🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3819.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598292 вiд 2021-04-11 14:21:47

«РљР°Рє сообщает тел еграм-канал В «Р”инамо Киев InsideВ», РіР» авный тренер СЃР±РѕСЂРЅРѕР№ Украины Андрей Шевченко РЅРµ обращал СЃСЏ Рє РЈРђР¤ СЃ РїСЂРѕСЃСЊР±РѕР№ перенести РґРІР° РїРѕСЃР» едних тура чемпионата Украины РґР» СЏ Р» учшей подготовки СЃР±РѕСЂРЅРѕР№ Рє Евро-2020, Рѕ чем сообщал РѕСЃСЊ ранее».
-------------------
Отут би журнал югам підсуєтитися - прямо запитати у Шеви, звертався чи ні, і якщо ні - то як сл ід обкл асти фуями бл ядську павьол ку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598291 вiд 2021-04-11 13:43:29

Нормал ьно. Фізичні вправи, загартовування зміцнюють імунітет та витривал ість організму. Я це пишу з підпіл ьного спортзал у)

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598290 вiд 2021-04-11 13:41:41

2 olma
в„– 1598289
От через таку погоду у нас на Натал ці зараз народу трохи менше, ніж у всій Сл овенії.
Локдаун, сука.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598289 вiд 2021-04-11 13:30:11

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1598288
-----
+100! Тим паче, що сьогодні майже на всій території встановил ося дуже тепл а сонячна погода.
Якщо нема можл ивості виїхати кудись на шашл ики, \
то мабуть можна взяти пива (опціонал ьно вина), шматок піцци або перепічку, і спожити це все на найбл ижчому березі озера-річки, загризти редискою.

Привид Замку! З Днюшкою! Здоров'я і хорошого настрою на ціл ий цей сюровий рік.

ironbelly (LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598288 вiд 2021-04-11 13:04:34

Ви б з диванів свої дупи хоч час від часу відривал и.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598287 вiд 2021-04-11 12:37:22

Не в самому безпіл отнику пробл ема. Чим гарний Байрактар. Там вже все готове і його можна вже використовувати. Є система керування і ракети. І все це працює в компл ексі. Он по пунктам описано як і в шо вони працювал и в Карабасі.
Кравченко (ген конструктор Прогресса) днями сказав шо вони готові за 3-4 роки зробить анал ог. І це тіки шоб л етіл о. Біл ьш скоросне - 5 років. А ракета яка? А система наведення? хтось продасть окремо? оптіка? саммим робить? Ну і 4 роки срок не мал ий.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598286 вiд 2021-04-11 12:29:44

торео
в„– 1598281
да, все вірно. В принціпі з усім погоджуюсь.
особл иво з цим:

«СЏРєС‰Рѕ РјРё будемо здатні встояти Сѓ цих ракетних ударах, збережемо РїРїРѕ С– почнемо збивати кацапські Р» ітачки»

бо є вил икі сумніви. На сам перед чисто фізично втримати массовану ракетну атаку. Я наприкл ад незнаю шо буде і як зреагує вл ада і суспіл ьство на знищення кіл ька насел енних пунктів і подал ьший ул ьтиматум.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598285 вiд 2021-04-11 11:42:49

2 Batyj
в„– 1598278
З доброго у цій новині, на мій погл яд, те, що зʼявл яється ще один привід схаменутися з корветною програмою.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598284 вiд 2021-04-11 11:38:42

2 торео
в„– 1598281
Хотіл РѕСЃСЏ Р±, щоб ти мав рацію що РґРѕ «РјРѕСЃРєР°Р» С– РЅРµ зможуть».
Бо мені бачиться, що у них крім авіації і ракет біл ьш ніж достатньо ствол ьної та реактивної артил ерії, щоб перепахувати оборону. Вл асне, ан мас вони інакше воювати не вміють. Саме 200 гармат на км основний метод червоної армії, а не трупами закидати, як пропаганда запевняє. За такого методу не важл иво, як мотивований, навчений і озброєний противник, бо його перепахують в пунктах оборони і він просто нездатний зупинити атакуючих. А післ я того, як її фронт прорваний, будь-яка армія має серйозні пробл еми.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598283 вiд 2021-04-11 11:09:10

два ракетних есмінця сша пройшл и гібрал тар і знаходяться у 3 днях ходу від чорного моря

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598282 вiд 2021-04-11 10:48:44

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1598280

байрактари чи інші подібні системи - це ж не домашній дрон: захотів - купив, захотів - викинува і купив інший.

це системи, які мають бути інтегровані у зсу, бути сумісними з іншими системами, які співпрацюють з ними.

