chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736532 вiд 2025-11-24 18:36:03chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736531 вiд 2025-11-24 18:35:364441114424669867
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736530 вiд 2025-11-24 18:34:564149629378198667
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736529 вiд 2025-11-24 18:34:11В Потреби дуже-дуже треба
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736528 вiд 2025-11-24 18:33:24Вибачте електрика шось дає своє
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736527 вiд 2025-11-24 18:31:10Дуже по, нажаотгано з донатами
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736526 вiд 2025-11-24 16:04:10Підписувати буде президент, а не голова ОП. Делегація це переговорна група.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736525 вiд 2025-11-24 14:59:44кушнер-вітьков підписали супер-угоду ізраїль-хамас… чи не так? от підключились вирішувати «ще одну війну» … як формально у нас ніде законодавчо не прописана позиція голови оп… вирішує - все. не відповідає ні за що… в крайньому випадку зе, б-який пройоб може на нього перевести (в самому крайньому випадку) … до речі. наче ж буданов теж в складі делегації. єрмак-умеров-буданов. але буданова на фотках немає…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736524 вiд 2025-11-24 14:29:39Що б там не було, для України завдання залишаєтся одне, тримати лінію фронту. І завдавати ударів по війську орків, щоб вони не могли просуватися. Бо в цих переговорах розмовах, ніхто крім Європи не ставить питання припинення вогню, а це кацапський підхід до вирішення проблем.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736523 вiд 2025-11-24 14:29:38Що б там не було, для України завдання залишаєтся одне, тримати лінію фронту. І завдавати ударів по війську орків, щоб вони не могли просуватися. Бо в цих переговорах розмовах, ніхто крім Європи не ставить питання припинення вогню, а це кацапський підхід до вирішення проблем.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736522 вiд 2025-11-24 13:28:56olma № 1736520 І ні вкого не виникло питання, що блять робе Кушнір на переговорах. … А хулі ти вирішив, що ні у кого не виникло, блядь. Ну, припустимо, що виникло. І що далі? Випиздити його за двері? Хуй там. З рудим неадекватом та його бандою, а тим більш із родичами, як бачимо, треба дуже обережно поводитись, з максимальним, сука, респектом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736521 вiд 2025-11-24 13:02:12Саме так. Рубіо несе посадову відповідальність як держсекретар і політичну - як політик. А що таке Кушнер? Воно завтра зʼїбе кудись, і ніхто його більше не побачить - буде жити на наскирдоване бабло.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736520 вiд 2025-11-24 12:54:34Там на переговорах в Женеві проти Єрмака, Кислиці і ще когось сиділи американці Вітьокк, Рубіо і зятьок Джаред Кушнер. І ні вкого не виникло питання, що блять робе Кушнір на переговорах. (спойлер підари хочуть бізнес з кацапами робити). Ситуація для антиросійської партії біля Трампа ускладнилася максимально. І Рубіо і Венс хочуть далі робити карьєру, тому слідкують за кожним подихом Трампа, недай бог підставитися. А Вітькофф і Кушнер - ці підараси, їм похую на карьєру, їм головне ці хуліарди російські в очах ввижаються.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736519 вiд 2025-11-24 12:40:56Під час війни за виживання доводити основному партнеру (начебто) що 2+2=4 і витрачати на це час, ресурси і моральні сили ну так собі опція.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736518 вiд 2025-11-24 12:22:39klirik № 1736516 ну я б сказав трохи не так, якби вони повністю стали на бік кацапів, нам би було значно гірше і відчутніше. Нинішня адміністрація робе все для припинення війни, як вона то розуміє і баче. І тут тіки питання: чого вона баче все лише поглядом кацапів і чи все ми зробили і робим, шоб вони подивились з нашої точки зору.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736517 вiд 2025-11-24 11:20:36Так, це найменш зрозумілий аспект. Можливо трампидло вважає, що все парєшає з Фуйлом - так воно і перед зустріччю на Алясці так вважало, а в результаті поїхало додому обісране.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736516 вiд 2025-11-24 11:19:37Так, Штати це зараз сторона кацапів. Якби ще одна перемога фсб, нажаль. Війна між Україною та росією, але на переговорах русні нема, вони це делегували Рубіо та Віткоффу, і ще якимсь обісраним генералам
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736515 вiд 2025-11-24 10:43:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736514 а мені здається шо головніше питання між ким і ким зараз обговорюється договір. Якшо між нами і Штатами, то це одне, а якшо між нами і кацапами то де там вони і чи готові вони шось підписувать взагалі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736514 вiд 2025-11-24 09:26:49А от дуже доречне запитання: «… що саме готується? Юридично зобовʼязуючий договір (як би він не називався), політична заява чи політико-правовий документ?» А то знову якусь ліву фуйню підпишуть, на кшталт будапештського папірця.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736513 вiд 2025-11-24 08:33:00sk (chromebook) № 1736507 вiд 2025-11-23 22:09:58 Коли влада зміниться, та підарасня, яка працювала в DOGE, не знатиме куди ховатися - все пригадають уйобишам.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736512 вiд 2025-11-24 06:49:12Стара жопа як завжди спочатку пропонує щось дуже фуйове, а потім дає задню.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736511 вiд 2025-11-24 02:11:18JOINT STATEMENT ON UNITED STATES-UKRAINE MEETING Both sides … reaffirmed that any future agreement must fully uphold Ukraine’s sovereignty and deliver a sustainable and just peace. As a result of the discussions, the parties drafted an updated and refined peace framework… https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/2025/11/joint-statement-on-united-states-ukraine-meeting/
