🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3701.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603012 вiд 2021-06-14 12:09:52

РќСѓ Рё РїСЂРѕ самого «Р·Р°СЋ»)
«РњРЅРѕРіРѕР» етний РіР» ава Рё президент футбол СЊРЅРѕРіРѕ РєР» СѓР±Р° В «РџРѕР» есье» (Житомир). Засл уженный тренер Украины, засл уженный тренер РСФСР. РљСЂРѕРјРµ футбол СЊРЅРѕР№ деятел ьности известен Р±Р» агодаря высокому статусу РІ криминал СЊРЅРѕРј РјРёСЂРµ.»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603011 вiд 2021-06-14 12:06:16

В 90-е в Киеве соперничал и осетинские бандиты с ассирийскими, а так нет претензий)
https://genshtab.info/%D0%90%D0%B2%D0%B4%D1%8B%D1%88%D0%B5%D0%B2,_%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603010 вiд 2021-06-14 12:01:22

Enot
в„– 1603005
ты что то имеешь против Заи Зедовича - тренера Пол есья и вице-президента ПФЛ. Зая еврей еще тот, хотя и не совсем по происхождению. Деньги на команду давал и житомирские евреи - местные бизнесмены и руководство города и обл асти, это ни дл я кого не секрет. Впрочем как и на команду Прогресс из Бердичева.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603009 вiд 2021-06-14 12:00:12

РџРѕР» С–СЃСЃСЏ - С…СѓС—СЃСЃСЏ.
Нахуй тут про це гівно взагал і?

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603008 вiд 2021-06-14 11:58:59

Ну, третій гол - то таке- продавити можуть будь-кого. Як на мене - основна претензія до Зіни- купа шал ених обрізок. Ну і трохи напрягає, що він постійно кричить на партнерів. Невдовзі почнуть посил ати. І оце вказування руками, як свого часу Тол ян Тимощук)).
Щодо кінцівки, то, СЏРє РЅР° мене, варто Р±СѓР» Рѕ випустити Степаненко наприкл ад замість РЇСЂРјРѕР» Рё (Р· СЏР·РёРєРѕРј «РЅР° РїР» ечі»), С– спробувати захистити нічию…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603007 вiд 2021-06-14 11:54:03

Jen
в„– 1603001

Я теж не розумію чому Собол ь не вийшов замість Зубкова.
Якась незрозуміл а хуєта та пройоб.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603006 вiд 2021-06-14 11:46:16

Заяев ещё)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603005 вiд 2021-06-14 11:44:11

Авдыш, еврей Р±Р» ять, ага) Р? Авдышев РІРёРґРёРјРѕ тоже)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603004 вiд 2021-06-14 11:44:05

Батый
Попова в центр третьим? С техничными гол л андцами?
Это означал о бы бодание гол ых трёх наших деревянных ЦЗ с ПЗ Гол л андии.
Шева потому и насыщал усл овными зинами ПЗ что бы отодвинуть гол л андцев от штрафной подал ьше

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603003 вiд 2021-06-14 11:37:20

В Житомирском и Бердичевском футбол е традиционно заправл ял и евреи. Это особенность региона, да и Украины в цел ом 🙂

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603002 вiд 2021-06-14 11:29:45

Зая Авдиш :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603001 вiд 2021-06-14 11:27:52

л івим бігунком післ я травми Зубкова міг відпрацювати Собол ь.
До речі навряд чи він би так л егко програв повітря в епізоді з третім гол ом.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1603000 вiд 2021-06-14 11:26:40

2 Sauron
в„– 1602989
патамушта справа Ярмол а и Караваев. Оба играл и в отборе, а сл ева Микол енко один.
НАда был о сл ева в середину двигать Зтну, есл и без него никак, а выпускать не Марл оса, а Попова в центр третим..
Посмотри у нас тут наччал о трансл яции. именно с обрезки Зины начал ся 10-минутный пожар в нашей штрафной, када ты решил, что нас разорвут..
Зине в защите дел ать нехуй. А есл и в защите дол жно играть ВСЯ каманда, тога без Зины. Зина в защите - пустое место.
Есл и Гвардиол а его туда задвинул, так это просто место пустовал о. Да и не нада МанСити много обороняться. А как понадобил ось - сразу пизец наступает..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602999 вiд 2021-06-14 11:26:19

РЁСѓР±РёРЅ
Да нет никакого срача. Просто не надо прыгать на достойную команду с титул ом и историей, есл и ты команда пивзавода с окраин города без роду-пл емени и достижений. :-)
В «РњС‹ еще РІ РњРёРЅСЃРєРµ встретимся, РєР» РѕСѓРЅС‹ Р±Р» ять» (СЃ)

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602998 вiд 2021-06-14 11:16:13

Все кто участвует в пол есье-обол онь сраче - где вы был и вчера????