це як прийняти на озброєння однотипну ствол ьну артил ерію, ал е з різними кол ібрами, і потім думати, як правил ьно підігнати л огістику. грубий прикл ад, звичайно, ал е

військові контракти взагал і -це завжди жорстке л обіювання, і не завжди - в інтересах держави. на жал ь.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598281 вiд 2021-04-11 10:41:29

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1598234

"Не все так просто.
1. С—С… просто Р±С–Р» ьше, РІ рази. …
2. Р’ разі відкритої агресії, навіть без авіа, запрацюють ракетні РєРѕРјРїР» екси середньої дал ьності… "
--------------

от у цьому - найбіл ьша маніпул яція з боку кацапів. вони вкидають міл ьярди, щоб переконати українців, що вони нас в рази переважають, і взагал і - ви бачил и ту росію на карті, вона ж огромная, як же ми виграємо ту війну.

друга найбіл ьша маніпул яція, на яку купився наш pepsi, це те, що путін - відморозок, і йому все одно, що з ним буде, він піде на що завгодно і до кінця.

насправді, в обох випадках - ні.

звичайно, не все так просто. взагал і, все - не просто.

ал е їх не біл ьше в рази. у кацапів є, від сил и, тисяч 100 тих, хто може взяти участь у вторгненні в якості бойових одиниць (не в якості пол іцаєв і т. д., а саме дл я бойових операцій). я думаю, що навіть менше. ал е імхо, звичайно.

і кацапам не дуже хочеться воювати. одна справа - зайти на умовах, кол и вони вбивають укропів тисячами, а їм за це нічого не буде, а інша - кол и 50 на 50. тут вже виникають питання.

нам треба встояти кіл ька тижнів, забезпечити керованість військами, ефективність систем управл іння зсу, координацію між родами військ, мобіл ьність і ефективну л огістику.

з цим у нас пробл еми, на жал ь. що попередній президент не загл ибл ювався в системні реформи, що нинішній, який взагал і дал екий від цих всіх речей.

ал е якщо ми їх вирішимо, шансів у кацапів не так вже й багато.

ми їх перемол емо за кіл ька місяців, а потім треба буде їм підтягувати строковиків, а то вже інша історія.

і найважл ивіше - л єнін кол ись правил ьно писав, що пол е бою зал ишається за тими, чий морал ьний дух вищий.

правда у цій війні на нашій стороні, це кацапи розуміють підсвідомо. тому вони в стик на м "яч не підуть, ноги при підкаті будуть прибирати, якщо буде один на один.

що є особл иво небезпечним дл я нас - це варіант конфл ікту, кол и росія має можл ивість почати сучасну війну за анал огом того, як це робил и американці під час бурі в пустел і.

спочатку хвил ями ракетних ударів знищуються наші ппо, командні пункти, скл ади б-припасів, скупчення техніки.

потім авіація утюжить все, що вціл іл о.

л ише післ я того заходять бронетанкові кол они, знищуючи одинокі вогнища спротиву.

у нашому генштабі повинні це розуміти, ал е х їх знає, якщо чесно. ця війна показал а неодноразово неспроможність наших військових спрогнозувати дії ворога, навіть ті, які бул и очевидними.
той же іл овайськ, дебал ьцево, боротьба за взяття під контрол ь кордону у 2014.

ну а що хотіти, якщо на генерал ьські посади десятил іттями йшов відбір або за хабарі, а бо по бл ату. вони ж красти л ізл и наверх, а не вітчизну захищати, а тут - фігак, і війна!

треба бул о б цю шобл у міняти, ал е петро ол ексійович вирішив інакше. як і з судєйськими, прокурорськими, і т. д. ну, ок.
нинішній притримується тих же підходів.

ал е якщо ми будемо здатні встояти у цих ракетних ударах, збережемо ппо і почнемо збивати кацапські л ітачки, ніякі танки до нас не підуть у варіанті масштабного вторгнення.

так, якісь потуги з боку л днр - як варіант. ал е це не змінює бал анс.

якщо сша втрутиться в частині безпіл отної зони, як це бул о в грузії, кол и хуйл у сказал и, що на аеродромах знаходяться військові л ітаки сша, і б-який крок буде розгл ядатися як атака з зс сша, що і змусил о хуйл а відступити, дл я нас би це бул о зміщенням бал ансу на нашу користь.

звичайно, це не значить, що хтось буде воювати на земл і замість нас, і не буде вел иких втрат з нашого боку. вони будуть. ал е це ж війна за незал ежність, які ще варіанти? тим біл ьше з нашим народом, пол овина якого вважає, що то ол ігархам треба війна, а не народам, і що ворог - в києві, а не в кремл і.

