LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736172 вiд 2025-11-19 00:32:08Valeriy № 1736170 Аа, ті губасті їбальники кринжові? Це я їм всю анімацію анімував, в минулому році і в цьому. Часу було пиздець як мало, 3-4 дні на все, тому сорян за сиру анімацію місцями :) Да, Холанд схожий ггг
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736171 вiд 2025-11-19 00:30:36Ну, можна сказати, що завтра, бо у вас вже 19е, а так, у четвер, о 14й, здається. За Києвом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736170 вiд 2025-11-19 00:27:28LAZY № 1736010 вiд 2025-11-17 01:48:08 Valeriy № 1735998 вiд 2025-11-16 22:33:30 Холанд схожий на мультяшних героїв з останньої реклами Приватбанку … Це про яку рекламу йдеться? LAZY № 1736010 вiд 2025-11-17 01:48:08 Valeriy № 1735998 вiд 2025-11-16 22:33:30 Холанд схожий на мультяшних героїв з останньої реклами Приватбанку … Це про яку рекламу йдеться? -------------------------------- Це їх свіжа реклама чорної, яку вони назвали «зеленою», п "ятниці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736169 вiд 2025-11-19 00:24:16завтра жереб, все взнаєм
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736168 вiд 2025-11-19 00:23:42Vichny № 1736008 вiд 2025-11-17 01:03:24 Valeriy є 1735992 вiд 2025-11-16 22:21:26 Буде один матч чи два? ------------ І ця людина претендує на якусь експертну думку в футболі? Vichny № 1736008 вiд 2025-11-17 01:03:24 Valeriy є 1735992 вiд 2025-11-16 22:21:26 Буде один матч чи два? ------------ І ця людина претендує на якусь експертну думку в футболі? ---------------------------------------- По-перше - я не претендую на звання футбольного експерта в у розумінні українських медіа, які в експерти записують будь-кого, хто десь колись грав. По-друге - я не претендую на звання експерта з регламенту ФІФА, тому і питав, чи буде двобій з двох матчів чи одного. Я пам «ятаю що в УЕФА двобій в парах складався з одного матчу, але ФІФА має свої правила (» потому что это, блять, совсем другой турнир (с) "
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736167 вiд 2025-11-19 00:21:00Ліга Націй - кльовий кайфовий турнір, дуже гарно вписався і вже має свій власний шарм і цінність. Я спочатку не зрозумів, що це за хуйня ващє і нахуя. Але це дійсно в сто разів краще та цікавіше ніж срані френдлі. Он Роналду як ридав від щастя, коли виграли його. Ок, він завжди ридає, але тим не менш.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736166 вiд 2025-11-19 00:19:34А Данці - да… Самі собі проблємув наробили зігравши з блядорусами у себе вдома 2:2 (при цьому перший матч виграли 6:0 у недопідорів). Якби виграли, то сьогодні навіть 3:0 могли зливати і залишились би на 1 місці
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736165 вiд 2025-11-19 00:15:03Хто тут писав, що ЛН нахуй не потрібна? Он, Шведи, зайняли в групі відбору останнє місце з 2 пунктами, але тим не менш, гратимуть в плей-офф, бо свого часу виграли якусь забацану групу в Дивізіоні С! Власне, в плей-офф попали якраз всі 4 переможці 4 груп забацаного Дивізіону С
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736164 вiд 2025-11-19 00:09:49На вікіпедії вже намалювали всі корзини https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA_World_Cup_qualification_%E2%80%93_UEFA_second_round
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736163 вiд 2025-11-19 00:06:40Зайшов на ігого, подивився останні 12 хвилин Шотландія-Данія. Це пиздець, панове! Шотландія, яка на тоненькому веде в рахунку і ідуть вже додані хвилини, не займається дрочевом, не тягне час, а йде вперед. Круті хлопці.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736162 вiд 2025-11-18 23:59:15Швеція, Македонія, П. Ірландія, Румунія. Давайте, мабуть, Македонію.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736161 вiд 2025-11-18 23:49:43Треба буде Скоттов передивитись. Там в них була цікава заруба. Тепер в першому кошику мають бути Італія, Данія, Туреччина, Україна. Але треба дочекатись що там ФІФА дорахує у коефіцієнти за останной місяць.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736160 вiд 2025-11-18 23:48:27Vichny № 1736152 вiд 2025-11-18 23:43:07 Похуй, так
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736159 вiд 2025-11-18 23:47:51Ще і чвертий..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736158 вiд 2025-11-18 23:47:49Я просто не уявляю як сьогодні набухається Ґлазґо! Та і Едінбург не підкачає
