🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 372.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736172 вiд 2025-11-19 00:32:08

Valeriy
№ 1736170

Аа, ті губасті їбальники кринжові? Це я їм всю анімацію анімував, в минулому році і в цьому. Часу було пиздець як мало, 3-4 дні на все, тому сорян за сиру анімацію місцями :)
Да, Холанд схожий ггг

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736171 вiд 2025-11-19 00:30:36

Ну, можна сказати, що завтра, бо у вас вже 19е, а так, у четвер, о 14й, здається. За Києвом.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736170 вiд 2025-11-19 00:27:28

LAZY
№ 1736010 вiд 2025-11-17 01:48:08

Valeriy
№ 1735998 вiд 2025-11-16 22:33:30

Холанд схожий на мультяшних героїв з останньої реклами Приватбанку

Це про яку рекламу йдеться? LAZY
№ 1736010 вiд 2025-11-17 01:48:08

Valeriy
№ 1735998 вiд 2025-11-16 22:33:30

Холанд схожий на мультяшних героїв з останньої реклами Приватбанку

Це про яку рекламу йдеться?
--------------------------------
Це їх свіжа реклама чорної, яку вони назвали «зеленою», п "ятниці.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736169 вiд 2025-11-19 00:24:16

завтра жереб, все взнаєм

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736168 вiд 2025-11-19 00:23:42

Vichny
№ 1736008 вiд 2025-11-17 01:03:24

Valeriy
є 1735992 вiд 2025-11-16 22:21:26

Буде один матч чи два?
------------
І ця людина претендує на якусь експертну думку в футболі? Vichny
№ 1736008 вiд 2025-11-17 01:03:24

Valeriy
є 1735992 вiд 2025-11-16 22:21:26

Буде один матч чи два?
------------
І ця людина претендує на якусь експертну думку в футболі?
----------------------------------------
По-перше - я не претендую на звання футбольного експерта в у розумінні українських медіа, які в експерти записують будь-кого, хто десь колись грав.
По-друге - я не претендую на звання експерта з регламенту ФІФА, тому і питав, чи буде двобій з двох матчів чи одного. Я пам «ятаю що в УЕФА двобій в парах складався з одного матчу, але ФІФА має свої правила (» потому что это, блять, совсем другой турнир (с) "

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736167 вiд 2025-11-19 00:21:00

Ліга Націй - кльовий кайфовий турнір, дуже гарно вписався і вже має свій власний шарм і цінність.

Я спочатку не зрозумів, що це за хуйня ващє і нахуя.
Але це дійсно в сто разів краще та цікавіше ніж срані френдлі.
Он Роналду як ридав від щастя, коли виграли його. Ок, він завжди ридає, але тим не менш.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736166 вiд 2025-11-19 00:19:34

А Данці - да… Самі собі проблємув наробили зігравши з блядорусами у себе вдома 2:2 (при цьому перший матч виграли 6:0 у недопідорів).
Якби виграли, то сьогодні навіть 3:0 могли зливати і залишились би на 1 місці

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736165 вiд 2025-11-19 00:15:03

Хто тут писав, що ЛН нахуй не потрібна?
Он, Шведи, зайняли в групі відбору останнє місце з 2 пунктами, але тим не менш, гратимуть в плей-офф, бо свого часу виграли якусь забацану групу в Дивізіоні С!
Власне, в плей-офф попали якраз всі 4 переможці 4 груп забацаного Дивізіону С

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736164 вiд 2025-11-19 00:09:49

На вікіпедії вже намалювали всі корзини

https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA_World_Cup_qualification_%E2%80%93_UEFA_second_round

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736163 вiд 2025-11-19 00:06:40

Зайшов на ігого, подивився останні 12 хвилин Шотландія-Данія. Це пиздець, панове!

Шотландія, яка на тоненькому веде в рахунку і ідуть вже додані хвилини, не займається дрочевом, не тягне час, а йде вперед. Круті хлопці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736162 вiд 2025-11-18 23:59:15

Швеція, Македонія, П. Ірландія, Румунія.