до речі - остання теза попул ярна і на о.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598280 вiд 2021-04-11 10:21:46

2 торео
в„– 1598277
Гадаю, нічого воно не сповіл ьнил о. Чув, розробка наших БПЛА ведеться за кошти самих розробників і держава не поспішає вкл адатися, незал ежно від Барʼяхтарів чи Вармейтів.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598279 вiд 2021-04-11 09:44:00

Enot
в„– 1598253

якось пил и каву зі щербою, нашим посл ом, він розповідав, як в австрії намагаються придушити все, що робиться україною з протидії хйл у. він там буквал ьно б "ється як на війні.

не можу тут розповісти нюанси, бо джерел о відкрите.

кацапи там купил и всіх, кого треба. ну, не прямо, може. через контракти і т. і.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598278 вiд 2021-04-11 09:39:52

‎11. ‎04. ‎2021

По причинам технол огического характера Турция не сможет поставл ять Украине компл ексы Bayraktar TB2 в среднесрочной перспективе. Вопрос о кооперативном участии Украины в производстве данных компл ексов изучается. Озвученная технол огическая причина - отсутствие поставок двигател ей Rotax 912 канадско-австрийского производства.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598277 вiд 2021-04-11 09:36:08

дл я тих, хто мастурбує на туреччину

кіл ька місяців тому турки піднял и мита дл я багатьох наших товарів. на захмарні висоти. тобто вони забл окувал и наш експорт в туреччину.

ал е зберегл и турецький імпорт в нашу країну в тих же об "ємах.

що зробил а наша держава?

нічого. втерл ася. та і все.

турки нам ще ні в чому не допомогл и. продаж байрактарів - це треба не л ише нам, ал е і туркам, бо це їх експорт. ал е це сповіл ьнил о використання вітчизняних розробок бпл а.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598276 вiд 2021-04-11 09:05:32

sk (chromebook acer)
в„– 159826

:))
Ну ти видав!

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598275 вiд 2021-04-11 08:45:17

 

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598274 вiд 2021-04-11 07:21:55

New York Times посчитал а, что Россия стал а л идером среди стран Европы и США по показател ю избыточной смертности во время пандемии коронавируса. С апрел я по декабрь 2020 года смертность среди россиян увел ичил ась на 28% выше нормы
--------
щось шрайк перестав РїСѓР±Р» ікувати резул ьтати РїРѕ нам…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598273 вiд 2021-04-11 06:51:01

Австрія не входил а в Західний бл ок, і не від кого не захищал ася.
До речі прорив через Австрію пл анувал и об'єднати з ядерними ударами по ал ьпійських перевал ах у Австрії, щоб не дати можл ивість НАТО перекидати війська з Італ ії.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598272 вiд 2021-04-11 00:51:06

stradi
в„– 1598271
Vichny
в„– 1598270
так. РјРѕР¶Р» РёРІРѕ. побачив відео РїСЂРѕ РїРґ-РїРЅ корею. С– подумав що західний Р±Р» РѕРє РІС–Рґ СЃС…С–РґРЅРѕРіРѕ анал огічно захищався…

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598271 вiд 2021-04-11 00:39:14

РўРѕ sk (chromebook acer)
в„– 1598265
Якщо пол я довкол а то дл я перегону с/г техніки з пол я по одну сторону автобану на іншу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598270 вiд 2021-04-11 00:06:49

SK,

Ти напевно перепл утав з північнокорейськими протитанковими блоками

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598269 вiд 2021-04-11 00:06:47

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Микол у Гл ушкова, який жив в екзил і у Британії, задушил и у його вл асному домі.
-------
РЅРµ новачком єдиним…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598268 вiд 2021-04-11 00:04:13

Мости над автобанами для тварин

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598267 вiд 2021-04-11 00:02:14

sk (chromebook acer)
в„– 1598265

То мости дл я тварин

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598266 вiд 2021-04-11 00:00:38

мабуть рекорд ел СЊ-РєР» асіко Р· Рє-ті штанг С– перекл адин…

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598265 вiд 2021-04-10 23:58:29

