🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 388.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735532 вiд 2025-11-09 23:08:45

якраз це дура Меркель, після Фукусіми вирішила закрити усі АЕС.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735531 вiд 2025-11-09 22:54:45

GERMANY’S HYDROGEN “MIRACLE” JUST BLEW UP - $9B A YEAR INTO THE VOID

Berlin’s green dream is eating itself alive.

The Federal Audit Office just torched Germany’s hydrogen strategy, calling it what it is: a black hole swallowing €8 to €9 billion a year - and producing almost nothing.
----
мєркєль, коли в свої «останні дні» літала і уговорила байдена зняти санкції з пн-поток-2. «продавала» україні, щоб сильно не розстрювались, інвест проекти на ярд на виробництво водню… навіть якісь проекти по транспортуванню його в німечину газопроводами (типу якось хімічно водень сполучається з газом, а на виході їх там «розділяють»). звиайно що все було бла-бла-бла про інвестиції…
але виявляється що за її каденції не тільки країну підсадила на хуйло-газ. так ще й згенерувала хуйову ідею з воднем… наче відмова від атомки - то було до неї… але ж могла те рішення «розвернути» …

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735530 вiд 2025-11-09 22:36:40

olma
№ 1735525 вiд 2025-11-09 21:37:21

Актор і режисер Etan Hawk

Бля, тіло не в змозі написати правильно ім'я та прізвище чувака, проте кожного дня дискутує на теми космічного масштабу, та роздає поради та рецепти.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735529 вiд 2025-11-09 22:24:44

Міністр закордонних справ РФ Сергєй Лавров заявив, що готовий провести особисту зустріч з держсекретарем США Марко Рубіо, але наполягає на тому, що під час обговорення війни в Україні необхідно враховувати інтереси Кремля.

Про це російський міністр сказав в інтерв’ю російському пропагандистському агентству РИА Новости,
------
наші аналітєги вже рознесли «новину» про те що «загнаних коней пристрелюють» …
але ж ми не перший рік живемо в інфо-просторі
поки не буде фотки «випаду з вікна» - можна не вірити…
живий, вякає щось, роздуває щьоки. викликає на ринг всіх, бо відчуває що він ахуйєнний…
підарас звичайний…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735528 вiд 2025-11-09 22:03:39

хто ржав з «вовиної-юліної» тищі?
а трамп - хуйяк! всім по 2 тищі!!! крім багатих! він їм податки на ярди вибачив. так що без пари тищ обійдуться…
чим відповість новий мер нью-йорка?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735527 вiд 2025-11-09 21:59:59

«профільна освіта» - це такий корупційний пласт
у нас такого було багато. не візьмуть на роботу в перукарню бо ти не закінчив універ поплавського :)
знайомий в укр-телеком хотів влаштуватись. показав їм сертифікати від ціско. а ті йому сказали що він не той факультет в кпі закінчив…
це так років 15 назад було…
це я так… щоб не наводити приклади з вишами що вчать на українських митників, де конкурс найвищий в україні…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735526 вiд 2025-11-09 21:50:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735522
Рехворму держуправління непогано б було почати одним рядочком:
Керівником галузі не може бути людина без профільної освіти та без досвіду роботи.
Хоча б не було лещенків та найємів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735525 вiд 2025-11-09 21:37:21

https://www.facebook.com/share/v/17Ly7eA8QQ/

Класнючий матеріал. Актор і режисер Etan Hawk розповідає про улюблені (рандомні) треки з Американської поп-музики, взагалі з музики.

Піпец. Наскільки він ерудований і як класно і довго може говорити про музику. Реально аn awesome music head!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735524 вiд 2025-11-09 21:16:37

Опублікували графіки відключок на завтра. Ну конкретно печально і сумно.

