🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3866.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596412 вiд 2021-03-19 22:23:08

А зел ена хуйня - проти :)
Сьогодні весь фейсбук рже з тупої пизди мар'яни безугл ої, вдупутатши від сл уги урода по 217-му округу київському.
Та кл оунша сказал а, що, виявл яється, В'ятрович, не хоче зал ишатися на зимовому часі (як хоче сл угауроду і факфейс ахмєтов) тому що він хоче, щоб у нас був однаковий час з москвою %)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596411 вiд 2021-03-19 22:19:55

Вичный, да знаю я, потому и привнл пример. Я не против, чтобы сол еце в зените в Киеве был о в 13 часов.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596410 вiд 2021-03-19 22:18:54

Тобто, кол и стріл ки переводил ись в жовтні НАЗАД, ви дійсно, переставал и бачити вже пол е о пів-шостої.

Наприкл ад, у 2020 році в останній день л ітнього часу (24.10) сонце сідал о в 17:15, а наступного дня - післ я переводу на годину назад - в 16:13 вже захід був. Фпєзду.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596409 вiд 2021-03-19 22:17:55

В Киеве сол нце в зените в 12 часов 5 минут.
В Ужгороде прмерно в 13 часов 5 минут.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596408 вiд 2021-03-19 22:16:32

Batyj
в„– 1596407

Якраз післ я переходу на л ітній час ввечері з'явл яється ціл а година світл ого часу доби.

1 вересня, наприкл ад, сонце сідає в Києві в 19:03. З пиздуватим зимовим часом це бул о би 18:03.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596407 вiд 2021-03-19 22:09:17

РЇ знаю РѕРґРЅРѕ, Р» етом Рё осенью РјС‹ играл Рё РІ тенис РїРѕСЃР» Рµ работы РїРѕР» шестого, РґРѕ сумерек. Р? переставал Рё играть РїРѕСЃР» Рµ перевода стрел РѕРє. Бо СѓР¶Рµ нихрена РЅРµ РІРёРґРЅРѕ СѓР¶Рµ РїРѕСЃР» Рµ разминки..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596406 вiд 2021-03-19 22:06:19

Геть
в„– 1596405

Ага, по спеці (бо біл я 0900 сонце буде шкварити вже) пересічні пиздуватимуть на роботу, а по приходу з роботи - навіть вл ітку, вже темно!
Ахуєнно, ахуєнно.

Біл ьшість пол яків, до речі, хочуть зал ишити у себе л ітній час.
І якщо ми зал ишимося на зимовому, то буде однаковий час у Луганську і у Вроцл аві та, можл иво, у Мадриді. Ахуєннно, бл ядь.
«РџСЂРёСЂРѕРґРЅС–Р№ час». Ідіть нахуй Р· таким «РїСЂРёСЂРѕРґРЅС–Рј часом», РєРѕР» Рё сонце встає РІ РїС–РІ-четвертої ночі.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596405 вiд 2021-03-19 22:02:20

Vichny
в„– 1596404 РІiРґ 2021-03-19 21:59:34

Раніше встал и і працювати ВВП підіймати пішл и))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596404 вiд 2021-03-19 21:59:34

olma
в„– 1596402

Треба синхронно з Європою або відміняти, або не відміняти.
Ал е, Batyj, дал еко не факт, що Європа відмінить перехід назимовий час восени. Немає ще рішення.

olma,

А чому ти вважаєш, що л ітній час - нездорова херня?
РћСЃСЊ РґРёРІРёСЃСЊ.
При поточному режимі (л ітній час) сонце в Києві сходить 1 червня о 04:52, а заходить в 20:59.
Якщо не бул о б л ітнього часу, то схід сонця був би о 03:52, а захід - о 19:59

У Луганську ж (ок, в найбл ижчих сел ах-містечках, наших) - схід о 04:26, захід - 20:15.
Без л ітнього часу бул о б 03:26 та 19:15.

Ахуєнно, да?

Так який час вл ітку є нездорова херня???

