🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3837.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597572 вiд 2021-04-02 16:46:16

дил ема - вакцинувати батьків, чи ні? - татові позавчора 90 відсвяткувал и, мамі 86-й. живуть одні, при ясному розумі, і сил і наскіл ьки це можл иво у такому віці. шо порадите?

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597571 вiд 2021-04-02 16:39:43

Jen
в„– 1597553
+!

sk(Teclast on Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597570 вiд 2021-04-02 16:34:07

Скажите, Р° РІРѕС‚ это РІСЃС‘ - стягивание РІРѕР№СЃРє Рє границе, РєРѕР» РѕРЅРЅС‹ бэтэров РІ Бел аруси, эшел РѕРЅ саушек РІ Крыму, «РїРѕС‚енциал СЊРЅРѕ неизбежный РєСЂРёР·РёСЃ», повышенная готовность РќРђРўРћ, Р·РІРѕРЅРєРё министра РѕР±РѕСЂРѕРЅС‹ РЎРЁРђ, переговоры без Зел енского, новая РІРѕР» РЅР° РєРѕРІРёРґР°, вал ить РёР· этой страны РѕС‚ законодател СЊРЅРѕР№ РІР» асти - это СѓР¶Рµ РјРѕР¶РЅРѕ ржать, РёР» Рё будет ещё Р±РѕР» ее Р» учшее хоть поржём?
День дурака, профессионал ьный праздник нынешней вл ады - вы уже достаточно насмеял ись?
Мне вот вообще нихуя не смешно что-то.
Доброе утро.

Бабенко коротко про поточну ситуацію
Р’С–РЅ забув додати що вовочка видавив фразу що РІС–РЅ Р·Р° РјС–СЂ вам РІСЃСЊРѕРјСѓ РјС–СЂС” С– Р·РЅРѕРІСѓ пропав Р· радарів…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597569 вiд 2021-04-02 16:06:50

Сподіваюся, що амер. ацці прикупил и собі акцій Модерни (якщо вони є у публ ічному продажу, єссно :))

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597568 вiд 2021-04-02 15:55:12

OlegSh
в„– 1597566 РІiРґ 2021-04-02 15:42:11

Як вакцинований, що тобі дозвол яють робити тепер? Маску не знімаєш?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597567 вiд 2021-04-02 15:46:46

В Україні гарного взагал і не можна очікувати - країна така. Я кажу з точки зору самозбереження. Виживання країни і нації. Президентство Януковича обійшл ося нам втратою Криму, Донбасу і тисячами жертв. Яка буде ціна президентства Зел енського не знаю, хоч би не біл ьша ніж в його духовного попередника

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597566 вiд 2021-04-02 15:42:11

Геть
в„– 1597565

До Канади від Бостона не дал еко :-) Я й кажу, що через те, що вони бул и першими, то отримал и свій шанс. Серед моїх знайомих хто вкол овся пол овина Модерною. Я Пфайзером. Пфайзер трохи кращий, бо друга доза через 3 тижні, а Модерна через 4 :-)

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597565 вiд 2021-04-02 15:36:26

OlegSh
в„– 1597563 РІiРґ 2021-04-02 15:31:22

Модерна масово заходить у Канаду. Пол овина - Пфайзер, чверть - модерна, чверть - Астра Зенека. Астра буде замінено Джонсон і Джонсон чи Новавакс, кол и вони роздупл яться

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597564 вiд 2021-04-02 15:32:18

Руцькє мір мав перевагу вже за прем'єрства Жул і. На виборах потім вже не бул о чогось гарного очікувати.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597563 вiд 2021-04-02 15:31:22

sk (здал еку…)
в„– 1597557

Статистика цікава, ал е передбачувана й причини не тіл ьки в заможності націй. Наприкл ад, Модерна це відносно невел ика компанія - спіноф Харвардської школ и медецини. Взагал і дивно, шо хтось крім США нею корисується. Якби вони не бул и першими, то за межі США й не потрапил и б. Пфайзер це гігант, ал е теж американський. Звісно американський уряд викупив там майже геть усе нещодавно надрукованими грошима. Астра Зенека то європейський виробник, і якби по л іцензії не випускався в Індії, то корустувавачі бул и б переважно європейці й розподіл по ввп був би схожим на Пфайзер. Сіновак переважно кол еться в Китаї, бо там його й видумал и. Тобто де вакцину створил и, там й кол ють. Єдиним аутл аєром є Новічок, тобто Спутнічок, яким біл ьше всіх вакцинувал ися в Пакистані, а не в Кацапстані, що додає сумнівів чи варто ним користуватися. Тобто, якби вакцину створил и, кажімо, в Єфіопії, то саме там її б переважно й кол ол и. Тому висновок, що зл і багатії ображають бідних не зовсім справедл ивий. Це схоже на твердження, що темношкірі сидять у в`язниці частіше через кол ір шкіри, а не тому, що вони бідніші.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597562 вiд 2021-04-02 15:23:07

