PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735772 вiд 2025-11-13 21:27:36Караваєв? Блять, караваєв? Карл! Ви серйозно? Ви хочете побачити протистояння караваєв-мбаппе? Ну, збоченці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735771 вiд 2025-11-13 21:15:26це буде без вазеліну..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735770 вiд 2025-11-13 21:14:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735763 вiд 2025-11-13 18:10:27 ДАС очолює подружка Портнова, Басалаєва. Сучку занесено до бази Миротворець.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735769 вiд 2025-11-13 21:12:40berehon № 1735760 І що з тим поробиш? Життя таке, дідько б його грав.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735768 вiд 2025-11-13 21:11:16Україна: Трубін, Караваєв, Сваток, Забарний, Михавко, Михайліченко, Назарина, Очеретько, Ярмолюк, Гуцуляк, Яремчук.Запасні: Волинець, Різник, Конопля, Бондар, Калюжний, Ванат, Шапаренко, Циганков, Миколенко, Судаков, Волошин, Зубков.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735767 вiд 2025-11-13 20:54:50Шкода, що ісландці в Баку майже не спітніли.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735766 вiд 2025-11-13 20:36:40Мене дивує одне, на расеі.. менеджери з вікон випадають. і щось вікна у нас не тої конструкції? Наши чинуші і тих пролхнуть, і себе не забудуть. І все по закону. Всі виїдуть.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735765 вiд 2025-11-13 20:04:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735764 Думаю що самий правильний варіант зробити коаліцію в парламенті і потім призначати Кабмін. Тому що Кабмін (за виключенням пари міністрів) це ставленики законодавчої влади… Але з мороз більшістю в якій 90% учасників не є суб'єктами… Прості кнопкодави з інстинктами собаки павлова.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735764 вiд 2025-11-13 18:12:58Тим часом, соратники Пєтруччо збирають підписи за відставку уряду та наголошують, що корупційний скандал знищив довіру українців до влади. Тут питання, чи існувала ця довіра до скандалу, а якщо він її знищив, то що з того, коли виборів немає і в осяжні терміни не передбачається.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735763 вiд 2025-11-13 18:10:27sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1735762 вiд 2025-11-13 18:04:10Мабуть Державна аудиторська служба буде проводити, чи (менш імовірно) Рахункова палата.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735762 вiд 2025-11-13 18:04:10наша прем'єр-міністр «Готуємо комплексне рішення щодо всіх державних компаній, зокрема енергетичних. Проводимо аудит і доручили наглядовим радам перевірити стан роботи, особливо у частині закупівель», – зазначила вона. ------- знову «казуїстика». аудит компанії підпорядковується напряму наглядовим радам а в енергоатомі наглядову раду розпустили… тому, так би мовити, ставити задачу і приймати результати (і робити висновки) - вже нікому…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735761 вiд 2025-11-13 17:25:04Червінському зменшили заставу до 6 млн грн, - адвокат Джерело: https://censor.net/ua/n3584874
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735760 вiд 2025-11-13 17:11:18Спочатку була тільки моналіза, потім дагеротип, полароїд та айфони, і всім вже до сраки шедевральність моналізи, бо таких моналіз можна зараз зробити по два відра на трояк. Їх ніхто не побачить, немає авдиторії, тому картини взагалі більше ніколи не будуть шедеврами. А якщо б у лос-кетчупів пісня була б написана ШІ, вона б все одно стала шедевром, бо її для авдиторії співали-танцювали живі гарні дівчата, і саме це було причиною популярності. Тільки великий вплив на широку авдиторію (через різні причини — унікальність, особу митців, відповідність до смаків) робить шедевр шедевром, попсою, а згодом класикою. Не всі ці фактори важливі разом, бо моналіза й була цікавою тільки на порожньому полі без полароїдів.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735759 вiд 2025-11-13 16:11:302 LAZY№ 1735757Так, є таке. З квадратно-гнєздовим. Ще й музикант, що все життя шукає формулу музичних шедеврів. А формула насправді проста — якщо авдиторія хаває, то це шедевр. Єдина ознака.