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596403 вiд 2021-03-19 21:43:53

Европа відмовітся от перехода на зимний час осенью..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596402 вiд 2021-03-19 20:58:58

Vichny
в„– 1596399
----
Я с тобою згоден у цьому питанні. Ал е чекаю, кол и Європа відмовиться від переходу на л ітній час, післ я чого ми могл и б відмовитися теж.

Тому що цей л ітній час це не здорова херня, яка запроваджувал ася дуже давно, щоб краще використовувати денне світл о вл ітку.

Тоді не бул о енергоощадних технол огій, і воно мал о сенс.

Тепер кол и цивіл ізація має LED освітл ення та інші технол огії воно мабуть вже непотрібне і шкоди біл ьше, ніж користі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596401 вiд 2021-03-19 19:32:50

Jethro Tull В «AqualungВ» – 50 СЂРѕРєС–РІ

https://zbruc.eu/node/104031

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596400 вiд 2021-03-19 18:54:10

цел ый день разведчик топчет крымские берега:

https://www.flightradar24.com/MARCY17/27202294

А Дарданел л ы прошел Монтерей:

https://censor.net/ru/news/3254501/ssha_napravili_v_chernoe_more_raketnyyi_kreyiser_montereyi

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596399 вiд 2021-03-19 18:54:08

Сьогодні наче обл амал и зел ену хуйню скасувати перехід на л ітній час.
Сл ава богу. Інакше брєд був би нереал ьний. У Києві однаковий час з Мадридом та Парижем, які хуйзнаде, та на 1 годину менше ніж в Бухаресті та Софії, які, насправді, ЗАХІДНІШЕ) тобто там має бути або такий самий час, або на годину менше)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596398 вiд 2021-03-19 18:35:44

Хоча сам бул ьба, який нині шаройобиться у Києві, стверджує, що його ніхто не повідомл яв про звіл ьнення.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596397 вiд 2021-03-19 18:19:16

olma [Останнi 20 месаг]
в„– 1596395 РІiРґ 2021-03-19 18:11:43

бул ьба так вже згнил а, що навіть вічно гол одні кацапи не хочуть жерти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596396 вiд 2021-03-19 18:13:54

Хто йде за кацапським рубл ем, то в кінці кінців смокче хуй.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596395 вiд 2021-03-19 18:11:43

РљРѕР» ишнього наставника РєРёС—РІСЃСЊРєРѕРіРѕ «Р”инамо» РћР» ександра Хацкевича Р·РІС–Р» ьнено Р· посади РіРѕР» РѕРІРЅРѕРіРѕ тренера «Р РѕС‚РѕСЂР°», РїРѕРІС–РґРѕРјР» СЏС” офіційний сайт СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕРіРѕ РєР» СѓР±Сѓ.

Керівництво вол гоградського кл убу пояснил о відставку Хацкевича незадовіл ьними резул ьтатами команди.

РџС–СЃР» СЏ 23 турів «Р РѕС‚РѕСЂ» займає 13-те місце РІ Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєС–Р№ прем'єр-Р» С–Р·С–. РџС–СЃР» СЏ Р·РёРјРѕРІРѕС— паузи «СЃРёРЅС–» провел Рё 4 поєдинки, РІ СЏРєРёС… набрал Рё Р» ише очко.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596394 вiд 2021-03-19 18:09:15

Гратиме!!! Сидітимуть!!!

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596393 вiд 2021-03-19 17:32:18

2 ironbelly
в„– 1596391
Хто не без гріха :)

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596392 вiд 2021-03-19 17:23:54

РѕРѕРѕРѕ… нарешті стал Рѕ цікаво дивитись ютьюб РґСѓР±С–РЅСЃСЊРєРѕРіРѕ :)
красиво нагадує арахамії РїСЂРѕ те що РІС–РЅ вимагав РІС–Рґ РґСѓР±С–РЅСЃСЊРѕРіРѕ РєРѕРјС–СЃС–СЋ РїРѕ СЂРѕР·СЃР» ідуванню РїР» С–РІРѕРє деркача С– РїСЂРѕ те що адміністрація президента Р№РѕРіРѕ заставл СЏР» Р° «РѕС‡РѕР» ити» СЂРѕР·РіРѕР» РѕСЃ…
РІР¶Рµ гівномет працює РЅР° 100%, навіть без вентил ятора, «РѕР±РѕСЃС†Р°РЅР° РєСЂРёСЃР°», згадав Р» итвина С– тп…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596391 вiд 2021-03-19 17:15:46

m1919(Київ - чемпіон!) № 1596389
Не прикидайся незайманкою. Ходив ти на стадіон на Північній дивитись Обол онь ;). Свідки є ;).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596390 вiд 2021-03-19 17:07:27

РћР±РѕР» РѕРЅСЊ!

