Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735732 вiд 2025-11-13 13:16:53№ 1735730да не хвилюйся ти так..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735731 вiд 2025-11-13 13:15:252 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1735728Теоритично можна присобачити генератор випадкових рішень і заспамити.Щось з накиданого ШІ важко буде відрізнити від принципово нового, щось навіть зайде споживачу.У Чапека є нарис, де він погоджується, що йому можна приписати плагіат у добрих двох десятків письменників у кожному його творі :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735730 вiд 2025-11-13 13:11:12Батий, зараз коли ти бачиш класне виробництво, тебе може охопити почуття, яке виникає при спогляданні класних творів мистецтва, як в театрі ти переживаєш незвичайну історію і гру акторів. такий катарсис очищення :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735729 вiд 2025-11-13 13:11:07Батий, зараз коли ти бачиш класне виробництво, тебе може охопити почуття, яке виникає при спогляданні класних творів мистецтва, як в театрі ти переживаєш незвичайну історію і гру акторів. такий катарсис очищення :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735728 вiд 2025-11-13 12:38:30У творчій сфері ШІ ніколи не створить нічого оригінального. Це - халтурник, який здатен лише засвоювати, копіювати і синтезувати те, що робилось до нього. А людина здатна робити все це, але окрім того - іноді також відкинути все чи багато з того, що робили попередники.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735727 вiд 2025-11-13 09:39:09питань і зауважень до штучного інтелекту Обсилфа не маю, тим більш по теніс у нього так добре виходить..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735726 вiд 2025-11-13 09:30:02sk (здалеку…) № 1735725 Тобі про порівняння сраних шмоток та музику написали, даун. Я так думаю.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735725 вiд 2025-11-13 09:00:45Batyj № 1735724 яка «творчість» якшо ші тобі генерує пісеньку за 2 хв? у чому «творчість»? :) як казали древні: часи змінюються і ми змінюємось в них (Tempora mutantur, et nos mutamur in illis) що не змінюється, то це те що люди з поганим вихованням, або з домінацією «русських генів» завжди шукають момент «забулити» опонента. лисий-салойєд-узкаглазий-дибіл і т. п… так наче по життю у них якийсь комплекс і вони шукають варіанти як то компенсувати… і знаходять найлегший варіант…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735724 вiд 2025-11-13 08:30:11бля, порівнювати мистецтво і виробництво - це демонструвати повну відсутність мозку..
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735723 вiд 2025-11-13 00:21:32з приводу музики ШІ є у мене така думка… раніше, наприклад, всі светри що людство носило, ту були светри зв'язані нашими бабусями. вони передавались з покоління в покоління… так би мовити «авторська» робота… так і з піснями. є пісня. є автор… зараз машини клепають тих светрів - кожен має по 10 штук ноу-нейм машино-згенерованих светрів… відрізняються тільки кольором і лейбою на пузі… так і з музикою буде. мільйон хітів від ноу-нейм автора від ші…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735722 вiд 2025-11-13 00:01:02теніс без ші :) спеціально трохи подивився алькараз-фріц і сінер-звєрєв підсумковий під дахом. подавани мають шанс. звєрєв наіть виграв колись. пам'ятаю що майже «клоуном» джоковича у фіналі зробив із своїми подачами… ну що сказати… тримтять «колєнкі» у фріців-звєрєвих… ще до брейк-пойнта добратись можуть. а далі - «всьо». ці два домінатори вже морально задавили решту «претенденів» … буде решта до пенсії разуватись що залишаються в топ-10 сінер, бля, раніше був робот що з задньої лінії розстрілював всих. зараз навчився укорочувати м'ячі. і робить це навіть краще ніж алькараз… топлю за італійського німця (на турнірі у відні він, розмовляючи німецькою, сказав що він з німецької частини італії, тому відень для нього другий дім) … у нас би за сепаратизм я б голосував за «розстріл» … але то їх внутрішні проблеми… в довгу перспктиву не вірю що алькараз зможе бути на рівних…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735721 вiд 2025-11-12 23:55:20Я якось на оце випадково наткнувся. І заторчав :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735720 вiд 2025-11-12 23:53:02Yagshamash № 1735718 вiд 2025-11-12 23:07:35 SK 1735716 Наразі може і спиздіти :) ----- так а ми тут чим займаємось? :) звичайно перевірти потрібно… тому що спитав сьогодні коли шмигаль у відставку подав - «воно» мені довго розказувало що шмигаль до сих пір прем'єр. але то таке… останні пів року я такого мало помічав. зазвичай дуже толково все розказує. вже привчив себе «пошук» робити в ші
