🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 381.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735812 вiд 2025-11-13 23:49:18

Хоча власне пофуй - все вирішуватиметься у матчі проти ісландців.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735811 вiд 2025-11-13 23:48:29

У цього полуторного складу ЗбУ не той рівень, щоб 90+ хвилин витерпіти від жабидлів - от і посипались у кінці. Хз, навіщо були виходи Шапаренка та Циганкова, які в обороні користі майже не приносять.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735810 вiд 2025-11-13 23:47:51

Забарний наробив купу помилок. Чому він? Бо капітан - він жеж с псж
А так ганьба - 0:4
Радист іди нахуй разом з містером пазіком

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735809 вiд 2025-11-13 23:42:17

Я думаю, що це просто ганьба. Велика. Лейзі. Я не знаю, про що ти. Це очевидно. Хуйня повна. Ребров має іти. Хто далі навіть похуй. Хтось. Це бля 0 4, тобто захист не працює, і не працює напад, бо за весь матч жодного удару взагалі. Я хуїю.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735808 вiд 2025-11-13 23:40:40

Не футбол
Блю оріджин запустили свою ракету. І успішно посадили перший ступінь. Так що не тільки маса так вміє. Конкуренти не дремлють…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735807 вiд 2025-11-13 23:39:06

Недільний результат або спише всі гріхи або випиздить Реброва нахуй.
Але це не точно :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735806 вiд 2025-11-13 23:34:55

Бля, ну 4-0 це вже занадто.
Тупо бросили грати.
Та й похуй, все одно все вирішиться в неділю.
Якби сьогодні норм зіграли із самою Францією, то почали б вийобуватись. А так наші після ляпасів збираються та рвуть сраку краще.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735805 вiд 2025-11-13 23:34:54

Щось не було жодного удару на френчову браму. Ну й ясно ще одну брамку пропустили френчам, поки я писав. Суцільний колапс. Але з ісландцями буде все інакше :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735804 вiд 2025-11-13 23:29:35

Окей, я їду на Варшаву. Це, мабуть, дуже допоможе!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735803 вiд 2025-11-13 23:28:21

Бля, це вже нечесно. Та ну вас нахуй.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735802 вiд 2025-11-13 23:22:48

На другу банку?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735801 вiд 2025-11-13 23:22:17

Хто віддав м'яч? Я не побачив.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735800 вiд 2025-11-13 23:02:53

Треба вигравати в Ісландії. А потім ще два матчі. Окей.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735799 вiд 2025-11-13 23:01:48

Суддя пітух

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735798 вiд 2025-11-13 23:01:36

Ok, добре протрималися досі. Почуємося пізніше. Без драми не обійшлося.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735797 вiд 2025-11-13 23:00:41

ну да, тут є

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735796 вiд 2025-11-13 22:59:02

Відразу пеналь

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735795 вiд 2025-11-13 22:57:35

нeмa пeнaльтi…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735794 вiд 2025-11-13 22:53:19

З 77 по 84 рокі..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735793 вiд 2025-11-13 22:52:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735764

aгa, тa сaмa фрaкцiя якa зaкликaлa дo єднoстi пiд чaс вiгнe :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735792 вiд 2025-11-13 22:51:39

Пардон, заэло..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735791 вiд 2025-11-13 22:49:46

був такий фільм «Вперед Франція». про виїзд компанії французів на матч до Англії За регбі. Завдяки цьому фільм я почав у 70 роки їздити на виїзд. сам, поодинці. Літер Ц дозволяв зганяти кудись у Єреван на гру і повернутися тієї ж ночі.. не кажучи вже про маскву, Вільнюс і т. п.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735790 вiд 2025-11-13 22:49:15

був такий фільм «Вперед Франція». про виїзд компанії французів на матч до Англії За регбі. Завдяки цьому фільм я почав у 70 роки їздити на виїзд. сам, поодинці. Літер Ц дозволяв зганяти кудись у Єреван на гру і повернутися тієї ж ночі.. не кажучи вже про маскву, Вільнюс і т. п.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735789 вiд 2025-11-13 22:43:31

Valeriy
№ 1735786
Вперед, Франціє! було про реґбі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735788 вiд 2025-11-13 22:43:00

Перший тайм відбились.
Петушари не вражають, тухлі якісь.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735787 вiд 2025-11-13 22:42:32

Це такий автобУс. Трубін двічі врятував. Хуйово грають усі майже, опріч Яремчука і Ярмолюка. Тримаймося!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735786 вiд 2025-11-13 22:40:15

Це що … вони ще й з живими пєтушарами на матчі приходять.
х/ф «Вперед, Франція».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735785 вiд 2025-11-13 22:20:13

Оцей здоровенний пєтушара на футболках у жабидлів - це мабуть така афрожабидлівська мода.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735784 вiд 2025-11-13 22:16:53

Valeriy, колись може настане цей день, і ми розвіртуалізуємося, і ти особисто відповіси, на всі мої пред'яви :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735783 вiд 2025-11-13 22:14:39

Сьoгoднi скaзaв свoму сину… думaю Фрaнцiя пeрeмoжe, aлe буду спoивaтися нe нa прoгриш. i дeсь нa пeрeмoгу Нeньки зaкинути.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735782 вiд 2025-11-13 22:12:44

Дайте його номер, бо до цього часу я давав поради тільки Шовковському.
Михайличенко, як і передбачав, постійно помиляється при роботі з м "ячем.
Але хай так, аби не втрачав позицію і правильно грав проти м "яча.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735781 вiд 2025-11-13 22:05:42

Валера, чого ж ти, гад, Сергію Станіславовичу це не довів до відома,

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735780 вiд 2025-11-13 21:55:55

Михайличенко слабкий гравець…його фланг будуть рвати.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735779 вiд 2025-11-13 21:51:14

2 Batyj
№ 1735733
Як гадаєш, скільки слухачів/глядачів/читачів знають оті твої розумні назви, а тим більше будуть вишукувати аналітичні залежності?
Все зведеться до сподобалося/ні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735778 вiд 2025-11-13 21:40:42

Starik
Точно. Краще вже караваєв, ніж рижа хуйня.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735777 вiд 2025-11-13 21:40:26

якшо другий склад, шо цілком очевидно,
то чому Ярмолюк

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735776 вiд 2025-11-13 21:39:47

Таке враження, що ребров матч з франсе вже злив, і основу приберіг на Ісландію.

Скільки там кеф на перемогу франсе, 1,15?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735775 вiд 2025-11-13 21:38:24

Чи будемо в три захисники проти Франції?

Там не просто без вазеліну, там залізним страпоном з іржавими цвяхами …

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735774 вiд 2025-11-13 21:35:09

Михавко награвали зліва під цей матч?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735773 вiд 2025-11-13 21:34:09

PEPSI (Merkury)
№ 1735772

Конопля був би краще?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.