РїРёРѕРЅР­СЂ
в„– 1597556 РІiРґ 2021-04-02 14:04:13

Решта прогнозовано віддасть гол ос по прикол у, за гречку, за правил ьний піздьож у шустрєра чи просто за все хароше у тел евізорі. Нул ь інстинкту самозбереження.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597561 вiд 2021-04-02 15:22:37

Щодо «Р·Р°СЂР°Р·» РЅРµ РјРѕР¶Сѓ нічого сказати. Бо нинішнє «Р·Р°СЂР°Р·» це резул ьтат РїРѕРґС–Р№ СЏРєС– спричинил Рё С– РІРёР±РѕСЂРё Януковича Сѓ тому числ С–. РҐРѕР» РѕРґРЅР° РІС–Р№РЅР° РјС–Р¶ Заходом та Росією навряд чи РІС–РґР±СѓР» ася без анексії РљСЂРёРјСѓ та РІС–Р№РЅРё РЅР° Донбасі. Вторгнення Р РѕСЃС–С— РґРѕ РЎРёСЂС–С— навряд чи РІС–РґР±СѓР» РѕСЃСЏ без загострення РІС–РґРЅРѕСЃРёРЅ Р· Заходом. Р† так дал С–.
А щодо 2010-14 років - так.
Вибори Януковича різко збіл ьшил и апетити Москви, вона вирішил а що Україна вже їхня, а Тимошенко це був би певний бал анс, бо її ел екторат - Центр та Захід.
А при Януковичі - ніякого бал ансу, перемога руського миру.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597560 вiд 2021-04-02 15:12:52

Enot
в„– 1597558 РІiРґ 2021-04-02 14:36:58

Ти впевнений, що якщо тоді би вибрал и Тимошенко, ми би зараз бул и б в кращій ситуації?
Я, виходячи з ретроспективи, зараз в цьому зовсім не впевнений. Вірніше, впевнений, що бул о б гірше.
Бул а би м'яка інтеграція в рускій мір. Без Майдану і війни, звісно.

PS Я гол осував тоді за Тимошенко

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597559 вiд 2021-04-02 15:10:28

РїРёРѕРЅР­СЂ в„– 1597556
аморфний пол уватний л охторат
________
Навіщо так багато л ітер? Пиши коротко - біомаса (с). Вже ж запровадил и цей термін давно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597558 вiд 2021-04-02 14:36:58

Спочатку у сектанстві звинувачувал и тих хто намагався пояснити, що треба гол осувати за Тимошенко, а не вертіти носом. Бо буде Янукович і це - катастрофа дл я України. Не посл ухал и і стал ася катастрофа.
Потім у сектанстві звинувачувал и тих хто казав що треба гол осувати за Порошенка і не віртіти носом, бо буде Зел енський і це катастрофа дл я України. Не посл ухал и і стал ася катастрофа.
РњРѕР¶Рµ краще РїСЂРёСЃР» ухатися РґРѕ «СЃРµРєС‚антів»?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597557 вiд 2021-04-02 14:05:26

гарна статистика вакцінації по світу
показує що астро-занекою користуються бідні країни
то багаті можуть крутити РЅРѕСЃРѕРј С– зупиняти вакцинацію астрою, якщо С” файзер чи модерна…
Сѓ інших варіантів немає… або смертність 2+% РІС–Рґ захворівших, або астра-занека…
-----------------
https://www.nytimes.com/interactive/2021/03/31/world/global-vaccine-supply-inequity.html?auth=login-google1tap&login=google1tap

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597556 вiд 2021-04-02 14:04:13

Цікаво спостерігати як справжні сектанти намагаються перевісити свій ярл ик ще комусь. В країні є л ише дві пол ітичні секти, По и Ю. Усі ж розуміють різницю між сектою та звичайними віруючими. Секта вона агресивна. У Зе немає секти, зал ишився л ише аморфний пол уватний л охторат.

Таки не вистачає на гесті кл айпедського майстра сл ова.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597555 вiд 2021-04-02 13:40:58

Недописувач (ал е Поціновувач) № 1597554
РќРµ «Р» агідний нарід», Р° «РјСѓРґСЂРёР№ наріт»

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597554 вiд 2021-04-02 13:39:48

Р’РёРіР» ядає так, що наш Р» агідний нарід висаджують РЅР° режим життєдіял ьності «СЃРёРґС–ти РІРґРѕРјР°, боятися РєРѕРІС–РґСѓ та Фуйл Р°, СЏРєРµ РѕС‚-РѕС‚ нападе». Тобто РєР» РѕСѓРЅРё - РІРѕРЅРё здатні запропонувати вдячним РіР» ядачам РЅРµ Р» ише кумедію, ал Рµ Р№ жахи.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597553 вiд 2021-04-02 12:29:33

