🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3653.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604932 вiд 2021-06-27 22:57:23

При заході на О. на кол іно ще ставати не вимагають?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604931 вiд 2021-06-27 22:54:21

Думаю серед кл ієнів кофешопів в Амсердамі місцевих дуже мал о :-)

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604930 вiд 2021-06-27 22:53:51

! й тайм Бел ьгія-Португал ія як бокс від Кл ичків.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604929 вiд 2021-06-27 22:35:54

Вал л он
в„– 1604925
+!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604928 вiд 2021-06-27 22:29:21

Р† справді. «LetКјs not call them anything - letКјs just ignore them». (c)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604927 вiд 2021-06-27 22:23:14

Вал л он
РќСѓ, негативного РІ контекста РІ В «РїР» анокурах» РІ местных постах РёРјС…Рѕ, наверное, нет. Скорее РїРѕРґРєРѕР» РєР°. Хотя РѕР±РёРґРєРё РІ РїРѕР» РёС‚ контексте скорее есть, чем нет — тот Р¶Рµ реХВерндум РїРѕ Украине. РќРѕ референдум — таки РёС… дел Рѕ Рё РёС… правител ьство РІСЃРµ Р¶Рµ Р±РѕР» ее Р±Р» агоскл РѕРЅРЅРѕ посмотрел Рѕ РЅР° ситуацию.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604926 вiд 2021-06-27 22:23:14

Ну я не обижусь на сал ожера :)
Но не знаю как нидерл адцы относятся к сл ову пл анокур

Валлон [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604925 вiд 2021-06-27 22:05:29

СЏРє РІРё заїбал Рё СЃРІРѕС—Рј «РїР» анокури». Спробуйте це РіРѕР» андцю РІ РѕР±Р» иччя сказати. Приємно, РєРѕР» Рё вас будуть називати тим Р¶Рµ стил ем «СЃР°Р» ожери»?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604924 вiд 2021-06-27 22:01:00

Азар капитан?
Появил ись мысл и, что Бел ьгия сегодня отправится за Нидерл андами :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604923 вiд 2021-06-27 21:54:47

Batyj
в„– 1604921

Де Лихт запутал ся в ногах, никто его не вал ил.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604922 вiд 2021-06-27 21:51:34

Судячи з повтору, Де Лігт посл изнувся сам і тим самим перекрив шл ях чеху, який нал етів на нього і завал ив вже остаточно. Ал е дл я чого пл анокурові бул о хапати руками мʼяч - хз.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604921 вiд 2021-06-27 21:38:08

тем бол ее, что чех его и завал ил.. Там штрафной надо был о давать в другую сторону..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604920 вiд 2021-06-27 21:36:25

Призрак замка
в„– 1604914
Бессонов в таких ситуациях хапал мячь обоими руками..

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604919 вiд 2021-06-27 21:32:19

Йожин с пажин!!!

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604918 вiд 2021-06-27 21:15:36

Австріяки вил етіл и, пл анокури вил етіл и, македонці вже давно вил етіл и. Сподіваюсь, ЗбУ доведе, що вона не така, як інші у групі С :)
Кадержабеків, Кшеміл иків і Вахмурок вітаю!
Навідміну від наших коментаторів, не вважаю перемогу чехів вел икою сенсацією, проте не очікував, що гол андці ТАК прол етять. Мають радіти, що третього не пропустил и.
Рецепт традиційний. Зарядженість і спокій :), дисципл іна. Чехи помаранчевим вдал о кисень перекривал и. Вперед, до речі, теж непогано і вчасно післ я видал ення дотискати взял ись. Ну, і не без везіння, кол и чехи не пропустил и під час виходу 1в1. Пл юс, особл иво післ я видал ення, гол андці замість окриситись біл ьше вол іл и з суддями поговорити.
Десь так.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604917 вiд 2021-06-27 21:14:44

Batyj
в„– 1604911 РІiРґ 2021-06-27 21:00:16

Чeхи, кoнeчнo, мoл oдцы! Нo eтo нe хoккeй. Сними кoньки.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604916 вiд 2021-06-27 21:10:57

Фол і справді дурнуватий, ал е імхо з кацапським арбітром важко сперечатися у цьому випадку, бо чех таки виходив один на один.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604915 вiд 2021-06-27 21:10:31

Де Лігт - вал янок і л апоть.
Гру не дивився.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604914 вiд 2021-06-27 21:06:23

2 Batyj
в„– 1604911

чехи конечно мол одцы, но за что удал ил и этого Дел айта?
РЇ РЅРµ РїРѕРЅСЏР»..
Сначал а потерял равновесие, потом на него усел ся чех завал ил до газона, тот на карачках задел пару раз мяч рукой. Ну и что?

