Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736052 вiд 2025-11-17 22:35:47olma № 1736049 як варіант, знять кришку взагалі, пожить якийсь час так, як на мене це краще ніж сверлить отвір в верхній кришці …
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736051 вiд 2025-11-17 22:35:13olma № 1736040 там, крім моря поліціантів небуло жодної торсиди, таке враження, що той матч на Львів арені відбувався. Атмосфера була просто шикарна, підтримка не вщухала ні на хвилину, трохи бикувато виглядав свист і фууу, коли мяч був у ісландців, але на загал то не вплинуло, жодних ексцесів з нашого боку не було. Такого адреналіну давно не діставав, то було щось і під час гри і після свистка. перед матчем гуляли по Варшаві - від стадіону до центру і назад, години з три з гаком - з розами, прапорами на плечах, але ясно, що без кричалок, бо то не дуже б пасувало сімом таким пердунам як я :) Просто гуляли, знову ж таки чи не на кожному кроці нас вітали українці місцеві, здавалося що поляків у місті немає, але у тих кого бачив в очах читався, якщо не гнів, то точно не щастя від нашої присутності.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736050 вiд 2025-11-17 22:31:25olma № 1736049 Вибачте дядьку, але зацікавило яка то може бути крута система в зливному бачку яку можна порушити? Мабуть з вертикальним взльотом? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736049 вiд 2025-11-17 22:25:22Проблема в тому, що якщо смикати кришку зливного бачка туди-сюди, то порушуються система, і нецікаво все це виглядає в підсумку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736048 вiд 2025-11-17 22:23:50В унітаз зливати - це так і робиться. Але там геометрія зливу вже не та :). З бачка та сам кількість води промиває краще. ніж ти промиваєш з 6-літрового бутилька пластикового. Соррі за такі деталі. а це курва, наше сьогодення.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736047 вiд 2025-11-17 22:20:53та я думаю шо можно і прям в унітаз воду злить, ну на пару літрів більше вийде
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736046 вiд 2025-11-17 22:18:39olma № 1736042 а шо, просто зняти кришку з бачка за 20секунд не простіше?
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736045 вiд 2025-11-17 22:16:39тест
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736044 вiд 2025-11-17 22:13:57Voxa (м. Запоріжжя) № 1736043 --- Закрити отвір 20 мм. в кришці зливного бачка? Це елементарно. Любою пластмаскою, кришкою, грибочком. Це не проблема. Можна щось втикнути.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736043 вiд 2025-11-17 22:10:25olma № 1736042 а шо потім, коли лійку виймеш? отвір же так і лишиться і його на кераміці нічим не закриеш так шоб акуратно
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736042 вiд 2025-11-17 22:03:552 Батий, Виникла ідея з цими відключками електрики. Треба просвердлити додаткову дірку у кришці звичайного зливного бачка в туалеті. Дірку 20 мм, щоб можна вставити лійку, і заливати воду для злива під час блек-аутів. Я в курсі технологій синтетичних алмазів і різання. Треба тупо трубчасте свердло алмазне, і верстат свердлильний, щоб затиснути кришку фаянсову, і зробити цей блядський отвір. Але де в Києві це зробити за притомні пєньондзи?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736041 вiд 2025-11-17 22:03:50а мне ЛН подобається. І не тому, що додатково кудись відбирає, а тому що замінила собою товариські ігри, безвідповідні, не за регламентом з купою замін…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736040 вiд 2025-11-17 21:01:35Вчора грали на стадіоні нев'єбєнного клубу Легія Варшава, і що дивно, це ж антиукраїнська торсида. Легіоністи. Правіцовци-патріочі йохані. Але, прошу пана, щасливий хвартовий стадіон виявився.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736039 вiд 2025-11-17 20:53:26Vichny № 1736038 So what?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736038 вiд 2025-11-17 19:35:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736014 вiд 2025-11-17 08:49:07 Достеменно так. Але я підтекстом намагаюся провести думку про те, що цей турнір (ЛН) взагалі нафуй не потрібний. --------------------- Зашли цю думку багатющу факсом у федерації футболу тих 4 країн, які в плей-офф пролізли саме завдяки ЛН. Заодно і в УАФ можна, ми теж так продерлись в Німеччину у 2024.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736037 вiд 2025-11-17 19:24:512 Voxa№ 1736025Може бути.. памʼять не та вже..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736036 вiд 2025-11-17 18:17:24ну і так і трохи не так. коли я був малим і ходив в секцію боротьби, тіки тоді вона називалась класичною, то значна частина часу, крім фізо, приділявся саме тупому відроблянню кидків та «вертушок» на таких спеціальних високих мішках з руками, які імітували супротивника. Рух повинен був бути відпрацьовий до автоматизму.