🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 374.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736092 вiд 2025-11-18 13:14:48

Сумо
За підсумками сьогоднішніх поєдинків наш Аонішіки наздогнав йокодзуну Оносато, бо той вперше програв і обидва тепер мають 9-1. Відразу за ними йокодзуна Хосьорю (8-2), всі інші мають 7 і менше перемог. На завтра проти Данила вийде Йосінофудзі (7-3), який якраз і виграв у Оносато сьогодні. Дуже важливий поєдинок для обох, бо далі Йосінофудзі отримуватиме легших суперників, а Данило, навпаки в трьох з чотирьох останніх поєдинків матиме найсильніших суперників. Влітку саме Йосінофудзі (тоді ще під іменем Кусано) в передостанній день переграв Данила, і вони тоді обидва закінчили 11-4. У вересні не зустрічались, бо Кусано ледве набрав 8 перемог. Але судячи з його сьогоднішньої форми це дуже небезпечний суперник, як і Оносато він студентський чемпіон, що дуже швидко піднявся у вищий дивізіон. Так що завтра, хто має вранці вільний час вмикайте Youtube-канал Sunday Morning Sumo Show, бій Данила як правило починається десь після 10-20 по Києву, після нього ще три поєдинки одзекі та двох цокодзун.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736091 вiд 2025-11-18 12:06:22

стало цікаво, звідки взявся картатий малюнок на державних символах Хорватії?
Вікіпедія стверджує, що якийсь хорватський князек, за непідтвердженими даними, виграв у якогось італійського барона цілу провінцію в шахи..
Ну і, на честь тієї події..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736090 вiд 2025-11-18 11:58:18

Feodorit
№ 1736087 вiд 2025-11-18 11:44:52

Дійсно такий варіант є (я чомусь думав, що ОСББ можна створювати лише з свідоцтвами на право власності на окремі квартири і забудовнику це буде дороге задоволення, але це не так), тоді можна лише подякувати забудовнику, що він його створив, актуалізувати список власників, вимагати загальних зборів і прийняти рішення в інтересах поточних власників. Ну або воно залишиться як є, якщо власникам не цікаво прикладати зусилля, щоб ефективніше управляти майном.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736089 вiд 2025-11-18 11:55:51

№ 1736088
ні. Захисник летів уперед з однією витягнутою вперед ногою..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736088 вiд 2025-11-18 11:49:53

Batyj
№ 1736085
да, там епізод був такий +\-
я думаю суддя керувався логікою: небезпечна гра двома прямими ногами з ризиком нанести травму
ну і він після ВАР рішення прийняв.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736087 вiд 2025-11-18 11:44:52

ProstoVlizPobalakaty № 1736084
як забудовник сам без підписів всіх власників квартир може створити ОСББ.

З підписами власників, до передачі квартир за інвестиційними договорами, власником всіх квартир є забудовник, який і підписує створення ОСББ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736086 вiд 2025-11-18 11:41:18

пардон, на Игого..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736085 вiд 2025-11-18 11:39:12

дивлюся на ярого чорногорія-хорватія. Гра вчора. 36 хвилина, пенальті у ворота Чорногорії. Хтось, хто розуміє сучасні правила, може пояснити за що?
Як я бачу. Захисник чорногорії на зустрічному підкаті вибиває м'яч, який відпустив хорватський правий вінгер. Після цього, природно, зустрічне зіткнення, вінгер летить догори ногами через захисника, що лежить на газоні, який ніякою частиною тіла його не чіпляє.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736084 вiд 2025-11-18 11:15:26

LAZY
№ 1736083 вiд 2025-11-18 10:42:15

Може все так плутаєте керуючу компанію та ОСББ? Бо я не зовсім розумію, як забудовник сам без підписів всіх власників квартир може створити ОСББ. А от керуюча компанія може обслуговувати будинок, в якому не створене ОСББ. Якщо хочете ефективно захищати свої інтереси, треба разом з іншими власниками розібратись, що забудовник намутив.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736083 вiд 2025-11-18 10:42:15

Та ні, вони створили його ще у 2017, коли ЖК здавався. Ніхуя то фейкове ОСББ не робить, просто існує.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736082 вiд 2025-11-18 10:39:17

LAZY
№ 1736080
----
Там на покупку генератора є програма компенсації з муніципального бюджета Києва, 50-70%. Але мусить бути ОСББ, щоб цей грант отримати, і решту заплатити з общака.