Не задел, а загреб. Не дав нападающему выйти один на один, фол посл едней надежды без вариантов.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604913 вiд 2021-06-27 21:05:33

з нашої групи всі, крім нас, вил етіл и. вся надія на збірну україни))

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604912 вiд 2021-06-27 21:03:19

Тол ько догреб до тв. А тут такое))) гол л андцы совсем обнул енные? )))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604911 вiд 2021-06-27 21:00:16

чехи конечно мол одцы, но за что удал ил и этого Дел айта?
РЇ РЅРµ РїРѕРЅСЏР»..
Сначал а потерял равновесие, потом на него усел ся чех завал ил до газона, тот на карачках задел пару раз мяч рукой. Ну и что?

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604910 вiд 2021-06-27 20:58:03

2 Enot
в„– 1604908
Ал е ж треба помститися шведам за створену подл янку? Пацани вже квитки на Мал ьдіви взял и, а тут така підстава!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604909 вiд 2021-06-27 20:47:54

Можл иво замість Франка де Бура мав тренувати Ронал ьд; хз, тепер вже пізно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604908 вiд 2021-06-27 20:43:32

Наша група має всі шанси поїхати додому вже післ я однієї восьмої)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604907 вiд 2021-06-27 20:41:04

гол л андці їдуть додому

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604906 вiд 2021-06-27 20:40:38

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1604904

Р? РґРё нахуй, РїР» акса. Ущербное закомпл ексованное чмо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604905 вiд 2021-06-27 20:39:57

шикарна комбінація і Партрік Шик 4-й

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604904 вiд 2021-06-27 20:39:00

Нема що Україні на цьому Євро робити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604903 вiд 2021-06-27 20:28:18

PEPSI (Merkury)
в„– 1604895
---
Може пенал ьті не знадобиться?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604902 вiд 2021-06-27 20:24:23

чехи могл и хоронити гол андців вже на 64 хв не чекаючи пенал ьті

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604901 вiд 2021-06-27 20:17:56

Дотянут до пенал ьти

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604900 вiд 2021-06-27 20:17:35

Тим часом, мабуть вперше на цьому турнірі показал и арбітриню (з табл ичкою дл я заміни), і здається це та бл ядська жабидл а, яка зарахувал а гол Крістіни з офсайду у ворота ДК. Краще б нашу Катрю взял и ;)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604899 вiд 2021-06-27 20:14:37

Суддя вбиває інтригу

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604898 вiд 2021-06-27 19:45:00

Кротокомент вивчив СЃР» РѕРІР° «РІС–нгбек» С– «Р°РЅРґРµСЂРґРѕРі» та Р· задовол енням С—С… використовує.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604897 вiд 2021-06-27 19:37:24

Ордец скучает по сборной України і хоче там знову грати.
————————-//////
Кращий комент:
РҐСѓР№ РЅР° СЂРёР» Рѕ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604896 вiд 2021-06-27 19:35:14

В «Рљ гадал РєРѕ РЅРµ С…РѕРґРёВ»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604895 вiд 2021-06-27 19:34:43

Чехи - Гол л андія нема там що дивитись, все ясно як божий день, по пенал ьті дал і йде Чехія.
:-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604894 вiд 2021-06-27 19:28:54

Стадіон в Будапешті майже забитий, маса пл анокурів і чехів теж чимал о. Красиво. Одначе жарища відчувається, чехи вирівнял и гру і ось вже пішов другий хороший момент.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1604893 вiд 2021-06-27 19:10:33

Akela в„– 1604892
Я ж ковбасник. Не був вже кіл ька років у вас. Не знав, що вам за бензин припл ачують.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.