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736510 вiд 2025-11-23 23:07:58На коррі навіть результати невірно пишуть, сьогодні Жирова програла Бетісу. Незважаючи на нічию :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736509 вiд 2025-11-23 22:45:12Бля на Кореспонденті новини про футбол пише якась дивна людина. Якісь блядь інопланетні тексти. … Жирона від початку гри взялася контролювати дії з м’ячем на полі. Стався гол Ваната, що призвело до стрибка адреналіну у гравців обох команд. Однак сплеск різноманітних емоцій не знаходив переходу в потрібне русло у вигляді взяття воріт команди суперників. На перерву команди пішли за рахунку на табло 0:1. Вигравали каталонці. Гравці Бетіса між таймами підзарядилися від перепочинку й побігли наздоганяти рахунок. Але футболісти Жирони вдумливо, гідно й доладно реагували на їхні атакувальні дії.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736508 вiд 2025-11-23 22:20:28Lindsey Graham @LindseyGrahamSC · 2h The proposed Russia-Ukraine peace deal provides an opportunity to end the war honorably and justly. Congress should also have the ability to review a plan that includes any future security guarantees — just like we have the ability to review any Iran nuclear agreement. A lasting peace in Ukraine must ensure Russia cannot launch another invasion in the future. Congressional review will allow us to achieve that goal. ----- підписався на грема коли він підготував той «біл» що економічно йобне хуйлостан… і от вже рік дідусь лякає тим своїм «білом» і все постить «за всьо харошеє» … сподіваюсь роботу над помилками зробили. як так сталось що на будапештський меморандум всі забили х-уй?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736507 вiд 2025-11-23 22:09:58U. S. President Donald Trump's Department of Government Efficiency has disbanded with eight months left to its mandate, ending an initiative launched with fanfare as a symbol of Trump's pledge to slash the government's size but which critics say delivered few measurable savings. «That doesn't exist,» Office of Personnel Management Director Scott Kupor told Reuters earlier this month when asked about DOGE's status. -------- маск обіцяв трильйони наекономити… бля… ну просто карма якась… департаменти простих рішень «не злітають» …
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736506 вiд 2025-11-23 22:06:26Enot № 1736504 спитав у пари друзів що зараз в польщі їм х-уйітер показав - польща хоча створювали аккаунт перебуваючи в україні… тобто все чесно показує маск «мірова закуліса» трохи привідкрила інфи, що вона знає про нас… всі а-хуй-єлі… а скільки ж нам не показують… спілкуюсь часто із занйомим за кордоном через тг… інколи він присилає посилання на ютьюб. типу цікавий відос… а я вже бачив той відос, тому що ютьюб мені його і так підсунув…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736505 вiд 2025-11-23 17:41:34Ванат гол забив
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736504 вiд 2025-11-23 17:15:08Ті активісти - боти, яких створили на віртуальні номери різних країн. Причому не ті хто веде блог, а ті хто заробляє створенням акаунтів. А потім кому потрібно їх купляє оптом і робить ботоферму під потреби.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736503 вiд 2025-11-23 17:12:30а я вот не розомію, шо таке: Підключено через Russian federation App Store Це по Мишу нашего Подолюка..
Danser [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736502 вiд 2025-11-23 16:07:28Так уже припинили роллаут цієї фічі в твітері, без пояснення причин. Було весело :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736501 вiд 2025-11-23 15:57:12Не думаю, що у фуїттері щось дуже складне підкрутили. Скажімо, у торрент-клієнтах завжди було видно, звідки піри. Мабуть раніше просто не дозволяли цей функціонал, а тепер дозволили - себто лічно космопідар дозволив.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736500 вiд 2025-11-23 15:32:08Ось таке от на кожному кроці виявляється:
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736499 вiд 2025-11-23 15:22:33Так, це головна тема дня. Дуже ржачно спостерігати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736498 вiд 2025-11-23 15:00:24пишуть, Маск шо-то модернізував у хуітері, тепер видно, звідки акаунти. Виявляється, основні МАГА-активістів акаунти - індія, пакистан, нігерія..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736497 вiд 2025-11-23 13:02:33Далі - тільки нафуй.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736496 вiд 2025-11-23 13:00:18Шовковський досягнув позначки в 100 матчів на чолі київського «Динамо» ------------------------------- я один прочитав «дотягнув»?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736495 вiд 2025-11-23 12:05:57Ukrainian Ranger № 1736489 вiд 2025-11-23 11:32:38 Поки що навіть одзекі залишається під питанням, хоча, як я вже писав вчора сьогоднішня перемога має переконати асоціацію, що він достойний цього звання. Але шлях до йокодзуни в будь-якому випадку почнеться, коли він вже буде одзекі, і виграти два кубки підряд це вже трошки питання везіння, тим більше зараз, коли кілька дуже сильних суперників.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736494 вiд 2025-11-23 11:59:02sk (chromebook) № 1736490 вiд 2025-11-23 11:41:25 Реваншу не було, Оносато знявся через травму, і Данило просто в черговий раз переграв монгола Хосьорю.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736493 вiд 2025-11-23 11:55:27Donald Tusk @donaldtusk · 55m Together with the leaders of Europe, Canada and Japan, we have declared our readiness to work on the 28-point plan despite some reservations. However, before we start our work, it would be good to know for sure who is the author of the plan and where was it created. ----- перед тим як прибрати те гівно, давайте взнаємо хто насрав?