Vichny
в„– 1598261
думаєш що РІ нато РІСЃС– такіє «С‚СѓРїС–Р№С”»? :)
СЏ декіл СЊРєР° разів С—Р·РґРёРІ РЅР° машині будапеш-відень… переїхав РєРѕСЂРґРѕРЅ. РґРѕ РІС–РґРЅСЏ десь 50 РєРј чи щось таке… РєСЂСѓРіРѕРј РѕРґРЅС– РїРѕР» СЏ. С– РїСЂСЏРјРѕ РІ РїРѕР» С– стоять звичайні мости. СЏРєС– РЅС– Р· чим РЅРµ Р·РІ'язані… СЏРІРЅРѕ СЃРїРѕСЂСѓРґРё РЅР° випадок танкового РїСЂРѕСЂРёРІСѓ. щоб РїР» ита впал Р° С– РґРѕСЂРѕРіСѓ перегородил Р°. РјС–РЅС–РјСѓРј РЅР° пару РіРѕРґРёРЅ ті танки затримал Рё Р±…

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598264 вiд 2021-04-10 23:49:45

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1598263 РІiРґ 2021-04-10 23:44:10

Є, ал е там Фл орентіно Перес, през реал у, все купив, як Суркіс.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598263 вiд 2021-04-10 23:44:10

а шо в Іспанії ВАРа нема?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598262 вiд 2021-04-10 23:04:13

ДДР=НДР, чи ГДР по-кацапськи

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598261 вiд 2021-04-10 23:03:08

Єнот можл иво мав на увазі, що на кордоні Чехосл оваччини і ДДР з ФРН укріпл ень до хуя бул о, справжній кордон, який добре охоронявся і т. п., а між Австрією і Баварією - там кордон умовний був, тож через Австрію в Німеччину танками л омануть можна бул о. Хіба що, поки ті краснопузі танки по Австрії їхал и б, німці з американцями перекрил и б той м'який кордон нагл ухо.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598260 вiд 2021-04-10 22:59:06

РґРёРІР» СЋСЃСЊ що барса, С…РѕС‡ С– Р· самим РјРѕР» РѕРґРёРј середнім РІС–РєРѕРј Сѓ єл СЊ-РєР» асіко… РЅР° швидкість захисники взагал С– «СЃРїС–ймати» реал РЅРµ можуть… Р· такими СЂРѕР·РєР» адами ще пару штук Сѓ 2РјСѓ отримають…

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598259 вiд 2021-04-10 22:57:57

Enot
в„– 1598253
якщо взяти відень - то РІС–РЅ знаходиться РЅР° СЃС…С–Рґ РІС–Рґ, наприкл ад праги…
СЃСЃСЃСЂ «РІРёС…вал СЏРІСЃСЏ» тим що Р·Р° РґРѕР±Сѓ танки дійдуть РґРѕ Р» Р°-маншу. так РѕС‚ РЅР° заході чехосл оваччини оті танки Р№ знаходил РёСЃСЊ… відень десь східніше РєС–Р» ометрів РЅР° 300…
Р° РЅР° заході там ал СЊРїРё починаються…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598258 вiд 2021-04-10 22:57:11

Рђ РѕСЃСЊ Р·Р° СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС–.
https://www.president.gov.ua/news/spilna-deklaraciya-devyatogo-zasidannya-strategichnoyi-radi-67909

Ціл ком добре.
Багато стал и говорити про ПДЧ.
РњРѕР¶Рµ С– вигорить… Р† саме тому кацапня так біситься.
Хоча - від ПДЧ до чл енства ще срати і срати

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598257 вiд 2021-04-10 22:56:55

Vichny
Кацапи про це кричать зараз.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598256 вiд 2021-04-10 22:53:48

О, знайшов.
Р—Р° 2020 СЂС–Рє))
Нічого нового

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3118829-tureccina-zaavlae-pro-pidtrimku-perspektivi-clenstva-ukraini-v-nato.html

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598255 вiд 2021-04-10 22:52:00

OlegSh
в„– 1598254

Це бул а б непогана заява, ал е я щось ніде не бачу в звітах про ту зустріч такої заяви

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598254 вiд 2021-04-10 22:42:22

Президент Украины Вл адимир Зел енский и президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган высказал ись за чл енство Украины в НАТО по резул ьтатам встречи в Стамбул е, пишет ТАСС.

Цікаво бул о б порахувати скіл ьки ножичків Ердоган встромив вже в спину Хуйл у. При тому турки у кацап-тв не вроги. Бо `сил ьний л ідер`. За поребриком барина не поважають, якщо він їх не пиздить дрючком дл я профіл актики.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1598253 вiд 2021-04-10 22:37:46

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1598248 РІiРґ 2021-04-10 21:42:26
Я тобі пояснював чому Австрія бул а стратегічно важл ивою під час Хол одної війни. Австрія - нейтрал ьна держава, через її територію пл анувал ося вийти в тил НАТО, яке захищал о кордон ФРН.
Так само німці в обидві світові йшл и на Францію через нейтрал ьну Бкл ьгію.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.