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735719 вiд 2025-11-12 23:22:26Yagshamash № 1735718 вiд 2025-11-12 23:07:35 Як не дивно перший стиль в якому ШІ зараз складає серйозну конкуренцію людям виявився спів у стилі кантрі. Breaking Rust «Walk my walk» очолив хіт-парад, і тільки зараз стало на 100% ясно що це ШІ-проєкт. Текст там такий набір штампів з кантрі, що слухачам заходить… Музики в цій пісні практично немає, просто добре підібраний ритм співу та саундефекти.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735718 вiд 2025-11-12 23:07:35SK 1735716 Наразі може і спиздіти :) Щодо літератури наприклад АІ це наразі хуйня. Може, стане краще. Наразі таке, ніяке. Не спрацьовує, як на мене. Гарні письменники пишуть значно краще. Для дня раждєнія бабушкі стіхи, окей. Але не здивубся, що колись і це стане краще за людей. Тоді зливай воду. Та я не бачу як. В поезії ти хуяриш на такій хвилі, що комбіновані досвіди людства все одно не можуть перебити. Хоча, хйз. Я напишу гарно, а дохуя людей, що не деже рублять у темі, захавають бота. Тож усе може бути. Нє расабляцця!)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735717 вiд 2025-11-12 21:58:08sk (chromebook) № 1735716 до речі, є свідчення в суді собачого_ рота_дубінского, шо на прессуху з деркачем його відправили особисто ермак і сам головний. Тіпа відрядження і партійне доручення. І записи перемовин з Байденом теж вони вручили. Звісно може це він їх обмовляє, але сам факт. Зараз то усім пох, всі забули, але це по факту ще одна карна справа.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735716 вiд 2025-11-12 21:43:58Yagshamash № 1735713 я пам'ятаю що зе коментував плівки деркача, навіть тут дискусія була, але ж деталі хто у голові тримає? :) можна було «нагуглити» і накопі-пастити… але зараз простіше в ші сходити - він і нагуглить і коротко сформулює…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735715 вiд 2025-11-12 21:11:59тут богданов гарну думку в тг написав ----- А, і важливе узагальнююче по Енергоатому. Не хочете платити багато Коболєву - будете платити Міндічу. Тільки в 100 разів більше. А справа на обох в одному НАБУ, що нагадує нам дещо і про НАБУ.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735714 вiд 2025-11-12 20:54:42Yagshamash № 1735713 Не лякайся, ти вже пожив, пізно лякатися. А ось молоді журналюги вже шукають роботу.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735713 вiд 2025-11-12 20:50:30Дожилися, вже на О панує АІ. А можна якось дати завдання АІ писати на Обсилфі-Відсосилфі взагалі без дописувачів (а навіть Поціновувачів), а просто замість них усіх?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735712 вiд 2025-11-12 19:32:56№ 1735708а шо ты предлагаещь? Министру трахать уборщицу?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735711 вiд 2025-11-12 17:29:36до речі хтось пригадав що деркач у свій час засвітив «плівки порошенка» … і зе, будучи вже президентом, «жостко» виступив! попросив ші щоб сформулював звинувачення зе на по… а там на плівках порошенко-бурісма-байден --------- Зеленський на пресконференції у травні 2020 року заявив, що ці записи мають розслідуватися, оскільки вони стосуються не лише питання зовнішнього тиску, а й можливих державних зрад та корупції. Ключові моменти його заяви: Він назвав ці записи «не останнім дзвінком, але дзвінком» для правоохоронців. Зеленський публічно натякнув, що Порошенко міг вести справи, які ставили під сумнів суверенітет України. Хоча він не підтвердив автентичність записів, сам факт того, що топполітик США (Байден) обговорював із Порошенком звільнення Генпрокурора, він використав для посилення критики попереднього президента.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735710 вiд 2025-11-12 17:13:23milanese № 1735709 оптимізація… мало б бути: доручив партії, з якої складається моно-більшість парламенту, вигнати нах каб-мін (який єрмак «призначав» буквально декілька місяців назад) а шмигаль йшов у відставку тому що ореол корупції висів у повітрі? захадні наші донори постійно про це говорили?