Треба триматися. А шо робить?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735523 вiд 2025-11-09 20:30:00

Хоча до галущєнги була ота, що потім стала послицею в самій омєрігє, а той придурок був до неї.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735522 вiд 2025-11-09 20:24:10

З іншого боку, є настільки цінні кадри, що, залишивши посаду, кудись зникають, мов корова язиком злизнула - як отой придурошний міністр юстиції, що був до галущєнгі, чи цілий колишній прем'єр-самокатчик гончарук. Хоча мабуть що не бідують.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735521 вiд 2025-11-09 20:14:51

Для ефективних манагерів мабуть потрібна якась лякалка - скажімо, на прикладі тих, хто з'їбався (а таких вже чимало). Якщо вони раптом почнуть потрапляти під машини чи випадати з вікон, можливо інші замисляться.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735520 вiд 2025-11-09 20:04:25

до речі про управління державною компанією, чи навіть позиції топ-менеджменту в них…
от зараз, якщо навіть і були бажаючі з гарним досвідом, які реально могли щось зробити, подивляться на «кейс кудрицького». і подумаю що нуйогонах!
а прийдуть тільки «свої парні». в режимі хай ріск, хай реворд. зайшов, накрав, з'їбався. по ходу справи подівлився, щоб дали можливість «виїхати» …
----
до речі, германа глущенко знімали з міністра енергетики не просто так. в доску «свій парєнь». я так розмію що наші іноземні спонсори просили щоб чувака зняли. купа корупційних звинувачень…
так от. прийшлось зняти. але ж щоб гарна людина не пропадала, призначили його на мін-юст. універсальний солдат!

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735519 вiд 2025-11-09 19:52:09

Vichny
№ 1735494 вiд 2025-11-09 17:30:37
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735493
ота команда що працювала в нафтогазі - вони дуже довго працювали в прайс-вотерхаус (принаймні коболєв, але з ним же декілька людей також прийшло). аудит нафтогазу робили (звідки самі вивчили сам бізнес) …
в принципі досить типова кар'єра. багато топ-менеджерів великих бізнесових контор на початках кар'єри працювали у біг-4

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735518 вiд 2025-11-09 19:43:15

Нeвгaмoвний дoписувaч винoсить нa публiку свoї eрoтичнi фaнтaзiї… :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735517 вiд 2025-11-09 19:19:03

Ukrainian Ranger
№ 1735509 вiд 2025-11-09 18:26:08

Між іншим, всі пвм'ятають, що цей ЛНЗ зробив з кротами?
---
Не всі ковбасники пам'ятають

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735516 вiд 2025-11-09 19:15:00

Та ні, то один ковбасник тут був з прутнем в роті після 6:0

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735515 вiд 2025-11-09 19:02:35

Трампидлівці хочуть розблокувати роботу держапарату, тому чим довше триватиме шатдаун, тим частіше вони вкидатимуть такі повідомлення.

Існує лаг у постачанні, тож прям так одразу воно не припиниться.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735514 вiд 2025-11-09 18:54:15

Через тривалий шатдаун, у США відклали експорт американської зброї на суму понад $5 млрд, призначеної для підтримки союзників по НАТО та України.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735513 вiд 2025-11-09 18:50:44

Vichny
№ 1735474

ти чaсoм приємнo дивуєш :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735512 вiд 2025-11-09 18:50:03

Якщо це пік, то що тоді жопа?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735511 вiд 2025-11-09 18:48:27

a тут oдин дoписувaч з пiнoю в рoтi рoзпoвiдaв щo Динaмo вийшлo нa пiк :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735510 вiд 2025-11-09 18:31:25

Черкаський хвутбол на підйомі?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735509 вiд 2025-11-09 18:26:08

Між іншим, всі пвм'ятають, що цей ЛНЗ зробив з кротами?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735508 вiд 2025-11-09 18:17:34

2 PEPSI
№ 1735468
Друге місце - наш
Хер вам!
Динамо неймовірними зусиллями виводить на 2ге місце ЛНЗ

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735507 вiд 2025-11-09 18:16:57

Щодо диктатури, то думаєцца, що більш імовірним є варіант із диктатурою спецслужб, а не військових.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735506 вiд 2025-11-09 18:07:55

Jen
№ 1735501
Цікаво. Хоча можна пояснити цей хвеномен. Недооцінка. Думають, а якщо наш молодняк розірвав, то ми і подавно.