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735758 вiд 2025-11-13 15:55:26olma № 1735756 ми з цим ші проходимо шлях який проходили раніше: придумав містер бенц автомобіль, якийсь там собі Vehicle а потім з розвитком індустрії почалась спеціалізація (легкові, седани-купе-універсали…), грузові (траки-лоррі і ще купа), мото, трактори, екскаватори, комбайни… мільйон назв… так і ші. починається спеціалізація. знову про шахи. недавно розкрутили супер-битву чат-жпт, джемінай, грок (і ще четвертий був - не пам'ятаю), щоб вони один проти одного грали. ну там повний цирк. включачи здачу партії на 5му чи 10му ході на рівному місці… тобто «загальні» інструменти для «на проконсультуватись» - фігово грають в шахи (малюють картинки-відоси, прокладають маршрут і т. п…) нам потрібно звикати що для специфічних завдять використовувати різні інструменти ші…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735757 вiд 2025-11-13 15:50:42berehon № 1735754 вiд 2025-11-13 15:38:49 Програміст чи інженер? З квадратно-гнєздовим засобом мислення? Тоді ця їбанута маячня, що ти пишеш про ШІ, цілком зрозуміла ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735756 вiд 2025-11-13 15:42:19berehon № 1735754 ---- Так, я з тобою згоден. Якщо цю тварюку правильно натренувати на правильних даних - то там ефективність буде неймовірна. ПРосто yagshamash питав нах воно треба? а там просто цей ШІ пошук замість Гугла використовували, щоб дав відповідь перевірену.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735755 вiд 2025-11-13 15:42:16berehon № 1735754 ---- Так, я з тобою згоден. Якщо цю тварюку правильно натренувати на правильних даних - то там ефективність буде неймовірна. ПРосто yagshamash питав нах воно треба? а там просто цей ШІ пошук замість Гугла використовували, щоб дав відповідь перевірену.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735754 вiд 2025-11-13 15:38:492 olma№ 1735749Це недоліки конкретної реалізації, а не характеристика можливостей ШІ. Порівняння з експертними системами, генераторами випадкових чисел, алгоритмичними рішеннями, прогнози на основі сучасних реалізацій LLM чи інших застосувань — все це взагалі не дає можливості змоделювати майбутні можливості ШІ. Мені здається, ШІ зможе зробити все краще за людину, бо немає жодного чітко визначеного фактору, в якому людина завжди відрізнятиметься на краще.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735753 вiд 2025-11-13 15:38:40Мається на увазі писали на камені- могильних плитах, на архітектурі, на церкві, на місцях, які мали обмеження щодо простору. Тому треба було економити простір і писати скорочено.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735752 вiд 2025-11-13 15:35:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1735751 ---- Це повязано з культурою поховань і пам'яти. Ще з часів Давнього РИма з латинських інскрипцій у християн і не тільки були скорочення. ЩОб не писати всю фразу писали такий акронім.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735751 вiд 2025-11-13 15:13:38Вже багато років бачу, як в інтернеті, коли коментують чиюсь смерть, то пишуть «R. I. P.»?Пропоную замість розповсюдженої американської абревіатури «R. I. P.», що розшифровується як «Rest in Peace», писати «С. У. М.» — «Спочивай у Мирі». На мою думку, це абсолютно логічно. (с)
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735750 вiд 2025-11-13 15:05:542 Voxa№ 1735744Я саме про це й кажу: всі людські шедеври теж є міксом досягнень попередників та свого досвіду, який теж багато в чому залежить від досягнень попередників. Іншого, недоступного ШІ, фактору немає. А якщо є, то треба його виокремити та назвати. Тобто якщо ми вирішимо, що це, скажімо, душа, тоді я погоджусь. Душі у ШІ точно ніколи не буде, бо щоб її приліпити до нього, треба спочатку її формалізувати, чи взагалі, принаймні, зафіксувати її фізичне існування.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735749 вiд 2025-11-13 15:03:35Чим відрізняється творчість людини і творчіть нейронних мереж з ЛЛМ механізмом? Питання дуже актуальне. Людина може помилятися по своєму, часом просто не має в своїй голові необхідної інформації не може обробити її. Але ЛЛМ ШІ система помиляється по своєму. Їй інженери компьютерщики написали програму, згідно з якою вона ця програма заточена задовільнити клієнта, а не знайти наукову відповідь, яку клієнт жадає. Приклад. Гугл. Останнім часом пишу в Гуглі запити як доїхати громадським транспортом з однієї точки в центрі Києва, до іншої точки в Залізничному районі КИєва. ЩО машина робе? ПРавильно цільковиту хуйню і конфузію. Вона бере мою адресу на Харківському масиві і будує маршрут. Та я ж тебе просив не з дому мого, а з конкретної адреси. АЛе ні алгоритми Гугла і ДЖемінай неухильні. Їхня задача показать, що я дебіл, а вони знають краще, шо я хочу.