Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736412 вiд 2025-11-22 15:56:13На полі - жопа і суцільний калос.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736411 вiд 2025-11-22 15:41:50у Динамо серйозний захист.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736410 вiд 2025-11-22 14:55:06Starik (Україна, Київ) № 1736409 так травмувався ж минулому матчі, видно не відновився
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736409 вiд 2025-11-22 14:51:52Ярмола знову зник
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736408 вiд 2025-11-22 14:02:31І створюють такий потік начебто старанної новинної журналістики, а між новинами вкидують свою маніпуляторську інформацію, щоб роздрочити простих людей, так і людей, що ухвалюють важливі політичні рішення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736407 вiд 2025-11-22 14:00:18А крім того є такі медіа, де ШІ шукає новини для стрічки новин, ШІ їх редагує, і потім якийсь робот андроїд нормальною мовою на базі ЩІ зачитує ці новини.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736406 вiд 2025-11-22 13:57:38berehon № 1736405 ---- Ми опинилися в світі, де «новини» створюються для керування емоціями їхніх споживачів і не несуть майже жодної інформаційної цінності. " Правда. Тільки на жаль керування емоціями їхніх не просто так, а з дуже чіткою метою і чітким алгоритмом в стилі ІПСО. Читали Заяву Умєрова по візити в Маямі?
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736405 вiд 2025-11-22 12:42:592 Perfect Stranger№ 1736398Там у відео немає тексту, що поруч написано. Але ж ось трамп, ось цитата, хто порівнюватиме?2 klirik№ 1736404+1Ми опинилися в світі, де «новини» створюються для керування емоціями їхніх споживачів і не несуть майже жодної інформаційної цінності. Навіть якби він справді таке сказав, це все одно нічого б не означало, бо все це робиться, щоб програмувати наш настрій. Ніхто не звертає вже уваги ані на фейкові новини, ані на відверту брехню публічних людей. Одночасно існує безліч «новин», що протиречать одна одній, і кожен вибирає, яким з них вірити, на свій смак. Ми звикли аналізувати, прогнозувати, сподіватися, але тепер воно так не працює взагалі. Навіть якщо просто не читати новини, майже нічого не втрачаєш, бо якщо буде щось реальне, все одно дізнаєшся.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736404 вiд 2025-11-22 11:54:29berehon № 1736392 https://x.com/NOELreports/status/1991976883739603092 Так, Трамп не казав такого. Я гадав що це пряма цитата з відео у цьому твіті. Вибачаюсь якщо когось ввів в оману.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736403 вiд 2025-11-22 11:28:36ProstoVlizPobalakaty № 1736402 А там є якісь «штрафи» за затяжку часу? Два останні поєдинки: сходяться, розходяться, знову сіль розкидають, знову ритуали, знову стали в позу, знову розійшлись)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736402 вiд 2025-11-22 11:10:08Тепер перед останнім днем знову тривладдя, бо Оносато, який вчора виграв у Данила сьогодні несподівано програв четвертому учаснику цих фінальних розборок одзекі Котозакура. Тому завтра вирішальний день, і Данило має шанс на два поєдинки протягом дня, якщо виграє перший з них, то вийде знову проти переможця в поєдинку двох йокодзун. Сьогодні його шанси на одзекі закріпились на рівні близько 50%, перша перемога завтра зробить їх вищими за 50%, а перемога в турнірі може підняти їх до максимуму і дати перший бал у шляху до йокодзуни. Але свої чергові 11 перемог він взяв, і це рекорд, 5 перших турнірів ніхто в сучасному сумо не проходив з такою стабільністю, беручи завжди більше 10 перемог.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736401 вiд 2025-11-22 10:57:17Сумо Аонішікі сьогодні просто красунчик! З такою силою випзати з дохьо йокодзуну, який при перемозі ставав би одноосібним лідером, це треба бачити.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736400 вiд 2025-11-22 09:58:54Hillary Clinton @HillaryClinton · 8h With his ultimatum that Ukraine surrender to Russia, Trump finally wins a prize: The Neville Chamberlain award for betraying peace, freedom, and justice.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736399 вiд 2025-11-22 08:48:41а наше пиздовате ПфЛ навіть в умовах зимів і дефіциту електрики продовжує ставити ігри на пів на четверту і шість вечора..От жеж уэбани..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736398 вiд 2025-11-22 08:29:51berehon № 1736395 ???
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736397 вiд 2025-11-22 08:16:46Тим часом, у тій же Америці йобнута магівська пєсда марджорі тейлор-грін, яку трампидло нещодавно обклало фуями за її йобнутість, оголосила, що йде з Конгресу. При цьому віщує для трампидла страшні та невідворотні наслідки: Republicans will likely lose the midterms elections next year, Greene said, and then she’d “be expected to defend the president against impeachment after he hatefully dumped tens of millions of dollars against me and tried to destroy me. ”
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736396 вiд 2025-11-22 05:37:46Enot № 1736390 вiд 2025-11-22 01:34:17 Трамп хуєсос, але окрім Трампа є його виборці. І вони є тими якими є … Ну так серед його виборців більшість підтримують Україну, що тобі не так?
