klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736292 вiд 2025-11-20 14:41:58 Україна - Швеція/Польща - Албанія Піздец! Поляки вже лякають громадянськую війною
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736291 вiд 2025-11-20 14:41:48Обслуговування = обсілф
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736290 вiд 2025-11-20 14:41:08Блеать, йобаний батий, ти так не помиляйся, нас тут четверо у потягу без нету за жеребом дивиться, один обслуговування через раз відкривається. Приїдем - атпіздім :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736289 вiд 2025-11-20 14:40:54А нам клнечно же Швеция..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736288 вiд 2025-11-20 14:38:54Нет, это полякам албания..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736287 вiд 2025-11-20 14:37:49Первая игра нам албания
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736286 вiд 2025-11-20 14:36:05Польша тоже В
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736285 вiд 2025-11-20 14:33:31Украина _путь В итал А, турки С, данияD D
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736284 вiд 2025-11-20 14:29:31Пл новой рассказуют историю обора и пройедуру жеребения, с картинками
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736283 вiд 2025-11-20 14:25:37Блять, 20 минут жеребили конкаф. Сплошной пиздеж..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736282 вiд 2025-11-20 12:05:16Сумо Головний результат сьогоднішнього дня, мабуть, не чергові перемоги трійки лідерів, а те, що одзекі Котозакура ефектно відчепив головного їх переслідувача Йосінофудзі (завис на одній нозі на обмежувальній лінії, проваливши вниз на підлогу атакуючого суперника). Тепер четвірка найрейтинговіших сумоїстів судячи з усього проведе між собою круговий турнір за останні три дні. Завтра Данило боротиметься проти Оносато, потім Хосьорю і Котозакура. Думаю, що перемога навіть над одним з йокодзун дасть Данилу підвищення до одзекі, якщо ж ще вдасться зачепитись за плей-офф чи чисте друге місце, то майже стовідсотково, не кажучи вже про кубок (цю мету теж треба собі в голові тримати, бо це вже крок до йокодзуни). Але Котозакура теж повинен вигризти ще одну перемогу, бо інакше отримає кадобан - попередження щодо необхідності в наступному турнірі взяти 8 перемог, щоб не бути пониженим. І я боюсь, що його стратегія буде спрямована на збереження сил на останній бій з Данилом, а не на спроби переграти йокодзун.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736281 вiд 2025-11-20 11:35:12що таке дипломатична пошта знаю. що таке дипломатичний рейс - хез. Дипломати, люди з диппаспортами, можуть і звичайним рейсом літати і бізнесджетом, що відбувається постійно. Але за тих 28 умов є заборона на польоти дипломатичних літаків. Ось про таке я ніколи не чув, хоча тривалий час працював на аерофлоті.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736280 вiд 2025-11-20 11:20:04До кінця лютого Росія все ще намагатиметься знищити українську енергосистему. Це роблять, щоб посилити свою позицію, зокрема й на мирних перемовинах. Адже, за логікою командування РФ, руйнування енергетики перед зимою має вплинути як на суспільство України, так і на її західних партнерів. ------- логічне пояснення від буданова чому в кінці лютого вікно перемовин відкриється… до того - хуйлостан буде пробувати нас «заморозити» … ближче до весни «важілі» тиску на нас зникнуть (ну крім м'яса на покровськ й інші міста) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736279 вiд 2025-11-20 11:16:41ProstoVlizPobalakaty № 1736277 вiд 2025-11-20 11:08:02 Batyj № 1736276 вiд 2025-11-20 10:23:37 так. хуйлостан кокс з аргентини (думаю і з інших точок) возив… митники якось перевірили і знайшли майже 400 кг коксу… можна нагуглити «Справа 12-ти валіз» бізнес контори лаврова. писали що тією ж «поштою» на європу то все доставлялось…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736278 вiд 2025-11-20 11:11:45Вірніше митні процедури є, але по особливому протоколу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736277 вiд 2025-11-20 11:08:02Batyj № 1736276 вiд 2025-11-20 10:23:37 Правильніше казати «дипломатичний рейс» - одна зі сторін заявляє, що в літаку особи з дипломатичним імунітетом і їх особистий вантаж, інша сторона погоджується і надає дозвіл на приліт і виліт без митних процедур. Президенти і монархи як правило такими рейсами літають, але можуть і для делегації нижчого рівня дати такий статус.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736276 вiд 2025-11-20 10:23:37хтось знає, що таке «дипломатичний літак»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736275 вiд 2025-11-20 10:02:58штати (на словах) обіцяють і колумбію «мочканути», разом з венесуелою цікаво що колумбія є Major Non-NATO Ally (MNNA). при чому у 2022 їм цей статус надали… тобто, ти у військовому альянсі із штатами. але якщо през штатів так вирішить - то пох б-які договори… на днях такий статус саудити отримали разом з ф35 -------- This designation is granted by the United States government to close allied countries that have strategic working relationships with the U. S. military but are not members of the North Atlantic Treaty Organization (NATO).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736274 вiд 2025-11-20 09:45:22Страшний роковий невідворотній ПЛАН! Україна приречена, всьо пропало, путін пабєділ!!!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736273 вiд 2025-11-20 09:42:51«пишуть американські журналісти» … There are an estimated 44,700 journalists in the USA. … Ай яй яй. Ось так прямо таки усі 44,700 і пишуть? Ой лишенько! Що ж ми робити будемо! Цікаво, коли хом'ячки припинять масово всиратись від того, що десь якась псина щось гавкнула? Або дві псини висрали «план», яким підітруться та забудуть вже через тиждень.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736272 вiд 2025-11-20 09:42:20Президент Колумбії сказав що «клан педофілів хоче знищити демократію в Колумбії» Це він про США так сказав, якщо хтось не зрозумів. Я думаю гарний термін, його і нам слід використовувати
