Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736132 вiд 2025-11-18 23:15:26№ 1736130в принцыпи нам похуй кто, главно чтоб не Италия.. А для этого надо быть в 1 корзине..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736131 вiд 2025-11-18 23:14:20Pepsi Про що там твій улюбленець думає? Невже його підопічні не хочуть на ЧС 2026 вже сьогодні потрапити, ну і нам, можливо, допомогти?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736130 вiд 2025-11-18 23:13:18А яка різниця - 1й, не 1й кошик? Це ж перший матч («півфінал») грають команда з 1-го і команда з 4-го між собою. Але переможець все одно потім попадає на пару з кошиків 2 і 3 що гратимуть перед тим між собою
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736129 вiд 2025-11-18 23:11:53Vichny № 1736125 та розумні люди порахували напередодні, шо в разі програшу данців та австрійців одночасно, ми випадаєм з першого кошика :)
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736128 вiд 2025-11-18 23:10:57І Данія залишається вдесятьох
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736127 вiд 2025-11-18 23:05:54Данія повертає нам поки перший кошик
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736126 вiд 2025-11-18 23:05:51Данці забили пеналь, 1-1
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736125 вiд 2025-11-18 23:01:58А як ви онлайн розумієте хто в яку корзину песдує? Десь підглядаєте?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736124 вiд 2025-11-18 22:59:25 Batyj № 1736122 вiд 2025-11-18 22:44:56 Пока что мы тоже уходим во вторую корзину и Македония нам не достанется.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736123 вiд 2025-11-18 22:59:07Batyj № 1736122 За таких результатів ми також йдемо у другий кошик.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736122 вiд 2025-11-18 22:44:56судя по всему, Вэльс уходит во 2 корзину, нам остается Македония..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736121 вiд 2025-11-18 22:37:23Гол австрійців відмінено через порушення ще на своїй половині поля, і цікаво, що і порушення і гол зробив Лаймер. Взагалі суддя тут тільки підтвердив, що він судити не вміє, бо там порушення таке, що або свистиш поштовх одразу або даєш такі ситуації грати на користь атаки і ВАРом не роздивляєшся покадрово.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736120 вiд 2025-11-18 22:22:05а ні, то футбол. юа глюкнув. Насправді 2:1
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736119 вiд 2025-11-18 22:20:15Румунія - Сан-Марино 0:2 це шо?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736118 вiд 2025-11-18 22:20:11Вибачаюсь, переплутав. Не пизда, а хуй, звісно. А пизда румунською - то «pizda». От так, оригінально
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736117 вiд 2025-11-18 22:18:03olma № 1736116 Саме так. Відповідно d ten pula - пішов нах
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736116 вiд 2025-11-18 22:15:13Jen № 1736114 --- я теж чув від носіїв мови що це х-й.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736115 вiд 2025-11-18 22:05:48Австрія - Боснія 0:1 15 хв. Вечір перестає бути нудним.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736114 вiд 2025-11-18 22:00:22не пизда а хуй
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736113 вiд 2025-11-18 22:00:09А боснійці австрійцям забили. Якщо так завершиться, плюс Скотти, то наші випадають до другого кошика.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736112 вiд 2025-11-18 21:55:05Скотти вжа данцям запхали. Не дуже добре. Данці тоді випадають у плей-офф й сунуть нас ближче до другого кошика.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736111 вiд 2025-11-18 21:24:36А, закінчили вже Фарери-Борати? Так, побачив вже. 1:0, і то непогано. Боратам - сосати! :) А грали не на островах, а в Хорватії, у місті Пула, що румунською мовою означає «пизда»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736110 вiд 2025-11-18 21:23:05сьогодні нас стосується гра Вельс - Македонія. Визначається можливий суперник з групи 4
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736109 вiд 2025-11-18 21:19:15ілі то вони в лижах грают?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736108 вiд 2025-11-18 21:18:03усраться можна. Андорра Ю21 ипет Ирландию 2-0
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736107 вiд 2025-11-18 21:10:52Усього тільки 1-0
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736106 вiд 2025-11-18 21:03:27Batyj № 1736103 Сподіваюсь, чудові Фарерці добряче повозюкають тих боратів. Нєхуй шастать. Хай вдома сидять і кацапам хуй смокчуть
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736105 вiд 2025-11-18 21:00:53Бомбардир національної збірної Норвегії Ерлінг Холанд розніс одноклубника Артема Довбика після матчу відбіркового циклу проти Італії. Норвежець розкритикував Джанлуку Манчіні. «Манчіні постійно чіпляв мене, навіть мацав мою дупу. В якийсь момент мені це набридло, і я накричав на нього: «Що ти робиш?!» Але потім сказав: «Красно дякую за мотивацію – давай, чорт забирай, пограємо». У підсумку я забив два м'ячі», – жартував Холанд.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736104 вiд 2025-11-18 20:39:56да, бля.. Казахам узбеки уже западло.. Европа, хуле..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736103 вiд 2025-11-18 20:34:20хуясе, френдли матч Фареры-Казахстан..И не облом же было лететь хуй зна куда..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736102 вiд 2025-11-18 19:25:27klirik № 1736056 Там на правій руці у Солдата ще завуальований червоно-чорний прапорець :) Там кібіце ці їбучі з верхніх поверхів не повикидались масово, коли здогадались?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736101 вiд 2025-11-18 18:02:37ДП “Ліси України” завершило програму Президента “Зелена країна” в частині висадки мільярду дерев?? Висадка символічного “мільярдного дерева” відбулася на території Центрального військового шпиталю у Києві. До акції долучилися представники Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України, Держлісагентства, Спілки воїнів-лісівників України, науковці НУБіП, військові та демобілізовані працівники ДП “Ліси України”, учні Вищедубечанського шкільного лісництва. ----------- цих теж в корупції нача підозрюють… цікаво де цей ярд дерев висаджений? колись наче в совку йобнули одного місцевого сєкрєтаря кпсс… тому що наверх подавав що купу гектар засіяли зерном. а коли космонавти «навчились» фоточки присилати з космосу - виявилось що хуй-там що засівалось… можливо й цих осінтери по фоточках зможуть «порахувати»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736100 вiд 2025-11-18 17:40:43і трохи про футбол Secretary Marco Rubio reminds travelers heading to the FIFA World Cup: «Your ticket is not a visa.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736099 вiд 2025-11-18 17:01:45Є_нот - це Є_рмак, який щойно довідався від костусєва - мол. (гончарєнкі) про своє звільнення: D
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736098 вiд 2025-11-18 16:35:38Да нет. Я Енота знаю лично. Недавно бухали за однтм столом..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736097 вiд 2025-11-18 16:31:25Може Єнот тойво, також ШІ? Сьогодні інтернет у всьому світі глючить, куча сервісів дохлі, ось його і немає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736096 вiд 2025-11-18 16:11:36Чота Енота нащешо, дохлого, не слышно и не видно.. Ну расскаже же, что это Порох заставил зеленожопиков пиздить миллионами..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736095 вiд 2025-11-18 13:43:39А тому з них, хто переможе, живіт покриють золотом - відповідно у нього буде «позолоченное брюхо».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736094 вiд 2025-11-18 13:43:09Feodorit № 1736087 ---- Так, це простий і елегантний спосіб. Проблема в тому, якщо мешканці не контролюють свою керуючу контору, то контора може тарифи більші накидувати.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736093 вiд 2025-11-18 13:17:18Цокодзуна в останньому реченні - це, мабуть, японська муха-цокотуха, жирна така… :-)