Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736452 вiд 2025-11-22 18:04:52Пишуть що дроном завалили кацапський Мі-8 в ростовській області. Якщо правда то круть.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736451 вiд 2025-11-22 17:36:33Динамо вилетіло з зони єврокубків, але до вильоту з Прем'єр Ліги ще далеко.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736450 вiд 2025-11-22 17:28:10«ну шо, друззя!» рахунок то по грі. Колись давно, в журналі Перець під деяким малюнками, був підпис: «Без слів»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736449 вiд 2025-11-22 17:27:02Було згадано, що після поразки від Колоса свого часу звільнили Міху. Імянінніку варто було б сьогодні повторити цей символічний крок.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736448 вiд 2025-11-22 17:19:32Знов цей Шола лупить з непідготовленої позиції своєю правою.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736447 вiд 2025-11-22 17:18:40Незалежно від результвту СаШо нахуй
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736446 вiд 2025-11-22 17:18:20Шола може забити з метра в пусті ворота при абсолютної відсутності спротиву суперника. Не всі так вміють.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736445 вiд 2025-11-22 17:16:26А от і Шола
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736444 вiд 2025-11-22 17:12:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1736443 шорті, мабуть, після фінального свистка закурить цигарку.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736443 вiд 2025-11-22 17:08:46«День народження президента клубу? Це один з факторів мотивації. Ми розуміємо, що хочемо зробити дуже приємно нашому президенту. Зробимо все можливе», – сказав Караваєв. " походу Суркісьонок то, мазохіст :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736442 вiд 2025-11-22 17:08:35Як Тимчик, так і Дубінчак (символічне прізвище) просто дуже інтелектуально обмежені, м'яко кажучи. -------------------------------------------- Абсолютно згоден. Я про це тут пишу багато років.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736441 вiд 2025-11-22 17:06:56VVV № 1736435 вiд 2025-11-22 17:00:22 Причому найголовніший з них сьогодні імяніннік. Круг від унітаза йому на шию.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736440 вiд 2025-11-22 17:06:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736434 вiд 2025-11-22 16:55:18 а у Попова прізвище не символічне? Судячи з того, що він робить на полі і пиздить у вью, воно аж ніяк не релігійного походження.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736439 вiд 2025-11-22 17:04:01Попова можно було і вилучать …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736438 вiд 2025-11-22 17:03:19цікава заміна захисника і півзахисника на одному фланзі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736437 вiд 2025-11-22 17:03:17Жах для нас…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736436 вiд 2025-11-22 17:02:49Шола це жах не для Колоса, а не для нас. Він не вміє грати в стіночки, пропускання та інше, що дозволяє пробити захист суперника, що сів в глухий захист. Він може бігти та бити тільки з правою з непідготовлених позицій. Може я неправий і він щось сьогодні покаже на полі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736435 вiд 2025-11-22 17:00:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736434 вiд 2025-11-22 16:55:18 проблема в тому, що в цьому Динамо забагато «дуже інтелектуально обмежених». дохуя і ще згори.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736434 вiд 2025-11-22 16:55:18Як Тимчик, так і Дубінчак (символічне прізвище) просто дуже інтелектуально обмежені, м'яко кажучи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736433 вiд 2025-11-22 16:53:29Valeriy № 1736428 на залУПЛ ТБ зібрали усіх колишніх коментаторів Крот-футболів, в його найгірших проявах. Тому так.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736432 вiд 2025-11-22 16:52:12Шацких, ніби як, вже вигнали з якогось узбецького клубу, тому він вільний і зможе прийняти Динамо
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736431 вiд 2025-11-22 16:52:08Тимчик завжди гальмує перед подачею і майже завжди попадає в захисника суперника. Його що, ніхто не може навчити грати в футбол?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736430 вiд 2025-11-22 16:50:31У СаШо ювілей - сотий тренерський матч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736429 вiд 2025-11-22 16:46:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736426 вiд 2025-11-22 16:36:10 Потрібен тандем Шацьких-Хацкевич. Як не навчать грати, то хоч від3.143дять. ---------------------------------------- Без Лужного хіба це спрацює?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736428 вiд 2025-11-22 16:43:21«Стійка рятує Динамо» від диктора, хоч м "яч попадає в стійку Колоса. Питання - за кого цей диктор?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736427 вiд 2025-11-22 16:38:06Шацких це двоюрідний брат Хацкевіча, причом вже тренував з ним разом. Краще з таким не експерементувать. Хоча … «хуже не будєт»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736426 вiд 2025-11-22 16:36:10Потрібен тандем Шацьких-Хацкевич. Як не навчать грати, то хоч від3.143дять.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736425 вiд 2025-11-22 16:33:32Там в узбекистанах Шацик освободился. Наверно, понимает в нападающих..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736424 вiд 2025-11-22 16:31:19Але там зараз плюс 12.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736423 вiд 2025-11-22 16:28:35Кальярі-Дженоа грають помаранчевим м "ячем. Очікували снігопад як у Львові?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736422 вiд 2025-11-22 16:27:46Сумо… Дивіться зараз на УПЛ ТБ…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736421 вiд 2025-11-22 16:26:58Тут потрібен тренер, який із посередніми гравцями спроможний дати результат - хтось на кшталт Вернидуба. А отетовот - воно здатне лише дедалі глибше занурюватися в жопу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736420 вiд 2025-11-22 16:26:06Климчук мені подобався завжди, а Герреро ні. Але селекція думає не так як я. Моя думка базується на візуальних відчуттів з телетрансляцій. Може вживу все не так, як здається з телевізора?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736419 вiд 2025-11-22 16:23:56Ну, є ще якийсь «Анхель Торрес», але то якесь перманентно травмоване фуїло - тобто ще один успіх селекції. Навіть прізвище пишу у лапках, бо не виключаю, що такого гравця взагалі нема ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736418 вiд 2025-11-22 16:20:16Дуже неякісна селекція -всі новачки сидять на лаві запасних.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736417 вiд 2025-11-22 16:16:40мені здається, шорті таку хуйню любить. ну інакше пояснити всю цю дичину з тренерами не можна. мазохіст підстаркуватий.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736416 вiд 2025-11-22 16:16:11Цікаво, на якому місці команда має завершити першу честину чемпіонату для того, щоб взимку Ігуанича ви3.14дили нафуй?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736415 вiд 2025-11-22 16:14:44не дарма ютуб маркує матчі динамо 21+.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736414 вiд 2025-11-22 16:13:18Гы, прекрасный подарочек Игорьку на др..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736413 вiд 2025-11-22 16:11:28ну от тут х. з. давненько такого безпорадного стану команди не було.