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602997 вiд 2021-06-14 11:08:48

PEPSI (Merkury)
в„– 1602993

Думаю, буде Шапаренко на Македонію.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602996 вiд 2021-06-14 11:07:53

торео
в„– 1602992

Хз, ал е Зіна повинен був зіграти надійніше, бо в МанСіті саме на цій позиції давно грає.
Треба бул о просто штовхатися в пл ече до всирачки

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602995 вiд 2021-06-14 11:03:52

Enot
в„– 1602991
а що, таке досягнення можна поставити в музей кл убу?
РќСѓ, РІ РћР±РѕР» РѕРЅС– таке мабуть С” Сѓ зал С– СЃР» ави - табл ичка «Р“рал Рё РІ футбол!» :-)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602994 вiд 2021-06-14 11:02:51

Микол ка післ я невдал ого експермента з грою в ценрі захисту, тепер вигл ядає якось невпевнено і на фл анзі.
як пробитий боксер :(
Може втомився післ я сезону, а може переоцінив сил и, бо забагато про нього як про пошти вже зірку розмов.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602993 вiд 2021-06-14 11:01:48

Sauron
в„– 1602989
Мал іну аж жал ко. Його пік форми припав на квітень-травень і він рубався за Атал анту як монстр. Тепер він вижатий як л имон. Якщо його ставити – він на автоматі ще буде снувати по пол ю, ал е несвіжий і без вогника. Помил кою бул о ставити Мал іну на всі товарняки – йому просто треба бул о дати відпочити.
Квітневий Мал іна був би зараз одним із топів на ЕМ.
Зіна навпаки свіжий, активний і л егконогий, хоч і пригол омшений фінал ом ЛЧ. Ал е фактури не вистачає, хоча досвід є непоганий. Кращих Зіни все одно нема. Уявити на місці Зіни-Мал іни Безуса, Спепаненко чи Судакова якось стрьомно навіть перед Македонією.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602992 вiд 2021-06-14 10:59:21

Sauron
в„– 1602989

у микол енка є така пробл ема. ненадійність, втрата позиції. в атакувал ьній фазі він непогано грає.
може переросте ще.

я, до речі, не зрозумів, чому кол и ми пропустил и третій, навіс накривав зінченко, а не микол енко. чи він і мав виходити на цю позицію в захисті?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602991 вiд 2021-06-14 10:52:45

Скол ько сезонів Пол ісся відіграл о в Прем'єр-л ізі?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602990 вiд 2021-06-14 10:51:42

абал РѕРѕРѕРѕРѕРѕРЅСЊ…абал РѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРЅСЊ
єто с кієвскіх окраїн шел упонь
абал РѕРѕРѕРѕРѕРѕРЅСЊ…абал РѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРѕРЅСЊ
шел упоооооонь, зел ена шел упонь

Гімн Абол оні (с)

Р±РіРіРіРіРіРіРі :-)))))

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602989 вiд 2021-06-14 10:50:50

Batyj
в„– 1602973 РІiРґ 2021-06-14 06:54:33

> Ну есл и зина л уччий, то дал ьше можна не смотреть..
> Дуел и он выиграл.. када и у кого?

Объективно: нормал ьно оне сыграл.
В моменте с 3-м гол ом чуть не хватил о физической мощи ил и умения выносить мяч из штрафной.

А вот Мал ина - сил ьно разочаровал.
Помню пару перспективных его фирменных пасов, не понятых партнерами (Яремчук) и идеал ьный гол евой навес.

В начал е игры с ужасом думал, что с нами сдел ает Депай на нашем правом фл анге, где Караваев и Ярмол а, но в итоге оказал ось, что вся жопа приходил а с л евого.
Микол енко, привет :(
Как по мне, Микол енко - сил ьно переоценен. Пусть спускается на земл ю.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602988 вiд 2021-06-14 10:24:09

на місці ватажка жабок Вічного я б мовчав у тряпочку і нервово курив за гаражами

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602987 вiд 2021-06-14 10:21:58

Enot
в„– 1602985
Кубок УССР звучить в 1000 разів престижніше ніж чемпіон України серед юніорів :-)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602986 вiд 2021-06-14 10:16:37

«РљРµСЂС–вництво партії С– парл аментської фракції» РЎР» СѓРіР° народу «РЅРµ проти, щоб нинішній президент України Р’РѕР» РѕРґРёРјРёСЂ Зел енський бал отувався РЅР° РґСЂСѓРіРёР№ строк. РџСЂРѕ це РІ інтервʼю» Бабел СЋ « 13 червня сказав РіРѕР» РѕРІР° партії» РЎР» СѓРіР° народу "РћР» ександр Корнієнко.

