Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735532 вiд 2025-11-09 23:08:45якраз це дура Меркель, після Фукусіми вирішила закрити усі АЕС.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735531 вiд 2025-11-09 22:54:45GERMANY’S HYDROGEN “MIRACLE” JUST BLEW UP - $9B A YEAR INTO THE VOID Berlin’s green dream is eating itself alive. The Federal Audit Office just torched Germany’s hydrogen strategy, calling it what it is: a black hole swallowing €8 to €9 billion a year - and producing almost nothing. ---- мєркєль, коли в свої «останні дні» літала і уговорила байдена зняти санкції з пн-поток-2. «продавала» україні, щоб сильно не розстрювались, інвест проекти на ярд на виробництво водню… навіть якісь проекти по транспортуванню його в німечину газопроводами (типу якось хімічно водень сполучається з газом, а на виході їх там «розділяють»). звиайно що все було бла-бла-бла про інвестиції… але виявляється що за її каденції не тільки країну підсадила на хуйло-газ. так ще й згенерувала хуйову ідею з воднем… наче відмова від атомки - то було до неї… але ж могла те рішення «розвернути» …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735530 вiд 2025-11-09 22:36:40olma № 1735525 вiд 2025-11-09 21:37:21 Актор і режисер Etan Hawk … Бля, тіло не в змозі написати правильно ім'я та прізвище чувака, проте кожного дня дискутує на теми космічного масштабу, та роздає поради та рецепти.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735529 вiд 2025-11-09 22:24:44Міністр закордонних справ РФ Сергєй Лавров заявив, що готовий провести особисту зустріч з держсекретарем США Марко Рубіо, але наполягає на тому, що під час обговорення війни в Україні необхідно враховувати інтереси Кремля. Про це російський міністр сказав в інтерв’ю російському пропагандистському агентству РИА Новости, ------ наші аналітєги вже рознесли «новину» про те що «загнаних коней пристрелюють» … але ж ми не перший рік живемо в інфо-просторі поки не буде фотки «випаду з вікна» - можна не вірити… живий, вякає щось, роздуває щьоки. викликає на ринг всіх, бо відчуває що він ахуйєнний… підарас звичайний…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735528 вiд 2025-11-09 22:03:39хто ржав з «вовиної-юліної» тищі? а трамп - хуйяк! всім по 2 тищі!!! крім багатих! він їм податки на ярди вибачив. так що без пари тищ обійдуться… чим відповість новий мер нью-йорка?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735527 вiд 2025-11-09 21:59:59«профільна освіта» - це такий корупційний пласт у нас такого було багато. не візьмуть на роботу в перукарню бо ти не закінчив універ поплавського :) знайомий в укр-телеком хотів влаштуватись. показав їм сертифікати від ціско. а ті йому сказали що він не той факультет в кпі закінчив… це так років 15 назад було… це я так… щоб не наводити приклади з вишами що вчать на українських митників, де конкурс найвищий в україні…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735526 вiд 2025-11-09 21:50:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735522 Рехворму держуправління непогано б було почати одним рядочком: Керівником галузі не може бути людина без профільної освіти та без досвіду роботи. Хоча б не було лещенків та найємів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735525 вiд 2025-11-09 21:37:21https://www.facebook.com/share/v/17Ly7eA8QQ/ Класнючий матеріал. Актор і режисер Etan Hawk розповідає про улюблені (рандомні) треки з Американської поп-музики, взагалі з музики. Піпец. Наскільки він ерудований і як класно і довго може говорити про музику. Реально аn awesome music head!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735524 вiд 2025-11-09 21:16:37Опублікували графіки відключок на завтра. Ну конкретно печально і сумно. Треба триматися. А шо робить?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735523 вiд 2025-11-09 20:30:00Хоча до галущєнги була ота, що потім стала послицею в самій омєрігє, а той придурок був до неї.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735522 вiд 2025-11-09 20:24:10З іншого боку, є настільки цінні кадри, що, залишивши посаду, кудись зникають, мов корова язиком злизнула - як отой придурошний міністр юстиції, що був до галущєнгі, чи цілий колишній прем'єр-самокатчик гончарук. Хоча мабуть що не бідують.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735521 вiд 2025-11-09 20:14:51Для ефективних манагерів мабуть потрібна якась лякалка - скажімо, на прикладі тих, хто з'їбався (а таких вже чимало). Якщо вони раптом почнуть потрапляти під машини чи випадати з вікон, можливо інші замисляться.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735520 вiд 2025-11-09 20:04:25до речі про управління державною компанією, чи навіть позиції топ-менеджменту в них… от зараз, якщо навіть і були бажаючі з гарним досвідом, які реально могли щось зробити, подивляться на «кейс кудрицького». і подумаю що нуйогонах! а прийдуть тільки «свої парні». в режимі хай ріск, хай реворд. зайшов, накрав, з'їбався. по ходу справи подівлився, щоб дали можливість «виїхати» … ---- до речі, германа глущенко знімали з міністра енергетики не просто так. в доску «свій парєнь». я так розмію що наші іноземні спонсори просили щоб чувака зняли. купа корупційних звинувачень… так от. прийшлось зняти. але ж щоб гарна людина не пропадала, призначили його на мін-юст. універсальний солдат!