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735748 вiд 2025-11-13 15:02:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1735744 назви якийсь шедевр, який, на твою думку ші не зможе повторити? :) ------- тут же ще питання до людської психології… от ту мону лізу, якби не викрали з музею на початку 20го сторіччя. і якраз тоді в містах досить великий відсоток людей був що вміли читати. був бум газетний. і всі ахуйєвали з тієї історії… почалась мода на а-хуй-єватєльі новини з газет… якби не вкрали - то був би «відомий портрет невідомої жіночки» … з якогось моменту, хуяк. і всі ходять в білих мештах. а що случілось? чи жінки ще пару років назад всі ходили в чорних «лосинах», а тут хуяк - і вже мода прошла… так би мовити «не шедеврально» :) от так з б-яким «шедевром». з «непорахованих математично» причин щось стає «мемним» в якийсь момент. і также зникає… як корейський репер зі своєю «конячкою» чи та the ketchup song - коли весь світ підтанцьовував. якби її тоді не було і зараз її запустили - всі б подивились як на чергову поп-хуй-ню…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735747 вiд 2025-11-13 15:00:30sk (здалеку…) № 1735746 вiд 2025-11-13 14:48:47 Тренер збірної сьогодні запланував програти, залишивши поза заявкою двох ключових гравців, що висять на жовтій картці. Нема про що розводити срач.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735746 вiд 2025-11-13 14:48:47протрібно срач розганяти сьогодні збірна грає :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735745 вiд 2025-11-13 14:41:35Batyj № 1735732 ----- Ні я до того, що у простої людини, у нинішніх поколінь нема змоги побачити як працює масове виробництво. Та будь яке виробництво. Я сам працював на 2 машинобудівних заводах радянських, я знаю як ростуть овочі, фрукти. Що таке пасинкування часнику, підгортання картоплі, і прополка соняшників. Я сам пас сільське стадо корів в балці донбаській, і бачив я мати руками доїла. Зараз люди виростають до 20 років вони ніхуя не розуміють як все це працює. і наприклад в інстаграмі чувак міняє підошву в черевиках він має 10 тисяч лайків. Для мене як я бачу щось таке ремісниче, але і промислове масове викликає повагу. хоча ми розуміємо це все капітал і технології. Є технології і практика, давай бабло - за 2 місяці буде фабрика. Інколи мене таке возбуждає, інколи ні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735744 вiд 2025-11-13 14:18:37berehon № 1735743 ну ми трошки про інше. Ші не здатен створити шось «своє» усі його твори будуть або схожі на когось (створи в стилі …) або будуть великим міксом того, на чому його навчали. Ну і відповідно до тієї задачи шо йому поставили. Сам же ШІ нічого не робе, я сподіваюсь :) …
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735743 вiд 2025-11-13 14:09:262 Voxa№ 1735742Тоді треба розібрати якийсь конкретний шедевр і проаналізувати, чи не є він створений на основі знань, досвіду, актуального інформаційного контексту митця. Тобто виокремити тот фактор, який не є можливий у робота.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735742 вiд 2025-11-13 14:04:57berehon № 1735734 ну це ж все одно буде не орігінальне і тим більше не шедевр. А такий собі творчий мікс на основі попередніх робіт загалом чи когось конткретного.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735741 вiд 2025-11-13 14:02:26Щодо шахів, тут точно є спеціалісти, які за потреби виправлять, але я завжди вважав, що елемент творчості у цій грі відсутній - треба просто рахувати варіанти краще, ніж твій опонент.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735740 вiд 2025-11-13 14:01:582 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1735736Гадаю, магією завжди вважали те, що фізично існує, але пояснити чи відтворити не могли. Тому магії ще маємо багато :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735739 вiд 2025-11-13 13:58:35berehon № 1735734 вiд 2025-11-13 13:25:24 2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735728 звичайно тут питання у термінології. що ми вважаємо «творчістю». і якщо людина використувує якісь інструменти (фізичні чи цифрові чи ші) для створення музики чи вірша - чи буде це вважатись «творчістю» чи це «пошук» того що нагенерується генератором випадкових чисел? я до того що «це вже ж було» (с) і те що компьютер ніколи не обіграє людину в шахи (потім в го) ніколи не пройде тест тьюрінга (тут суб'єктивно, але сем альтман каже що сучасні ші той тест вже пройшли) от кока вже другий раз робить свою новорічну рекламу за допомогою ші - це творчість чи генерування результату «генератором»? перша пісня від ші вже топ-1 в одному з чартів. це «творчість»? ----- тут по-моєму є ті хто за шахами слідкує… недавно був матч однієї з версій ші для шах проти декількох топ гравців. при чому ші грав без тури чи коня… ну і там рахунок за 12 партій десь так 10-2 вгадайте на чию користь… яку б «творчість» не вигадував шахіст-людина, ші відповідав ахуйєнним «математичним» розрахунком. при чому коли в ендшпілі людина залишалась з рівним матеріалом із ші - то гросмейстер часто здавався. тому що ші все рівно дотиснув би. не було сенсу «мучатись» наступні 30 ходів… ота вся «творча» ахуйєність - всеж давно прораховано як мікеланджело «порахував» симетрію ідеального тіла - і всі ахуйєвають до сих пір з його робіт… так, наприклад, дісней вивчав психологію, і тому позитивні герої з великими очима. всі злодії - з малими і такого купа… все давно вже пораховано і ші про це знає… так що питання часу коли ші буде генерувати те до чого людина ще не додумалась… до картинок згенерованих ші звикли всі? так поступово до ші відосів звикнуть, і до музики, і до кіно… при чому не помітите як…