Давайте, мабуть, Македонію.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736161 вiд 2025-11-18 23:49:43

Треба буде Скоттов передивитись. Там в них була цікава заруба. Тепер в першому кошику мають бути Італія, Данія, Туреччина, Україна. Але треба дочекатись що там ФІФА дорахує у коефіцієнти за останной місяць.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736160 вiд 2025-11-18 23:48:27

Vichny
№ 1736152 вiд 2025-11-18 23:43:07

Похуй, так

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736159 вiд 2025-11-18 23:47:51

Ще і чвертий..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736158 вiд 2025-11-18 23:47:49

Я просто не уявляю як сьогодні набухається Ґлазґо! Та і Едінбург не підкачає

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736157 вiд 2025-11-18 23:47:18

Це пизда) четвертий зі своєї половини

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736156 вiд 2025-11-18 23:46:25

Данці-нереальні лузери, примудрились за два тури втрати майже пряму путівку на ЧС

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736155 вiд 2025-11-18 23:45:52

Да. Данці не удержалі в меньшості..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736154 вiд 2025-11-18 23:45:16

Нам би ще перший пройти

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736153 вiд 2025-11-18 23:43:28

Поляки відвалились у другий кошик, і тепер у другому раунді можуть трапити на нас. Таке собі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736152 вiд 2025-11-18 23:43:07

Goran134
№ 1736150 вiд 2025-11-18 23:42:03

А скоти завалили третій

----
Але якщо Австрія не програла, то нам похуй? 1-а корзина наша?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736151 вiд 2025-11-18 23:42:32

Бля, оце заруба в Шотландії!
Навіть шкода стало шо не дивлюся

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736150 вiд 2025-11-18 23:42:03

А скоти завалили третій

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736149 вiд 2025-11-18 23:40:11

Австрія на перше в групі остаточно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736148 вiд 2025-11-18 23:31:49

Там у скотов вже 2-2..

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736147 вiд 2025-11-18 23:30:17

2:2

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736146 вiд 2025-11-18 23:29:55

Batyj
№ 1736141 вiд 2025-11-18 23:27:18

В збірній Боснії етнічні серби принципово не грають.
Не впевнений на рахунок хорватів, але здається, також ні. Ну або якісь 1-2 футболісти.
То ж то збірна бошняків, насправді.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736145 вiд 2025-11-18 23:29:05

А скотти забивають другий. Тому ще не вечір.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736144 вiд 2025-11-18 23:28:15

А зараз ту Македонію жорстко їбуть валлійці, наче овечок (вибачте, це з англійського неполіткоректного гумору про валлійців, хоча я до валлійців нічого поганого не маю)

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736143 вiд 2025-11-18 23:28:02

Данія пропустила

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736142 вiд 2025-11-18 23:27:23

Vichny
№ 1736125

Данія й Австрія мають рейтинг вищий за наших. Тому у разі програшу вони не вийдуть напряму, а будуть у першому кошику плей-офф, тому витіснять наших у другий кошик. А Шотландія й Боснія нижче наших, тому підуть у не перший кошик.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736141 вiд 2025-11-18 23:27:18

но, я вас скажу, Босния - не подарок. Странное дело, страна разорвана даже не на две, а на три части. Муслимы, православные (сербы) и католики (хорваты). С последними нелавно ДК играло. А сборная - как одно целое. Натуральная югославия..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736140 вiд 2025-11-18 23:25:34

А чи не Італію винесли в плей-оффі на ЧЄ-2020 Македонці?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736139 вiд 2025-11-18 23:24:28

йес, австрийцы забивают.. Остаемся в первой..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736138 вiд 2025-11-18 23:24:11

OG
№ 1736134 вiд 2025-11-18 23:17:36

Кошики 1-3 формуються за завтрашнім рейтингом ФІФА, а 4й для команд з ЛН

---------
А рейтинг фіфа формується від того як завтра чеферін зранку в туалет сходить чи ще якось хитровиєбано?

Тож кошики після сьогоднішніх матчів ще не будуть сформовані, виглядає так

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736137 вiд 2025-11-18 23:22:26

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1736135

Ну хіба що.
команди з 1-го кошика ніколи не попадуть на інші команди з 1-го кошика

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736136 вiд 2025-11-18 23:18:22

на игого Щвеция-Словения. У шведов форма - те же цвета, что наша. Но вы поглядите на дизайн..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736135 вiд 2025-11-18 23:17:38

Vichny
№ 1736130
ну 1 кошик не дасть в разі успіху в першому матчі не потрапить на Італію чи Туреччину з Польщею …

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736134 вiд 2025-11-18 23:17:36

Кошики 1-3 формуються за завтрашнім рейтингом ФІФА, а 4й для команд з ЛН

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736133 вiд 2025-11-18 23:16:17

Vichny

Я думаю, що якщо ми у першому кошику, то не зіграємо з Італією, наприклад, за умови перемоги у півфіналі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.