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735709 вiд 2025-11-12 16:38:22це якесь нове слово в Конституції))) «Зеленський, коментуючи корупційне розслідування в енергетиці, заявив, що міністри юстиції Герман Галущенко та енергетики Світлана Гринчук мають залишити посади, і доручив прем'єр-міністерці Юлії Свириденко подати їхні заяви про відставку — а також попросив нардепів Верховної Ради підтримати ці заяви.» «доручив прем'єр-міністерці Юлії Свириденко подати їхні заяви про відставку»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735708 вiд 2025-11-12 15:56:28Тим часом прокуратура повідомляє, що міністр трахає міністра; це безумовно важлива інформація з точки зору національної безпеки та протидії корупції:https://glavcom.ua/country/politics/sap-povidomila-shcho-hrinchuk-nochuvala-u-ministra-enerhetiki-halushchenka-1087999.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735707 вiд 2025-11-12 14:52:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735703 шрайк гарно підмітив. половину каб-міну «ловлять» на оборутках навколо енергоатом. і цей же каб-мін звільняє наглядову раду енергоатома. хоча тільки одного міністра «відсторонили». ніхто з них сам у відставку не пішов… там же постійний «цирк» був з наглядовою радою. західні партнери вимагали незалежності, а наші «оптимізатори» постійно щось пробували видумувати. спитав ші щоб історію «нагадало» --------- 1. Перше призначення (Після корпоратизації) Дата призначення: Липень 2023 року. Склад: Тодішній Кабінет Міністрів України призначив першу в історії «Енергоатому» Наглядову раду. Мета: Призначення було частиною процесу корпоратизації ДП «НАЕК» Енергоатом «у АТ» НАЕК «Енергоатом». 2. Припинення повноважень (Фактична відставка) Дата рішення КМУ: 17 листопада 2023 року. Подія: Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про дострокове припинення повноважень усього складу Наглядової ради, призначеної у липні того ж року. Причина: Це рішення відбулося на тлі зміни керівництва компанії та необхідності актуалізації корпоративного управління. Міністерство економіки тоді зазначало, що необхідно провести конкурсний відбір нових членів відповідно до оновлених міжнародних стандартів корпоративного управління. 3. Повторне призначення (Новий склад) Дата рішення КМУ: Лютий 2024 року. Подія: Уряд затвердив новий склад Наглядової ради «Енергоатому» за результатами конкурсного відбору, який відбувся після розпуску попереднього складу. Таким чином, Наглядова рада «Енергоатому» була відправлена у відставку (повноваження були достроково припинені) 17 листопада 2023 року.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735706 вiд 2025-11-12 14:22:29m1919(Київ - чемпіон!) № 1735656 «Але. У пана отамана мало золотого запасу.» вибачте, але у того пана нема чогось іншого: «Після суттєвої затримки українці отримають виплати за програмою «Національний кешбек» за серпень: найближчими днями учасникам програми вплатять 509 млн грн з держбюджету.»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735705 вiд 2025-11-12 14:03:15ну репутація у людини, яка в голос визнавала шо вона дебіл, річ така … опосередкована :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735704 вiд 2025-11-12 13:02:57Тоїсь ті чи інші фрукти околочував фуєм, або ж пинав фуї. Відбулася контамінація двох усталених виразів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735703 вiд 2025-11-12 13:01:47Якось не згадалося, що у наглядовій раді «Енергоатому» за пристойні гроші околочував фуї також відомий тімохвєй. Звичайно, тут же намилився у відставку, але прохвесорській репутації мабуть пєсда ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735702 вiд 2025-11-12 12:37:02❗️СБУ викрила резидента фсб рф, який готував серію терактів у київському метро і великих ТРЦ Ворог планував замовні вбивства відомих українців, підриви у ТРЦ і на одній із станцій метро в Києві. Фігурант, який розпочав працювати на фсб після окупації Криму, підшукував «однодумців» для їх подальшого вербування до агентурного апарату фсб. Підозрюваний через треті країни відправив до Києва агента, де той отримав координати схрону з пістолетом, а також інструкції з виготовлення СВП. Кожна вибухівка мала бути обладнана мобільним телефоном для дистанційного підриву в годину пік, коли на локаціях було б найбільше зосереджено людей. Метою теракту було поширення панічних настроїв серед мешканців столиці та розхитування суспільно-політичної обстановки у Києві. Служба безпеки завчасно викрила агента і задокументувала всі його контакти з фсб, які відбувались через резидента з Криму. Резиденту заочно повідомлено про підозру, а дії агента ще мають бути кваліфіковані. ?https://t.me/operativnoZSU/