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736035 вiд 2025-11-17 16:51:26sk (здалеку…) № 1736031 чуваки з греко-римської боротьби «заламають» будь кого. тому що там ні підсічок - нічого. тупо кабаняча сила в руках та тілі :) Є думка, що не тупо, а навпаки з глибоким розумінням і увагою до іншої людини. У когось з UFC давно читав, що борці на тренуваннях годинами протистоять іншій людині, а боксери повітрю, грушам, та лапам. До того ж спаринг у борців з опором 70-100%, а у ударників 20-50%, бо там травми будуть. І відчуття суперника в них різне, борцям потрібно відчувати як у людини розподілена вага, положення тіла в просторі, зміну напруги в хваті. Тоді як боксер покладається на те що бачить.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736034 вiд 2025-11-17 16:17:58olma № 1736032 так. взагалі красунчик відповідаючи на те як він проводить вільний час - то каже щоб я не робив у вільний час - це все рівно підготовка до тренувань. типу у вільний час йду в японську сауну (якесь слово використав), але це для того щоб тіло відпочило щоб більше на тренуваннях впахувати… ну і зовсім трохи по дитячому. типу важу 140. але на змаганнях багато хвилююсь. через це менше їм. і худну десь до 137 (але хочу піднабрати до 145) … :) якби тільки мамину кухню (українську) їв - то набрав би :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736033 вiд 2025-11-17 16:14:28ші - це зараз новий клондайк все «зайве» бабало інвестується в ші… хз чи буде у світі місце більше ніж одній моделі ШІ? як майже немає альтернатив пошуку гугл, чи фб (локальні соц медіа можна не рахувати) … не потрібно забувати що й еппл щось там собі робить. підписались з гугл на їх джемінай на ярд на рік, поки свою модель «допилюють» … -------- Jeff Bezos is reportedly throwing his money and time into an artificial intelligence start-up that he will help manage as its co-CEO. The AI company, called Project Prometheus, is coming out of the gates with $6.2 billion in funding This is the first time Mr. Bezos has taken a formal operational role in a company since he stepped down as chief executive of Amazon in July 2021 - NYT
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736032 вiд 2025-11-17 16:14:22sk (здалеку…) № 1736031 --- Але я в іншому ітервью читав, що він займався джюдо. Короче оце місяць тому він же свого супротивника на виставковому турнірі в Лондоні киданув як в джюдо. Але Данило красень. Він порівняно з суперниками зазвичай легший і менший, але дає раду. Виштовхує нахрін тих бугаїв за те чортове коло)). Крутий спортсмен!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736031 вiд 2025-11-17 16:03:32olma № 1736030 я буквально вчора дослухав до кінця і-вью з нашим сумоїстом. цікаво на укр говорить. таке враження що має японський акент. ну тепер ясно чому він так круто в сумо виступає. в дитинстві вільною боротьбою займався… колись в дитинстві один знайомий що займався боротьбою мені сказав що чуваки з греко-римської боротьби «заламають» будь кого. тому що там ні підсічок - нічого. тупо кабаняча сила в руках та тілі :) Хоч Данило не греко-римською займався, але це дуже допомагає :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736030 вiд 2025-11-17 15:54:59Звісно Гугло теж не відстає. Ютуб не спить, теж навалює рекомендацій в стрічку донесхочу. Це не ж не мішки з цибулею з вагона грузити на вантажівку. Це ж тупо біготня електронів, двоїчний код 0-1, 1-0. Кібернетика дідько.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736029 вiд 2025-11-17 15:33:25Алгоритм рекомендацій і підкидування контенту Фейсбука (Meta) ім. Марка Цукерберга просто працює стахановськими темпами, ані теї коми не минає. Достатньо вподовади якийсь впис-допис, якесь повідомлення про нашого чемпіона сумоїста Данила Аонішікі, так відразу кидає в стрічку кілька сайтів, фан-пейджів японською, англ, мовами про Данила, про Сумо. Добре якщо то все якийсь фанат робе, слідкує, люди підтримують і коментують. Але може ж і ШІ робот сам створювати сторінку, сам постити, сам керувати трафіком et cetera/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736028 вiд 2025-11-17 15:23:42 Вигладаю тебе ще з весняних доріг, Обминаю у мріях стежини тернисті. Замість тебе в саду раптом сніг, раптом сніг, | Ранній сніг на зеленому листі. | (2) Чи дорогу тобі може хтось перебіг, Чи тебе забарили вітри норовисті, Що так рано в саду раптом сніг, раптом сніг, | Сніг, як сміх, на зеленому листі. | (2) Коли десь, моє щастя, ти збилося з ніг, То поклич - і до серця мого нахилися, - І розтане той сніг - ранній сніг, ранній сніг, | Сніг, як сум, на зеленому листі. | (2) Я виходити буду щодня на поріг, Сподіватися буду, що прийдеш колись ти, Бо для мене той сніг - ранній сніг, ранній сніг, - | Пізній цвіт на зеленому листі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736027 вiд 2025-11-17 15:10:54Сніг на зеленому листі Слова: Михайло Ткач Музика: Олександр Білаш "Виглядаю тебе ще з весняних доріг, Обминаю у мріях стежини тернисті. Замість тебе в саду раптом сніг, раптом сніг, | Ранній сніг на зеленому листі. " Хороша пісня української совіцької естради 1970-х
