стране. Но команда снялась с соревнований после того, как, по мнению руководства, ее лишили чемпионства в пользу «Абу Муслим» (тогда была жесткая борьба). Нодирбек вернулся в Англию, где подписал контракт с одним из старейших клубов мира «Крэй Уондерерз». Но вновь согласился на приглашение из Афганистана.

Турнир в Афганистане краткосрочный — несколько месяцев. Принимают участие 10 клубов. Явный лидер «Абу Муслим», который в первом туре уже кого-то разгромил 5:0. «Сурх Пошон» стартует сегодня.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736537 вiд 2025-11-24 19:25:00

Так мене теж страшно бісить що https://btu.org.ua/ не поставлять укр. мову за замовчанням як головну.

Це приватне спортивне медіа, було засноване як «Большой Тенніс України»

Але їхній Телеграм-канал ведуть тільки українською мовою.
Вони мають Телеграм

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736536 вiд 2025-11-24 19:21:52

Я кадато писал на укрправде, уберите кацапську мовуя дик меня забанили..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736535 вiд 2025-11-24 19:21:49

⚡️Адміністрація США готується оголосити й визнати існування інопланетного життя, — The Economic Times

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736534 вiд 2025-11-24 19:16:22

yagshamash
№ 173653

Те, що перша стоить не укр мова це пряме порушення законодавства. Можна писати звернення.
Сайт btu. org. ua (не bto) і він не є офіційним.
Але це не відміняє порушення.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736533 вiд 2025-11-24 19:10:21

SK

Tennis

Олійникова виграла ще один турнір і ввійшла до топ-100. Побачив посилання на матеріял на офіційному тенісному сайті України - BTO. ORG. UA. Подумав: що за БТО таке? Виявилося - бальшой теннис Украиньі. На сайті першою йде кацапська версія. Аби прочитати українською, треба міняти мову. Я - в охуї.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.