🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 373.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736132 вiд 2025-11-18 23:15:26

№ 1736130
в принцыпи нам похуй кто, главно чтоб не Италия.. А для этого надо быть в 1 корзине..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736131 вiд 2025-11-18 23:14:20

Pepsi

Про що там твій улюбленець думає? Невже його підопічні не хочуть на ЧС 2026 вже сьогодні потрапити, ну і нам, можливо, допомогти?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736130 вiд 2025-11-18 23:13:18

А яка різниця - 1й, не 1й кошик?

Це ж перший матч («півфінал») грають команда з 1-го і команда з 4-го між собою. Але переможець все одно потім попадає на пару з кошиків 2 і 3 що гратимуть перед тим між собою

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736129 вiд 2025-11-18 23:11:53

Vichny
№ 1736125
та розумні люди порахували напередодні, шо в разі програшу данців та австрійців одночасно, ми випадаєм з першого кошика :)

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736128 вiд 2025-11-18 23:10:57

І Данія залишається вдесятьох

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736127 вiд 2025-11-18 23:05:54

Данія повертає нам поки перший кошик

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736126 вiд 2025-11-18 23:05:51

Данці забили пеналь, 1-1

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736125 вiд 2025-11-18 23:01:58

А як ви онлайн розумієте хто в яку корзину песдує?
Десь підглядаєте?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736124 вiд 2025-11-18 22:59:25

Batyj
№ 1736122 вiд 2025-11-18 22:44:56

Пока что мы тоже уходим во вторую корзину и Македония нам не достанется.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736123 вiд 2025-11-18 22:59:07

Batyj
№ 1736122

За таких результатів ми також йдемо у другий кошик.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736122 вiд 2025-11-18 22:44:56

судя по всему, Вэльс уходит во 2 корзину, нам остается Македония..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736121 вiд 2025-11-18 22:37:23

Гол австрійців відмінено через порушення ще на своїй половині поля, і цікаво, що і порушення і гол зробив Лаймер. Взагалі суддя тут тільки підтвердив, що він судити не вміє, бо там порушення таке, що або свистиш поштовх одразу або даєш такі ситуації грати на користь атаки і ВАРом не роздивляєшся покадрово.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736120 вiд 2025-11-18 22:22:05

а ні, то футбол. юа глюкнув. Насправді 2:1

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736119 вiд 2025-11-18 22:20:15

Румунія - Сан-Марино 0:2
це шо?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736118 вiд 2025-11-18 22:20:11

Вибачаюсь, переплутав.
Не пизда, а хуй, звісно.
А пизда румунською - то «pizda».
От так, оригінально

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736117 вiд 2025-11-18 22:18:03

olma
№ 1736116

Саме так. Відповідно d ten pula - пішов нах

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736116 вiд 2025-11-18 22:15:13

Jen
№ 1736114
---
я теж чув від носіїв мови що це х-й.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736115 вiд 2025-11-18 22:05:48

Австрія - Боснія 0:1
15 хв.
Вечір перестає бути нудним.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736114 вiд 2025-11-18 22:00:22

не пизда а хуй

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736113 вiд 2025-11-18 22:00:09

А боснійці австрійцям забили. Якщо так завершиться, плюс Скотти, то наші випадають до другого кошика.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736112 вiд 2025-11-18 21:55:05

Скотти вжа данцям запхали. Не дуже добре. Данці тоді випадають у плей-офф й сунуть нас ближче до другого кошика.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736111 вiд 2025-11-18 21:24:36

А, закінчили вже Фарери-Борати?

