🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 378.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735932 вiд 2025-11-16 20:05:43

Ваната при обіграші дивиться на м'яч …зазвичай так грають діти.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735931 вiд 2025-11-16 19:57:02

Але НЕ!!! поправив …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735930 вiд 2025-11-16 19:56:08

Там було fauls suffered 1-5 , але баран сказав, що у ісландців п'ять фолів. Другий це дезавубвав, але поправив, а просто сказав згодом прямо протилежне першому.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735929 вiд 2025-11-16 19:52:48

У нас грають зправа Циганков, Зубков та Гуцуляк.
Хто буде грати зліва?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735928 вiд 2025-11-16 19:51:56

Valeriy
№ 1735925 вiд 2025-11-16 19:37:10

Барани коментатори …мало того що англійську не знають (один)

А шо там було?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735927 вiд 2025-11-16 19:51:03

Зубкову грає не на улюбленому для себе фланзі …

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735926 вiд 2025-11-16 19:49:03

Зубков - інородне тіло
Хоча він - улюбленець радиста

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735925 вiд 2025-11-16 19:37:10

Барани коментатори …мало того що англійську не знають (один), так і за грою не стежать, бо п'ять фолів у нас.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735924 вiд 2025-11-16 19:32:26

Треба тягнути носок, щоб м'яч не летів вверх, але Зубкову це казали, тому тричі вище воріт.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735923 вiд 2025-11-16 19:27:34

Треба Яремчука в другому таймі

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735922 вiд 2025-11-16 19:27:10

трохи блін

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735921 вiд 2025-11-16 19:26:11

Жалко шо Циган не в формі, але тільки на нього (і ще на Маліну) тільки й надія

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735920 вiд 2025-11-16 19:25:18

Ех…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735919 вiд 2025-11-16 19:24:55

Feodorit
№ 1735906

«Лавров це співрозмовник Рубіо за рівнем, росія мінімізує залученість Рубіо прибираючи Лаврова з усіх зустрічей де вони могли б перетнутись, і водночас будує легенду що розмови з Лавровим не мають сенсу. З мєдінським чи дмітрієвим Рубіо розмовляти не буде, а з путіним не за рівнем…»

Може ти маєш рацію. Гебня показує, як працюють професіонали!

Головне, щоб Рубіо і Бессент це розуміли.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735918 вiд 2025-11-16 19:20:45

Знов втратив, відпустивши далеко м'яч.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735917 вiд 2025-11-16 19:17:06

У Циганкова дві втрати поспіль…колись це був мій улюблений гравець, а зараз це пародія (с).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735916 вiд 2025-11-16 19:11:16

Valeriy
№ 1735911

Дoвбик вчaснo пiшoв…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735915 вiд 2025-11-16 19:11:01

Valeriy
№ 1735913
ну так, слушно :(
але як казав один діяч «другіх пісатєлєй у меня для вас нєт»

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735914 вiд 2025-11-16 19:09:30

поки тупа біганина.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735913 вiд 2025-11-16 19:06:41

Але в такій Жироні отримувати найнижчі оцінки це щось та й значить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735912 вiд 2025-11-16 19:02:59

Valeriy
№ 1735911
та там вся Жирона так собі виглядає

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735911 вiд 2025-11-16 19:00:48

Циганков та Ваната дуже погано виглядають в Жироні …дивлюсь всі їх матчі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735910 вiд 2025-11-16 18:55:58

Feodorit
№ 1735906

Рoсiя нe мoжe мiнiмiзувaти нiчoгo.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735909 вiд 2025-11-16 18:55:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735904
судячі з коментарів Бені, що до вправності менеджменту Міндіча є питання :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735908 вiд 2025-11-16 18:52:08

Запасні: 1. Волинець, 23. Різник,

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735907 вiд 2025-11-16 18:47:55

Помер Андрій Полунін
55 років.
RIP

Добре памятаю його дебютний сезон у Німеччині за Нюрнберг. Фанати на руках носили, називали «український марадона».

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735906 вiд 2025-11-16 18:33:35

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1735882
a iнтeрвю Лaврoвa цe спрoбa вiдбiлитися в oчaх хуйлa.