«РќР°С€Сѓ позицію РІР¶Рµ РІСЃС–, напевно, знають. РњРё РЅРµ проти, щоб Зел енський бал отувався РЅР° РґСЂСѓРіРёР№ термін – РјРё Р·Р°. Рішення РїРѕРІРёРЅРЅРѕ бути Р№РѕРіРѕ особисте», – зазначив РІС–РЅ ".
------------------
Ще б вони бул и проти - бо якщо пьосік здохне, то вошам, які живуть на його шкурі, доведеться шукати собі нового пьосіка.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602985 вiд 2021-06-14 10:01:23

Кубок УРСР у Пол ісся, а не України.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602984 вiд 2021-06-14 10:00:19

Но на земл е, вдал и от штрафной, Зина мяч выгрызает будь здоров. Поднатаскал ся в мансити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602983 вiд 2021-06-14 09:58:55

РЁСѓР±РёРЅ
Так Зину Шева так и испол ьзует - вперед, дл я разгона атак, попутно испол ьзуя его навыки в защите. Пока в защите л ажает, не фактурный.

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602982 вiд 2021-06-14 09:43:29

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1602979
по своей фактуре Зина не защитник, его банал ьно продавл ивают здоровые форварды, имхо. я бы его подвинул бл иже к л инии нападения

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602981 вiд 2021-06-14 09:32:09

Чудовий гол Яремчука зі штрафного у виконанні Мал іни. Це схоже на домашнью заготовку, чи не так?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602980 вiд 2021-06-14 09:27:14

Vichny
Чивоооо бл еаать? У Обол оні музей трофеїв краще ніж у Пол ісся? Ти ібанувся?
РЈ РћР±РѕР» РѕРЅС–:
- Бронза 1 л іги
- РЎСЂС–Р±Р» Рѕ 2-Р‡ Р» С–РіРё
- Чемпион первенства україни серед юніорів.
У Пол ісся Житомир:
- Вол одар Кубка України
Зводи мене у зал сл ави Обол оні, поржати: --)))

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602979 вiд 2021-06-14 09:14:39

Хз, що там із двоборствами у зіни сєдан, ал е гру у захисті на серйозному рівні він не тягне - як за кл уб, так і за збірну, і це очевидно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602978 вiд 2021-06-14 08:19:29

Передивився хайл айтс. Шидкості справді височезні. Причому наші запропонувал и їх самі і захопил ися, перший гол в наші ворота разюча контра, проштрикнул и швидко і красиво ефективно. Ну взагал і те, що вирівнял и гру у другому таймі і забил и 2 гол а вважаю успіхом.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602977 вiд 2021-06-14 08:13:37

1972
Автомобил ист (Житомир) − Шахтёр (Донецк) − 1:0
19 РЅРѕСЏР±СЂСЏ. Киев. В «Р¦РµРЅС‚рал ьный» *
В «РђРІС‚РѕРјРѕР±РёР» ист»: Р–СѓСЂР±Р°, Козинец, Петр Бел ый, Кравчук, Горбач, Пестриков, Пинчук, РЎР» адковский (РЎРѕР» овьёв, 55), Васютин, Несмиян (Котов, 73), Зел енский
—————————-
ЗЕЛЕНСКР? Р™! Р’Рѕ как :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602976 вiд 2021-06-14 07:18:36

и вааще его место непонятно. Есл и он розыгрующий, решал а, то почему за опорниками? Первый пас давать? Это есл и кто-то отберет мячь и отдаст ему чтобы он решил что дел ать дал ьше? Цирк на дроти..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602975 вiд 2021-06-14 07:00:00

Самый техничный видишь л и.. А тол ку с ево техники?
Второй черенков..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602974 вiд 2021-06-14 06:56:14

Проебут все остал ьное и будут тут статистикой раскидываться..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1602973 вiд 2021-06-14 06:54:33

Ну есл и зина л уччий, то дал ьше можна не смотреть..
Дуел и он выиграл.. када и у кого?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.