Так, побачив вже.
1:0, і то непогано. Боратам - сосати! :)

А грали не на островах, а в Хорватії, у місті Пула, що румунською мовою означає «пизда»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736110 вiд 2025-11-18 21:23:05

сьогодні нас стосується гра Вельс - Македонія. Визначається можливий суперник з групи 4

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736109 вiд 2025-11-18 21:19:15

ілі то вони в лижах грают?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736108 вiд 2025-11-18 21:18:03

усраться можна. Андорра Ю21 ипет Ирландию 2-0

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736107 вiд 2025-11-18 21:10:52

Усього тільки 1-0

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736106 вiд 2025-11-18 21:03:27

Batyj
№ 1736103

Сподіваюсь, чудові Фарерці добряче повозюкають тих боратів.
Нєхуй шастать.
Хай вдома сидять і кацапам хуй смокчуть

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736105 вiд 2025-11-18 21:00:53

Бомбардир національної збірної Норвегії Ерлінг Холанд розніс одноклубника Артема Довбика після матчу відбіркового циклу проти Італії. Норвежець розкритикував Джанлуку Манчіні.

«Манчіні постійно чіпляв мене, навіть мацав мою дупу. В якийсь момент мені це набридло, і я накричав на нього: «Що ти робиш?!» Але потім сказав: «Красно дякую за мотивацію – давай, чорт забирай, пограємо». У підсумку я забив два м'ячі», – жартував Холанд.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736104 вiд 2025-11-18 20:39:56

да, бля.. Казахам узбеки уже западло.. Европа, хуле..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736103 вiд 2025-11-18 20:34:20

хуясе, френдли матч Фареры-Казахстан..
И не облом же было лететь хуй зна куда..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736102 вiд 2025-11-18 19:25:27

klirik
№ 1736056

Там на правій руці у Солдата ще завуальований червоно-чорний прапорець :) Там кібіце ці їбучі з верхніх поверхів не повикидались масово, коли здогадались?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736101 вiд 2025-11-18 18:02:37

ДП “Ліси України” завершило програму Президента “Зелена країна” в частині висадки мільярду дерев??

Висадка символічного “мільярдного дерева” відбулася на території Центрального військового шпиталю у Києві. До акції долучилися представники Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України, Держлісагентства, Спілки воїнів-лісівників України, науковці НУБіП, військові та демобілізовані працівники ДП “Ліси України”, учні Вищедубечанського шкільного лісництва.
-----------
цих теж в корупції нача підозрюють…
цікаво де цей ярд дерев висаджений?
колись наче в совку йобнули одного місцевого сєкрєтаря кпсс… тому що наверх подавав що купу гектар засіяли зерном. а коли космонавти «навчились» фоточки присилати з космосу - виявилось що хуй-там що засівалось…
можливо й цих осінтери по фоточках зможуть «порахувати»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736100 вiд 2025-11-18 17:40:43

і трохи про футбол
Secretary Marco Rubio reminds travelers heading to the FIFA World Cup: «Your ticket is not a visa.»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736099 вiд 2025-11-18 17:01:45

Є_нот - це Є_рмак, який щойно довідався від костусєва - мол. (гончарєнкі) про своє звільнення: D

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736098 вiд 2025-11-18 16:35:38

Да нет. Я Енота знаю лично. Недавно бухали за однтм столом..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736097 вiд 2025-11-18 16:31:25

Може Єнот тойво, також ШІ? Сьогодні інтернет у всьому світі глючить, куча сервісів дохлі, ось його і немає.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736096 вiд 2025-11-18 16:11:36

Чота Енота нащешо, дохлого, не слышно и не видно..
Ну расскаже же, что это Порох заставил зеленожопиков пиздить миллионами..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736095 вiд 2025-11-18 13:43:39

А тому з них, хто переможе, живіт покриють золотом - відповідно у нього буде «позолоченное брюхо».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736094 вiд 2025-11-18 13:43:09

Feodorit
№ 1736087
----

Так, це простий і елегантний спосіб. Проблема в тому, якщо мешканці не контролюють свою керуючу контору, то контора може тарифи більші накидувати.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736093 вiд 2025-11-18 13:17:18

Цокодзуна в останньому реченні - це, мабуть, японська муха-цокотуха, жирна така… :-)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.