Перепостить редкостного гандона способен л ишь такой же гандон.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597552 вiд 2021-04-02 11:46:44

Посл и країн-чл енів НАТО 1 квітня провел и термінову зустріч у Брюссел і, щоб обговорити нещодавній спл еск насил ьства на Донбасі та накопичення російських військ біл я українських кордонів.
Представник НАТО заявив, що Москва підриває мирні зусил л я на сході України.
«РЎРѕСЋР·РЅРёРєРё РїРѕРґС–Р» РёР» РёСЃСЊ своєю стурбованістю нещодавньою масштабною РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕСЋ РґС–СЏР» ьністю Р РѕСЃС–С— РІ Україні та навкол Рѕ неї. Також СЃРѕСЋР·РЅРёРєРё стурбовані порушеннями Росією режиму припинення РІРѕРіРЅСЋ, що призвел Рѕ РґРѕ загибел С– чотирьох українських СЃРѕР» датів РјРёРЅСѓР» РѕРіРѕ тижня», - сказав РІС–РЅ.
------------
РѕС‚ тіл СЊРєРё РІСЃРµ РЅРµ чутно нашого «РјРѕС‰РЅРѕРіРѕ РїРѕР» ітика»
СЋР» СЏ мєндєл СЊ відписал ась, РјРѕРІР» СЏРІ, РЅСѓ що що С…СѓР№Р» Рѕ СЂРѕР·РјРѕРІР» СЏС” Р· макрономеркел СЏРјРё без нас…
нам РєРѕР» РёСЃСЊ хтось казав що без нас нічого РЅРµ вирішать, тому РЅРµ заважайте тут нам боротись Р· баригами та керувати вел РёРєРёРј будівництвом…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597551 вiд 2021-04-02 11:23:36

Лейзик, там на другом гесте тебя спросил и, у тебя IQ хватает на самообсл уживание хотя бы?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597550 вiд 2021-04-02 11:14:46

Как же вы заебал и со своим кругл осуточным трагичным кваканьем, дол бодятл ы. Нате вам с сочувствующей гостевой весточку.

Name: dede
Сине-осл иный не перестает радовать яркими осл иными типажами.

У сел ьского доктора бул гакова перо скрипел о тол ько посл е дозы морфина, а у доктора из Бучи Енота л евая л адошка начинает строчить, тол ько есл и прил ожить к ней священное (два раза запощенное) сел фи с устал ым циничным вороватым цыганом- конокрадом Пецей.

Хотя хез, может и не тол ько сел фи.

Вон портников тол ько на коксе держится, откуда и такое нестерпимое просветл ение и жел ание скороговоркой просветить всех вокруг, пл авал и-знаем

Еще один забавный персонаж- Воха, совершивший гол овокружител ьный бросок от спидпол огских, потомственно антисемитских, перманентно протекающих степных базын в сверкающее стол ичное ватное Запорвротжье. Совершив рывок своей жизни, он успокоил ся и начал разворачивать марсианские реки в интернете, хотя л огичнее был о бы агитировать ватных соседей.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597549 вiд 2021-04-02 09:55:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1597546
ну, все л огічно.
Вибори Зел ьца - смерть України. З одного боку, української держави, яка бул а ще 2 роки тому вже нема. Ми поступово перетвоюємся на таку собі мал оросію часів пізднього януковіча. Пол іцейське свавіл л я і тотал ьне зубожіння поспол итих. Загнана економіка, мавпа з гранатой у рул я і повністю просрана міжнародна пол ітика і т. д. і п. р. перел ік на кіл ька сторінок.
З іншого, намагання мавпи шось зробить закінчується асфал ьтуваням вул иці по двойному тарифу і звинуваченням попередників які і досі заважають. Все.
Як на мене все л огічно і зрозуміл о.
Як тобі ні, ти питай, я ще раз розгорну :)

Voordalak(РўСѓС‚ РїРѕСЂСѓС‡) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597548 вiд 2021-04-02 09:07:09

Призрак замка
в„– 1597518 РІiРґ 2021-04-01 19:29:04

Бери Samsung 250, не дешевий, ал е надійний. М.2 можно брати якщо мамка підтримує, а так 2,5".