У вас забудовник по ходу створив свою керівну компанію відразу, поставив своїх людей. Це Ок.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736081 вiд 2025-11-18 10:20:17

LAZY
№ 1736080 вiд 2025-11-18 10:08:50

Власники квартир у вас теж фіктивні? Хоч це і складно, але при бажанні власників можна все переробити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736080 вiд 2025-11-18 10:08:50

olma
№ 1736079

У нас ОСББ тільки фіктивне, забудовник його одразу створив як фейкову «затичку». Ніхто не знає, хто взагалі в тому ОСББ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736079 вiд 2025-11-18 10:01:46

LAZY
№ 1736074 вiд 2025-11-18 09:15:49

olma
№ 1736072
----
Тут нереально таке зробити, оскільки будинком управляє ЖЕК, а ОСББ тут ніяк не організуєш. Тим більше зараз. Половнина власників квартир закордоном, а половина пенсіонери, яким ці кварири дала держава, вони не хочуть і не будуть платити.

А ви молодці.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736078 вiд 2025-11-18 09:57:18

PEPSI (Merkury)
№ 1736076
то обладунки якогось героя з Зоряняних війн. Він фанат саги.
Бавиться з підробкою джедайського меча :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736077 вiд 2025-11-18 09:55:48

Хуєжоп, дебіл дремучій.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736076 вiд 2025-11-18 09:54:08

А що це за Циганков у лицарських латах? Фотошоп?

https://football24.ua/tsigankov_vityaguye_treneriv_z_temryavi__zaryadzhaye_ukrayinu_na_veliku_mriyu_skasovuye_blekaut_zhironi_svitlovim_mechem_n910976/amp/

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736075 вiд 2025-11-18 09:17:11

Особисто я проти тих карткових систем. Ні до чого це. Нехай ті жлобогандони катаються, хуй з ними.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736074 вiд 2025-11-18 09:15:49

olma
№ 1736072

А у мене в ЖК, після років срачів в загальному чатику, мешканці нарешті спромоглися зібрати гроші та встановили генератор влітку. Тепер маємо під час блекаутів тепло, воду та один працюючий ліфт із чотирьох на секцію. Це кайф. Тепер скидаємось на паливо регулярно.
Також деякі вимагають зкинутись на карткову систему для ліфтів, тому що десь 50% квартир - жлоби та халявщики. Ніхуя не вносять, але черга до ліфтів стоїть аж до вулиці.
Дай бог здоров'я та щастя тій Пані, яка була найбільш ініціативна, потягнула цей проект, витратила купу часу, нервів на спілкування із веселими саркастичними диванними довбойобами, які навіть у шахрайстві її звинувачували.
Але тепер супер, ЖК має базові речі для життя. Головне що вода та тепло є. Та ліфти для мам з дітками та літніх людей. А всередині хати можна порішати проблеми газовими плитками та екофловами з блюєтями.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736073 вiд 2025-11-18 08:37:39

Найтехнологічніші унітази і бачки, кажуть, в Японії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736072 вiд 2025-11-18 08:35:12

Коли нема світла, то не працюють насоси підгону аоди і тепла - на верхніх поверхах нема води, батареї холонуть, кухонна плита на електриці.

Їжу підігріваємо на туристичній газовій плитці,

Starik правий, в бачку є технічний отвір збоку. заглушкою закритий :) Отже задача, знайти і закріпити лійку перпендикулярну :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736071 вiд 2025-11-18 08:16:52

Можна лише уявляти, який унітаз має чучуркєс - цей майже професіонал унітазної справи. Мабуть він (унітаз) бере аналізи, дає рекомендації зі здорового харчування та розповідає останні анекдоти про міндіча та цукермана.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736070 вiд 2025-11-18 07:03:33

olma
№ 1736042

Та просто зніми кришку бачка, якщо води не стало.
Це ж трапляється не часто.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736069 вiд 2025-11-18 02:54:10

№ 1736068
так ти у нас туалетний працівник? (с) Король Каін ХVIII

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736068 вiд 2025-11-18 01:08:07

Нещодавно довелось трохи монтувати в офісі класу люкс. І я там трохи прихуїв від унітазу, ніколи такого не бачив, він там антигравітаційний і шумоізолюючий. Там така цікава конструкція всередині, що вода подається з однієї точки і робить декілька кіл всередині і її реально не чутно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736067 вiд 2025-11-18 01:05:20