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735738 вiд 2025-11-13 13:58:122 LAZY№ 1735735Ц вже питання трохи іншої хвілософії. Що є шедевром? Які критерії? Чому Давид Мікельанджело — шедевр? Він же просто копія якоїсь людини.Шедевр стає шедевром, коли його бачить і любить загал, і це, мабуть, єдиний критерій. Потенційний шедевр, що ти міг одного разу випадково почути на радіостанції серед іншого шлаку, ніколи справжнім шедевром не стане. І ми, старі пердуни, завжди будемо слухати ті ж самі старі «шедеври», що й раніше.Схоже питання — що є класикою? Класика — це попса різних часів, тобто найбільш популярні твори в своєму жанрі в свій час.Єдиною ознакою видатного витвіру є його популярність.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735737 вiд 2025-11-13 13:54:43Стара жопа - вона проста, як правда ;) Ще й приторговує своїм гівном:-------------------------"Президент США Дональд Трамп провів історичну зустріч у Білому домі з президентом Сирії Ахмедом аль-Шараа. Однак увагу громадськості привернув незвичний інцидент: Трамп обприскав сирійського лідера та його делегацію парфумами, що було зафіксовано на відео, пише «Главком».На записі видно, як Дональд Трамп підходить до Ахмеда аль-Шараа та його супроводу з флаконом парфумів, звертаючись до них зі словами: «Іди сюди… Це найкращий запах! І тобі теж. Ось, візьми, і ще флакон твоїй дружині! Скільки у тебе дружин?».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735736 вiд 2025-11-13 13:52:41berehon [Останнi 20 месаг]№ 1735734 вiд 2025-11-13 13:25:24Не виключаю того, що елемент магії також є ;) Існує хрестоматійний приклад англійського поета Колріджа, який побачив свій вірш «Кубла Хан» уві сні (як варіант: уві сні після дози опіуму), прокинувся і почав записувати цей текст. Але тут його перервали, і він не дописав те, що мало бути доволі великою поемою; відновити цей текст Колрідж потім вже не зміг, як не старався.Хоча деякі літературознавці вважають, що це - міф, частково вигаданий самим поетом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735735 вiд 2025-11-13 13:47:08А ШІ просто може створювати шедеври … І де вони, блядь? Хоча б одну шедевральну ШІ-пісню можна? З шедевральним мотивом? А не мегатонни блювотного однотипного шлаку, який заповнив радіо-станції.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735734 вiд 2025-11-13 13:25:242 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1735728Але ж штучний інтелект не буквально, але за дуже схожим (з митцем-людиною) сценарієм обробляє наявну інформацію для отримання результату. З інженерної точки зору, створення творчогу шедевру — не магія, це на основі наявних знань та досвіду створення людиною (мозгом, нехай) такого продукту, який зможе торкнутися певних почуттів авдиторії так, як інші продукти не змогли. Це цілком алгоритмічна задача, питання лише в тому, скільки факторів враховується для створення продукту, а потім для його відбраковки або доведення до певного ідеалу (відповідності очікування авдиторії). Можна запрограмувати несподіванки, випадкові девіації, несхожість з наявною бібліотекою, відповідність актуальним очікуванням авдиторії. Компʼютери розумнішають дуже швидко, і скоро (або навіть вже зараз) вони зможуть робити настільки ж «оригінальні» шедеври, які мають справжні митці. Бо справжній витвір мистецтва — це завжди робота майстра на основі його знань, досвіду та почуттів (досить легких для моделювання), і шедевр від прохідної роботи відрізняється лише позитивною реакцією цільової авдиторії, а таку відбраковку теж легко змоделювати.Не бачу жодних перешкод.Для мене питання лише в тому, що коли я йду на концерт Roxette чи Candy Dulfer, я хочу отримати саме їхні емоції, відчути їхню роботу для мене. А ШІ просто може створювати шедеври, не більше. Люди завжди найважливіші для людей. І це чудово, бо коли дуже скоро ШІ забере у людей взагалі всю роботу, люди зможуть жити для інших людей і всі разом бачити рожевих поні, а не тільки я.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735733 вiд 2025-11-13 13:25:19№ 1735731будь-який генератор випадкових рішень буде заснований на конкретному генераторі випадкових чисел на напіввідкритому діапазоні 0-1. Далі число масштабується до необхідного рівня значень і, методой монте-карло, до необхідної аналітичної залежності. Що потім легко обчислюється і не дає жодних шансів бути поплутаним зі справжньою творчістю..