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736395 вiд 2025-11-22 04:53:502 Perfect Stranger№ 1736393Ось як це робитьсяhttps://www.instagram.com/reel/DRVXIw2CEaI/інстаграм, фейсбук тощо, і понеслася
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736394 вiд 2025-11-22 04:24:17Enot № 1736390 знoву ж тaки, щo ти знaєш прo вибoрцiв Трaмпa? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736393 вiд 2025-11-22 04:22:42berehon № 1736392 В тoму тo i спрaвa, Трaмп цлoгo прямo нe кaзaв… зaрaз бoгaтo вкидiв… https://apnews.com/video/hes-going-to-have-to-approve-it-trump-says-zelenskyy-needs-to-come-to-terms-on-new-us-peace-plan-ff60df1215f64d9695225119ffc67176
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736392 вiд 2025-11-22 02:38:242 klirik№ 1736387А можеш надати джерело «U. S. support will be withheld»?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736391 вiд 2025-11-22 02:29:45Кацапо-трампівська гібридна війна проти України дає результати. Тепер єдиний вибір - це слати трампа нахуй. З усіма наслідками.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736390 вiд 2025-11-22 01:34:17Трамп хуєсос, але окрім Трампа є його виборці. І вони є тими якими є
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736389 вiд 2025-11-22 01:08:35* ніггером, звісно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736388 вiд 2025-11-22 01:08:11Єнот, звісно, великий експерт в американцях, все життя там прожив, напевно знає хто кого ніггеном вважає. З іншого боку, щоб розуиіти, що трамп - хуєсос, не треба ити в Америці і розуміти американців. Трамп - просто хуєсос
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736387 вiд 2025-11-22 00:55:24President Trump said: “I think Ukraine should hurry to accept the peace plan, this winter will be cold. Zelensky will have to approve the American plan. If he doesn’t like it, he can keep fighting. I believe you know that if he doesn’t accept it, U. S. support will be withheld. I think peace between Ukraine and Russia is coming soon. ” Ну тут вже прямим текстом каже або підписуйте те що вам кажуть, або єбитесь самі. Цікаво, чи у випадку з Трампом можно цей фарш прокрутить назад?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736386 вiд 2025-11-21 23:31:40klirik № 173638 Класика. Але називається здається True Romance.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736385 вiд 2025-11-21 23:21:58OlegSh № 1736384 Монолог Деніса Хоппера в «True love» і реакція Крістофера Уокена досі перед очима. Вміли раніше фільми знімати
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736384 вiд 2025-11-21 23:02:48Enot № 1736381 Дурниці. В свій час італійці не вважалися білими, але зараз в штатх майже ніхто європейців не ділить на 'касти'. Всі однакові.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736383 вiд 2025-11-21 22:22:30Enot № 1736381 ти рoбиш, мискo кaжучи iдioтськi, виснoвки з якoгoсь oднoгo сюжeту якoгoсь рeгioнaльнoгo кaнaлу. Дo тoгo вiдoмa тaкi ляпи присутнi дужe чaстo. Щoб гoвoрити як aмeрикaнцi вiднoсяться дo укрaїнцiв трeбa нaсaмпeрeд з ними гoвoрити :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736382 вiд 2025-11-21 22:08:05Але американці справді не вважають українців білими людьми. Росіян - вважають, а українців - ні. … Шо за хуйню ти мелеш, знавець американців?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736381 вiд 2025-11-21 22:04:19OlegSh № 1736380 вiд 2025-11-21 21:20:35 Але американці справді не вважають українців білими людьми. Росіян - вважають, а українців - ні. К них раса це соціальний конструкт, а не біологічна особливість
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736380 вiд 2025-11-21 21:20:35Enot № 1736376 Це якийсь локальний канал, накшалт Бердичіва. Показали що знайшли.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736379 вiд 2025-11-21 20:50:53Цьому відосу 23 тижні бля
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736378 вiд 2025-11-21 20:32:10Перепрошую за викривлення ніка - набирання тексту мимоволі перескочило в інше поле.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736377 вiд 2025-11-21 20:26:40Enotлькп № 1736376 вiд 2025-11-21 20:10:53 Там якась єбанута підводка у виконанні блохєра - «як показують на ЦТ». В Америці є кілька великих мережевих каналів, а «ЦТ» - воно в іншій країні. Також - у сюжеті внизу праворуч видно логотип якогось Local 10 - тобто тим більше не «ЦТ».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736376 вiд 2025-11-21 20:10:53Цікаво. На американському телеканалі для ілюстрації новин з України використовують відео чи то з Африки, чи то з Близького Сходу, щоб американці не вважали українців расово повноцінними https://t.me/polonskynewschat/722268
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736375 вiд 2025-11-21 19:32:42Привезе з собою кворталівців, і разом зіграють забавную сценку про міндіча та цукермана. Мовні та соціокультурні бар'єри не стануть на заваді, бо трампидло - сам барига і добре зрозуміє мотиви та поведінку таких же бариг.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736374 вiд 2025-11-21 19:22:31stradi № 1736372 «самогонний апарат з золота» це б було незабутньо! :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736373 вiд 2025-11-21 16:54:49Нарешті розумний допис на Ф-О. А дійсно, чому? … №166441, 2025-11-21 15:52:24 підтримати Dmytro З місцем проведення стиків збірної я одного не можу зрозуміти: чому наші функціонери так уперлись у Центральну Європу? Кінець березня, ідеальна погода зіграти у Мадриді чи Лісабоні, там теж багато українців. Більшість наших гравців виступають у клубах Західної Європи. Якщо буде 2 гри, хай суперники летять подовше, а їхніх уболівальників, особливо польських, буде поменше. Те саме, до речі, можна було зробити на матчі з Францією й Ісландією - навіщо було їхати з Парижу, а не зіграти прямо там або поблизу? Є якісь обмеження на ці випадки?