ВКДК, тут інакше не думають

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735505 вiд 2025-11-09 18:06:30

Vichny
№ 1735498
да, це понятно шо потрібно … Тіки на це все, на жаль, ніяких сподівань.
а от взнати чи «стане заєбісь», чи навпаки, коли прийде Залужний, в нас є не нульова ймовірність :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735504 вiд 2025-11-09 18:06:29

Ukrainian Ranger
№ 1735502 вiд 2025-11-09 18:03:18

А хер його знає :(
Якщо і військова диктатура - так точно не під керівництвом залужного, сирського, та і будь кого, хто вчився у військових академіях, хоч кацапських, хоч українських і не мав жодного досвіду за межами військової бульбашки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735503 вiд 2025-11-09 18:04:08

olma
№ 1735500 вiд 2025-11-09 18:00:46

Це ти і такі як ти мене заїбали зі своїм залужним.
Я ж написав нижче - поки це притихло, але скоро знов попре.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735502 вiд 2025-11-09 18:03:18

Vichny
№ 1735474

З одного боку - плюсую.
З іншого - питання: як змінити цю систему без радикальних кроків а ля військова диктатура? Ти ж розумієш силу цього гнилого болота.

А щодо лідерів - головне не створювати кумирів. Порох кращий за Зе, чи буде Залужний кращим - хз, а ідеальних взагалі не буває…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735501 вiд 2025-11-09 18:02:32

безвідмовна прикмета: якщо Ю-19 розгромно виграє основа має проблеми.
Молодняк нині виграв 7:0

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735500 вiд 2025-11-09 18:00:46

Vichny
№ 1735498
Ти заїбав зі своїм Залужним. Чого в тебе така фіксація на ньому?? Хто тут про нього пише?

Це як Совецка влада з Бандерою. Його в Україні ніхто не знав, зато совети таку популярність йому створили що піздец.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735499 вiд 2025-11-09 17:58:09

El Don Dark Red, 75 cl
£7.99

https://www.thebottleclub.com/products/el-don-dark-red-75-cl

Вино El Don Dark червоне сухе 12,5% 0,75л
750 мл 150 грн. в Novus за акцією.

Темпранільйо з Кастилії і ЛаМанчі. Непогано 150 грн. За 8 фунтів дороговато було б.

Збалансоване червоні ягоди, вишня, середні таніни, округле. алк. 12.5%

Рекомендую по ціні акції в Новус.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735498 вiд 2025-11-09 17:46:35

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735497

Все так.
Але спочатку треба б добряче оптимізувати процеси в держуправлінні, потім прибрати нахуй тих, які не можуть адаптуватися, потім поставити нормальні зарплати з прив'язкою до чітких KPI, а вже потім можна запрошувати сильних менеджерів.
А не сподіватися що «залужний прийде і стане заєбісь».
На тому діячу будуть кататися всі, кому не ліньки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735497 вiд 2025-11-09 17:36:07

Vichny
№ 1735494
ну а яка за великим рахунком різниця?
Держслужбовцями не народжуються, ними стають. Всі звідкілясь приходять. Якраз успішний досвід в промисловій компанії може і стати до ради. Це тіки в кпрс приходили з комсомола :)
І це вже точно краще досвіду акторскої мастерності чі івент-менеджменту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735496 вiд 2025-11-09 17:35:33

Щодо довічного ПЕПства слід, звичайно, розбиратися. Не думаю, що західники наполягали саме на цьому. Можливо це було бажання бути святішим за папу, а на практиці вийшла фуйня.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735495 вiд 2025-11-09 17:32:48

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735490 вiд 2025-11-09 17:26:21

найсумніше шо поразка заслужена :(

як казав один прапор: блять, нахуй, блять
-------------------------
що за пораженчєскі настрої? Якщо все так погано, пропоную до кінця чемпіонату посуппортити за Полісся. Все-таки сусіди, і на матчі їхати недалеко.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735494 вiд 2025-11-09 17:30:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735493

Не плутай роботу в комерційній компанії, хай і державній, з державною службою

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735493 вiд 2025-11-09 17:29:31

Vichny
№ 1735489
ну чого, була ж нормальна команда в Нафтогазі. Суди у кацапів вигравали, сам Нафтогаз прибутковий був.
Чим погані фахівці?
Якшо пошукать, все є.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.