Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735812 вiд 2025-11-13 23:49:18Хоча власне пофуй - все вирішуватиметься у матчі проти ісландців.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735811 вiд 2025-11-13 23:48:29У цього полуторного складу ЗбУ не той рівень, щоб 90+ хвилин витерпіти від жабидлів - от і посипались у кінці. Хз, навіщо були виходи Шапаренка та Циганкова, які в обороні користі майже не приносять.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735810 вiд 2025-11-13 23:47:51Забарний наробив купу помилок. Чому він? Бо капітан - він жеж с псж А так ганьба - 0:4 Радист іди нахуй разом з містером пазіком
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735809 вiд 2025-11-13 23:42:17Я думаю, що це просто ганьба. Велика. Лейзі. Я не знаю, про що ти. Це очевидно. Хуйня повна. Ребров має іти. Хто далі навіть похуй. Хтось. Це бля 0 4, тобто захист не працює, і не працює напад, бо за весь матч жодного удару взагалі. Я хуїю.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735808 вiд 2025-11-13 23:40:40Не футбол Блю оріджин запустили свою ракету. І успішно посадили перший ступінь. Так що не тільки маса так вміє. Конкуренти не дремлють…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735807 вiд 2025-11-13 23:39:06Недільний результат або спише всі гріхи або випиздить Реброва нахуй. Але це не точно :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735806 вiд 2025-11-13 23:34:55Бля, ну 4-0 це вже занадто. Тупо бросили грати. Та й похуй, все одно все вирішиться в неділю. Якби сьогодні норм зіграли із самою Францією, то почали б вийобуватись. А так наші після ляпасів збираються та рвуть сраку краще.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735805 вiд 2025-11-13 23:34:54Щось не було жодного удару на френчову браму. Ну й ясно ще одну брамку пропустили френчам, поки я писав. Суцільний колапс. Але з ісландцями буде все інакше :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735804 вiд 2025-11-13 23:29:35Окей, я їду на Варшаву. Це, мабуть, дуже допоможе!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735803 вiд 2025-11-13 23:28:21Бля, це вже нечесно. Та ну вас нахуй.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735802 вiд 2025-11-13 23:22:48На другу банку?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735801 вiд 2025-11-13 23:22:17Хто віддав м'яч? Я не побачив.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735800 вiд 2025-11-13 23:02:53Треба вигравати в Ісландії. А потім ще два матчі. Окей.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735799 вiд 2025-11-13 23:01:48Суддя пітух
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735798 вiд 2025-11-13 23:01:36Ok, добре протрималися досі. Почуємося пізніше. Без драми не обійшлося.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735797 вiд 2025-11-13 23:00:41ну да, тут є
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735796 вiд 2025-11-13 22:59:02Відразу пеналь
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735795 вiд 2025-11-13 22:57:35нeмa пeнaльтi…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735794 вiд 2025-11-13 22:53:19З 77 по 84 рокі..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735793 вiд 2025-11-13 22:52:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735764 aгa, тa сaмa фрaкцiя якa зaкликaлa дo єднoстi пiд чaс вiгнe :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735792 вiд 2025-11-13 22:51:39Пардон, заэло..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735791 вiд 2025-11-13 22:49:46був такий фільм «Вперед Франція». про виїзд компанії французів на матч до Англії За регбі. Завдяки цьому фільм я почав у 70 роки їздити на виїзд. сам, поодинці. Літер Ц дозволяв зганяти кудись у Єреван на гру і повернутися тієї ж ночі.. не кажучи вже про маскву, Вільнюс і т. п.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735790 вiд 2025-11-13 22:49:15був такий фільм «Вперед Франція». про виїзд компанії французів на матч до Англії За регбі. Завдяки цьому фільм я почав у 70 роки їздити на виїзд. сам, поодинці. Літер Ц дозволяв зганяти кудись у Єреван на гру і повернутися тієї ж ночі.. не кажучи вже про маскву, Вільнюс і т. п.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735789 вiд 2025-11-13 22:43:31Valeriy № 1735786 Вперед, Франціє! було про реґбі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735788 вiд 2025-11-13 22:43:00Перший тайм відбились. Петушари не вражають, тухлі якісь.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735787 вiд 2025-11-13 22:42:32Це такий автобУс. Трубін двічі врятував. Хуйово грають усі майже, опріч Яремчука і Ярмолюка. Тримаймося!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735786 вiд 2025-11-13 22:40:15Це що … вони ще й з живими пєтушарами на матчі приходять. х/ф «Вперед, Франція».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735785 вiд 2025-11-13 22:20:13Оцей здоровенний пєтушара на футболках у жабидлів - це мабуть така афрожабидлівська мода.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735784 вiд 2025-11-13 22:16:53Valeriy, колись може настане цей день, і ми розвіртуалізуємося, і ти особисто відповіси, на всі мої пред'яви :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735783 вiд 2025-11-13 22:14:39Сьoгoднi скaзaв свoму сину… думaю Фрaнцiя пeрeмoжe, aлe буду спoивaтися нe нa прoгриш. i дeсь нa пeрeмoгу Нeньки зaкинути.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735782 вiд 2025-11-13 22:12:44Дайте його номер, бо до цього часу я давав поради тільки Шовковському. Михайличенко, як і передбачав, постійно помиляється при роботі з м "ячем. Але хай так, аби не втрачав позицію і правильно грав проти м "яча.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735781 вiд 2025-11-13 22:05:42Валера, чого ж ти, гад, Сергію Станіславовичу це не довів до відома,
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735780 вiд 2025-11-13 21:55:55Михайличенко слабкий гравець…його фланг будуть рвати.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735779 вiд 2025-11-13 21:51:142 Batyj№ 1735733Як гадаєш, скільки слухачів/глядачів/читачів знають оті твої розумні назви, а тим більше будуть вишукувати аналітичні залежності?Все зведеться до сподобалося/ні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735778 вiд 2025-11-13 21:40:42Starik Точно. Краще вже караваєв, ніж рижа хуйня.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735777 вiд 2025-11-13 21:40:26якшо другий склад, шо цілком очевидно, то чому Ярмолюк
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735776 вiд 2025-11-13 21:39:47Таке враження, що ребров матч з франсе вже злив, і основу приберіг на Ісландію. Скільки там кеф на перемогу франсе, 1,15?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735775 вiд 2025-11-13 21:38:24Чи будемо в три захисники проти Франції? Там не просто без вазеліну, там залізним страпоном з іржавими цвяхами …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735774 вiд 2025-11-13 21:35:09Михавко награвали зліва під цей матч?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735773 вiд 2025-11-13 21:34:09PEPSI (Merkury) № 1735772 Конопля був би краще?