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736157 вiд 2025-11-18 23:47:18Це пизда) четвертий зі своєї половини
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736156 вiд 2025-11-18 23:46:25Данці-нереальні лузери, примудрились за два тури втрати майже пряму путівку на ЧС
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736155 вiд 2025-11-18 23:45:52Да. Данці не удержалі в меньшості..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736154 вiд 2025-11-18 23:45:16Нам би ще перший пройти
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736153 вiд 2025-11-18 23:43:28Поляки відвалились у другий кошик, і тепер у другому раунді можуть трапити на нас. Таке собі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736152 вiд 2025-11-18 23:43:07Goran134 № 1736150 вiд 2025-11-18 23:42:03 А скоти завалили третій ---- Але якщо Австрія не програла, то нам похуй? 1-а корзина наша?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736151 вiд 2025-11-18 23:42:32Бля, оце заруба в Шотландії! Навіть шкода стало шо не дивлюся
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736150 вiд 2025-11-18 23:42:03А скоти завалили третій
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736149 вiд 2025-11-18 23:40:11Австрія на перше в групі остаточно
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736148 вiд 2025-11-18 23:31:49Там у скотов вже 2-2..
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736147 вiд 2025-11-18 23:30:172:2
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736146 вiд 2025-11-18 23:29:55Batyj № 1736141 вiд 2025-11-18 23:27:18 В збірній Боснії етнічні серби принципово не грають. Не впевнений на рахунок хорватів, але здається, також ні. Ну або якісь 1-2 футболісти. То ж то збірна бошняків, насправді.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736145 вiд 2025-11-18 23:29:05А скотти забивають другий. Тому ще не вечір.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736144 вiд 2025-11-18 23:28:15А зараз ту Македонію жорстко їбуть валлійці, наче овечок (вибачте, це з англійського неполіткоректного гумору про валлійців, хоча я до валлійців нічого поганого не маю)
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736143 вiд 2025-11-18 23:28:02Данія пропустила
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736142 вiд 2025-11-18 23:27:23Vichny № 1736125 Данія й Австрія мають рейтинг вищий за наших. Тому у разі програшу вони не вийдуть напряму, а будуть у першому кошику плей-офф, тому витіснять наших у другий кошик. А Шотландія й Боснія нижче наших, тому підуть у не перший кошик.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736141 вiд 2025-11-18 23:27:18но, я вас скажу, Босния - не подарок. Странное дело, страна разорвана даже не на две, а на три части. Муслимы, православные (сербы) и католики (хорваты). С последними нелавно ДК играло. А сборная - как одно целое. Натуральная югославия..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736140 вiд 2025-11-18 23:25:34А чи не Італію винесли в плей-оффі на ЧЄ-2020 Македонці?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736139 вiд 2025-11-18 23:24:28йес, австрийцы забивают.. Остаемся в первой..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736138 вiд 2025-11-18 23:24:11OG № 1736134 вiд 2025-11-18 23:17:36 Кошики 1-3 формуються за завтрашнім рейтингом ФІФА, а 4й для команд з ЛН --------- А рейтинг фіфа формується від того як завтра чеферін зранку в туалет сходить чи ще якось хитровиєбано? Тож кошики після сьогоднішніх матчів ще не будуть сформовані, виглядає так
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736137 вiд 2025-11-18 23:22:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1736135 Ну хіба що. команди з 1-го кошика ніколи не попадуть на інші команди з 1-го кошика
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736136 вiд 2025-11-18 23:18:22на игого Щвеция-Словения. У шведов форма - те же цвета, что наша. Но вы поглядите на дизайн..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736135 вiд 2025-11-18 23:17:38Vichny № 1736130 ну 1 кошик не дасть в разі успіху в першому матчі не потрапить на Італію чи Туреччину з Польщею …
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736134 вiд 2025-11-18 23:17:36Кошики 1-3 формуються за завтрашнім рейтингом ФІФА, а 4й для команд з ЛН
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736133 вiд 2025-11-18 23:16:17Vichny Я думаю, що якщо ми у першому кошику, то не зіграємо з Італією, наприклад, за умови перемоги у півфіналі.