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736026 вiд 2025-11-17 15:02:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1736025 …і білий м'яч на засніженому полі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736025 вiд 2025-11-17 12:00:47Batyj № 1736024 не, гол Ачімовіча був в першому матчі, а у відповіді сніг і рикошет :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736024 вiд 2025-11-17 11:36:472 Voxa№ 1736022дик у відповіді і отримав за комір..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736023 вiд 2025-11-17 11:19:57УЄФА (Європа): 16 путівок. Відбір в європейській зоні триватиме з березня 2025-го до березня 2026 року і складатиметься з двох раундів. 1 раунд: 12 груп по п’ять чи по чотири збірні зіграють у період із березня до листопада 2025 року за традиційною груповою системою. 12 переможців груп отримають прямі путівки до фінальної стадії. 12 команд, що посядуть другі місця, та чотири найкращі переможці груп Ліги націй УЄФА-2024/2025, які фінішують нижче другого місця на груповому етапі європейської кваліфікації, візьмуть участь у стикових міні-турнірах. 2 раунд: стикові міні-турніри в березні 2026 року складатимуться з одноматчевих півфіналів та фіналів. 16 учасників розіб’ють на чотири шляхи плей-оф. Чотири переможці отримають путівки на ЧС-2026.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736022 вiд 2025-11-17 11:12:32Batyj № 1736020 сніг же пішов у матчі відповіді,
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736021 вiд 2025-11-17 11:02:33Voxa #1736018, ------ Видно що текст писали піарасти з ОП, культ лічності наліцо, але ще ж грати стик за вихід в фінальну пульку!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736020 вiд 2025-11-17 11:00:34щось якось асоціації заебуют. 99 рік. Шева, Ребруха.. Група відбору з Францією та Ісландією. З французами дві нічиї, навіть мало не виграли, з ісланцями одна нічия і виграш. 2 місце, стик зі Словенією. І тут Сашо виїбнувся на снігу..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736019 вiд 2025-11-17 10:08:41сама по собі націоналізація ніякої користі не принесе. Це в разі чого їм з держбюджета гроші платить? навіщо. найкращою «націоналізацією» був би порожній зал на концертах цього колективу, але посполитий таке лайнецо полюбляє …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736018 вiд 2025-11-17 10:04:38"Сьогоднішня перемога – це не просто результат. Це ваша віра, ваші емоції, ваші голоси, які ми відчуваємо незалежно від того, де граємо. Ми завжди говоримо з хлопцями в роздягальні: коли за нами країна – ми не маємо права грати інакше. Дякую журналістам і всім, хто критикував нас чесно і по суті. Окрема подяка Президенту України Володимиру Зеленському та Офісу Президента. Ми постійно відчуваємо вашу підтримку – не у великих словах, а в конкретних діях. Вашу підтримку відчуває вся команда. Це дуже важливо відчувати, що саме зараз ми всі як одне ціле. " отак. «скромно і со вкусом»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736017 вiд 2025-11-17 09:53:44До речі, вони там заскавчали щоб їх не пов'язували з останніми корупційними скандалами, бо стали токсічними (відомі артисти почали скасовувати виступи в їх шоу). Захиталась диктатура «зеленого режиму», якщо вже головні клоуни і паяци не витримують суспільного тиску
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736016 вiд 2025-11-17 08:53:53Слід наполягати на хоча б частковій націоналізації кворталу-95.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736015 вiд 2025-11-17 08:50:39Колишній держсекретар США Майк Помпео став членом наглядової ради української оборонної компанії Fire Point, яку пов'язують із бізнес-партнером президента Володимира Зеленського Тимуром Міндічем. --- В листопаді 2023 року Помпео обійняв посаду незалежного невиконавчого директора компанії «Київстар». ------------- київ-стар у свій час хотіли націоналізувати… але дивлячись на те як використали «одержавлений» сенс-банк… можна уявити що і з кс щось би придумали… призначення помпео швидко ідеї про націоналізацію зупинило… цікаво як з фп буде розвиватись ситуація?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736014 вiд 2025-11-17 08:49:07Достеменно так. Але я підтекстом намагаюся провести думку про те, що цей турнір (ЛН) взагалі нафуй не потрібний.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1736013 вiд 2025-11-17 08:44:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1736012 вiд 2025-11-17 08:03:46 З чого це такий висновок? Ті збірні, що залітають в плей-офф через Лігу Націй, вони не мають бути 1-ми чи 2-ми в групі відборк. А Україна - друга. Тож вона була б саме там, де зараз, незвпжаючи на резкльтат в ЛН