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735519 вiд 2025-11-09 19:52:09Vichny № 1735494 вiд 2025-11-09 17:30:37 Voxa (м. Запоріжжя) № 1735493 ота команда що працювала в нафтогазі - вони дуже довго працювали в прайс-вотерхаус (принаймні коболєв, але з ним же декілька людей також прийшло). аудит нафтогазу робили (звідки самі вивчили сам бізнес) … в принципі досить типова кар'єра. багато топ-менеджерів великих бізнесових контор на початках кар'єри працювали у біг-4
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735518 вiд 2025-11-09 19:43:15 Нeвгaмoвний дoписувaч винoсить нa публiку свoї eрoтичнi фaнтaзiї… :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735517 вiд 2025-11-09 19:19:03Ukrainian Ranger № 1735509 вiд 2025-11-09 18:26:08 Між іншим, всі пвм'ятають, що цей ЛНЗ зробив з кротами? --- Не всі ковбасники пам'ятають
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735516 вiд 2025-11-09 19:15:00Та ні, то один ковбасник тут був з прутнем в роті після 6:0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735515 вiд 2025-11-09 19:02:35Трампидлівці хочуть розблокувати роботу держапарату, тому чим довше триватиме шатдаун, тим частіше вони вкидатимуть такі повідомлення. Існує лаг у постачанні, тож прям так одразу воно не припиниться.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735514 вiд 2025-11-09 18:54:15Через тривалий шатдаун, у США відклали експорт американської зброї на суму понад $5 млрд, призначеної для підтримки союзників по НАТО та України.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735513 вiд 2025-11-09 18:50:44Vichny № 1735474 ти чaсoм приємнo дивуєш :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735512 вiд 2025-11-09 18:50:03Якщо це пік, то що тоді жопа?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735511 вiд 2025-11-09 18:48:27 a тут oдин дoписувaч з пiнoю в рoтi рoзпoвiдaв щo Динaмo вийшлo нa пiк :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735510 вiд 2025-11-09 18:31:25Черкаський хвутбол на підйомі?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735509 вiд 2025-11-09 18:26:08Між іншим, всі пвм'ятають, що цей ЛНЗ зробив з кротами?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735508 вiд 2025-11-09 18:17:342 PEPSI№ 1735468Друге місце - нашХер вам!Динамо неймовірними зусиллями виводить на 2ге місце ЛНЗ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735507 вiд 2025-11-09 18:16:57Щодо диктатури, то думаєцца, що більш імовірним є варіант із диктатурою спецслужб, а не військових.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735506 вiд 2025-11-09 18:07:55Jen № 1735501 Цікаво. Хоча можна пояснити цей хвеномен. Недооцінка. Думають, а якщо наш молодняк розірвав, то ми і подавно. ВКДК, тут інакше не думають
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735505 вiд 2025-11-09 18:06:30Vichny № 1735498 да, це понятно шо потрібно … Тіки на це все, на жаль, ніяких сподівань. а от взнати чи «стане заєбісь», чи навпаки, коли прийде Залужний, в нас є не нульова ймовірність :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735504 вiд 2025-11-09 18:06:29Ukrainian Ranger № 1735502 вiд 2025-11-09 18:03:18 А хер його знає :( Якщо і військова диктатура - так точно не під керівництвом залужного, сирського, та і будь кого, хто вчився у військових академіях, хоч кацапських, хоч українських і не мав жодного досвіду за межами військової бульбашки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735503 вiд 2025-11-09 18:04:08olma № 1735500 вiд 2025-11-09 18:00:46 Це ти і такі як ти мене заїбали зі своїм залужним. Я ж написав нижче - поки це притихло, але скоро знов попре.