Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735572 вiд 2025-11-10 16:24:33Так само як Порошенку «підсунули» Свинарчуків. Корупцієборці вивели на чисту воду і побороли. Ну і як результат?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735571 вiд 2025-11-10 16:23:29Думаєцца, що сьогоднішні повідомлення про викриття ОПГ в енергетиці безпосередньо пов'язані з ситуацією у тій самій енергетиці та мають переключити увагу суспільства на інший об'єкт. Але постійно такий метод працювати не може.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735570 вiд 2025-11-10 16:15:45Не сперечайтеся, вас вже всі зрозуміли: «Міндіча Зеленському підсунув Порошенко».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735569 вiд 2025-11-10 16:05:50Захід в 2019 році ніяк не допоміг Порошенку, а дресировані мавпи на грантах допомагали його знищувати. В чому Захід здав Порошенка, а тому, що він стояв на шляху порозуміння між Росією та Заходом. Захід вимагав виконання Мінських угод, що призвело б до відновлення контролю Росії над Україною після перших же виборів. І саме цього хотіли західні партнери. Щоб ніхто не заважав їм торгувати з Росією, а що буде з Україною їм насрати як тоді, так і зараз. Перед тим вони злили Грузію кацапні, зрадили її. В 2019 році це був повтор грузинської історії. Тільки Путін виявився настільки радикальним, що з ним не могла домовитися жодна українська влада, не тільки Порошенко. А зараз західні партнери, не всі але багато хто, хочуть щоб Україна капітулювала і тоді всі їх проблеми вирішаться. Тільки треба щоб було не як в Афганістані, а то тоді лунатимуть звинувачення. Треба щоб самі здалися, чинна влада проти, значить треба замінити чинну владу на тих, хто буде за
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735568 вiд 2025-11-10 15:54:51Feodorit № 1735565 вiд 2025-11-10 15:03:48 +100
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735567 вiд 2025-11-10 15:53:05Я не визнавав своєї помилки у 2019 році, коли підтримував Верховного Головнокомандувача, коли всі кричали: «Геть!, Корупція і Гірше не буде». Я знав що буде гірше. Це само я можу повторити зараз. У Верховного Головнокомандувача інше прізвище, але я його підтримую. Буде інший Верховний Головнокомандувач, буде підтримувати його. Я за Україну, а не проти корупції. Тому що корупція це частина нашого життя, і люди ідуть у владу не для того щоб ощасливити придуркуватих виборців, а трохи з іншою метою. За будь-якої влади, за будь-яких лозунгів. Якщо якесь нікчемне грантоїдське сорося хитає країну, атакує президента під «антикорупційними» лозунгами, він саме хитає країну, а не з корупцією бореться. І наближає смерть для всіх. Я хочу нагадати що в 2018-19 році так само знищували Порошенка, ті самі люди, під тими самими лозунгами. Сподобався результат? І нам ще повезло, тому що нас взагалі не мало бути зараз.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735566 вiд 2025-11-10 15:26:31Enot № 1735562 В тебе совість є? А розум? Банда Зєлі крала від 10 до 25% на енерготендерах, - скільки за ці гроші міг би отримати фронт? Або побудова захисних споруд в енергетиці? Досить захищати чортів, визнай помилку.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735565 вiд 2025-11-10 15:03:48klirik № 1735564 Про usaid ти хуйню написав. Завдяки ним по лікарням, … Це завдяки ним в часи Байдена, коли і зброя пакетами допомоги йшла. При Трампі ніякі «величезні кошит» USAID б не витрачали на нас, і риторику би всіх своїх шабунь змусили б змінити на проросійську, особливо в першій половині року.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735564 вiд 2025-11-10 14:59:04Enot № 1735562 Про usaid ти хуйню написав. Завдяки ним по лікарням, школам і садка є генератори, і не тільки це. Вони зафорсили і проплатили велику кількість проектів в енергетиці. Це тільки те що я знаю. Це величезні кошти, жодний зелено-кварталівський хуй навіть пальцем не ворухнув щоб посприяти цьому. Бо за це лайкі не ставлять і незламні відосики не познімаєш на цій тематиці.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735563 вiд 2025-11-10 14:09:20Ukrainian Ranger № 1735559 А тепер Горбатий закреслено Зеленський