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736271 вiд 2025-11-20 09:38:51Американські журналісти можуть собі дозволити зневажливо писати про Єрмака, але вони не можуть навіть пукнути в сторону рудої мавпи
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736270 вiд 2025-11-20 09:12:55Про Єрмака вже в такому зневажливому тоні пишуть американські журналісти «Yermak's cozying up to Witkoff is quite revealing, as is the fact that Witkoff canceled his Turkey trip — evidently because he was not acquainted with the full scale and scope of the Ukrainian corruption scandal now threatening to end Yermak's overlong political career. (There's a shocker: Witkoff was uninformed.) Yermak using Dim Philby to save his own hide by negotiating terms that aren't exactly transparent to all in Kyiv would be an ignominious sideshow to this whole circus, but wholly in keeping with Yermak's style.»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736269 вiд 2025-11-20 08:49:33Люди які зробили такі гроші не тупі, але існування України не входить до сфери їх інтересів. Насправді Україна для США це проблема. Не Росія.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736268 вiд 2025-11-20 08:19:11Бубба - це, у широкому сенсі, здоровий молодий лобур чи жлоб з південних штатів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736267 вiд 2025-11-20 08:16:492 Enot№ 1736249по всіх каналах йде, але ти читаєш саме кацапську. Може, ти ще спорт-експрес. уа читаєш? В очі дивитись!!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736266 вiд 2025-11-20 07:50:25Також виглядає, що кацапи доволі майстерно вбивають клин між старою жопою та Європою - хоча у старої жопи це і так непогано виходить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736265 вiд 2025-11-20 07:48:54вітьков - чи абсолютно тупа скотина, чи разом зі своїм госпідаром готовий пристати на будь-які умови Фуйла.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736264 вiд 2025-11-20 07:47:06З того, що чуємо від Рахманіна:https://www.pravda.com.ua/articles/2025/11/19/8007918/висновок такий, що кацапам зараз немає сенсу йти на переговори, бо ситуація розвивається на їхню користь, і краще почекати. Те ж саме стосується і України - тільки чекати слід хоч якогось виправлення ситуації та пригальмування наступальних дій кацапні.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736263 вiд 2025-11-20 04:06:38Marco Rubio @marcorubio · 1h Ending a complex and deadly war such as the one in Ukraine requires an extensive exchange of serious and realistic ideas. And achieving a durable peace will require both sides to agree to difficult but necessary concessions. That is why we are and will continue to develop a list of potential ideas for ending this war based on input from both sides of this conflict. … Пряма мова рубіо… Інпут фром хуйлостану всі побачили… Відповідь від нас буде: ми вже заїбались вас посилати нахуй з вашими пропозиціями
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736262 вiд 2025-11-20 04:03:19Посадовець зазначив, що Трамп уповноважив Віткоффа спробувати досягти угоди із Зеленським у Туреччині і підтримав рішення скасувати зустріч з українським президентом. «Зараз ми будемо чекати. М'яч на боці Зеленського», – сказав американський посадовець. Він зазначив, що Зеленський може приїхати до Вашингтона для обговорення нового плану США, якщо захоче.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736261 вiд 2025-11-20 04:02:15Спецпредставник президента США Стів Віткофф планував 19 листопада зустрітися в Туреччині з Володимиром Зеленським для обговорення нового «мирного плану», однак зустріч не відбулася, оскільки президент України приїхав з іншим планом. Посадовець заявив, що зустріч була відкладена, коли стало ясно, що Зеленський не зацікавлений в обговоренні плану США. Замість цього Зеленський вирушив до Анкари з іншим планом, розробленим разом з європейськими партнерами, який Росія ніколи не прийме, заявив американський представник.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736260 вiд 2025-11-20 02:30:24Але трамп смоктав у негра, істинно вам кажу!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736259 вiд 2025-11-20 02:22:32Vichny № 1736256 Бубба (чи Бабба) був ще у Форест Ґамп. В політиці кажуть що найвідоміший Бубба це Білл Клінтон. Звичайно, брательник Епштейна хто писав той емейл каже що то він шуткував. Але пересічний маґа може повірити. Вірив же що пожежі у Каліфорнії були ініційовані євреями лазерною зброєю.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736258 вiд 2025-11-20 02:21:50Vichny № 1736256 То клікуха клінтона в студентські коли він грав на саксофоні Десь писали У форест гама бубба теж був
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736257 вiд 2025-11-20 01:58:55А може то Барак Хусейн Обама був?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736256 вiд 2025-11-20 01:56:27Але щось пригадується мені, що Bubba - то чи то сценічне, чи то реальне ім'я здоровезного негра з «Поліцейської академії»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736255 вiд 2025-11-20 01:54:19Ну бач, на другому значить. Ну і ще традиційно переможенькою («я закінчив 9 воєн!») відволікти трохи тамтешній нарід від буббососання може
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736254 вiд 2025-11-20 01:18:21Vichny № 1736252 На першому місці зараз переконати респубіканців що той Бубба у якого він начебто відсмоктав це не Білл Клінтон. А вже потім Нобелівська премія :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736253 вiд 2025-11-20 01:14:52Зараз вперше за Трампову другy каденцію республіканська бльшість не дослухалась до свого фюрера. Навіть сумно відома Марджорі Ґрін виступила проти Трампа шодо шатдауну та файлів. Вірогідно республіканці оцінили результати виборів у Вірджинії та Нью Джерсі та тепер не впевнені що підтримка Трампа їм допомагає, а не шкодить.