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597547 вiд 2021-04-02 07:07:24

Україна іде до смерті і дуже швидкими темпами, якщо вона виживе це буде не завдяки ЗЕ.
Вл асне, дол я України зал ежить від того чи ризикне Путін іти на різкий розрив з США та ЄС з непевними насл ідками і загрозами, чи ні. Цю територію він вважає частиною Росії, тому він бажає її повернення, тим біл ьше що насел ена вона тупими беззахисними тубіл ьцями під керівництвом боягузл ивого кл оуна. Ця країна просто дуже бажає бути окупованою і нездатна себе захистити, бо народу якій живе у ній - пл ювати на неї. Це найгол овніша причина чому все відбувається саме так.
Якби не кл убок економічних інтересів з Заходом Росія давно б повернул а собі цю земл ю, а тубіл ьців Путін би частково відстріл яв, частково - до Сибіру, частково - до еміграції. А ті що л ишаться, - як мінімум 73 відсотки, будуть ідеал ьними рускімі л юдьми. Як завжди. Дл я цього все готове.
Питання л ише у пол ітичній вол і Путіна і пол ітичному рішенні. Якщо воно буде прийнято, оцей кугутячий цирк росіяни швиденько розженуть і поставл ять свою адміністрацію. А туземці співатимуть тужл ивих пісень, як вони завжди робил и.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597546 вiд 2021-04-02 04:49:38

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1597534

РјeРЅi СЃРјiшнo СЏРє Р· РїСЂoСЃС‚oРіo Р·aРїeСЂeС‡eРЅРЅСЏ С‰o РїСЂРёС…iРґ Р—e С†e РЅeРјРёРЅСѓС‡a СЃРјeрть РЈРєСЂaС—РЅРё (Р·Рґaється Рїo твoєму РїСЂoРіРЅoР·Сѓ РјРё РјaР» Рё Р±Рё РІР¶e Ріiгнутися РґaРІРЅo) ти РІРёРІiРІ «РєРѕРјРјСѓРЅС–Р·Рј РІ окремо взятому районі» :)

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597545 вiд 2021-04-02 00:21:09

2Voxa
1597544
От я дурний! а я думав, що дзвінок від таваріща майора. Кол ья, як у тебе?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597544 вiд 2021-04-02 00:15:29

Призрак замка
в„– 1597542
секто точно. РўС–РєРѕ Сѓ РЅРёС… замість Євангіл С–С” РєС–РЅРѕ «РЎР» СѓРіР° народа»

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597543 вiд 2021-04-02 00:13:31

от не нада Apacer,
є ж пристойні бренди, які завжди робил и якісну память: Kingston, Samsung, Хочеться екзотіки - он у Goodrama є непогані модел і

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597542 вiд 2021-04-02 00:02:44

Воха, ну чомі відразу секта? Може й не секта. Хтось же написав міл ьйон доносів. Хтось якимсь чином уїхав з СССР. Ну а потім консерви почал и вскривати.
Кол ья, нє нєрвнічай, ти ж не в категорії гебявих консервів? Ти ж від усієї душі, так?

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597541 вiд 2021-04-01 23:57:27

2 ДонАл онсо
700 грн на апасері. під в7 я брав би 250 і не думав. Під 10-ку не знаю.

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597540 вiд 2021-04-01 23:21:44

Призрак замка
в„– 1597538

256 мал о. 512 має хватити на якийсь час. Чому воно так виходе - хз, Ал е диск забивається. Ал е дивись по грошах, я хз яка там зараз різниця між 256 і 512

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597539 вiд 2021-04-01 23:14:25

2 ironbelly
Це навіть не обговорюється. Лише так

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597538 вiд 2021-04-01 23:05:44

Дякую всім за поради.
Юра, чому мал о 512? пл аную цей диск л ише під систему і кеш.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597537 вiд 2021-04-01 22:58:51

Призрак замка № 1597518
Як л юдина консервативна, я би не радив розганятись на вел икий ССД. Взяти щось помірного об "єму, ал е нормал ьної якості. 256 Гб має вистачити, щоб там тримати систему і програми. А от дл я даних краще зал ишити стару, добру, відпрацьовану магнітну технол огію ХДД (якщо, звичайно, ти все на хмарі не тримаєш). Бо як здохне СДД, то відновити ніяк. А за дані з ХДД ще можна поборотись.

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597536 вiд 2021-04-01 22:27:28

Призрак замка
в„– 1597518

samsung десь бачив хвал ил и. тобі, швидше за все, треба SATA, бо не буде куди сунуть як Starik (Украіна, Київ) в № 159752 каже. на об'єм не жмотись. Я би рекомендував брати від 512. Мені недавно 256 стал о мал о :(

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597535 вiд 2021-04-01 22:06:43

Догризетесь, що москал і вас помирять.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597534 вiд 2021-04-01 21:37:03

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1597531
та в чом пробл ема, думай і дал і, шо все ок і гаразд.
І тіки зл обні порохоботи на пару з підступним квідом завадил и бубочке побудувать коммунізм в окремо взятому районі.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1597533 вiд 2021-04-01 21:36:37

Усе правл іння кл оуна - це поганенький аматорський театр, а театр, як відомо, живе від однієї катастрофи до іншої ;)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.