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735502 вiд 2025-11-09 18:03:18Vichny № 1735474 З одного боку - плюсую. З іншого - питання: як змінити цю систему без радикальних кроків а ля військова диктатура? Ти ж розумієш силу цього гнилого болота. А щодо лідерів - головне не створювати кумирів. Порох кращий за Зе, чи буде Залужний кращим - хз, а ідеальних взагалі не буває…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735501 вiд 2025-11-09 18:02:32безвідмовна прикмета: якщо Ю-19 розгромно виграє основа має проблеми. Молодняк нині виграв 7:0
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735500 вiд 2025-11-09 18:00:46Vichny № 1735498 Ти заїбав зі своїм Залужним. Чого в тебе така фіксація на ньому?? Хто тут про нього пише? Це як Совецка влада з Бандерою. Його в Україні ніхто не знав, зато совети таку популярність йому створили що піздец.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735499 вiд 2025-11-09 17:58:09El Don Dark Red, 75 cl £7.99 https://www.thebottleclub.com/products/el-don-dark-red-75-cl Вино El Don Dark червоне сухе 12,5% 0,75л 750 мл 150 грн. в Novus за акцією. Темпранільйо з Кастилії і ЛаМанчі. Непогано 150 грн. За 8 фунтів дороговато було б. Збалансоване червоні ягоди, вишня, середні таніни, округле. алк. 12.5% Рекомендую по ціні акції в Новус.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735498 вiд 2025-11-09 17:46:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1735497 Все так. Але спочатку треба б добряче оптимізувати процеси в держуправлінні, потім прибрати нахуй тих, які не можуть адаптуватися, потім поставити нормальні зарплати з прив'язкою до чітких KPI, а вже потім можна запрошувати сильних менеджерів. А не сподіватися що «залужний прийде і стане заєбісь». На тому діячу будуть кататися всі, кому не ліньки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735497 вiд 2025-11-09 17:36:07Vichny № 1735494 ну а яка за великим рахунком різниця? Держслужбовцями не народжуються, ними стають. Всі звідкілясь приходять. Якраз успішний досвід в промисловій компанії може і стати до ради. Це тіки в кпрс приходили з комсомола :) І це вже точно краще досвіду акторскої мастерності чі івент-менеджменту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735496 вiд 2025-11-09 17:35:33Щодо довічного ПЕПства слід, звичайно, розбиратися. Не думаю, що західники наполягали саме на цьому. Можливо це було бажання бути святішим за папу, а на практиці вийшла фуйня.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735495 вiд 2025-11-09 17:32:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1735490 вiд 2025-11-09 17:26:21 найсумніше шо поразка заслужена :( як казав один прапор: блять, нахуй, блять ------------------------- що за пораженчєскі настрої? Якщо все так погано, пропоную до кінця чемпіонату посуппортити за Полісся. Все-таки сусіди, і на матчі їхати недалеко.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735494 вiд 2025-11-09 17:30:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1735493 Не плутай роботу в комерційній компанії, хай і державній, з державною службою
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735493 вiд 2025-11-09 17:29:31Vichny № 1735489 ну чого, була ж нормальна команда в Нафтогазі. Суди у кацапів вигравали, сам Нафтогаз прибутковий був. Чим погані фахівці? Якшо пошукать, все є.