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735701 вiд 2025-11-12 12:24:352 Feodorit№ 1735694Військові пенсіонери не йдуть служити солдатами, в таку чудову армію.А їх питають?Мого друзяку у травні 2024 місяць маринували. Він у березні через колишнього підлеглого проліз у ТРО на посаду рядового стрільця і сидів у окопах, поки чортів з-під Києва не вигнали. Тоді почали розбиратися з ТРО і, хоч він був і не проти, щоб лишилось, як є, почали шукати, куди його приткнути. Бо не може цілий майор бути стрільцем. Приткнули. Уже підполковник.Мабуть по-розумному варто було б всім пенсіонерам і піджакам переатестацію проводити і відповідно вже розподіляти.Але таке, здається, тільки з сержантами роблять.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735700 вiд 2025-11-12 12:03:532 Vichny№ 1735673навіщо штрафні роти/батальйони?Співмірність вини і покарання.Відправив бездумно людей на смерть, сходи сам. Як виживеш, може наступного разу варіанти шукатимеш, як воювати. Або шикування не влаштовуватимеш.Звичайно, це в кожному випадку розбиратись треба і часто розібратись і не можна. Але, не таємниця, що є підрозділи звідки народ тікає через рівень командування.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735699 вiд 2025-11-12 11:56:062 Vichny№ 1735662дійсно, всі голосні справи НАБУ якось потім тихо заморожуються.Хз, чи то просто там проффесіонали працюють, чи то судова система все на гальмах спускає - вони то добре вміють, чи тим НАБУ просто рулять такі самі підараси як і прокурорські і дебеериВсі інші проходять по загальному ланцюжку слідство-прокуратура-суд. А у антикорупционерів свій окремий. Тобто Вищий антикорупційний суд розвалює справи так само, як і звичайний корумпований (не впевнений, чи потрібен тут знак питання і якого смайлика чіпляти)А який тоді в цих установах сенс? За що картонки боролись?№ 1735663Тому шо більшості з тих панів похуй кудись там вникати. Платять охуєнне бабло і заєбісь. Можна собі на зеленій галявині маєточку холодне шардоне попивати і періодично перевіряти банківський рахунок із законними!!! надходженнями баблаІ тут виникає питання, нахуя воно нам?Чи не задорого обходиться така імітація діяльності?2 klirik№ 1735664Там рішення приймаються за логікою “а як це підвищить мій рейтинг і чи допоможе це перемогти мені на наступних виборах? ”Якщо б я виходив з того, що нагорі всі дурніші за мене, я б так десь і уявляв.Але, рейтинг у нас штука дуже хитка і може кардинально змінитись навіть за пару тижнів. А до виборів у нас невідомо скільки, і дуже довго - не найгірший прогноз. У найгіршому нам їх москалі проведуть і тоді всі рейтинги до сраки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735698 вiд 2025-11-12 11:52:52тому він з Енергоатома і звільнився за власним.. По перше - запропонували портфель міністра, а в Енергоатомі всього лише заступник директора, по-простому, а по-друге, досить розумний і передбачав, чим може закінчитися ним же самим загорнута афера з вилученням грошей. Вирішив зістрибнути..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735697 вiд 2025-11-12 11:46:16Юстиція – це якраз профіль Галущенки, він же юрист. А в Енергоатомі був начальником відділу юридичної підтримки, потім - віце.. Головним - ніколи не був. До будівництва не має жодного відношення, окрім візування договорів..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735696 вiд 2025-11-12 11:34:25галущенко в енергоатомі був головним за договорами. а договори, будь-які – це гроші. а міністерство грошей не заробляє, тому треба було підгодовувати, ділитися, щоб не заважали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735695 вiд 2025-11-12 11:12:19Batyj № 1735693 так на зараз, де-юре, Галущенко міністр юстиції :) а Наглядову рада в Енергоатомі. Міністерсво юстиції, до речі якесь пороблене, то ідіот свої мешти на столом фотографує, то тепер оцей будівельник АЕС
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735694 вiд 2025-11-12 11:07:45Vichny № 1735667 Про «купи броней і відстрочок» - гигигиги. Це написала точно не заброньована людина, чи та, яка не має відстрочки? Я хуїю від двуличчя деяких. Оруелл плаче. В тебе проблеми з логікою, я якраз і кажу що людям яких суспільство цінує надали відстрочки та бронювання. Молодь теж не мобілізують. Хто тобі сказав, що військові пенсіонери не служать? (краще б не служили, бо нахуй треба ті шматки лайна динозавра) Військові пенсіонери не йдуть служити солдатами, в таку чудову армію. І знайомі є серед військових пенсіонерів і статистика "на червень 2025 року пенсії за вислугу років отримували майже 161 тисяча осіб віком від 45 до 60 років. Серед них: - близько 41 тисячі людей працюють, але не у військовій сфері; - трохи більше 98 тисяч – офіційно безробітні; - 15,5 тисяч продовжують військову службу; - 104 особи є найманими працівниками, які були мобілізовані або пішли служити добровольцями. " https://veteran.com.ua/news/view/mobilizatsiya-pensioneriv-koli-mozhliva-v-ukraini-ta-naskilki-mozhe-pidsiliti-vijsko
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735693 вiд 2025-11-12 11:03:31№ 1735689так, наглядову раду ж розпустили.