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596389 вiд 2021-03-19 17:05:22

2 Vichny
в„– 1596388
Якщо Динамо весь час гратиме, як вчора :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596388 вiд 2021-03-19 17:03:15

Приємно, що на О. за О. сл ідкують ;)
Так може і на Арену на Північній станете ходить ;)

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596387 вiд 2021-03-19 16:50:26

2 Недописувач
в„– 1596379
А хто звертався? Яка Україна? Я не звертався. Може ти? :)
Є посил ання?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596386 вiд 2021-03-19 16:47:35

Обол онь вышл а вперед 1-2

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596385 вiд 2021-03-19 16:31:34

Обол онь сравнял а..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596384 вiд 2021-03-19 16:23:25

sk (здал еку…)
в„– 1596383
---
Нігерія в снігах

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596383 вiд 2021-03-19 16:18:49

Levada Center: 70 percent of young people don’t consider Russia a European country
---------
С…СѓСЏСЃС–. С…СѓР№Р» Рѕ виховал Рѕ гітл єрюгенд…
С– РІРѕРЅРё ще Р» ізуть РґРѕ нас Р· криками «РјС–адінарот»!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596382 вiд 2021-03-19 16:06:02

и прикарпаття уже закатил о..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596381 вiд 2021-03-19 15:59:41

Прикарпаття - Обол онь

https://www.footboom.com/video/streams/1616138492-pervaya-liga-prikarpate-obolon-prjamaya-transljaciya.html

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596380 вiд 2021-03-19 15:49:03

+в„– 1596379

І взагал і, як себе сьогодні хто поводить - згодом неминуче пригадають.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596379 вiд 2021-03-19 15:46:36

Batyj [Останнi 20 месаг]
в„– 1596364 РІiРґ 2021-03-19 13:09:24

Навіть у важкий час, звертатися з такими гопницькими пропозиціями - непристойно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596378 вiд 2021-03-19 15:30:25

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1596376
----
Вл асне така сама ситуація бул а з кейсом Пашинського - керуються пол ітіческой цел есообразностю

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596377 вiд 2021-03-19 15:26:56

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1596375

мене так точно важко записати в шанувал ьнику якогось з ол ігархів))

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596376 вiд 2021-03-19 15:25:13

«РљРёС—РІСЃСЊРєРёР№ апел яційний СЃСѓРґ скасував РІ Р±С–Р» ьшій частині рішення Дарницького районного СЃСѓРґСѓ РїСЂРѕ заборону розповсюдження накл аду РєРЅРёРіРё» Справа Васил СЏ Стуса «РґРѕ усунення Р· тексту окремих фраз, що стосуються тодішнього адвоката Стуса Віктора Медведчука».
-------------------
Суділ и - а це хитрожопі падл и - мабуть бачать, що мєдвєдка вже не так круто стоїть, як раніше - от і винесл и таке рішення.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596375 вiд 2021-03-19 14:48:46

торео
в„– 1596373
ти ні, не називав.
То біл ьше сарказм був :)
Є дописувач, який вважає і досі Беню патріотом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596374 вiд 2021-03-19 14:43:01

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1596370
----
Я сподіваюся, дал і почнуть щепитися швидше, мабуть вакцин ще не закупл ено.
Ал е мене цікавить також такий аспект.
Імунол оги кажуть, що треба прищепити біл ьшість насел ення, щоб з'явився імунітет кол ективний.
Ал е вакцінація в багатьох країнах це добровіл ьна річ.

А якщо у нас 50-60% не хочуть щепитися. То як це буде вигл ядати?

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1596373 вiд 2021-03-19 14:29:49

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1596351

наведи цитату, де я хоч раз назвав кол омойського патріотом.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.