Лавров це співрозмовник Рубіо за рівнем, росія мінімізує залученість Рубіо прибираючи Лаврова з усіх зустрічей де вони могли б перетнутись, і водночас будує легенду що розмови з Лавровим не мають сенсу. З мєдінським чи дмітрієвим Рубіо розмовляти не буде, а з путіним не за рівнем.
Від чого Лаврову відбилюватись? Від «фактически денонсировал обещания “Путина”, данные во время предыдущего разговора с Трампом» що зараз поширюють російські опозиція та фсбшні джерела? Так варто пригадати що путін Трампу обіцяв велике ніхуя, і випадково денонсувати це неможливо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735905 вiд 2025-11-16 18:05:06

Оце розв'язка в матчі Угорщина - Ірландія!!! 2-3 на останній секунді! Оце блядь за це я люблю футбол!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735904 вiд 2025-11-16 17:11:39

Вважаю, міндіча та цукермана слід поставити на чолі збірної України - бо вправні менеджери та люди з динамічним мишлєнієм.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735903 вiд 2025-11-16 16:43:30

klirik
№ 1735902

А я тут блядь до чого? Телемарафон десь у квітні 2022 перестав дивитись. Я ж не глобальний геополітичний аналітєг, як усі тут.

Я футбольчики дивлюсь, цікаві заруби зараз лобові йдуть.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735902 вiд 2025-11-16 16:32:37

LAZY
№ 1735900

Ну так розкажи як там справи у Міндича і Цукермана, чи потужно їх борить Зеля з Єрмаком? Що з цього приводу каже телемарафон?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735901 вiд 2025-11-16 16:32:15

1735892

Vichny, прочитав продавати кацапам трубіна. Разом до перемоги! Наближаюся до стадіо Леґії. Будьмо гей!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735900 вiд 2025-11-16 15:47:44

Ну хоч так. Краще про сумо ніж тиша.

Тут що, бля, усі з роботи дописують? Вихідні - справа серьйозна, не час для балачок? Роботнічки.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735899 вiд 2025-11-16 14:14:57

Сумо
Сьогодні відбувся восьмий день Кюсю Басьо. Йокодзуна Оносато залишається лідером з вісьмома перемогами. Наш Аонішікі сьогодні змагався з рівним собі за рангом секіваке Охо, який є онуком йокодзуни Тайхо (Іван Боришко) і здобув сьому перемогу, вийшовши на чисте друге місце. Далі з 6 перемогами йокодзуна Хосьорю і ще кілька рікісі. За наступний тиждень у Данила швидше за все будуть поєдинки з обома йокодзунами і з посередньо виступаючим на цьому турнірі одзекі Котозакура. Щоб самому стати одзекі з нового року дуже бажано виграти як мінімум один раз з цих трьох, ну й інші чотири поєдинки само собою. Найважливішою буде зустріч з Оносато (лише перемога дасть Данилу реальні шанси на кубок), але думаю, вона відбудеться не раніше ніж у четвер. Хоча логіку формування розкладу я не до кінця розумію і все може відбутись уже у вівторок бо на завтра вже є інший суперник. В залі більшає вболівальників з українськими прапорами, так що не зважаючи на те, що Данило суворо дотримується правил не робити політичні заяви, певну користь для України його популярність приносить.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735898 вiд 2025-11-16 13:45:17

Єбать тут цвинтар.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735897 вiд 2025-11-16 04:31:31

про Мунтяна, ДК і ВВЛ



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735896 вiд 2025-11-16 00:36:06

Upd: кацапи грали не в нужніках а в сочі. Але я думаю, на цей факт всім більш ніж насрати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735895 вiд 2025-11-16 00:13:48

Звучить обнадійливо, сука

photo-2025-11-15-23-42-03

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735894 вiд 2025-11-16 00:07:54

Цікаво данці обісрались вдома з бяларусами. Ще й всирали 1-2 після двох голів за три хвилини. Ледь на 2-2 витягли. Ну зрозуміло, після 6-0 в минулому матчі складно налаштуватись.. Навіть скандинави - також просто живі люди.
А у підкацапників було 11 просраних матчів поспіль до сьогодні.
Бульбофюрер там мабуть премію видасть. По мішку картоплі кожному!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735893 вiд 2025-11-15 23:31:09

Vichny
№ 1735892

Ну ти блядь порівняв продаж турбін кацапам та публічне згвалтування в Нужніках.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.