Судаков зіграє у матчі Кубка Португалії, травма виявилася несерйозною..
памʼятається, як Ракицький аналогічно пропускав виклики в збірну.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736066 вiд 2025-11-18 00:33:06

Може він хоче зливати гівно естетично, культурно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736065 вiд 2025-11-18 00:18:22

2 olma
№ 1736042
не треба нічого свердлити… Воду в відро и слівай.. Ехвект той же самий..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736064 вiд 2025-11-18 00:04:56

olma
№ 1736042

А що, у тебе під час блекаутів води немає?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736063 вiд 2025-11-17 23:55:23

Можна навіть пошукати перехідник з 38(28) на 1/2 і взяти звичайний сантех шланг, щоб шланг не паяти

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736062 вiд 2025-11-17 23:47:37

Olma

Буває подача води не лише знизу, а й зверху, може бути заглушка, подивись.
Як тільки знизу, робі «дирочку» не в кришці, а ззаду бачка, не так страшно буде виглядати потім.
Як варіант - «конус» з бутилки на 2 літри, шланг 0,7-1 см впаняний в кришку, злегка підняти кришку бачку ззаду, щоб завести шланг, та знову закрутити кнопку. Як завісити «конус» - та хоч клейкою лентою з гарною фіксацією на стіну.
Навіть «досвід користування» буде той самий, лише заливай поки не потече вода через переповнення.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736061 вiд 2025-11-17 23:43:29

olma
№ 1736042 вiд 2025-11-17 22:03:55

Алмазна коронка з направляючим свердлом
І шурупокрут

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736060 вiд 2025-11-17 23:34:03

Німці вдягли форму дуже схожу на ту, в якій виграли ЧС 1990 і розривають словаків, не збираючись зупинятись. Для матчу де обидві команди перед грою мали рівну кількість очок 6:0 це багато.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736059 вiд 2025-11-17 23:26:21

Цікаво, чому тут ще не обсмоктувалось, що Трамп у молодості смоктав хуя у Клінтона. І це вже ніби майже доведений факт. Я маю сказати, що я охуїв від такої новини. Мабуть Донні встиг спробувати у житті усе.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736058 вiд 2025-11-17 23:23:18

klirik
№ 1736056
там поруч вище і правіше фан сектор ісландців був, спочатку було враження, що то вони свій банер розгорнули, аж потім допетрали, що до чого

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736057 вiд 2025-11-17 23:20:08

раз про поляків.
У них зараз в матчі з Мальтой цікава ситуація, через призначений пеналь ВАР посфактум і відмінений гол після епізода, рахунок з 1:3 став 2:2

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736056 вiд 2025-11-17 23:05:07

Після вчорашнього матчу в Варшаві у польських кібіце палають пукани так що зарево можно бачити у Києві.
На їх домашці з голандцями місцева федереція заборонила ппоносити і розгортати на трибунах великий банер з орлом. Ультрас на знак протесту запалили фаєра, покидали їх на поле і залишили сектор.
А вчора наші розгорнули банер з солдатом на фоні палаючого кремля :).
З чого поляки зробили висновок що вони вже не господарі на власних стадіонах, що всім керують українці)), бандеризація Польші і бла-бла-бла. Ну і звісно хуєсосять Туска. Це так смішно читати, я не можу, попердоліло їх знатно)

Ось для порівняння що заборонили полякам, і що розгорнули наші



та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736055 вiд 2025-11-17 22:51:22

olma
№ 1736054
навколо району стадіона поліції вже з 12 години було більше, ніж якби папа римський мав приїхати

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736054 вiд 2025-11-17 22:48:44

та ж не москаль
№ 1736051
----
Цікаво це чути.

Гадаю, якщо польські націоналістичні футбольні фани спеціально не заряджені політикою, то там і нема чого боятися.

Хоча на 11 листопада під час патріотичних маршів (а я одного разу був у Варшаві в цей день) та ну його нах. Можна отримати нізашо в автобусі міському легко.

А вертаючись до цих унітазів. То справа проста. Світло відключають на якийсь період, отже, є вода, і є період часу -нема води. Ну нахуа його цю кришку рухати??.
Проблема некритична для виживання це чисто інженерне рішення.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1736053 вiд 2025-11-17 22:37:14

olma
№ 1736049
як бачу, ти ше той естет :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.