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735562 вiд 2025-11-10 14:07:23Ukrainian Ranger № 1735559 вiд 2025-11-10 13:25:31 Немає ніякого «Заходу», є США тобто Трамп. Ти довіряєш Трампу і його адміністрації в питаннях стосовно України? Ні? То чому ти довіряєш американським агентам? Ти впевнений що боротьба українських посіпак американців проти чинної влади в інтересах України? Порошенко ніколи при владі не буде, зрозумій це. Назад час не можна повернути. Україні треба звільнятися не тільки він російської але і від американської агентури. Велике щастя що Трамп знищив USID, інакше у нас за капітуляцію була б вся «прогресивна громадськість» в повному складі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735561 вiд 2025-11-10 13:59:52 Буданов? Ні. Онищенко. ДК. Вражаюча схожість. :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735560 вiд 2025-11-10 13:38:47«Похоже, что под видом борьбы с коррупцией идёт банальная попытка во время войны ослабить президента.» (с) :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735559 вiд 2025-11-10 13:25:31Фактично атака НАБУ на банду Галущенка-Деркача означає червону картку режиму Зе від Заходу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735558 вiд 2025-11-10 12:11:45Здавалось би, до чого тут чучуркєс?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735557 вiд 2025-11-10 11:51:13Хмм, мене бентежать деякі сумніви..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735556 вiд 2025-11-10 11:12:562 sk№ 1735545угу.. а потім з 19:00 и до забора..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735555 вiд 2025-11-10 11:02:04ну і судячи з двіжу, «плівки Міндіча» таки існують
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735554 вiд 2025-11-10 10:48:49Галущенко це ж людина Деркача
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735553 вiд 2025-11-10 10:42:35НАБУ та САП проводять масштабну операцію з викриття корупції у сфері енергетики⚡️ 15 місяців роботи та 1000 годин аудіозаписів. Задокументовано діяльність високорівневої злочинної організації. Її учасники вибудували масштабну корупційну схему впливу на стратегічні підприємства державного сектору, зокрема АТ «НАЕК «Енергоатом». Деталі згодом. -------- железняк нагадав що у «свій час» - такий собі пан деркач був головний по енерго-атом… «клондайк»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735552 вiд 2025-11-10 10:40:01по світлу побачив що деякі черги «синхронізовані» по відключенню. подумав що це для зручності робот по відновленю… пишуть що сьогодні в харкові метро запустили… потроху відновлюють…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735551 вiд 2025-11-10 10:13:39Черга 1.1 з 8 - 16 відключення
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735550 вiд 2025-11-10 09:57:36sk (здалеку…) № 1735545 вiд 2025-11-10 09:43:36 У різних чергах по-різному - є до 19, до 19:30 але коротші відключення зранку тощо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735549 вiд 2025-11-10 09:54:45sk (здалеку…) № 1735546 вiд 2025-11-10 09:46:20 Слідами совєцкої класики: «Дєвочька, нічєво дома нє бойся - а мені час зйобувати. Тімур».
SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735548 вiд 2025-11-10 09:49:30sk (здалеку…) № 1735545 вiд 2025-11-10 09:43:36 Не у всіх.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735547 вiд 2025-11-10 09:46:48НАБУ проводить обшуки у міністра юстиції Германа Галущенка – колишнього міністра енергетики. Світло інфо?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735546 вiд 2025-11-10 09:46:20Детективи НАБУ прийшли з обшуками до бізнесмена та співвласника студії «Квартал 95», соратника Зеленського Тимура Міндіча вранці 10 листопада, повідомили джерела «Української правди». За даними джерел, обшук проходить у Києві. Жодних інших деталей співрозмовники УП не повідомили. ? Тимур Міндіч залишив територію України 10 листопада — за кілька годин до обшуку НАБУ, повідомили джерела УП. ------ уп багато пише про те що по міндічу є питання у американців. фбр розслідує корупцію зав'язано на одеський припортовий…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735545 вiд 2025-11-10 09:43:36а хто в києві та «навколо» - у всіх графік відключення на сьогодні з 8 до 15?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735544 вiд 2025-11-10 09:38:51теніс Yagshamash № 1735543 по перше джокович не приїжджав на останні (по-моєму) пару підсумкових… типу для нього не цікаво, він слеми хоче збирати… дуже «мутна» історія. директор підсумкового турніру в і-вью казав що джокович буде (можливо квитки потрібно продавати). джокович одразу заявляє що не підтверджував участь, а рішення прийме (разом з командою) після завершення турніру в афінах нагадаю що «турнір в афінах» - то «турнір в бєлграді» який належить сім'ї джоковича і директор турніру його брат… джокович підтримав виступ студентів проти вучевіча, і от уже «хуйяк», турнір в афінах і джокович релокувався туди ж із сім'єю… просто якась історія про тоталітарні країні і бігство дисидентів
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735543 вiд 2025-11-10 05:29:25SK 1735538 Він відразу після перемоги в Атенах знявся з підсумкового у Турині - травма плеча, завдяки чому там замість нього зіграє саме Музетті, що він його переміг у фіналі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735542 вiд 2025-11-10 02:14:46«…вишли на пік» Точніше на дік пік.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735541 вiд 2025-11-10 02:11:41m1919(Київ - чемпіон!) № 1735508 вiд 2025-11-09 18:17:34 2 PEPSI № 1735468 Друге місце - наш Хер вам! Динамо неймовірними зусиллями виводить на 2ге місце ЛНЗ --------------------------- це неправда. Житомир на другому, а ЛНЗ на третьому. https://dynamo.kiev.ua/uk/comp/ukraine/table/
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735540 вiд 2025-11-10 00:07:08https://x.com/DevanaUkraine/status/1987500166493204650?s=20 пишуть що українська пара виграла world dance competition… не гопак…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735539 вiд 2025-11-10 00:00:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1735537 кожен новий блок введений в експлуатацію робить побудову наступного блоку, навіть в сусідній країні, менш економічно доцільним… тому така гонка… і ті малі реактори, про які багато пишуть, все рівно програють по собівартості кіловата «класичному» реактору… можливо поки що…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735538 вiд 2025-11-09 23:55:49теніс Novak Djokovic: “I want to retire at the Olympics in 2028 holding the Serbian flag. ” ------ вчора ноле виграв свій 101й титул. 250ку. здолавши у фіналі музетті, який 9й у рейтингу… він сам каже що шансів у нього проти «сінкарасів» немає буде тусоватись на 250ках та гренд-слемах… у федерера 103 титули. він частенько їздив на 250ки (спонсори його любили, підкидали грошенят), тому назбирав багато… так що за три роки джокович поб'є цей рекорд… сумно буде бачили ноле, коли він почне програтвати чувакам з рейтингом 100+. а цей час настане, думаю, вже в наст році… помилка багатьох топ-боксерів-чемпіонів. їм все здається що можуть продовжувати набивати морду будь-кому… а те що самих вирубають в перших раундах - то «нєдоразумєніє» і знову лізуть на ринг…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735537 вiд 2025-11-09 23:51:50sk (chromebook) № 1735535 ну да, ринок, але ж поки то поляки їх побудують. Це діло не швидке. Я думаю шо всі ці ідеї добудови блоків на наших АЕС теж мають заділ на майбутнє для продажу в Европу.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735536 вiд 2025-11-09 23:51:02https://x.com/front_ukrainian/status/1987618544906023315?s=20 зе дає і-вью «зе гардіан» - і тут «аварійні відключення» …
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735535 вiд 2025-11-09 23:47:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1735534 там же цікава тема. вартість електрики сильно залежить від попиту-пропозиції… то сусідні країни піднімали питання щоб «перекрити кран» і не ділитись електрикою з німцями. тому що й сусіди платять дорожче… поляки там наче великі плани мають на побудову атомних станцій… так би мовити для себе і «того парня» …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735534 вiд 2025-11-09 23:44:33sk (chromebook) № 1735533 так в том то і справа шо Шредер хоча б це за майбутню посаду зробив, а ця гдрщица мало того шо задурно посадила Німетчину на газову кацапську логку, так тепер Пепсі платить за електрику значно більше.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735533 вiд 2025-11-09 23:17:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1735532 ага. спитав у ші… спочатку уряд шредера проголосував за відмову… ну а потім вже мєркєль «добила» це рішення остаточно… нах якщо є дешевий руській газ і потенційна пенсія в борді газпрома?